Opinie o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Intres

NIC NIE ZAŁAMUJE TAK,JAK ZŁAMANA OBIETNICA ....nie polecam pracy w tej firmie,jak również żadnej współpracy !

Sznurówka

Nie polecam pracy na produkcji. Beznadziejne wynagrodzenie. (usunięte przez administratora) Omijajcie te firmę z daleka!!!

Dorotka
@Sznurówka

Myślisz,że w sklepach jest inaczej/ było/ ,poczytaj co robią z klientami w zakupach przez internet,jakieś dziwne tworzą strony ,piszą teksty w języku obcym zupełnie niegodne do czytania, ceny towarów na każdej stronie internetowej inne,buty obcych producentów z informacją,ze to ich ,nie wysyłają butów,albo nie to co zamawiasz itd. Sprawdz sobie ich stronę MODI butik.pl przeczytaj jaki umieści tekst w języku obcym,oni chyba naprawdę mają problem.

@Dorotka

Fakt, opis pól po ang pół po polsku. Ta strone chyba ktoś niespełna rozumu stworzył. Opis pod butami "fashion buty" naprawdę rozbawił mnie dolez

EDYTOR

oj tam oj tam,Ponowie zapomnieli zmienić treść szablonu a tu zaraz atak . Fajnie ,przynajmniej jest na wesoło .Resztę zostawiam bez komentarza.

***
@Andrzej

Mnie również rozbawił do łez . Tak tylko mógł zrobić jeden .....z właścicieli ,nie pracownik.U Oleksych świetni pracownicy odeszli z firmy z powodu bardzo niskiego wynagrodzenia, nie dotrzymywania obietnic, braku szacunku w pracy ,ciągłe sprawdzanie pracowników (usunięte przez administratora)

Maciej
@Sznurówka

Nie chcesz mieć kłopotów omijaj ich z daleka, najgorsi właściciele w powiecie Wadowickim , nie polecam roboty na produkcji .

Jasiu

Oleksy w 2019 roki zlikwidowali sklep Kraków pod koniec roku 2019 sklep Bytom ... teraz Zabrze i ludzi w firmie Wiem,że wysprzedają na internecie towary z Krakowa,Zabrze,Bytomia.W firmie niewielka grupka ludzi coś robi ,jak myślicie co dalej ?

Ble
@Jasiu

Ja trzymam kciuki za to żeby wkoncu firmę zamknęli i wzięli się do normalnej roboty, jakaś łopata? Może to by ich nauczyło szacunku do innych... Chociaż oni nie wiedzą nawet jak sei łopatę trzyma. Pozdrawiam

@Jasiu

Zlikwidowali sklep w Zabrzu?

Jasiu
@Kasia

zawieszony Ilonko...jakbyś nie wiedziała to Ci napisze Kraków ,Bytom zlikwidowany, ludzie z firmy zwolnieni, garstka został i robią na czarno ,jak się nam chce sprzedaż przez internet ok. i na bogato !!!

Sandra
@Jasiu

Oleksym się nie chce pracować , od marca nie można się do nich dodzwonić i zrobić wymiany butów wadliwych ,jedynie puszczają na fejsbuku filmiki reklamujące obuwie Oleksych , stworzyli fikcyjne konta i sami wystawiają sobie" cudowne " opinie, ja to zgłoszę ,ostrzegam klientów !

$$$
@Jasiu

DALEJ BĘDĄ UDAWALI,ŻE SĄ FABRYKĄ ,BĘDĄ SPRZEDAWAĆ ZAPASY Z ZLIKWIDOWANYCH SKLEPÓW a jest ich dość sporo (około trzech milionów jak nie więcej ) UDAWALI BIDNYCH NA WSI , poza wsią będą BURŻUJAMI w "ciemnych okularach" i żyli jak zawsze na BOGATO. Ja bym zdała pytanie co będą robić jak sprzedadzą te wszystkie buty ? Myślę,że już w produkcji się nie odnajdą ,zajmą się sprzedażą obcych producentów i spokojnie żyli długo i szczęśliwie z tego co naszabrowali .

