Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

Opinie o Drabest Sp. z o.o.

toni

CZY SA PRZYJECIA NA MAGAZYN ALBO NA PRODUKCJE ? ,CHCIAŁBYM ZŁOZYC SWOJE SIWI,MAM ROBOTE ALE MUSZE DOJEZDZAC CODZIENNIE PRAWIE GODZINE ,PŁACĄ PO 12 ZETA ALE JAK DOLICZE DWIE GODZINY NA DOJAZD I JESZCZE BILETY TO WYCHODZE SREDNIO 9 ZETA NA GODZINE ,SŁYSZAŁEM ZE OSTATNIO BARDZO SIE POPRAWIŁO ,LUDZISKA PO 15 ZETA NAWET BIORA,JEST TAM OK,SKLADAC PAPIERY MIESZKAM W CZUŁÓWKU WIEC NIEDALEKO BYM MIOŁ

rafał
@toni

bo gdyby to zgłosili to musieli by sami pracować haha a zwłaszcza łysy i jego pupilki

pupilek
@rafał

TONI A TY NIE CHCESZ ZOSTAC PUPILKIEM ŁYSEGO,WEZ SIE DO ROBOTY,A Z AUTOMATU ZOSTANIESZ PUPILKIEM,WIECEJ KASY ZAROBISZ BEDZIESZ ZADOWOLONY I CALA TWOJA RODZINA ŁACZNIE Z BABCIĄ,KTORĄ BARDZO KOCHASZ,WIEC SIE ZASTANÓW LEPIEJ CZY WZIASC SIE DO ROBOTY CZY DALEJ BEDZIESZ ROBOTE ZWALAL NA INNYCH

DrabestPotęgaŚwiatowaAngliaRozwójNoweHaleSpisek

Teraz w większości firm nie jest zbyt dobrze, ale tutaj patologia wybija się ponad normę, i to wysoko... Pijaństwo pracowników (oczywiście nie wszystkich) złodziejstwo, mobing kierownictwa... I tak się kręci ten bur.del na kółkach... Każdy pod siebie byle jak najwięcej każdy, każdemu obrabia du.pe za plecami... Szkoda słów... "Nie podoba Ci sie to spier@#€$j" takie motto władzy, motywujące do pracy.

obcy
@DrabestPotęgaŚwiatowaAngliaRozwójNoweHaleSpisek

w kazdej firmie takie rzeczy zgłasza sie do przełozonego,dlaczego nie zgłosisz złodziejstwa ,pijanstwa ,chyba ze nie pracujesz w tej firmie tylko słyszałes od kogos

pozytyw
@obcy

ja bym dawno tak zrobił jak bym tylko to widział,przeciez to jest w naszym zas ranym interesie

post
@obcy

gdyby zgłosic pijaństwo, to prezes musialby zamknac stalowke bo tam 3/4 osob chleje na potege, zwlaszcza na popolodniowkach, kierownik o wszystkim wie, tylko nic nie moze zrobic bo nie moze.

Wesoly

Karbownik ty bu.cu to ty piszesz

karbownik
@Wesoly

tak ja pisze a o co ci chodzi,od tego jestem ,ale dlaczego od razu wyzwiskami rzucasz,mama cie nie nauczyła grzeczniej sie wyrazac

mufi
@karbownik

a ja nieeee może się podzielisz

jacek

ludzie przestancie pieprzyc o tych zarobkach,jak nikt z was tam nie pracuje i nie macie pojecia o tym.Teraz sa pensje za sierpien i podobno na ald jedna zmiana po 12 stawke na reke nawet wyszla z premiami, ale i tak najlepiej znowu na przemyslowce stawki po 15 zl/h na reke. Kto chce zarobic niech przychodzi,bo sa przyjeecia

swoją
@jacek

12 zl na ald? to dlatego klika osob sie zwalnia z najblizszym czasie? i to starzy dobrzy i niedocenieni pracownicy!

