Opinie o Falcon Line w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Falcon Line. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Falcon Line o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Falcon Line w Płock

Mateusz Nowy wpis

@sowa a w jaki sposób oszukali jeśli można wiedzieć?

Sowa Nowy wpis

Kłamczuchy i zlodzieje oszukali wiele osób

bob Nowy wpis

PS. Tak też zrobił pan który miał MCS sp z.o.o z ul. przemysłowej. Wziął ludzi do Niemiec zarobił hajsu. Ludziom nawet grosza nie zapłacił. Zlikwidował jedną spółkę, otworzył drugą a ludzie z wyrokami sądowymi w rekach na kwotę od 15-20 tyś zł każdy. Oddali do komornika i tyle było z pracy u takiego frajera.

bob Nowy wpis

gfhj - Umowa o pracę ze Sp.z.o.o w tym kraju to jest warta tyle co papier na którym była pisana. Spółki z.o.o to jest taki pier.... dolony twór za który nikt nie odpowiada swoim majątkiem, bo gdy się wszystko zaczyna walić, to taki delikwent otwiera druga spółkę na syna albo kogoś i przerzuca całe zaplecze (auta, maszyny,itp) Swoja spółkę zamyka. Wygrywasz sprawę w sądzie oddajesz do komornika po 2 miesiącach dostajesz list że spółka i jej konta bankowe już nie istnieją. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Falcon Line odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
gfhj

@ boib - no ale chyba nikt wam za fre4e nie kazał pracować? cvhyba mnieliście z firmą podpisaną jakąs umowe o prace, albo coś jak umowe o dzieło czy zlec?

bob

To ta firma jeszcze hula? Pracowałem od wrzesnia 2013 do stycznia 2015. Przerabialem budowy na kolegialnej puzniej wrocław , parking na ręmbiela i koniec marina murzynowo tam sie porwał na cały obiekt bez ludzi masakra kase na ostatniej budowie wyplacał generalny w gotówce na budowie bo powiedzielismy ze za free nie bedziemy pracowac. Robert jako czlowiek sam w sobie nie jest zly ma wybujałą wyobrażnie ale mozna z nim dojsc do porozumienia. Moim zdaniem całą tą firme prostowała jego żona zero pojecia glupia jak but i co chwila czyscila konto puzniej na wyplaty nie bylo. Jeżeli Robert jest juz sam w sobie to moze cos ogarnie ale jak żona nadal macza łapy to odradzam. P.S wisi mi 5 tyś zł. do sądu nie ide bo firma nie ma majatku szkoda czasu. Pozdrawiam

Eryk

Oj zbiera się panu panie złodzieju robercie z Borowiczek mam nadzieję że w końcu wytoczą ten pozew zbiorowy i córunia już nie będzie chodzić do prywatnych trenerów bo na to to cię stać oszuście obmierzły a domek zabiorą i trafisz pan pod celę gdzie koledzy zrobią ci z tyłka jesień średniowiecza a ja z przyjemnością prześlę ci do pudła wazelinę i kartkę z życzeniami na dzień kobiet.

oszukany

odradzam wszystkim prace w tej pozalsieboze firmie, nie wyplacalny, omijajcie ta firme z daleka

oszukany

nie wypłacili wynagrodzeń całej brygadzie, omijajcie i nie dajcie się nabrać

wojtek

(usunięte przez administratora) omijajcie tą firme z daleka

andrzej

oszuści z płocka wynajmują ludzi z poza płocka żeby nikt ich nie nachodził w domu mi nie zapłacili 20000 zł w lublinie na politechnice

Zostaw merytoryczną opinię o Falcon Line - Płock

Falcon Line