Krzyś

" Świetny właściciel " ,żony tez super aż chce się pracować ,fajna ekipa ,faktury na bieżąco płacone, normalne 8 godzinek i do domku .Wszystko hula na bieżąco,jak się komuś nie chce robić niech sobie idzie i nie marudzi.

maruda
@Krzyś

TO CZEMU MARUDZI,ŻE OD DWÓCH LAT NIE MA ZAPŁACONYCH FAKTUR ? I ZAMYKA ..hmhm

montaż
@maruda

Faktury wszystkie płaci !!!!!,problem jest inny ,jak chcesz handlować z nimi to tylko faktury ,jak chcesz pracować to tylko na umowę ,wszystko na piśmie nie zgadzaj się na Witka znane " potem,zobaczymy, dzisiaj nie mam czasu " itp. Nie będzie potem,ani jutro tylko Cię wykiwają ,jeden i drugi taki sam.Nie polecam tam roboty,szczególnie na produkcji.

Sprzedawca

byłam na rekrutacji ,pracuje.Rekrutacje prowadziło dwóch Panów,właściciele,konkretnie i na temat.Oświadczyli,że praca tylko na umowe ,pierwsza umowa na trzy miesiące,jak bedziemy zadwoleni wspólnie to przedłużamy. Nie widziałem żadnego ,"uioprnego babska" jak ty to nazywasz.Zastanawiam sie czemu tak piszesz,pewnie jesteś jedną z tych co musiały odejść i wiadomo dlaczego.Żal mi Cię musisz sie w tym prostactwie dobrze czuć.W sklepie pracuje sie dobrze,dziewczyny są ok,w łaściciele sympatyczni ,Pani Kadrowa bardzo fajna .Atmosfera w porządku.Polecam.

montaż

od Oleksych tak jak i od banków należy trzymać się z daleka !!!!!

szewc
@montaż

ogołocą każdego nawet z najdrobniejszych grosików ... nie polecam tam roboty.

Stanisław Górny

Nie mam pojęcia dlaczego ludzie ,którzy odpowiadają za tą firmę tak działają .Zamówiłam buty w sklepie KAZAR dostałam na drugi dzień, prześliczne i za bardzo dobrą cenę ,są obniżki i naprawdę można kupić eleganckie buty od klapeczek do botków, zresztą u wielu producentów jak również sklepach dla klientów właściciele,pracownicy są bardzo rzetelni,uprzejmi .Nikt nie czeka na zapłacony towar miesiąc lub dwa miesiące to po prostu śmierdzi. Może płacisz a oni dopiero takiego buta szukają w Chinach ?

Jola
@Stanisław Górny

Bardzo możliwe że dopiero z Chin zamawiają wtedy i zanim do nas dopłyną, przyklei się metke z marka Oleksy h to pewnie zejdzie

handlowiec
@Jola

Chiny już tak nie idą ,obecnie leci rynek wschodni,zamiana kiedyś myśmy wysyłali na wschód a teraz my bierzemy z rynku wschodniego,mocne przebicie nawet powyżej 300 % ,zwłaszcza w butach sportowych i trampkach.Dobre ceny sklepach internetowych ,za nim kupisz u Oleksych dobrze posprawdzaj ,jak nie chcesz przepłacać .Ja znam tą "firmę" znam i zgadzam się z wszystkim ...omijajcie ich z daleka jak nie chcecie mieć problemów.

prawda

Oprócz odpowiedzialności sprzedawcy poszkodowani konsumenci mogą również poszukać sprawiedliwości u samego producenta, który odpowiada za wyemitowanie nieprawdziwej reklamy. Konsumenci, którzy zostali pokrzywdzeni przez nieuczciwą reklamę mogą występować do sądów z powództwami odszkodowawczymi postawa prawna: Ustawa z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym (Dz. U. z 2007 nr 171 poz. 1206); Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. 2002 nr 141 poz. 1176 z późn. zm.). KTO CHOCIAŻ JEDEN RAZ MIAŁ KONTAKT z firmą PAWEŁ i WITOLD OLEKSY ,STANISŁAW DOLNY, nigdy już NIE BĘDZIE CHCIAŁ MIEĆ z tymi właścicielami nic wspólnego i z ich produktami. Najgorsza firma w Małopolsce !!!!

sprzedawca

Osoba ,która prowadzi kampanie reklamową ODPOWIADA za przekaz informacji ! Co innego pracownicy ,nie polecam pracy w firmie Oleksy.