Magazynier

negatywne opinie są natychmiast usuwane przez administratora. SKANDAL !!!!

skruszony

pracowałem w tej firmie 3 lata temu,nie było tak zle ale chciałem zmienic sobie prace na lepszą,zwolniłem sie ,pracuje juz teraz w 5 tej firmie i jest jeszcze gorzej niz było w drabescie,najgorzej jest z kasa prawie we wszystkich dosc ze zarabiałem najnizsza krajowa to jeszcze płacili zaliczkami,zawsze brakowało kasy a o zaliczkach wczesniejszych bie było mowy ,raz 3 dni nie chodziłem do roboty bo nie miałem na bilet,sdopiero po kolejnej wypłacie -zaliczcie wrociłem do pracy, wiem z opini ze nie jest w tej firmie najlepiej ale cos sie dzieje podobno buduja nowy zakład,słyszałem tez jakis zakład otworzyli w angli i beda wysyłąc ludzi, chciałbym wrocic z powrotem ,czy sa jakies przyjecia na zakład ,mam jeszcze 3 kolegów z ktorymi chciałbym wspolnie dojezdzac ,ale nie wiem czy jest tyle wolnych miejsc,niech mi ktos doradzi

PRACOWITY
@skruszony

JA PRACUJE W TEJ FABRYCE OD DWOCH LAT WIEC CHYBA SIE NIE MOGLISMY POZNAC ,SZCZERZE TO NIE WIEM CO CI ODPOWIEDZIEC ,BO TERAZ WARUNKI NIE SA NAJLEPSZE ,BO FIRMA SIE ROZBUDOWYWUJE I JEST TAK JAK W DOMU W CZASIE REMONTU,JEST BAŁAGAN,ALE JAK SKONCZA TO FABRYKA MA BYC SPORA ,KTOS MI MOWIŁ ZE PREZES NAWET MÓWIŁ O KLIMATYZACJI ZE BEDZIE,WIEC ZAPOWIADA SIE NIEZLE,TEZ SŁYSZAŁEM O TEJ ANGLI ,PODOBNO JEST W BIRMINGEN ,ALE JESZCZE NIKT TAM NIE BYŁ,WIEC NIE WIADOMO ,CZY TO JEST PRAWDA, JAK LUBISZ WYZWANIA I TROCHE BEDZIESZ MIAŁ CIERPLIWOSCI TO CHYBA WARTO BEDZIE, JA W KAZDYM RAZIE ZOSTAJE I BEDE CZEKAŁ NA TA ANGLIE

leniwy
@PRACOWITY

tak tak przychodz nawet z 10 ma kolesiami czekaja na ciebie itwoja brygade polecisz do angli razem z nimi czekaja na ciebie w angli i w drabescie jak sie zlozyci wszyscy to jednemu starczy na bilet bo z wyplaty raczej nieeeeee

zrojedynka
@leniwy

to jednak prawda z tą anglią,jestem zainteresowany bardzo ta anglia ,wiem ze tam sa wysokie stawki chodz podobno zycie jest tez drogie ,ty juz byłes tam ????,ilu kolegow musiało sie zlozyc na bilet,? podaj mi jak najwiecej informacji o tej angli,czy kazdy moze wyjechac ,czy tylko ktos kto dobrze pracuje i sa z niego zadowoleni??????

leniwy
@zrojedynka

prawda, prawda ja się nie wybieram bo jestem pracowity są zemnie zadowoleni tylko ku.wa ja z nich nie banda oszustów i tyle .zmieniam prace poprostu rzucam to gów no w poniedziałek ,taką forse to zrobie byle gdzie i wisi mnie ta praca już panie nosorożcu

@leniwy

iel zarobiles i na jakiej zmianie?w tym miesiecu byly wysokie stawki na kazdym wydziale,tylko na domowce alu na tej najslabszej zmianie byly nizsze pod 10 zeta na lape,ale podobno juz sie rozkrecaja i robia w tym miechu na razie stawke 12-13 zeta

er
@PRACOWITY

muhahaha, Bałagan tam jest nie dlatego ze firma buduje nowe namioty, balagan tam byl zawsze, zwlaszcza organizacyjny. Mowisz ze prezes mowil o klimatyzacji, o wielu rzeczach mowil, nawet o 15 zl/h, zadnej obietnicy nie zrealizowal, procz podwyzszania norm i obnizania stawek za sztuke. Anglia? chlopie, do anglii to juz ekpia dawno jest ustalona.

