Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

kacz

polecam duzy dystans do slow opiekuna pana Ł,człowiek widmo,obiecanki cacanki,pretensjonalny ton,ignorancja prosb,moze jeszcze nogi mam umyc by odwdzieczyc sie zlewaniem?ostrzegam,przed wyjazdem zglaszac zmiane opiekuna,chyba ze ktos lubi ponizenie.odradzam z roku na rok gorzej

@kacz

Dzień dobry, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i staramy się być dla Was coraz lepsi. Opisz nam proszę sytuację na info@euro-kontakt.eu Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprawa została wyjaśniona.

Bożydar

Wszystko fajnie załatwione w TRYMIGA. Pieniążki też spoko a i człowiek przygodę przeżył

@Bożydar

Cześć, dziękujemy Ci za Twoją opinię. Skontaktuj się z nami w przypadku chęci kolejnego wyjazdu! Na pewno coś dla Ciebie znajdziemy :)

Cześć, Przykro nam, że tak uważasz. Każdy z naszych kandydatów jest poinformowany o warunkach współpracy. W umowie również są zawarte wszystkie informacje dotyczące ustaleń. To kandydat decyduje czy odpowiadają mu warunki, które proponują zagraniczni pracodawcy i czy podpisze z nami umowę. Staramy się, aby wszystkie informacje były transparentne i nie budziły wątpliwości. Jeśli na Twoim kontrakcie doszło do nieprawidłowości to opisz nam swoją sprawę na info@euro-kontakt.eu

Cześć, Przykro nam, że tak uważasz. Napisz nam e-mail na info@euro-kontakt.eu dlaczego tak uważasz. Zajmiemy się Twoją sprawą.

23.06.23-28.7.22

Dlaczego kradniesz gnido

Cześć, przykro nam że tak uważasz. Proszę napisz nam, co spowodowało że tak uważasz na adres info@euro-kontakt.eu

wik

znalazłam oferte do franci i niewiem czy wysłac aplikacje czy nie bo opinie mieszane to teraz nic juz niewiem czy opinie osób które sobie nie radza czy naprawde lepiej nie miec nic wspólnego z tą agencją ??

@wik

Cześć! zostaw nam kontakt do siebie na info@euro-kontakt.eu a nasz rekruter opowie Ci o warunkach współpracy z nami i zagranicznymi pracodawcami. Niestety zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ale staramy się być dla Was coraz lepsi.

@wik

Naprawdę nie warto, jednak jak chcesz się przekonać to próbuj.Ja totalnie nie polecam, na maile też nie podpisują po powrocie.

@Ania

Cześć Ania, przykro nam że tak uważasz. Proszę napisz nam, co spowodowało że tak uważasz na adres info@euro-kontakt.eu. Z pozdrowieniami, zespół Eurokontakt.

Magdalena
@wik

Szczerze nie polecam. Nie zarobisz tyle ile mówią. (usunięte przez administratora)

@Magdalena

Cześć! Przykro nam że tak uważasz. Zawsze dokładnie przedstawiamy warunki zatrudnienia u proponowanych pracodawców, tak aby każdy wiedział ile wyniesie jego zarobek za granicą. Te warunki zawarte są również w umowach jakie podpisujecie. Jeśli masz wątpliwości to opisz nam sytuację na info@euro-kontakt.eu a zweryfikujemy Twoją sprawę.

Magdalena

Zdecydowanie NIE POLECAM! płacisz 150 zł za kurs językowy który jest zwykłym linkiem i nic nie da się z tego nauczyć. Byłam dwa tygodnie we Francji na ostrygach. Powiem krótko: PORAŻKA. Żałuję że tam pojechałam. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą.

@Magdalena

Cześć Magdalena! Przykro nam że tak uważasz. Niektórzy pracodawcy wymagają podwyższenia kwalifikacji zawodowych i język jest wymagany, dlatego jest dla Państwa przygotowany specjalny kurs on-line, który ułatwi komunikację i pozwoli na rozpoczęcie pracy na zagranicznym kontrakcie. Jest to znacznie bardziej opłacalne rozwiązanie i nie wymaga od Państwa dodatkowych kursów w szkołach językowych. Jeśli podczas korzystania z kursu pojawiły się problemy to zawsze pozostajemy do dyspozycji: info@euro-kontakt.eu Ponadto staramy się aby kandydaci byli zadowoleni ze współpracy ze swoimi zagranicznymi pracodawcami, a w razie gdy dzieje się coś złego są do dyspozycji nasi Opiekunowie. Opisz nam swój przypadek na info@euro-kontakt.eu a zajmiemy się Twoja sprawą jak najszybciej.

fery dana

hej nie zebym bronil firmy bo zadnego celu w tym nie mam ale odnosze wrazenie ze pisza to ludzie tacy jak byli z nami na kontrakcjie brak motywacji narzekanie od samego paczatku jesli ktos ma prace w genach a nie w d........pie to nie na rzekal my tez mielismy pracowac 4 tygodnie a pracowalismy trzy coz zycze wszytkim nieszczesnika powodzenia w zyciu i wymarzanej pracy pozdrawiam

@fery dana

Cześć! Dziękujemy że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie kolejne oferty pracy :)

Aleksandra

Żałuję,że nie wpadłam na pomysł przejzenia opinii na tej stronie wcześniej.. dobrze,że takie strony istnieją.Ze swojej strony pragnę przestrzec przed tą agencja, (usunięte przez administratora)Nerwy,strata czasu, mały zarobek i ogólne rozgoryczenie-to wszystko dzięki "wspolpracy" z firmą Eurokontakt.

