Opinie o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Pati

Teraz narzekacie na Oleksych ? ! Trzeba było przed podjęciem pracy poczytać o Oleksych opinie ,popytać ludzi na wsi , popytać w ich rodzinie ,w innych firmach teraz narzekacie ? Żona "P" /jeszcze są komentarze na portalach / gardziła pracownikami na sklepie, Kraków, Bytom, Zabrze, dziewczyny wylądowały na leczeniu w Klinice Psychiatrycznej na Słowackiego ,tak to właśnie żona właściciela rozwaliła sklepy w Krakowie, Bytomiu ,tak zniszczyła pracowite ,lojalne pracownice ! DALIŚCIE z siebie zrobić (usunięte przez administratora) ,być wykorzystanym ,gardzonym ,zachowaliście się jak BARANY słuchający OSZOŁOMÓW !

Xyz

Nie przesadzaj , jakie niby portale piszą o małej firmie bez większego znaczenia? Chyba, że jakieś lokalne, ale my jesteśmy ze Śląska albo Krakowa i do nas te rewelacje nie docierają. Ktoś się chce dowiedzieć, o co dokładnie chodzi, a tu same ogólniki

@V

Zdjęcia długo krążyły na feysbuku już są usunięte,powtórzymy na jesień ,róża nie zapraszając "P" wiedziała co robi, połowę ludzi by nie przyszło ! Oleksy wszystko co robią to fałszywe ,nie dziwi mnie ,że fałszują wpisy na feysbuku ,nigdy więcej do takiej firmy.

Niedoszły pracownik

Dlaczego zamknęli sklep w Krakowie?

Nie

No cóż, (usunięte przez administratora)...myśleli, że najprościej jest ignorować innych ludzi i wtedy nie ma problemu, jest to bardzo żenujące zwłaszcza że nie są już dziećmi....nieodpowiadanie na reklamacje i zapytania klientów,(usunięte przez administratora)

Sandra
@Niedoszły pracownik

(usunięte przez administratora)Kraków,Bytom teraz firma. Handlują przez internet gdzieś te towary muszą upchnąć! Jeszcze trochę i będą handlować tam gdzie handlowali wcześniej czyli na targach butami obcych producentów. I tak długo działali !

Kuba

od stycznia wprowadzono cło na towary z Chin, jak Oleksy zlikwidowali sklepy Kraków,Bytom to zapasy im wzrosły i od 2017 roku ogólnie sprzedaż u Oleksych spadła.Sklep internetowy nie kręci jak powinien bo robią w ludzi w jajo min.nie ma reklamacji .Chyba za wesoło nie jest wszystkie sprawy przegrywają (usunięte przez administratora)Robiłem i nikomu nie życzę pracować z takimi właścicielami.!

bodzion

nie martw się ,polecą jak wcześniej ,zapasy będą sprzedawać kilka lat na targu ,dla picu będą sobie dłubać (usunięte przez administratora).

Sprzedawca

byłam na rekrutacji ,pracuje.Rekrutacje prowadziło dwóch Panów,właściciele,konkretnie i na temat.Oświadczyli,że praca tylko na umowe ,pierwsza umowa na trzy miesiące,jak bedziemy zadwoleni wspólnie to przedłużamy. Nie widziałem żadnego ,"uioprnego babska" jak ty to nazywasz.Zastanawiam sie czemu tak piszesz,pewnie jesteś jedną z tych co musiały odejść i wiadomo dlaczego.Żal mi Cię musisz sie w tym prostactwie dobrze czuć.W sklepie pracuje sie dobrze,dziewczyny są ok,w łaściciele sympatyczni ,Pani Kadrowa bardzo fajna .Atmosfera w porządku.Polecam.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

KarRe

Słucham? Kogo i o co niby oskarżam? Pytałam, jakie były okoliczności zamknięcia sklepu w Bytomiu. (usunięte przez administratora)Ale może wtedy mieli lepszą sytuację i nie musieli kombinować.