Treść
@jacek

co ty za bzdury piszesz, drabbest ma noz na gardle, w ciagu ostatnich 3 miesiecy jeszcze pieklo sciagnal z powrotem do roboty kilkoro ludzi ktorzy wczesniej byli wywaleni za pijanstwo, lenistwo, nie chodzenie do robty, sam kierownik dzwonil do nich i prosil czy by nie wrocili bo potrzeba rąk do pracy, oni oczywiscie wrocili, bo to same elementy ktore potrzebuje sie tylko napic, nacpac itp... A brygadzista J. z ALD? Ponoc pracowal kiedys w drabbescie, odszedl, nie mial miec powrotu, a teraz co sie stalo? znowu jest w pracy, bo kierownik go blagal zeby wrocil.

zadowolony
@er

nie słyszałem nigdy zeby komus stawke obnizyli ,jezeli to faktycznie zrobili to zgłos to do łysego on ci to wyrowna

...

Jaka firma taki... SPARTAKUS. Kierowniku zmieścisz w du...ie tych wszystkich spartakusów? Eeee, zmieścisz! Nie takie rzeczy robiłeś.

fryzjer

jestem fryzjerem to dobry zawód ,strzyge klientów jak tyko sie da,trafiłem na wasza firme,i proponuje zmienic tych co sie tak im zle pracuje ,niech zmienią zawód na fryzjera ,jak wystrzyze jeden z drugim klienta to tyle bedzie miał ,trzeba tylko zainwestowac w nozyczki i grzebien,

SPARTAKUS

0PRZYSZEDŁEM PO SZYCHCIEI KREW MNIE ZALEWA JAK WIDZE TAKIE WPISY,KIEROWNIKU MOZE PRZECZYTASZ MOJ WPIS , WSZYSCY WIEMY KTO JEST TYM POETĄ KTORY WYPISUJE TE WSZYSTKIE BREDNIE,TO JEST TYLKO JEDNA OSOBA CO PISZE NEGATYWNIE O NASZEJ FIRMIE,TRZEBA SIE JEJ JAK NAJSZYBCIEJ POZBYC,BO TO CO ON WYPISUJE TO PRZEKRACZA LUDZKIE POJECIE,PSUJE NAM OPINIE ,A LUDZIE IDA NA ŁATWIZNE I MU WIERZĄ,ZACZNIJ DZIAŁAC ,TO JEST TWOJA ROLA ,BO DOJDZIE DO MORDOBICIA LUDZIE JUZ SIE UMAWIAJA NA NIEGO BO MAJA JUZ SERDECZNIE DOSC TAKIEGO BU CA

mechnik
@SPARTAKUS

piszesz do kierownika ale którego bo było ich tylu że straciłem rachube ;) jesteś przydupas ślązak lub emeryt z kopalni bo ,,szychta,,to zwrot górniczy .Ludziska piszą prawdę musisz dobrze liza (usunięte przez administratora) ko.powinni cię zlokalizować i dobrze obić pysk.gno..u pamietaj o godności ludzkiej którą wam zabierają każdego dnia obdzierają was z niej a ty piszesz o opinii złej zakładu.to ten pseudo pracodawca i chłopo-kierownicy bez wykształcenia kolesie tego byd...ka emeryci brygadziści i różni poganiacze, czasomierze psują sami opinie zakładu

wilhem teel
@mechnik

co ty jestes jakis roobin hood ze naprawiasz swiat,jest jeszcze kilka firm w poblizu o ktorych piszesz same negatywne rzeczy,sam se załoz firme i pokaz co potrafisz a nie krytykuj wszystkich za wszystko

superman

ZGADZAM SIE W 100% ,I POLECAM PRACE W TYM ZAKŁADZIE BO MOZNA DUZO OSIĄGNĄC ,TYLKO TRZEBA UCZCIWIE PRACOWAC

reniferek
@superman

pracuj uczciwie -nie uczciwie ci zapłacą nie polecam tej pracy zabiorą ci 30 procęt zarobków pujdziesz lać jak zadzwonisz pracodawca chce podglądać jak długo sr...sz możesz osiągnć żylaki ,zawał i gównianą wypłate i100procęt stresu .nie polecam trj firmy