Klient Zabrze

Jest taki fajny mem, cmentarz a na nagrobku wyryte" tutaj kończy się bogactwo, (usunięte przez administratora) ,pycha i duma" polecam absolutnie wszystkim- ku pokorze. Nie polecam pracy w firmie Paweł i Witek Oleksy Stanisław Dolny a ich butów szczególnie,najgorsza firma w Małopolsce !!!!!

@Klient Zabrze

Kupiłam już druga parę tej marki i niestety gwoździe wbijają się w pięty. Buty słabej jakości, za te pieniądze człowiek oczekuje butów a nie ochłapów.

Wit

Żenada jedna wielka ta firma, oby się szybko zamknęli bo to co tu widzę co wy piszecie podchodzi pod karę boską.....

wybór

Zwróciłam uwagę na ostatnie filmiki na facebooku Oleksy i zobaczyłam ,że reklamuje buty Pani Sandra Sarapata ,pamiętam Panią taką młodziutką z programu "Ex na plaży emitowanym na kanale show MTV Polska ,obejrzałam wtedy tylko dwa odcinki bo show było bardzo wulgarne. Szkoda,że tak mało prawdziwa jest firma Oleksy ,ciężko się u nich robi i ciężko kupuje. Dlatego odradzam tą firmę.

Martynka

Witam zakupiłam w tej firmie buty typu kozak przez internet. Buty miały niedoszyta taśmę przy podeszwie.. Podeszwa od strony obcasa odpadła już przy mierzeniu buta.. Zareklamowałam buty chcąc zwrotu pieniędzy, niestety ich rzeczoznawca odpisał mi że but został sklejony i że jest to tak zwana wada nieistotna i nie należy mi się zwrot pieniędzy.. Także ku przestrodze uważajcie co od nich zamawiacie bo wykonanie tak drogich butów to żenada..

@Martynka

Niestety, ale nie jesteś pierwsza osoba która ma z tym problem. Ja czekałam dwa miesiące na wysłanie butów...

Kamila

W stacjonarnych sklepach w Krakowie, Zabrzu, Bytomiu ,Wadowicach ,Oleksy świadomie wprowadzali klientów w błąd ,na przykład wydając polecenia pracownikom sklepu sprzedawać wadliwie buty , nie reagować na reklamacje , nie uznawać reklamacji, nie odbierając telefonów, pism ,. Sprawy w większości trafiały do Rzeczników , do Sądów ,które musiały rozstrzygać spory i oczywiście klienci sprawy wygrywali. Takie zachowanie właścicieli firmy Oleksy Stanisław Dolny stało się wywołaniem lawiny negatywnych komentarzy oszukanych ludzi na wszystkich portalach społecznościowych . Oleksy zamiast zmienić swoje aroganckie zachowanie dogadali się z administratorem stron i usuwali wszystkie negatywne opinie klientów ,wklejając nieprawdziwe komentarze zachwalające swoją firmę i sprzedaż . Pozamykali sklepy i wprowadzili sprzedaż internetową. Nie ma znaczenia czy sprzedaż dotyczy sklepu stacjonarnego czy internetowego. (usunięte przez administratora) Wprowadzane przez Oleksych na FB /INSTAGRAMIE prezentacje produktu przez wideo, są niezgodne ze stanem rzeczywistym przedstawianych produktów .Oleksy tylko zachwalają produkt ale nie pokazują jego wady, ponadto informacje o butach nie są zgodne z prawdą . Żona właściciela aby zachęcić konsumentów do zakupu towaru sprzedawcy sięga do nie uczciwych argumentów, niezgodnych z prawdą ,między innymi : podwyższa jakość butów, proponuje buty innych producentów jako Oleksy , korzystania z najtańszej oferty na rynku gdzie takie same buty są tańsze o 20/30 % , gwarantując reklamacje, szybkie wymiany , stare modele butów jako nowości, żeby tylko nas skłonić do zakupu konkretnego produktu. Na przykład oferta wysprzedaż 70% obniżka cen buty ,które kosztowały 289 zł. przecena na 220,99 zł. takich przykładów można by mnożyć i mnożyć ! Po zakupie okazuje się to wszystko jest nieprawdą . Oleksy tworzą fikcyjne konta wpisując sobie jak najlepsze opinie ,oceny o butach i nie wysyłają zamówionych zapłaconych butów ,nie reagują na telefony , e-maile, nie reagują na reklamacje …. jak się takie postępowanie nazywa ? Panowie Oleksy nie szanowaliście swoich pracowników ,kontrahentów nie szanujecie swoich klientów !!! Wszyscy cenimy sobie szacunek i szczerość dlatego nie pozwolimy sobie na celowe i świadome wprowadzanie nas klientów w błąd !