biss

Nazwa działu: Handlowy Pracowałam w sklepie już dosyć dawno. To, że dopiero teraz piszę opinie działa na korzyść właścicieli - wiele przykrych wspomnień już zapomniałam. Nie mogę napisać, że była to moja najgorsza praca, bo miałyśmy świetny skład. Pomagałyśmy sobie, grafik był układany tak, aby wszystkim pasowało. Przede wszystkim pracownice się lubiły i nadal prywatnie się spotykają. Płaca? Oczywiście najniższa. Były wzmianki o premii, ale tylko raz przez wiele miesięcy udało nam się ją zdobyć. Dodam, że nie przekroczyła nawet 100 zł. Teraz pracując u konkurencji nie zdarza mi się dostać mniej, niż 500 zł samej premii Z każdym miesiącem pracy obowiązków przybywało. Tu reklamacje, tam obsługa sklepu internetowego. A właściciele tylko czekali na jakiś błąd i wyrównanie stanu kasy. Przecież trzeba uważać - pracownik jest potencjalnym (usunięte przez administratora) Mimo niskich zarobków wszystko było w porządku do czasu. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Najzabawniejsze były procedury dotyczące naszego wyglądu. Paznokcie krótkie bezbarwne lub beżowe. Makijaż delikatny, zero szminek! Kolor włosów - zgodny z naturą. Biżuteria? Niewidoczna, ponieważ zbyt duża ilość błyskotek szokuje i onieśmiela klienta!! Ubiór też wymagany. Szkoda, że nie dostałyśmy koszul pracowniczych. Szkoda, że nie nie dostałyśmy jednakowych butów pracowniczych. To naprawdę wszędzie funkcjonuje i nikt do nikogo nie ma pretensji o nieodpowiedni ubiór. Ile razy słyszałam, że moja koszula jest ładna, ale nieodpowiednia... Miałam ochotę napisać więcej. Ale dam sobie już spokój. Najtrafniejszą opinią jest fakt, że żaden z pracowników nie zostaje tam długo. Ludzie zmieniają się jak na loterii. (usunięte przez administratora)

Sebastian
@biss

Dobrze, że wróciłaś wspomnieniami do swojej pracy w tej firmie. Twoja opinia pomoże na pewno wielu osobom. Ja natomiast chciałbym, abyś dodała, czy kończąc pracę w tej firmie, nauczyłaś się czegoś, co przydało Ci się w Twojej dalszej karierze zawodowej? Z reguły każde miejsce pracy uczy nas czegoś nowego, więc chciałem sprecyzować, czego Ty nauczyłaś się u tego pracodawcy.

produkcja

Przychodzisz do roboty ,masz chęci ,starasz się ,robisz za kilku ( cały czas braki ludzi na produkcji, w sklepach ) na koniec miesiąca powiedzą ci "staraj się bardziej " , ufasz i się starasz się bardziej .Latem upał nie ma jak oddychać, zimą robisz w ubraniu bo oszczędzają na węglu, mija miesiąc za miesiącem i nic z tego twojego starania nie ma . (usunięte przez administratora) O(usunięte przez administratora) Jeśli nie masz czegoś na papierze, to tak, jakbyś nie miał tego wcale. Po nieudanej przygodzie teraz mam fajną robotę i szczerze nie polecam pracy u Oleksych.

pracownica

A mnie się praca podoba. Szefostwo w stosunku do mnie jest miłe i nigdy nie zwróciło mi uwagi w nieprzyjemny sposób. Atmosfera na sklepie jest bardzo fajna, każdy się dogaduje i nie ma żadnych zgrzytów między nami. Jedynym minusem jest wysokość wynagrodzenia, która w porównaniu do konkurencji jest niewysoka i niestabilna. Mam nadzieje, że coś się zmieni w tym kierunku, bo nie chciałabym, aby to było powodem rozpadu ekipy.

Ostrzeżenie.
@pracownica

Wynagrodzenie zawsze można zmieniać i uczciwie płacić ,zarządzających niestety nie da się zmienić ,wymienić . Nie polecam pracy u Oleksych !

Neutralna

Pragniemy zauważyć, iż użytkownicy wypowiadający się na forum gowork . pl korzystają z zagwarantowanej konstytucyjnie wolności wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji (art. 54 ustęp I Konstytucji). Serwis gowork. pl udostępniając użytkownikom zakładkę „Opinie o pracodawcach” tworzy platformę, na której umożliwia realizację wskazanej powyżej wolności słowa. (usunięte przez administratora) Pierwsze tygodnie pracy były bardzo grzecznie i spokojnie . Po miesiącu pracy zaczynały się problemy. (usunięte przez administratora) Zwracała nam uwagę na paznokcie / nie ten kolor a w ogóle to po co malujemy , w tej firmie się obcina króciutko i nie maluje / nie taka bluzka, nie taka sukienka ,niewłaściwe sporządzanie dokumentów, co chwile podglądała i podsłuchiwała przez kamerki co robimy co mówimy i jak się jej coś nie spodobało zaraz telefony od niej od właścicieli i uwagi nawet nie związane z pracą. Kilkanaście telefonów z uwagami .(usunięte przez administratora)przeszkadzało wszystko w pewnym słowa tego znaczeniu, paznokcie, bluzka, obsługa, za długa rozmowa z klientem ,za mała sprzedaż ,dzwoniła, przychodziła i sprawdzała czy jest kurz na półkach, witryny itd. To, że sprawdzała rozumiałyśmy ale sposób w jaki to robiła był okropny. Układałyśmy towar, wycierałyśmy kurze, myłyśmy witryny no właśnie… /nie myłyśmy płynem cif jak ona sobie tego życzyła./ Za parę dni przyjechał właściciel i znowu awantura o niewłaściwe ułożenie towaru, kazał nam na nowo układać buty ,torebki itd. Następnie znowu przyjechała żona i znowu zmiana, miałyśmy dość . ! (usunięte przez administratora) Dziewczyny w Krakowie miały dość ,(usunięte przez administratora) ,nie było zgody na sprzedaż na lewo tak jak to robi pani kierowniczka w Zabrzu itd. Można by dużo na ten temat pisać ,pisać .Nie polecam pracy u Oleksych !

