Samsung

Opinie o Samsung

lallla

nie mowie ze tylko ciezko na wtryskarkach ale tam czasami przegiecie z tymi ludzmi robota sama w sobie nie taka ciezka ale jak cie kur** jedna baba czy ktokolwiek zostawi i wyjdzie na papierosa i jeszcze nie przyjdzie nikt do pomocy nie da jak nie raz ogarnąc , wszytskiego.. i jescze raz wspomne nie które kontrolerki , chyba przez kogoś tam sie dostały bo czasami nie wiedza jak sie do czegos zabrać a zastapic na sekunde hahahah marzenie ze szczaj sie w gacie one czasu nie maja;p , chyba jak sie jest kontrolą ,to trzeba umięec zapakowac wyciąc jakies resztki plastiku to nie jest ciężkie .. wiadomo nie przyszło sie tam leżec wiedziałam gdzie ide ale to co sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie ;D

mnbvcxz

wy tu opowiadanie jak ciężko pracuje się na Wtryskarkach a co ma zrobić kierownictwo(zioło), oczy by wydrapal za woreczek cukierków i tajgera. naiwne te które myślą , że nikt tego nie widzi

papaap

nikt mi nie powie ze to , nie (usunięte przez administratora) zapiernicza sie tam za 100 , jak ludzi brakuje possstwaia cie na stanowisku , i nie patrza ze nie nadazasz ... ze nie ogarnias jedna wyjdzie na fajeczke na wtryskarkach zostawi cie z masa detali i pakuj a swiete krowy nie przyjada pomoc czy wymienic na przerwe ... masakra ... i trzeba uwazac co sie mowi szczegolnie przy rudej damesie .. z kontroli ... taka kontrolerka co nie potrafi na 5 minut zastapic , a sprawdza jakośc idiotyzm ... reka reke myje , powiesz coś reszte sobie doda i z ucha strzela ... do liderów ... każdy na każdego gada ... czas szukac innej pracy , nie da sie czasami tam wytrzymac ... psychicznie mozna wysiąść przy nie ktorych osobowosciach tego obozu pracy we wronkach

Kontrolerka
@papaap

Czasami wystarczy poprosić, żeby wymienić na "siusiu". Nikt nikomu tu w myślach nie czyta. Pozdrawia "Kontrolerka" ;)

papappapa
@Kontrolerka

czasami udaja ze nie słysza.. pozdrawiam .

Reza
@papappapa

Jest tylko jedna kontrolerka (usunięte przez administratora)

sylwka popiszemy na email

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Samsung? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
pppp

to skad mam wiedziec kiedy mam isc i gdzie jak nikt nie mowił

no mieli zadzwonic

pppp

dlaczego po podpisaniu umowy nikt nie oddzwania

@pppp

a kto ma oddzwaniać skoro podpisałeś umowe?

sylwka

taki pracownik na weekend robi wszystko heheh , lata po stanowiskach z tego co widzialam slyszalam ;d zreszta ja tez wszedzie latam xd

fajny gosc

sylwka, to ja byłem pierwszy, ze mna sie umów

@fajny gosc

to nie portal randkowy xd

ale spróbowac warto ;)

no coż ;p

hej sylwka ja tez zaczelem

hej sylwka ja tez zaczelem

fajny gość

witam, szukam miłej dziewczyny ... prosze pomożcie

ppp

przyjmują na umowe zlecenie od poniedziałku do piątku

przemek

Witam, A pracowników na weekend może przyjmują??. Bo mam chęci przyjść. I jak wygląda praca takiego pracownika zatrudnionego na weekend. Za odpowiedź z góry dziękuje.

@przemek

przyjmuja pełno takich , ludzi weekendowych ;D wygląda to tak ze robisz wszedzie ;d niemasz określonego stanowiska i szatni nawet xd

@sylwka

a jaka stawka, ile na reke jest kasy za dzien ?

taki weekendowy jak sie uczy nie odciagaja mu podatku niewiem z 10

alojz
@fajny gosc

Dostalem 15.5 brutto wiec nie narzekam a w tygodniu mam normalna prace po 8h na ranna zmiane wiec luzik. Splaca kredyt na samochod wiec pomecze sie weekendowo pewnie z 6-7 miesiecy. Ale na caly etat tu bym za zadna stawke nie robil.

@fajny gosc

wogole to zapraszam do samsunga to sam sie przekonasz ile zarobisz jak zarobisz ... xdd

Fajny gosc
@sylwka

A ci z posrenictwa zabieraja cos ...? Mam papiery na rakowego i elektryka

@Fajny gosc

nie wiem powiem ci 10 jak wyplate dostane xd

czekam za info

sylwkaa

noo Ty dobrze trafiłęss .. inni maja naprawde gorzej

widzialam dzis nowych ludzi ;p

jimmy

tylko przez agencje inaczej sie nie zatrudnisz.od poniedzialku ponoc ruszaaj pelna para

jimmy

mi tez sie wydaje ze zaczna

sylwka

wydaje mi sie ze zaczna ale skad ja moge to wiedziec .. ;)

norton

Gosiu N. przestań 1000 razy w ciągu zmiany wychodzić z tej celli. Nikt tyle nie chodzi po hali co Ty. Dziewczyno co Ty chcesz tym udowodnić i pokazać. Robisz z siebie pośmiewisko. Wydaję mi się, że potrzebny jest tu pewien lekarz specjalista.

jimmy

oby zaczeli przyjmowac w marcu

Zostaw merytoryczną opinię o Samsung - Wronki

• Jak się pracuje w Samsung?

Zobacz opinie na temat firmy Samsung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samsung?

Samsung