CIELACZEK
@reniferek

MNIE RAZ BRAKOWAŁO KASY PRZY WYPŁACIE POSZEDŁEM DO KADROWEJ I WSZYSTKO MI WYJASNIŁA ,JA SIE POMYLIŁEM,DLACZEGO TY TEGO NIE ZROBISZ,IDZ TAK SAMO I SPROBOJ TO WYJASNIC ,NAPISZ POZNIEJ CZY WYJASNIŁES

jacek

nie wiem co ktos wymyslil z jakimis oswiadczeniami ale ja pracuje tam te dwa lata i nie ma i nigdy nie bylo czegos takiego, nikt nie podpisywal zadnych papierow,a to pryskanie na stopniarce to zwykly olej odparowujacy, ktory na wiekszosci automatow jest u nas stosowany i nie robi zadnej chmury tylko lekko pryska bezposrednio na material, a nie dookola i sa to bezpieczne substancje a nie zadne szkodliwe, ludzie co wy wypisujecie za glupoty, nasi na stopniarce pracuja lata i sa to zazwyczaj kobiety. Stawki mamy liczone z dodatkami wszelkimi juz czy to sobota,czy noc.nie piszcie takich glupot,bo brakuje nam teraz kilku osob do pelnej brygady i mozna zarobic dobrze,tylko jak ktos sie nadaje do roboty

prawda

Zgadzam się w 100 % !pracuje tam i nie polecam .

prorok
@prawda

po co siedzisz zwolnij sie ,tak jak kilku ,co mysleli ze sa fachowcami,zobaczysz jak długo w nastepnej firmie popracujesz,tak jak oni 3 dni

tommy

smieszne sa opinie kogos,kto nie jest jak widze stalym pracownikiem i nie ma pojecia co sie dzeije w firmie.ja pracuje tam kilka lat juz i nigdy nie bylo czegos takiego zebym nie dostal kasy tej,ktora powinienem, czasem zdarzaja sie bledy jak w kazdej firmie ale tutaj idzie wszystko wyjasnic i skorygowac jak cos nie gra a kasa jest na czas i mozna tez dostac zaliczke w razie potrzeby. na magazynie jest coraz wiecej pracy to ciagle przyjmuja nowych ludzi a nigdy nie ma czegos takiego ze kazdy nowy jest dobry i zostaje wiec jest rotacja. my na wydziale na kilkadziesiat osob mamy prawie wszyscy umowy o prace i jestesmy stalymi pracownikami a jest kilka nowych osob tylko i nie zarabiamy 1300 jak ktos pisal tylko srednio ponad 2000 na lape z premiami. co do stawek to nocki i soboty sa w stawkach wliczone a nie extra, nic nie wiem o jakis oswiadczeniach o warunkach szkodliwych,to sciema bo nikt u nas takiego czegos nie podpisywal i nie ma czegos takiego tutaj.poza tym co trcohe sa kontrole w firmie,wiec nie ma opcji zeby to przeszlo

Felicjan

Witam ludziska. Dzisiaj miałem złożyć papiery do drabestu i postanowiłem zaczerpnąć informacji o firmie. Natrafiłem na opinie o firmie na GoWork i chyba raczej tego nie zrobię. Mam do was parę pytań. Jak wygląda praca w soboty? czy płacą 100% Jak wiem pracujecie na stawkach akordowych czy umowy o pracę są akordowe? Jest także zmiana nocna czy jest minimum 20% dodatku do akordu w nocy? Czy jest dodatek za szkodliwe? bo praca przy maszynach w akordzie jest bardzo uciążliwa i na dodatek aluminium.

