Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

Opinie o Drabest Sp. z o.o.

tommy

no w tym miechu rekord na domowce stawke mam 13 zeta na lape,a kumpel na przemyslowke wyrobil 18 zeta/h do reki,spox

koko

ja chciałbym wyjechac i troche popracowac ,zarobic pare groszy i kupic sobie samochód,ale czy kierownik kraj mnie wybierze tego nie wiem staram sie od dłuzszego czasu moze sie uda

angol

REKRUTUJA NOWYCH PRACOWNIKOW DO PRACY W ANGLII ,GDZIE PREZES OTWORZYŁ NOWA FILIE DRABESTU W ANGLII nazywa sie DRABEST UK,PRACUJE TAM JUZ ZAŁOGA ANGIELSKA ALE PREZES TEZ CHCE DAC SZANSE PRACY DLA POLSKICH PRACOWNIKÓW,MA WYSYŁAC TAM NAJLEPSZYCH PRACOWNIKÓW z drabestu, KTORZY BEDA MOGLI POKAZAC CO POTRAFIA

tommy

raczej nie z biura tylko to jakis patriota napisal zeby bronic polskiego przemyslu i go wspierac

Magazynier

negatywne opinie są natychmiast usuwane przez administratora. SKANDAL !!!!

...

Niezły kabaret! Kto z biura to napisał?

papa

ja tez uzytkuje od kilku lat ich produkty i powiem szczerze ze jakosciowo nie odstaja od Krause ,a cenowo to niebo a piekło ,ceny sa trzykrotnie nizsze,a poza tym nasze polskie,a nie obce ,kupujac nasze wyroby bronimy polski rynek od zalewu obcym towarem,i pomagamy polskim przedsiebioretwom w ich w walce z duzo silniejszom konkurencja zagraniczna,zaczynamy dojrzewac i zaczynamy rozumiec o co w tym wszystkim chodzi ,a chodzi o to jakie społeczenstwo mbedzie lepiej zyło ,mamy bardzo duzo do nadrobienia bo oni maja kase a my tylko dwoje rak ,ale to sie zmienia to widac jak sie nasz karaj zmienia na lepsze fabryki sie buduja i polepszaja sie warunki pracy teraz tylko kilka lat i bedziemi mieli jak w ameryce ,bnyle wojny tylko nie bylo

tommy

kogo masz na mysli?? nic takiego nie slyszalem

Treść

nie robią solidnie, robią na odpier...l ale dopoki jest ten kierownik to nic na wierzch nie wyjdzie, wszystko musi byc cacy przed starym...

gwe

piją na zakładzie i sie walą tak jak ta k...wa z zalasu którą ostatnio zwolnili

klątwa

klną na magazynie ze az huczy ,nie bede z takimi wiesniakami dalej pracował jak sie naucza kultury to wroce ,

dziadzio

Możliwe, iż masz problem z rozpoznaniem kłamstwa od prawdy, ale człowieku , bądż solidny i zweryfikuj swoją opinię : iż 3/4 stalówki pije alkochol. W przeciwnym razie uznam, iz sam żłopiesz wódzię i to wielkim czerpakiem, a ponadto odczep się od stalówki bo tam faceci solidnie robią to co do nich należy!.

Didi

Podobno jakąś babe co piła ostatnio zwolnili

tommy

tak ktos marudzil,tak marudzil,a stawki wyszly bardzo dobre i widac,ze ktos bzdury pisal tutaj o niskich stawkach,bo kadzy wie,ze dobrze zarobili. teraz podobno na alu od tego tygodnia tez ma byc jedna silna zmiana zrbiona, ktoa ma wyciagac po 15 zeta na lape stawke i kazdy ponad 2 kola na miesiac, a druga zmiana ma ich gonic

polo

KIM DZONG UN TO JEST ŁYSY ,BYŁY PRACOWNIKU, U NAS SA JUZ NOWE KIEROWNICTWO,A PO CO CI TO WIEDZIEC JAK JUZ NIE PRACUJESZ?

były

Kto to jest Łysy?

KOKI

NIE ZGADZAM SIE Z TYM ZE PIJANSTWO ODCHODZI W DRABESCIE LYSY ROBI PORZADKI AZ TRZESZCZY,ZWALNIA SŁABYCH NIE WYDAJNYCH PRACOWNIKÓW NAWET OSTATNIO WYWALIŁ JEDNEGO BO MIAŁ PRZYJSC DO PRACY NA MAGAZYNIE I NIE PRZYSZEDŁ,TO POLECIAŁ JAK Z PROCY,SŁYSZAŁEM ZE NAWET DEREKCJA MU NIE POMOGLA ,ŁYSY SIE ODGRAZA ZE ZWOLNI KAZDEGO KTO BEDZIE ROBIŁ SOBIE JAJA Z ROBOTY,ZOSTANA TYLKO CI CO WYRABIAJA NORME I CHCA LEPIEJ ZARABIAC ,CHODZA SŁUCHY ,ZE MONTUJE NAJLEPSZA EKIPE NA ALUMINIOWCE I BEDZIE CHCIAŁ Z NIMI ODNIESC SUKCES,POKAZAC ZE MOGA CO NAJMNIEJ 15 ZŁ WYCIAGNAC ,PODOBNO TEZ BEDZIE CHCIAŁ WYBRAC TRZECH NAJLEPSZYCH DO PRACY W ANGLII ,ZOBACZYMY JAK TO DALEJ BEDZIE WYGLADAŁO NA RAZIE JEST DOBRZE CHCE ZEBY BYLO LEPIEJ BO CZUJE PRZEZ SKÓRE ZE MOZE SIE UDAC

piki

byłem i widziałem rejestracje angielskiej firmy ,to jest prawda,wisi na scianie koło jadalni na aluminiowce na przeciwko schodów jak sie wychodzi do biura certfikat drabest uk ,kazdy go sobie moze zobaczyc

fijoł

pracuje pierwszy miesiac w tej firmie,wypłate dostałem wczoraj na konto ,a wiec przed terminem ,na sniadaniu straszyli mnie codziennie ze obetna kase ,ze w terminie nie bedzie,a bałem sie bo spłacam kredyt,a tu taka niespodzianka,w poprzedniej firmie nikt mnie nie straszył a nie dostawałem naprawde kasy na czas i w dodatku zawsze zaliczkowo nieraz zdarzały sie 3 zaliczki,teraz zastanawiam sie o co tu tym co straszyli chodzi,

zadowolony

dostałem kase przed czasem ,miały wejsc jutro a dostałem wczoraj,prawie 2 dni wczesniej tego nigdy jeszcze nie było,wyszedłem lepiej niz sie spodziewałem prawie 16 zł bez 40 gr,teraz bede zapier dalał ,zeby 18 zł w nastepnym miesiacu wykrecic,i juz nigdy nie uwierze ze obetna stawke ,bo to okazało sie nieprawda

tommy

od wczoraj mam kase juz na koncie,super

Zostaw merytoryczną opinię o Drabest Sp. z o.o. - Mników

• Jak się pracuje w Drabest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drabest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drabest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drabest Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drabest Sp. z o.o.