Robert
@Kamila

Dla kogoś kto ledwo umie dodawać to 70% może być 220zl:D ciekawe jak taka osoba maturę zdala???? Swoją drogą takie zachowanie świadczy tylko o niskiej kulturze i braku szacunku do ludzi. Niestety ale teraz będziemy mieć kryzys, ludzie coraz mniej kupują ciuchów i trzeba będzie walczyć o klienta, więc Panowie Oleksy będą mogli się wykazać....

Diana
@Robert

Mój kumpel chodził do liceum integracyjnego, które i tak raz powtarzał (haha, a poziom tam naprawdę jest skrajnie miałki), a w podstawówce ,gimnazjum miał same zagrożenia, ale nauczyciele przepuszczali go z litości, bo jego matka zawsze płakała na zebraniach. Niedawno dowiedziałem się, że skończył studia na prywatnej uczelni. Szok, lekko mówiąc. Kolejny najpierw poszedł do zawodówki, której nie skończył, potem do LO zaocznego, a potem też studia ,które ledwo skończył. Też szok. 50 lat temu, te półgłówki nie zdaliby nawet matury, a teraz tacy (usunięte przez administratora) studiują. Absurd. Studia już dawno straciły prestiż przez to że nawet ludzie bezdennie głupi je kończą po kilku podejściach do egzaminów. Sam "przydomek" jak nazywają Oleksych świadczy co ludzie o nich myślą ,dlatego dla Oleksych nich 70 % a 10 % to po prostu 70 zł. ..10 zł. / jakby mnie tak ludzie na mojej wsi nazywali to bym z domu ze wstydu nie wyszła / Właśnie dostałam zamówione w Zalando sandałki z Caprice cudeńko, skóra, piękne kolory , przepiękne wykończone za 199 złotych ,mają również rozmiary połówki .Oleksy nigdy nie dorównają w solidnym wykończeniu butów i w wygodzie noszenia, jedynie cenami potrafią przegonić wszystkich producentów.Dlatego nie polecam butów Oleksy i nie polecam takich aroganckich właścicieli .