ANGLIK
@Felicjan

CHYBA PISZESZ NIE O TEJ FIRMIE,TYLKO ODLEWNI ALUMINIUM TU SIE NIC NIE ODLEWA,PRACUJE WIERTARKA I WIERCE DZIURY W ALUMINIUM I POZNIEJ NITUJE,PIERWSZE SŁYSZE ZE PRACA TAKA JEST UCIAZLIWA I SZKODLIWA,JA JESTEM ZADOWOLONY,IDZIE W DOBRYM KIERUNKU CO MIESIAC WIECEJ ZARABIAM

opinia
@ANGLIK

"Jak wygląda praca w soboty? czy płacą 100%" -nie płacą 100%, płacą tyle ile zarobisz w akordzie, a że jest duża awaryjność przestarzałych maszyn, to w sobote możesz nawet zarobić 20 zł... "jak wiem pracujecie na stawkach akordowych czy umowy o pracę są akordowe?" - nie, na umowie masz minimalna krajową i ani słowa o akordzie. Akord jest "umowny" a pracodawcy nie zdarzyło się nigdy wypłacic 100% wypracowanych pieniędzy, co miesiąc zawsze coś musi obciąc... "jest także zmiana nocna czy jest minimum 20% dodatku do akordu w nocy?" - nie ma, bo jak mówi właściciel, cytuję: "dlaczego praca w nocy ma być droższa niż w dzień"? "Czy jest dodatek za szkodliwe?" - nie ma, dostajesz do podpisania oświadczenie o akceptacji warunków szkodliwych w firmie, nie dostajesz do wglądu co tak naprawdę jest szkodliwe, ale tam jest zapis, że jak Ci sie coś stanie to nie będziesz rościł odszkodowań... to masz podpisać w ciemno, nie podpiszesz, to Cie nie zatrudnią

post
@ANGLIK

wiercisz dziury i nitujesz, a 5m dalej od stopnicy rozpościera się chmura związków chemicznych którymi pod pełnym ciśnieniem są spryskiwane stopnie, Ty to wszystko wdychasz. Za rok, dwa, trzy będzie efekt.

Felicjan
@opinia

Dzięki za szybką odpowiedź. Drabest już jest ostatnią firmą na mojej liście do której będę aplikował,a w obecnych czasach firm produkcyjnych poszukujących pracowników na terenie Krakowa jest multum. Pozdrawiam.

zbulwersowany
@Felicjan

jestem zbulwersowany twoja decyzja,ze bedziesz aplikował do nas na koncu,my takich nie chcemy i nie aplikuj z musu do nas i do nas podobnych firm ,przez takich jak ty firmy maja duzo roboty i tak na koncu wrednie opiszesz jak ci było zle

zdrowy
@post

widziałem kilka razy ze sam Prezes przykrecał nawilzanie olejem bo jest drogi olej,a teraz ktos takie głupoty wypisuje zamiast kolezance z brygady zwrocic uwage ,zeby przykreciła kurek to moze jeszcze jakas premie dostanie za oszczednosc,ku..wa co za de ..bile pracuja

jacek

nie wiem jakei wy macie pojecie o pracy na magazynie i przetlaczanych ale ja wlasnie wracam z pracy z pierwszej zmiany,pracuje w tej firmie 2 lata na ald i wiem, ze na magazynie zarabiaja stawke kolo 10 na reke srednio zwykli pracownicy, na zaladunkach duzo wiecej, a na przetlaczancyh najwiecej w firmie bo powyzej 15 na reke miesiac w miesiac zawsze. a jak ktos ma odtracane kwoty to tylko za niechodzenie do pracy czy inne wpadki, wiec sie nie dziwi potem, ze mniej zarobil jak sie nie nadaje i nie chce pracowac. Firma sie rozwija mocno,jest masa roboty i ciagle przyjmuje nowych pracownikow bo powieksza zatrudnienie, a zwalniani zawsze sa ci co sa za slabi i nie chca pracowac tylko przebimbac 8h, a pisanie o takim braku ludzi jest smieszne, bo pracy i ilosci jest coraz wiecej i wiecej, wiec samo sie to nie robi. na ald przez takich co chca przebimbac juz nieraz melismy zanizane stawki brygady i wlasnie tych najgorszych trzeba zwalniac jak najczesciej i sami nieraz juz takich wywalalismy