qwrtewreew
@Neutralna

Ta, to przeczytaj sobie ten regulamin xD Jest masa wymienionych osób, w sposób umożliwiający ich identyfikacje, więc obligatoryjnie gowork musi to usuwać :D

sąsiad

Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, na wsi /w mieście ,kulturę osobistą albo masz albo nie masz. Ja tu mieszkam i ludzie są bardzo dobrzy ,szanują się wzajemnie. U nich pracują tylko ludzie z przypadku i na chwilę za nim coś innego nie znajdą ,to są niedobrzy pracodawcy, nie dobrzy koledzy, ludzie z branży się ich wstydzą , więcej nie chce już o nich pisać każdy wie jak jest. (usunięte przez administratora)

tak myślę

WYLEWANIE NEGATYWNYCH OPINII nic nie zmieni jedynie pogłębi doznane krzywdy. Należy iść do przodu, zmienić pracę ,zamknąć rozdział .Pracodawca ,który według Was znieważał, obrażał,wykorzystywał i stosuje takie praktyki nie zrozumie Waszych komentarzy,a może nawet ich nie czyta.Szkoda czasu i zdrowia.

prawda
@tak myślę

oj,oj czyta komentarze wszystkie niekorzystne pousuwane ,tak zgadzam się uciekać od tej firmy !

Pomocna

Faktycznie tak było.

Konrad

Idealnych firm nie ma ale przesadzacie z tym biadoleniem. Każdy powinien zając się swoimi obowiązkami!

Tomasz

Nikt nie mówił, że bezie lekko. Firma daje bezpieczeństwo a to ważne.

Mart
@Tomasz

Bezpieczeństwo czego?

obuwnik
@Mart

tego co zabronione ! nie polecam tam roboty,każdy kto pracowałam na produkcji wi o czym piszę.

Robotnik

Pamiętam, aby moja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna . (usunięte przez administratora) Jak zgłosisz, że odchodzisz to normalka ,że nie dostaniesz wypłaty ile Ci się należy ,to samo jak sami zwalniają ,płaca w zależności od ich humorów. (usunięte przez administratora) na portalach piszą 20 lat firma a firma założona pod koniec 2012 roku (usunięte przez administratora)

Patrycja

OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA jest rodzinną firmą, istniejącą na Polskim rynku od wielu lat. Ostatnio na ich oficjalnej stronie widziałam, że chcą zatrudnić obuwnika, cholewkarza oraz sprzedawcę w salonie: https://oleksy.pl/praca Może ktoś z obecnych na forum aplikował do nich ostatnio i opowie nam o całym procesie rekrutacyjnym? Bylibyśmy bardzo wdzięczni za takie informacje.

Patrycja

To nie jest słuszna uwaga, ale ją szanuję. Musisz jednak wiedzieć, że istotą tego forum jest wzajemna pomoc w zebraniu informacji o pracodawcy, jakim jest firma OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. I do takich właśnie informacji należy również włączyć kwestię rekrutacji. A Ty pracowałaś w tym miejscu?

Żal
@Patrycja

Rekrutacji, czyli odczucia ludzi a nie zamieszczać oferty pracy.... Pomysł trochę logicznie, głowa nie jest po żeby na niej nosić włosy....

@Żal

W niewłaściwy sposób na to patrzysz. Owszem - odczucia ludzi przede wszystkim, ale istotą tego forum jest również realna pomoc tym, którzy szukają zatrudnienia w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. Stąd też wzajemne się informowanie o aktualnych ofertach pracy. Pracujesz tam może?

