Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

Opinie o Drabest Sp. z o.o.

lolek

lolek,przyszedłes na rekrutacje i wyrazasz takie opinie ,poznałes wszystkich pracowników nawet jozka banke zapamietałes,taki byłes swietny ze kierownik ci 12pln zaproponował

nick

piszecie takie bzdury, budują przeciez nowe hale,kupuja nowe maszyny ,inwestuja,prezes otworzył filie w anglii i tam bedzie wysyłał najlepszych pracowników, złe opinie pisza tylko ci co przychodzą na jeden dzien ,bez roboty chcą kasę ,ci co robia od 15 lat i trzepią dużą kasę nic nie piszą

odpowiez

konkretnie? proszę, masz zapierda..ć tak, żeby Ci się pot po tyłku lał, a 10 z obiecanych 2000 zł, dostajesz 1300 :D. Oczywiście jak maszyny są sprawne. Praca na akord, a awaryjność maszyn na niespotykanym poziomie.

M

pracuje tu z moja kobieta od paru mies i odradzam (usunięte przez administratora) kolchoz dziadostwo

Magazynier

negatywne opinie są natychmiast usuwane przez administratora. SKANDAL !!!!

Mały

Ja tam sporo już siedzę, ludzi mają za nic i to tych co na nich robią traktują jak śmieci, a sami zrozumienia i szacunku wymagają ha ha Parodia ale coś jest, że ludzie tam wracają i sami ich nakręcają do takiego traktowania pracownika. Tym bardziej, że bardzo dobry pracownik nie może pracy w sąsiedniej firmie pracy znaleźć bo kierownictwo po okolicy lata i prosi, coby ich do pracy nie przyjmować..... Oj dużo by się pisało ale może jak pracę zmienię

...

Ludzie jak najszczerzej... Firma mozna porownac do obozu i omijajcie ja z daleka.

Mar

Łysy gnebi ludzi powinni go zwolnic pierszego

lolek

hehe i tak i tak nic nie zrobią zapłacą kary i ściągną załodze kasę i tak w koło macieju, pan Łysy dalej zaszaleje i najpierw zwolni znowu kilku a później przyjmie z powrotem nic nowego kilku odeszło to wydzwaniają żeby wrócić tylko do czego?? do wypłat po 1300 i to jak się uda przy 200godzinach, a jak sie upomnisz o więcej lub się postawisz to wylatujesz :D

Mar

Dobrze jest zlecynie dali na kacu możno chodzic to najwazniyjsze

były drabesciak

Napiszcie coś wiecej o sobotnim nalocie

Mar

Dobrze nom tu pijemy na zakładzie i nikt sie nie czepio

i like-drabest
@Mar

No to szkoda że wos w sobotę nie było w pracy jak był nalot bo wtedy jak by się czepil to znów byś pasał łowce za lasem.

i like-drabest

Witam.Co tak tutaj cicho? Nic nie piszecie o wrażeniach po sobotnim nalocie na Drabest inspekcji pracy i służby granicznej.Czyżby wszyscy nabrali wody w usta i cicho siedzą?,a może wszyscy przeszli na stronę prezesa i zastanawiacie się co za szmaciarz(e) nasłał(li) te kontrole? i w jakim celu przecież to taka wzorowa firma !!!

Po gorzole to sie spawo

albert

A czym tam spawają? Roboty czy ludzie?

Mar

Łowce pasołech za lasym nie krowy (usunięte przez administratora) robota te drabiny

mar1

jak mosz blisko to siec cicho nie pisz głupstw ,bo cie wypierdolom i bedziesz znow krowy pas

Mar

Robie tu od miesionca ale syf i beznadzieja. Dobrze że bilsko mom

nick

Jak widać pan Piotruś Paluszek od lat się nie zmienia...tylko kasa...i jeszcze raz kasa się liczy, pracownika ma głębokow 4literach!!!!!!!!!

nick

PO CO SIEDZISZ PALANCIE W TYM ZAKŁADZIE UKRAINA CZEKA NA TAKICH JAK TY TAM ZOBACZYSZ PRAWDZIWY CYRK, JAK ZYJESZ W PIWNICY I NIE WIDZISZ SWIATA TO DLA CIEBIE JEST DZIWNE ZE REMONTUJE SIE JEDNA JEZDNIE A JEZDZI PO DRUGIEJ,NIE WIDZIAŁES JAK ikea REMONTOWAŁA I ROZBUDOWYWAŁA JEDNOCZESNIE SKLEP BURAKU,LUDZIE CHODZILI PO IKEA I ROBILI ZAKUPY A U GORY BUDOWALI, TAK DZISIAJ WYGLADA SWIAT A TY DALEJ SIEDZ W PIWNICY I Z ROZDZIAWIONA GEBĄ DZIW SIE CO SIE DZIEJE WOKÓŁ CIEBIE

klaun

Polecam tą robotę wszystkim którzy lubią dobrą zabawę, takiego cyrku nigdzie indziej nie zostaniecie, bo w jakim normalny zakładzie pracy prezes chodzi z kamerą i nagrywa pracowników jak robią, w jakim normalnym zakładzie buduje się hale na hali i w jakim normalnym zakładzie nie ma takiego poszanowania prawa. Gorąco polecam dla osób pragnących przeżyć przygodę zycia

Zostaw merytoryczną opinię o Drabest Sp. z o.o. - Mników

• Jak się pracuje w Drabest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drabest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drabest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drabest Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drabest Sp. z o.o.