DraWORST

Pozytywnych opinii? Pozytywne opinie wypisuje kierownictwo, bądź podstawione osoby, które w jakimś niewielkim stopniu próbują polepszyć opinie o tym... nawet nie wiem jak to nazwać, określić. Kołchoz? Obóz pracy? Takie są opinie ludzi, choć boją się je wyrazić gdyż wystarczy że ktoś wyrazi swoje negatywne odczucia, zaraz jest gaszony tekstami typu: "Nie pasje to się zwolnij!!" " szukajcie SE roboty!!" "Póki ja tu żądze, ma być tak jak ja chce!!". Kierownictwo, wyższa władza... tylko szuka sposobu i kombinuje jak zrobić by wypłaty były niższe, na razie dokładają roboty w ramach tej samej stawki... Owszem, wypłaty są na czas, z tym że nie zawsze są one takie jakie sobie wypracowaliśmy, byle pretekst powoduje obcięcie wynagrodzenia... Przy ostatniej wypłacie był to "bałagan na hali" potrącono średnio 300zł każdemu pracownikowi z trzech brygad. Wspominaliście o robocie. Naprawdę jest to ciekawa zabawka, jednak jego wydajność nie wybija się ponad 70 drabin 3x7, lecz stawka obliczona jest z 90 drabin, których ten prototyp nie jest w stanie wyrobić... realna stawka godzinowa przy 70 drabinach z robota i 4 osobowej brygadzie jakie są planowane wynosi około 9.80zł/h, to tak informacyjnie. Przyszłość pracowników w "draWORST" maluje się w szarych barwach, w niedługim czasie dojdzie do tego że pracować tam będą sami Ukraińcy, których traktuje się jeszcze gorzej niż przeciętnego ROBOLA...

raj
@DraWORST

Zgadzam się w stu procentach dodam tylko że są łamane prawa pracy , a i ukrainiec też nie głupi i spada, praca w magazynie za 7,5 stoper strąca 30%, teraz szukają pracowników za darmo

ZADOWOLONY
@DraWORST

NIE WIEM CZY TUTAJ PISZA PRACOWNICY Z BIURA CZY Z PRODUKCJI CZY MAGAZYNU,NIE OBCHODZI MNIE TO ,PRACUJE W TEJ FIRMIE KILKA DOBRYCH LAT JAK MNIEMAM SA ZE MNIE ZADOWOLENI BO MNIE NIE ZWALNIAJA JA TEZ JESTEM ZADOWOLONY Z PRACY ,ZARABIAM CORAZ WIECEJ ,CO ROK ,DWA MAM MAŁA BO MAŁA ALE PODWYZKE ,ZARABIAM TYLE SAMO ALBO TROCHE WIECEJ JAK MOI KOLEDZY W INNYCH FIRMACH,OD KILKU MIESIECY OBSERWUJE go WORK,CO TO LUDZIE WYPISUJA I OCZOM SWOIM NIE WIERZE ZE MOZNA TAKIE BZDURY PISAC ,TO CHYBA PISZA TYLKO CI KTORZY BOJA SIE O SWOJE STANOWISKA ZEBY KTOS NOWY NIE PRZYSZEDŁ ,DLACZEGO SAM KTOS NIE PRZYJDZIE I SAM SIE PRZEKONA JAK JEST,LEPIEJ GO PRZESTRASZYC ZEBY NIE POMYSLAŁ ZE MOZE SIE U NAS ZACZEPIC NA STAŁE BO MOZE BYC KONKURENCJA ,ALE JA MOWIE WAM LUDZISKA JAK JESTES DOBRY I SIE STARASZ TO NA PEWNO MASZ TU STAŁA ROBOTE I PEWNE PIENIADZE A NIE ZALICZKI TAK JAK PŁACA W INNYCH FIRMACH,

podwojny
@ZADOWOLONY

zgadzam sie z opinia w tej firmie zagniezdzili sie sami wyjadacze ktorych nie chcieli w innych firmach,i proboja młodych buntowac,kierownik powinien ich jak najszybciej wyp....lic to zaczniemy w koncu normalnie pracowac,KIEROWNIKU ZROB Z TYM PORZADEK

nie wierzę!

