Opinie o Royal Group Polska w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Royal Group Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Royal Group Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Group Polska w Kielce

we Nowy wpis

tak, ale warto o0bserwowac bo konsultanci telefoniczni to bardzo rotacyjne zatrudnienie, bądź czujny a trafisz

werderli Nowy wpis

Faktycznie nie brzmi to zbyt profesjonalnie, ani powaznie. Zastanawia mnie, czy to była jakas jednorazowa sytuacja, czy jednak zdarza się to częściej. Może jest tutaj na forum ktoś, kto przechodził niedawno ten proces rekrutacji i może napisac kilka słów, jak to wszystko wyglądało? Może sa zadowoleni ludzie...

mkmk Nowy wpis

pisali do mnie o prace,nie wiecie czym ta firma sie zajmuje,co bede robił,ile placa?

Robert Nowy wpis

stawki są od 10 zł do 15 za h.Uzależnione od wyników.Ostatnio widziałem ich na infopraca.pl

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Royal Group Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Monia

są 2 zmiany:8.20-14.50 i 15.00-21.00 a w soboty od 10.00 do 16.00 - ale pracuje się w wybrane. pracujesz w zależności od projektu,jak klienci indywidualni to i na 1 zmianę i na drugą.fajnie jest że są elastyczni jeśli chodzi właśnie o grafik,osoby które właśnie są studentami nie mają z tym problemu.z sobotami też się można fajnie dogadać,

ONA

a w jakich godzinach sie pracuje? i czy w weekendy też? i jak jest z ustalaniem grafiku? da się pogodzić pracę ze studiami?

Peter

na Warszawskiej w centrum

P

Gdzie oni mają w ogóle swoją siedzibę w Kielcach?

Kamil

tak z 1100 to spokojnie każdy może zarobić nie biorąc premii, ja tak dostawałam dopuki nie musiałam zrezygnować - dostałem się na studia do Krakowa, ale tam tez udało mi się dorwać fajna pracę;)

?

pracowalem tam przez 8 miesiecy. Atmosfera swietna. Liderzy zawsze pomagali i stali po naszej stronie. U(usunięte przez administratora) w grupie nie bylem, ale jej doradcy nie narzekali. Za moich czasow placili dobrze.

kitka

Podstawy jest z 1000 i do tego premia od wyników.

Robek

zarobki są z rzędu 1000 do 1700 zł, praca przyjemna, bo rozmawiasz z klientami którym się kończą umowy na internet, telefon. A wiem że mają jeszcze działać w branży energii , także też ciekawy temat

?

jak coś się dowiem to ci dam znać

?

koleżanka mówiła że spoko, płaca za godziny i to całkiem całkiem i do tego prowizja od wyników.

?

zatrudniają tez młodych na wakacje tylko muszą zgodę rodziców przynieść u mnie na szkoleniu było kilka takich

tom

ma rację chłop powyżej

?

Spoko, spoko tylko ...... ta(usunięte przez administratora). Co będę pisać :) przyjdziecie to sami ocenicie to zjawisko. Dla tego widoku warto się zatrudnić. ;)

Praca jest w porzżdku można awansować, płacą za godziny, wiadomo jak wszedzie trzeba pracować bo za siedzenie nikt nie płaci ;)

Arni

Tak i ma się całkiem dobrze, ale się podobno przeprowadza więc nie wiadomo czy jeszcze popracuje

Kinga

Powiem tak: jak na firmę działającą w branży call center to całkiem spoko, szkolenia, szkolenia, szkolenia i jeszcze raz szkolenia, naprawdę inwestują w ludzi. Szkoda że musiałem wyjechać na praktyki do UK, bo bym chętnie jeszcze tam popracował, fajna atmosfera, lux kobitki, no i będę jeszcze długo wspominał liderkę, która była przewrażliwiona na punkcie mówienia do klientów „ witam serdecznie”. Rozumiem że oczywiście tam jeszcze pracuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Group Polska - Kielce

Royal Group Polska