ITMAGINATION Sp. z o.o.

Opinie o ITMAGINATION Sp. z o.o.

think_twice

Rewelacja. Lubimy czasem usiąść i porozmawiać o naszych kontraktach, bo co następny to lepszy, bardziej uczciwy, korzystniejszy. Warto przyjąć pierwszą ofertę od razu i bez myślenia, bo nikt inny na rynku takiej na pewno nie da.

rocky

Moim zdaniem umowa nie odbiega od standardów rynkowych. Zakaz konkurencji jest, ale dotyczy tylko klientów tej firmy.

KenBlock
@rocky

Umowa odstrasza każdego kto potrafi czytać a oni twierdzą, że to standard... jak najdalej od takiego "pracodawcy"

BI Developer

Pracuje w ITMAGINATION od 3 lat w dziale BI jako BI Developer. Aktualnie prowadzę swój zespół. Dużo nowych projektów w szczególności międzynarodowych. Tempo rozwoju jest wysokie, więc trzeba umieć się odnaleźć. Chwalę sobie firmę za to, że zawsze można się dogadać zarówno z managerami jak i właścicielami. Plusy prywatnej firmy.

(usunięte przez administratora) Moim zdaniem kwalifikacje nie są najważniejsze, ważniejsze jest jak nisko się cenisz, gdyż w ogłoszeniach padają inne stawki, z ust PM znacznie mniejsze. Pozdrawiam

UI Designer

Przed rekrutacją byłam zapewniana, że dostanę odpowiedź, nieważne czy pozytywną czy negatywną. Nie dostałam żadnej. Mimo, że odzywałam się mailowo do HR z pytaniem o wynik. Bardzo niekulturalnie i niesłownie.

Analyst.

Ja na miejscu BI Consultantow szedlbym do większych firm, które na projektach są w stanie reprezentowac interesy własnego zespołu wytworczego. Ale każdy robi jak tam w danym momencie sytuacja wypada.

iński

tak czytam tą ofertę na BI Consultant.. możecie mi powiedzieć w którym projekcie BI Consultant będzie implementował procesy ETL w SSIS? startując chciałbym wiedzieć gdzie chodzi o ETL , a gdzie jest to po prostu klepanie procedur w T-SQL (no bo czas goni :D ) żebym potem nie był zawiedziony myślę że wiecie o co chodzi

r

jeśli nie jest trudna, to chyba w ogóle nie trzeba się przygotowywać wydaje mi się że rozmowa ogólna i o planach na przyszłość jest wtedy, gdy PM nie zaplanował projektu i nie wie po prostu realnie co jest do zrobienia wolałbym porządną rekrutację z informacją co dokładnie jest zaplanowane, rozmowa z kompetentnym przełożonym tak żeby potem PM nie musiał na każdym kroku przepraszać

r

E tam zaraz BI Consultant :) U nich to potrzeba Employee Overtime Expert - w skrócie EOE. EOE jest niezbędny aby dowozić w terminie produkty, na które PM o znakomitej asertywności wyraził zgodę :) Oni to sobie wyobrażają chyba jakoś tak - cały dzień praca z klientem, a potem od 18:00 do 24:00 full time job Employee zakasa rękawy i dowiezie co trzeba aby PM nie musiał martwić się o terminy. I tak przez rok. No i tak to jest. Teraz rozpisują się że potrzebują BIC, a napisaliby wprost że chodzi o EOE :) Są tacy Employee, że wystarczy na nich warknąć i pojadą na drugi koniec kraju i będą tam pracować nockami w hotelach (potem się chwalą jak to pracują overtime), a inni no cóż... :) zastanowią się czy tak działając nie psują czasami rynku. Wiele można zrobić, ale w regularnych godzinach pracy droga firmo - i tak właśnie planujcie projekty, nie inaczej. A jak musicie inaczej, to zwiększcie odpowiednio skład.

BI Conultant.

A jakie rozwiązania business intelkigence firma proponuje ? Ten konsultant BI ma dysponować jakiego rodzaju wiedza ? Jakieś modele ekonometryczne, może predykcja na podstawie zebranych danych? Jakaś logikę biznesową konsultant ma znać aby zaproponować w rozwiązaniu BI ? Co ta osoba ma zrobić ?

opinia.

