Małopolskie Centrum Profilaktyki

Opinie o Małopolskie Centrum Profilaktyki

Natalia

Czy jesteście pewni, że nie ma pozytywnych tematów dotyczących firmy? Ostatnio nie mogłam znaleźć żadnych nowych ofert pracy! To chyba nie jest tak jak piszecie!

Szczęściara

Firma spokojna, stabilna bez zadęcia więc nie potrzebujemy więcej hejterów. Jeśli komuś nie odpowiada taka praca cóż zawsze może ja zmienić na coś lepszego.

Jędras

Jaka jest przyczyna, że tak mało osób wypowiada się na temat firmy? Czy jest tak dobrze i nikomu nie chce się pisać? Firma prawie nie ma aktualnych ofert pracy, taka jest zastanawiająca? Byłem pracownikiem w firmie ale musiałem wyjechać a teraz czasami interesowałem się co robią.

Stella

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyglada praca trenera - eksperta ds. ekonomicznych? Mam zamiar aplikować.

Hanna

Widzieliście już nowe oferty pracy? Możecie je znaleźć na naszym portalu - http://www.gowork.pl/praca/malopolskie-centrum-profilaktyki;pr Które stanowisko najbardziej Was zaciekawiło? ;)

Szczęściara

Mogę powiedzieć, że MCP to fajna firma, świetnie sie pracuje. A wiem co piszę ponieważ tu pracuję. Załoga to super ludzie, zarobki całkiem w porządku.!

ssdf

@ 3er - masz zdecydowanie racje, tylko teraz pytanie, komu wierzyc, kto ma racje, a kto nie? opinie sa różne, ale czasem są naprawde skrajne wiec nie wiem jak podejśc do tematu...... A poszukuja teraz koordynatorów do różnych miejscowości

Zainteresowana pracą

Dużo było sprzecznych opinii, czy ktoś kto tam pracuje dłużej i przyszedł ze zwykłego ogłoszenia, mógłby powiedzieć jak się pracuje, czy z pensji idzie wyżyć i jak to wygląda po dłuższym czasie?

michał

poniosło cie z tymi awansami ;))))))

doświadczona

Rozmowa kwalifikacyjna ok wręcz profesjonalna, ludzie zaangażowani więc na start np. dla studentów super praca wręcz rewelacja, jednak nie dla mnie za mało możliwości, za niskie wynagrodzenie, zbyt zawężone pole widzenia, ale polecam wyglądają i pokazują że im zależy na pracowniku.

zadowolona

A co stoi na przeszkodzie? :D

doświadczona

Po tych dyrdymałach powyżej ciekawa jestem jak jest naprawdę w tej firmie, jak to mówią nie ważne co piszą, ważne żeby pisali. Bo jeśli panuje powszechna cisza pod jakąś firmą to oznacza że nie jest warta zachodu. A tak to aż mnie korci żeby sprawdzić - powszechnie wiadomo: NAJWAŻNIEJSZA W ŻYCIU JEST WŁASNA OPINIA. Pozdro dla wszystkich odezwę się jak sprawdzę tą firmę.

zadowolona
@doświadczona

Osobiście polecam sprawdzenie osobiście. Pracuję w mcp koło ponad 1,5 roku i widziałam już wiele osób, które przychodziły i... nie chciało im się pracowac. Ściemniały, udawały, że dzwonią do klientów... Potem zwykle były zdziwione, że ktoś nie zamierza im płacić za siedzenie na facebooku :))) W firmie jest baaaardzo spoko. A narzekający, cóż, Polak lubi ponarzekać, najwięcej ten, któremu się nie chce pracować :))))

Asia

Ej frustraci, zajmijcie się czymś pozytecznym :) Może sobie pracę znajdźcie? :))))

Żenua? Czyżby Domi?

Benek

Małgorzata, idź wylewać swoje frustracje gdzie indziej. Najlepiej razem z rekruterką Domi i nie obrażaj pracowników, którzy tam pracują i dobrze sobie radzą.

gość

Domi wpisy o 6 rano! Nie masz życia dziewczyno? Masakra, postawiłaś sobie taki punkt honoru, żeby dodać ostatni wpis w tym temacie - haha To jeszcze napisz że Cię okradli, zmuszali do niewolniczej pracy 8 dni w tyg., był mobbing, obrażano uczucia religijne, mniejszości i nie szanowano praw zwierząt. No ośmieszasz się już! Napisałaś swoje żale, okazuje się że mało kto się z tym zgadza i ból (usunięte przez administratora) cię zjada :)))))))

@gość

Domi jest naładowana negatywnymi emocjami od rana :))))))) Domi, a powiedziałaś Państwu, bo nie doczytałem wśród twojego bełkotu, że twoim sportem zawodowym jest kłapanie buzią na prawo i lewo? Który pracodawca sobie pozwoli na takie zachowanie? Znajdż sobie jakieś zajęcie i przestań wylewać żale w necie i innych obsmarowywać. Już sie skompromitowałaś. Daj sobie spokój, bo przykro czytać. W tej firmie dobrzy zostają, a cieniasy wylatują. Cała filozofia.

Benek

@Błażej, jak się komu robić nie chce, to po zwolnieniu leci w net nasmarować na szefów.

Benek

Zgadza sie, masz całkowitą rację. Ja pracuję tu kilka miesięcy i na razie jestem zadowolony. Fajni ludzie. A jak ktoś odchodzi? Cóż. Widać to nie dla niego miejsce a smarowanie na szefów w necie jest obrzydliwe.

Obrzydza mnie takie zachowanie gombek. Tylko tyle.

byly pracownik

Nie polecam i przestrzegam innych. Jeżeli ktoś chce pracować za trzy osoby i bardzo marną pensję to proszę. Pracowałem w różnych firmach ale w tej jest zero profesjonalizmu(usunięte przez administratora) po prostu przedszkole...

Branżówka ;)
@byly pracownik

Chyba przesadzasz, firma jak firma. Znam branżę i nawet widziałam na ich FB że działają już 10 lat. No to chyba coś wiedzą ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Małopolskie Centrum Profilaktyki - Kraków

• Jak się pracuje w Małopolskie Centrum Profilaktyki?

Zobacz opinie na temat firmy Małopolskie Centrum Profilaktyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małopolskie Centrum Profilaktyki?

Kandydaci do pracy w Małopolskie Centrum Profilaktyki napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małopolskie Centrum Profilaktyki