Muszka

..podobnie jest Zabrzu i Bytomiu , nie polecam pracy u Oleksy !!!!

Nie
@Patrycja

Normalnie słodko aż muli.Nie polecam pracy u tych chłopów.

wybrany

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM PRACY PAWEŁ I WITOLD OLEKSY wieś STANISŁAW DOLNY 274 gmina Kalwaria Zebrzydowska.

Opinia

Witam praca w tej firmie jako sama praca nie jest zla, z szefami można się dogadać,(usunięte przez administratora) Cała sprzedaż robią dziewczyny ona rzadko sprzedaje bo wiecznie udaje że coś załatwia z papierami a PRZED szefami udaje że to jej zasługą. Mysli że jest mądrzejsza od papierza. Nie polecam pracy na Zabrzu.

Opinia
@Opinia

Papieża, przepraszam za błąd.

vat
@Opinia

Pamiętam, aby moja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - -Możliwe,że masz trochę racji ,ale nie tak to jest do końca ,to tylko ZŁUDZENIE, że z szefami można się dogadać ............. (usunięte przez administratora) ...pewnie czujesz żal ,ale rozpamietywanie nic Ci nic nie da ,trzeba iść do przodu i zamknąć ten rozdział, czas sam pisze scenariusze i to TY możesz w niedalekiej przyszłości ODNIESIESZ SATYSFAKCJĘ - CIERPLIOWOŚCI . Nie polecam pracy u Oleksych!

Potwierdzam
@Opinia

to tylko błąd tzw. literówka ,który ZAWSZE można NAPRAWIĆ , błędy Twoich pracodawców zostawiają ślad i tu z naprawą ,poprawą bywa różnie,utrata zdrowia,naruszenie godności to już coś innego Powodzenia, również NIE POLECAM PRACY u OLEKSYCH !

IPP

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM PRACY w firmie OLEKSY Paweł i Witold Stanisław Dolny !!!

Lilka9

Zastanawiam się skąd w ludziach tyle złości i nienawiści? chęci niszczenia innych ludzi? Skąd tyle złośliwości?! Zanim napiszesz opinie na temat innej osoby /innych ludzi.. Najpierw spójrz w lustro i zastanów się czy osoba którą w nim widzisz nie ma sobie nic do zarzucenia. Ktoś powiedział kiedyś jedną ważną rzecz "poświęcaj tyle czasu na ulepszanie SIEBIE byś nie miał go na krytykę INNYCH" jeśli praca ci nie odpowiada to poprostu zwalniasz się i szukasz nowej...bez zbędnych słów i opinii które nie są prawda i rodzą się z okropnej złości, nienawiści i zazdrości.

Żal
@Lilka9

Ten portal jest po to żeby dodawać opinie o pracodawcy....także nie rozumiem Twojego zdziwienia? Gdyby ludziom się pracowało dobrze to by nie pisali w ogóle albo byłyby same pozytywne opinie....może czas przeczytac opinie, samemu spojrzeć w lustro i zmienić.podejscie do pracownika? Co ty na to? Bo jeśli wasze podejście się nie zmieni to ludzie będą pisać dalej....

wolność
@Lilka9

Na pocżatek może Ty musisz się zastanowić skąd posiadasz złość,nienawiść i poświęcić więcej czasu na ulepszenie siebie byś nie miała go na oceny i krytykę innych ! Niektórzy mają utajoną nienawiść i jest ona niebezpieczna ponieważ zwrócona jest w kierunkach zastepczych i stanowi zagrożenie dla otoczenia. Gdy nienawidzimy dwoistości, hipokryzji i kłamstwa to dajemy sobie prawo by je zwalczać wszędzie, gdzie jest to możliwe lub rezygnujemy z utrzymywania kontaktów z ludźmi, którzy dają wiarę kłamstwu. Lecz jeśli zachowujemy się w taki sposób, jakby nas to nie dotykało, to zdradzamy samych siebie. Pracownicy mają prawo do wyrażania własnych opinii i w żaden sposób nigdy nie przekraczali swoich granic w przeciwięnśwtei do Oleksych .Pracownicy będąc dla Oleksych kierunkiem zastępczym ' podtruwani psychicznie ''...... odchodzą . Zostawiam ten temat dla innych.

ala
@Lilka9

po to jest to forum własnie zeby wyrażać swoja opinie i kazdy ma do tego prawo.

Zostaw merytoryczną opinię o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA - Stanisław Dolny

• Jak się pracuje w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Zobacz opinie na temat firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Kandydaci do pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA
1.6/5 Na podstawie 378 ocen.
  • 274
    34-130 Stanisław Dolny