obcy

BUTY z firmy TAMARIS to wysoka jakość wykonania cechują się wysokim komfortem użytkowania. Przychylne opinie na temat butów Tamaris z pewnością nie są dziełem przypadku. Zadowoleni użytkownicy wspomnianego obuwia zwracają uwagą przede wszystkim na wysoką jakość wykonania. W dodatku jest ona zestawiona z rozsądnie skalkulowaną ceną, co oznacza, że zakup tych butów jest opłacalny. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów samo noszenie produktów marki Tamaris staje się wyjątkowo komfortowe. Sandały Tamaris - idealne na letnie dni , upały doskwierające nam wiosną zwiastują, że czeka nas kolejne, gorące lato. Na upalne dni doskonale nadają się sandały,klapki Tamaris. Wykonane ze skóry najwyższej jakości z miękką wkładką zapewniają stopą należyty komfort w czasie, kiedy najbardziej tego potrzebują. Minimalistyczne wzornictwo sandałów dodaje im elegancji. Projektanci obuwia Tamaris wykonali dobrą robotę. Modele z przeznaczeniem na lato faktycznie mogą się podobać.. Elementy ozdobne czynią te damskie modele niezwykle ciekawą propozycją na tle konkurencji. Nie należy także zapominać, że cechuje je odpowiednia cena. Firma Oleksy Paweł i Witold Stanisław Dolny w większości składa buty niż produkuje, , oczywiście,że producentem tych klapek nie jest Oleksy ,Oleksy albo skopiowali wzór albo wyrzucili wkładkę i wklei swoją i już ten but nie jest taki wygodny jak zakupiony w Tamaris. Dziwi mnie,że ogłaszają się jako firma produkcyjna a większość sprzedaży towarów Oleksy to obcy producenci,tylko wkładki zmieniają, podobnie z torebkami . Jak but jest niewygodny, piecze skóra, obcas odpada,skóra farbuje , wąski , niechlujnie wykończony to jest produkt Oleksych jak wygodny to jest obcy producent. Dziwi mnie dlaczego tak (usunięte przez administratora) przecież to jest bez sensu.

KLAPECZKI

Oleksy musi się dużo jeszcze uczyć co do jakości obuwia, i obsługi klientów. Tamaris to super niemiecka firma ,rzetelnie wykonane wszystkie buty , ja kupiłam w ZALANDO te klapki śliczne w kolorze żółtym cena 169 złotych ,również są prześliczne sandałki w bardzo dobrej cenie.Obsługa ekspresowa jeżeli towar nie odpowiada bardzo szybki zwrot pieniędzy. .Sprawdzałam na e-obuwie i też są te klapeczki w cenie 169 złotych. Każdy chce być dobrze obsłużonym przez sprzedawcę , myślę,że Oleksy nie byli by zadowoleni gdyby za coś zapłacili i ponad miesiąc czekali na towar lub na wymianę.Dlatego nie polecam tej firmy.

Klient

Jak wjedziesz w gminę Kalwaria Zebrzydowska i odwiedzisz wieś Bugaj, Brody,Zebrzydowice, Zarzyce , Stanisław Dolny,Stanisław Górny, Barwald Górny,Dolny itd to zauważysz,że w każdym prawie domu jest zakład stolarski,obuwniczy ,hurtownie, sprzedaż obuwia damskiego,męskiego,dziecięcego.,sprzedaż torebek Ja jak mam zamiar kupić buty to z mamą jadę w tamte strony na wycieczkę ,wcześniej przeglądam buty różnych firm ,adresy i jedziemy na zakupy.Kupuje buty ze skóry bezpośrednio od producenta dla całej rodziny, również torebki ,paski.Dopiero jak to zrobisz to zobaczysz jak Ci ludzie są wdzięczni,że u nich robisz zakupy. ,Każdy z tych rzemieślników chce swój towar sprzedać i każdy kupujący jest dla nich ważny . Są hurtownie, masz sklepy fabryczne i za grosze zrobisz zakupy dla całej rodziny,sąsiadów. Nieliczni tylko producenci mają sklepy większość prowadzi sprzedaż bezpośrednio i tak skupują towary Ci co mają sklepy i w sklepach sprzedają 300 % drożej . Kozaczki zamszowe kupiłam w tym roku w Kalwarii za 120 złotych i takie same spotkasz u Oleksych od 399 do więcej złotych. Letnie kupisz od 70 do 110 złotych . Wpisz sobie w gogle TARGI OBUWIA , jedziesz na Targi i kupujesz po cenie producenta .Na stronie masz kiedy są terminy targów, targi są w Warszawie, w Krakowie, Poznaniu i wszystkich prawie producentów butów całej Polski .Dzisiaj jest bardzo duży wybór butów ,szerokie możliwości ,buty to nie chleb ,który musisz mieć codziennie świeży.Jak sobie zrobisz wycieczkę przekonasz się jak bardzo szanowany jest klient jaka jesteś ważna dla producenta. Oleksy są wyjątkowo nie sympatyczni, wyjątkowo niedobrzy dla klientów, niewiarygodni dlatego nie polecam tego sklepu..