@Aleksandra

Cześć! Przykro nam że tak uważasz. Zawsze dokładnie przedstawiamy warunki zatrudnienia u proponowanych pracodawców, tak aby każdy wiedział ile wyniesie jego zarobek za granicą. Te warunki zawarte są również w umowach jakie podpisujecie. Staramy się aby kandydaci byli zadowoleni ze współpracy ze swoimi zagranicznymi pracodawcami, a w razie gdy dzieje się coś złego są do dyspozycji nasi Opiekunowie. Te informacje również macie w swoich umowach. Opisz nam swój przypadek na info@euro-kontakt.eu a zajmiemy się Twoja sprawą jak najszybciej.

Aleksandra
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Nieprawda!Miałam pracować 12 dni po 12 godzin, pracowałam 9 dni po 11 godzin-spora różnica, prawda?!Summa summarum ucieli nam najlepiej płatne godziny, w związku z czym wyjazd ten nie miał najmniejszego sensu!Jesteście bandą (usunięte przez administratora) i tyle.

@Aleksandra

Droga Aleksandro, napisz do nas na info@euro-kontakt.info wszystkie informacje o swoim wyjeździe, a postaramy się jak najszybciej zająć się Twoją sprawą.

Gregorg

Witam,jeździłem przez Eurokontakt kilka dobrych kontraktów,i nigdy żadnych problemów z pieniędzmi ,czy zainteresowaniem jak był jakiś problem za granicą,zawsze opiekun był pomocny.W kwietniu chcę za pośrednictwem tej firmy pojechać ,branża budowlana .Ja osobiście polecam tą firmę .

@Gregorg

Drogi Gregorg. bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolony ze współpracy z nami! Zgłoś się do naszych rekruterów na: info@euro-kontakt.eu lub bezpośrednio zadzwoń do osób, z którymi dotychczas miałeś kontakt na pewno coś dla Ciebie znajdziemy.

Dzień dobry, nie każdy nasz kontrakt wiąże się z koniecznością ukończenia kursu językowego. Jednak niektórzy pracodawcy wymagają podwyższenia kwalifikacji zawodowych i język jest wymagany, dlatego jest dla Państwa przygotowany specjalny kurs on-line, który ułatwi komunikację i pozwoli na rozpoczęcie pracy na zagranicznym kontrakcie. Jest to znacznie bardziej opłacalne rozwiązanie i nie wymaga od Państwa dodatkowych kursów w szkołach językowych.

Fabian
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Potrzebowałem kursu językowego za 150 zł aby stać na taśmie i wrzucać ostrygi?????

@Fabian

Drogi Fabianie, dbamy o dopilnowanie warunków pracy, aby osoby, które z nami wyjeżdżają były zadowolone, ale również jesteśmy zobowiązani do spełniania oczekiwań klientów. Ponadto dzięki temu kursowi możesz podnieść swoje kwalifikacje i mieć szansę na lepsze stawki u Twojego przyszłego pracodawcy za granicą.

Domi

Witsm czy ktos slyszal lub pracował w Niemczech ( Flizowanie)?na wlasniej dzialalnosci?

@Domi

Cześć Domi. Nasi rekruterzy chętnie Tobie opowiedzą o szczegółach tej oferty :) Zadzwoń na numer telefonu z oferty lub zostaw nam swój kontakt na info@euro-kontakt.eu a sami zadzwonimy.

fery dana

hej polecamy firma godna polecenia od poczatku do konca zero problemow kontakt z paniami w biurze przebiegal bez problemow napewno jeszcze wraz z zona bedziemy dalej wspolpracowac z tam firma polecamy wszytkim firme eurokontakt

@fery dana

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa. Skontaktujcie się z naszymi rekruterami, gdy będziecie chcieli znów z nami współpracować. Na pewno znajdą coś co Was zainteresuje. Możecie zadzwonić do osób, z którymi dotychczas mieliście kontakt lub napisać e-mail: info@euro-kontakt.eu Pozdrawiamy!

