Opinie o Rol-Trans w Stęszew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rol-Trans. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rol-Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rol-Trans w Stęszew

flap Nowy wpis

Panowie.. "działamy w zakresie przewozu maszyn budowlanych, towarów standardowych, towarów sypkich oraz ładunków przekraczających dopuszczalne parametry (ładunki ponad gabarytowe)." Mam nadzieję, że firma ze Stęszewa już bliżej znana :)

Majkel Nowy wpis

Czy macie do opowiedzenia jakieś ciekawe smaczki z tej firmy? Stęszew może nie jest dla każdego, sztuką okradania chyba, jest to aby przekazać informację najbardziej pasująca naszym kandydaturom. Ale jakie osoby się zgłaszają to ciężko powiedzieć, ustatlić. Co do zdarzenia - chyba należało pomóc pani przy interwencji policji i złożyć na nich skargę na nieodprowadzenie napastnika na bok.

florke Nowy wpis

tomek, też jestem ciekawy, bo nie ukrywam że szukam pracy na już i wysyłam cv gdzie się da, ale wcześniej sprawdzam jak prosperuje firma, bo nie chce skończyć jak ostatnio, że niby znalazłem, zatrudnili mnie a później splajtowali. Czy ktoś wie jak ma się Rol-trans? warto u nich się zatrudniać? ?jak płaca?

wojtas Nowy wpis

to ta firma jeszcze istnieje.samochody mu zabrali bo nie placil leasingow.smiech na sali o co wy pytacie jeden z kierowcow kiedys mowil na parkingu ze Faja dawac bedzie koszuli polo z napisem CARITAS-ROL-TRANS

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rol-Trans, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy inwentaryzacja
Stęszew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
byly

dariusz.3 tygodnie w trasie niemcy holandia belgia zadnych diet tylko za kilometr i 200 zl za weekend.max 4500zl i to w ratach!!!!!!!!!a ponoc nie placil leasingu i wzieli mu auta on tonie w dlugach tam chyba komornik trzyma reke na koncie szkoda twojego czasu.

?

jak w temacie rol trans steszew moze ktos cos powiedziec bo slyszalem ze syf i nie placi na czas

?

kolego zadnych diet w tej firmie niema masz 38gr za kilometr i podstawa to wszystko wyjezdzasz na 3 tygodnie w porywach 5 dni w domu .szkoda czasu na ta firme

?

kolego w tirach a jak ty bys chcial w hotelu to na wlasny koszt mozesz szef ci nie zabroni.

?

a wiec sie nie nauczyl tak jak robil to robi w mojej skali od 0do 10 ta firma ma 1 tylko za to ze tacho jest w miare czyste a reszta to ostatni syf

?

panowie co to za firma jak go nie stac zeby doladowac toll-colecta nie raz doladuje ci za 50 euro smiech na cala europe a wyplata tak jak koledzy juz pisali firma ostatnie dno a on oszust i zlodziej bo na kazdej wyplacie cie jeszcze kroi.wstyd[usunięte przez administratora]

?

4800zl to w duzych porywach srednio za 3 tygodnie to w 4 ratach jakies 4200 i nigdy nie wiesz kiedy ci zaplaci nawet 1000 zl na konto ciezko wplacic ten czlowiek i ta firma jest skaczona rata goni rate a kierowca nie placi na czas to odchodza i dlugi rosna przyjdzie jakis naiwny miesiac porobi dostanie zaliczke 1000zl a reszte za miesiac i tak to sie kreci on waltera dostanie troche dlugow splaci a kierowca na samym koncu.

?

3 tygodnie poza domem 4-5 dni w domu iz powrotem to ci w miesiacu wychodzi jakies 26-27 dni za granica jak sie robota uklada to mozesz 4800 zarobic smiech na sali za 24 w normalnej firmie to minimum6000zl szkoda slowna ta firme

?

cała prawda to co tu pisza ten pege-er to ostatnie dno pracowalem u tego [usunięte przez administratora] .koledzy to jest bankrut on sprzedaje sprzet zeby miał na rate leesingu a wy chcecie wyplate w calosci i na czas .czas wrocic na ziemie

?

kolego on placi za kilometr 38gr i200 zl za weekend i to wszystko zadnych nadgodzin jak zrobisz 9000km +3weekendy to w porywach mozesz dostac 4300 oczywiscie w ratach 1000 na konto a reszta 3 raty no i musisz sie prosic ten gosc zyje z dnia na dzien on groszem nie smierdzi jak mu walter przeleje to poplaci raty w bankach lesingi i to co zostanie to podzieli na kierowcow .naprawde szkoda czasu

?

kolego raty sa jak sie szefowi podoba raz 1000 innym razem 500 zaliczki i w przyszlym tygoniu ci przeleje ale kiedy tego nie wiesz zawsze ma jakas wymowke zeby ci nie zaplacic a co do czasu pracy to sam musisz pilnowac tacho jest ok normy paliwa nie ma jest rozliczane z komputera sam.ogolnie te opinie to cala prawda takze nie polecam .

maly

ja tam pracoje i mi odpowiada wyplata w ratach zamiast 1 mam 4 w miesiacu i gitara wazne ze szef jest dobrym czlowiekiem ale nie polecam normalnym kierowca tego pegeeru

wal

w wielkopolsce ma opinie wyrobioną .panowie omijać [usunięte przez administratora]szerokim łukiem .Dziwie sie ze jeszcze ktoś tam pracuje z tego co wiem to spedytor ksiegowa też maja w ratach płacone brak słow co to za bagno.pozdro dla normalnych

crazy

spotkałem kierowce w antwerpi i jeżdzi u niego i to co pisza to prawda wypłata 3lub 4 raty musisz dzwonić i sie prosic zeby i cos dal .on też od niego odchodzi także 1 kierowca zostanie dwa auta bedą stać . SZKODA CZASU NA TA FIRME

nick

ja też nie polecam tej firmy nigdy wypłaty na czas nie zobaczycie podstawa 15 albo 20 moze 25 a reszta to 2 lub 3 raty i trzeba sie prosić .dajcie sobie spokój z tą niby firmą

wal

gość nie płaci na czas a jak już to wyplata w ratach nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Rol-Trans - Stęszew

Rol-Trans