Zastanawiam się skąd u właścicieli firmy Oleksy tyle złości i nienawiści? chęci niszczenia,gnojenia innych ludzi? Skąd tyle mściwości ? ! . Ktoś powiedział kiedyś jedną ważną rzecz "poświęcaj tyle czasu na ulepszanie SIEBIE byś nie miał go na krytykę INNYCH" jeśli pracownik nie odpowiada to po prostu nie przyjmuj ,jeśli klientowi nie chce się wysłać butów to się namiętnie nie ogłaszaj ,nie oszukuj,nie kłam .....bez zbędnych słów , komentarzy i opinii które nie są prawdą i rodzą się z okropnej złości, mściwości i zazdrości. Jak się ma ze sobą problemy emocjonalne to się zawsze można leczyć a nie deptać ludzi godność. Nie polecam firmy Oleksy i nie polecam butów od firmy Oleksy .

przerażona

U Oleksych zamówiłam i zapłaciłam za buty dnia 19 marca 2020.roku do chwili obecnej nie mam butów,nie mam zwrotu pieniędzy ,nie otrzymałam żadnej informacji ,nie otrzymałam żadnej odpowiedzi , mimo pisania e-maili , telefonów nie odbierają . Po miesiącu czytam na FB ,że ze względu na epidemie mają trudności ,to znaczy,że tylko Oleksy mają trudności ! Wstyd i żenada!!! U RYŁKO zamówiłam na stronie internetowej buty 07.04.2020.roku po godzinie 18 i otrzymałam dnia 09.kwietnia 2020,r NIE POLECAM FIRMY OLEKSY !

Fav

Spokojnie, idzie kryzys ludzie nie będą już tyle kupować ciuchów i butów. Zwłaszcza tych co sprzedają Oleksy śmierdzące chińszczyzna i rozklejające się szybko. Jak to mówią przyjdzie kryska na matyska

Uczciwy

Taaaa ogromną firma taka jak Ryłko organizuje szycie maseczek, a wspaniała (usunięte przez administratora)-fabryka Oleksy chce przekazać prawie 5 baniek na respiratory? (usunięte przez administratora)Zreszta oni dopiero tak jak napisałeś "myślą" o tym, a zmyślenia jeszcze nic nie powstalo

@Uczciwy

Chłopaki na pewno takie pieniądze mają ,czy przeznaczą na cele charytatywne ??? mam dużo wątpliwości . ''W '' jak dawał wypłatę to nigdy nie miał drobnych na końcówki , a tu taki zryw miliony ?

potwierdzam

Ble 06.04.2020 20:03 @Janusz No cóż ludzie zamawiają buty a Oleksy nawet nie mają zamiaru ich wysłać klientowi. Zero odzewu, nie odpisują na maile, nie odbierają tel.... Niby dorośli ludzie a zachowują się jak (usunięte przez administratora) ____________________________-- zgłoś do Rzecznika Konsumentów ,albo do Sądu . Oleksy tacy są , uważaj żeby termin nie przepadł , inaczej kiepsko będzie z wymianą . Oleksy znani są z oszustw. ,uważajcie,

Zostaw merytoryczną opinię o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA - Stanisław Dolny

• Jak się pracuje w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Zobacz opinie na temat firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Kandydaci do pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA
1.6/5 Na podstawie 378 ocen.
  • 274
    34-130 Stanisław Dolny