Wy chyba piszecie na temat innej firmy. Mam jedno pytanie: czy nadal jedynym pomieszczeniem socjalnym na stalówce i przemysłowych jest ten cud techniki, który stoi na zewnątrz i nazywa się TOI TOI?

pisior
@nie wierzę!

Zdesperowany jak to liczysz? wyjdzie ci 2 dychy jak stówkę siódemki czaśniecie w sześciu.Bo jak robicie w ośmiu to wychodzi ponad 15 zeta.W sześciu to niema takiej możliwości chyba że na dwóch zmianach.I to nie starzy was hamują tylko nie potraficie się zorganizować a od czego macie brygadzistę on też was hamuje?

tommy
@nie wierzę!

a co widziales jakas budowe bez toi toi??????? akurat to nie powinno nikogo dziwic ze w starych halach do wyburzenia nie laduja extra kasy w kible

zdesperowany
@nie wierzę!

TOI TOI -e sa bo niby gdzie bysmy sie wyprozniali w czasie szychty, masz inny pomysł jak w czasie budowy przy zablokowanej kanalizacji,to robic jak wiesz to zgłos do zarzadu wniosek racjonalizatorski i dostaniesz premie

koko

dziadeczku, takich maszyn wczesniej nie robili kazda pierwsza maszyna to prototyp,tak jest swiat zbudowany,taki stary a tez sa powodzie i huragany,prototypy sa po to zeby je poprawiac takie maszyny nie dostaniesz w sklepie bo sa szyte na miare

dziadek
@koko

Owszem masz rację ale ta maszyna ma za zadanie zwiększyć wydajność i podnieść wskaźnik produkcji i ma przed sobą odpowiedzialne zadanie i powinna być zrobiona z porządnych podzespołów.Jeśli stać cię na krawca lub szewca to nie zamawiasz u niego garnituru z najtańszego materiału lub trampek szytych na miarę.

pikantny
@dziadek

z tego co widze to tylko głowice sa chinskie ,ktore sie nie psuja,reszta jest z dobrych materiałow zrobiona,rozmawiałem z KIM DZONG UN jest zachwycony ta maszyna,

dziadek
@pikantny

Z tego co wiem to właśnie ostatnio ta głowica się posypała maszyna nadal stoi bez ruchu a kim dzong un jak go nazywacie to zachwycony jest tą maszyną chyba raczej jak stoi bo przynajmniej nie robi kupy złomu.

baniaaaa

wyciagniesz tyle na magazynie ale na zaladunkach, normalnie na magazynie na pakowaniu to okolo 10 na lape

bania

z tego co wiem to na magazynie wyciagniesz 10 do 11 pln za godzine,do tego premia za obrot

teba
@bania

kto tak kłamie kim ty jesteś niema i nie było takich stawek człowieku nie patrz w lustro bo sam sobie w morde dasz za te ohydne kłamstwa na przetłaczanych 11 w porywach 13, magazyn od 7 do 8,5 (im więcej godzin tym mniejsza stawka a tam pracuje się po 12 godzin każda sobota pracująca), aluminiowe 8,5 do 10, ( to do jest naciągane ) trzeba dodać że kraj i czasomierz chcą od nas kasę za sprzątanie pomyłki biura premię i wczasy dla kierownictwa jest kwestią czasu jak zacznie się wszystko walić ukraińców niema na magazynie ludzi niema stalówka braki w ludziach,zostaną tacy co chcą dorobić a nie zarobić i ci co będą przychodzić nie uwierzą od razu pracownikom o warunkach i zarobkach i po pierwszej wypłacie nawet nie podziękują za prace tylko odejdą to jest cała prawda PS. Zaplecze socjalne nie istnieje tak jak i toalety.

katy

bomba, mozesz przychodzic dostaniesz na pewno wiecej ,jak pojdziesz na przetłaczane to nawet pod 18pln wyciagniesz

Zostaw merytoryczną opinię o Drabest Sp. z o.o. - Mników

• Jak się pracuje w Drabest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drabest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drabest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drabest Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drabest Sp. z o.o.