Nie odnoszą się z szacunkiem do doświadczenia zawodowego zdobytego przez ludzi. Oceniają współpracowników tylko po tym jaką wynegocjowali stawkę.

Ukryty smok

Nikt nie chce mówić o zarobkach, bo jak sie dowiesz, że Twoj kolega zarabia (usunięte przez administratora)% więcej a umnie mniej od Ciebie, to pójdziesz po podwyzke(usunięte przez administratora) Witaj w Polsce.

źle szukasz ;) ja widzę, że firma oferuje dużo, ale na rozmowie przez telefon kwoty padają znacznie niższe.

niepasujący

Więc tak: pieniądze jak na B2B nie takie wcale super dla .NET deva z doświadczeniem. po drugie KONTRAKT! Dwa zdania o tym co zyskuje pracownik i 5 stron obostrzeń. Zakaz konkurencji w trakcie i po, obowiązkowa przerwa lunchowa, brak możliwości pracy zdalnej, zero informacji nt. specyfiki pracy i projektów. Niepełny wymiar urlopu, brak miejsc parkingowych pod biurem i w okolicy(strefa płatnego parkowania), sztywne godziny pracy. Kontrakt niewypowiadalny przez rok (duża kara), potem od razu 3 mce wypowiedzenia. Kontrakt leżał na stole, nie skorzystałem. Ale komuś może pasować.

tester

Do firmy ITMAGINATION: Traktujcie kandydatów poważnie !! Po pierwsze- po rozmowie nie dostałem żadnej odpowiedzi. To nieprofesjonalne. Po drugie - na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko: Tester nie padło ani jedno pytanie nt. procesu testowania. Były tylko i wyłącznie diagramy analityczne i pytania pod kątem analizy biznesowej. Jeśli szukacie Analityka to nazwa stanowiska powinna to sugerować. Nie każdy tester chce rozwijać się jako analityk a już tymbardziej nie chce wykonywać pracy za obu dostając jedną skromną pensje Testera ! (usunięte przez administratora)

marek

@walczyk pomyśl zanim coś napiszesz bo zachwalając w ten sposób wywołujesz przeciwny efekt- ośmieszasz firmę ITMAGINATION. Opiekę medyczną i MultiSport zapewnia większość firm w Warszawie zatrudniająca na UoP. Od niedawna na wymienione benefity mogą liczyć nawet ...pracownicy supermarketów (np. w Biedronce to już żadna nowość od dłuższego czasu). Czy poza tymi benefitami co wymieniłeś można liczyć na coś więcej?

janusz

Paniom z HR firmy ITMAGINATION serdecznie dziękujemy za przedstawienie ofert pracy :) A teraz moja osobiste uwagi co do procesu rekrutacji w waszej firmie: - po odbytej rozmowie powinniście dać kandydatowi odpowiedź niezależnie od wyniku rekrutacji, najwyraźniej macie to głęboko w poważaniu, a szkoda bo to STANDARD w branży - zatrudniacie tylko na B2B więc warto byłoby o tym wspominać w każdej ofercie pracy !!! a tak przez Waszą ignorancję zmarnowałem mnóstwo czasu, bo nie zamierzałem ani nie planuję zakładać działalności. Ogarnijcie się trochę i zacznijcie szanować potencjalnych pracowników.

sławek

czy ktoś wie czy zatrudnili już Specjalista ds. pozyskania klienta ??? bo wysłem CV i cisza.

superktos

ile trwa rekrutacja w tej firmie ? czy informują o negatywnym wyniku rekrutacji ?

tomoss

czy firma daję umowę o pracę ? w działach sprzedaży???

beznadzieja

masakra. Rekrutacja rzeczywiście wygląda tak, że wałkują człowieka w jakichś dziwnych testach, które trwają o wiele za długo. Odrzucają doświadczone jednostki, które mogłyby nie być zbyt pokorne aby im pasować. Dają mało urlopu, warunki finansowe wcale nie takie świetne, a w dodatku ludzie w firmie wyglądają na nieźle zestresowanych. Jestem na nie.

Zostaw merytoryczną opinię o ITMAGINATION Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITMAGINATION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITMAGINATION Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITMAGINATION Sp. z o.o.