@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

oczywiscie ze tak wyjedzamy z wami w kwietniu pozdrawiamy

@fery dana

Świetnie w takim razie do zobaczenia!

md

byłam na pakowaniu płyt. wszystko było dobrze kontakt z opiekunem ok. dobre zakwaterowanie, zaliczki i wiyplaty na czas

@md

Bardzo dziękujemy za opinię MD. Nasi opiekunowie starają się, aby być zawsze do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu, gdy będziesz ponownie poszukiwać zleceń. Telefonicznie do obecnego opiekuna lub na: info@euro-kontakt.eu Na pewno coś dla Ciebie znajdziemy! :)

piotrek

jak sie nie pracuje a ciagle cheleje i do roboty przychodzi co drogi dzien to mozna puxniej miec pretencsje tylko do siebie a nie do eurokontakt. praca jest ok. zarobilem wiecej niz w polsce. ci co pili to wylatywali odrazu i pewnie to oni pisza ze firma jest zla. przeciez wszystkim zalezy na tym zeby ludzie pracowali na tyc kontraktach. belg ma dobrych pracownikow, agencja dostaje kase od belgusa, a my zarabiamy wiecej niz w kraju. trudno zeby belgus czy niemiec placil za to ze nie chodziles do pracy bo lezales na kacu

@piotrek

Cześć Piotrek! Dziękujemy za podzielenie się Twoja opinią. Napisz do nas na info@euro-kontakt.eu a na pewno znajdziemy dla Ciebie kolejne oferty pracy :)

blga

pierwszy raz wyjechalem w nimi w 2018 roku. od tego czasu z malymi przerwami ciagle jestem na ruznych kontraktach w niemczech. czasami byly wtopy toznaczy klient przestal placic to od razu reagowali i proponowali inne wyjazdy. polecilem ich mojemu szwagrowi ktory jest spawaczem i ten wyjezdza z nimi do belgii. mysle ze nie ma co sie nabrac na te komentarze bo u nas tez zawsze znalazlo sie kilku takich co pultalo sie o wszystko ze firma zenada ze przycinaja na km itd a tak na prawde problem polegal na tym ze do pracy byla trasa 11 km a oni deklarowali do zwrotu kilometrowki ze przejechali 25, koordynator sie zorientowal i im to potracil z wyplaty a teraz wielka afera. ludzie miejcie swoje rozumy.

Dzień dobry, opiekunowie są zawsze do Państwa dyspozycji, często nawet w godzinach wieczornych. Wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z ustalonymi warunkami. Chętnie poznamy jaki jest powód Twojej opinii, staramy się, aby osoby wyjeżdżające z nami były zadowolone z kontraktów. Opisz nam swoją sytuację na info@euro-kontakt.eu.

Cześć Ronny, jest nam przykro że tak uważasz. Nasi opiekunowie są zawsze do dyspozycji. Z powodu dużej ilości osób na kontraktach niekiedy jest tak, że mają w danej chwili inną rozmowę, ale zawsze oddzwaniają w najszybszym możliwym terminie. W razie gdy sprawa jest bardzo pilna można też kontaktować się z birem w którym podpisywałeś dokumenty, i Twoja sprawa zostałaby przekazana dalej i na pewno podjęlibyśmy interwencję u Twojego pracodawcy. Te wszystkie informacje są zawarte w karcie informacyjnej którą otrzymałeś przed wyjazdem. ale jeśli chciałbyś nam opisać swój problem to skontaktuj się z nami na info@euro-kontakt.eu a postaramy się go jak najszybciej rozwiązać

No to człowieku skoro już tak źle ci bylo na poczatku to po co umowe podpisales? Szukaj pracy bezpośrednio tak taki kozak jesteś

(usunięte przez administratora)Niechaj wypłata na czas wpływa na konto, godzin było ile w kontrakcie oraz koordynatorzy byli w nieustannym kontakcie!

Dzień dobry, dbamy o to, aby umowy i warunki były jasne dla każdego, kto z nami współpracuje. Dodatkowo pracodawcy, u których Państwo pracujecie są przez nas starannie weryfikowani, dbamy również o to, żeby warunki zamieszkania były w jak najlepszym standardzie. Opisz nam swoją sytuację na info@euro-kontakt.eu.

Cześć! Przykro nam że tak uważasz o kontrakcie Twojego francuskiego pracodawcy. Z informacji jakie od niego uzyskaliśmy pracownicy na kontrakcie mieli zapewniony transport i pieniądze na paliwo. Kierowcy otrzymali zaliczki jeszcze przed wyjazdem, busy z pełnym bakiem, zaliczki w trakcie kontraktu oraz przed zjazdem do Polski. Każdy pracownik miał prawo wyboru i mógł odmówić, jeśli pracodawca prosił o wykonanie innej pracy a były to wg. niego sytuacje sporadyczne i wyjątkowe. Jeśli masz wątpliwości lub chciałbyś z nami nawiązać kontakt opisz nam swoją sytuację na info@euro-kontakt.eu.

Aleks

Może jakiś pozew zbiorowy????

Dzień dobry, chętnie poznamy jaki jest powód Twojej opinii, staramy się, aby osoby wyjeżdżające z nami były zadowolone z kontraktów. Opisz nam swoją sytuację na info@euro-kontakt.eu.

Łukasz

Firma godna polecenia, pracuje z nią już 3 lata, nie zamieniłbym na żadną inną. Szkoda tylko że większość ludzi dodaje komentarze tylko wtedy gdy naprawdę coś im się nie podoba! Polecam, super współpraca, pozdrawiam opiekunów

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 45 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.