Samsung

Opinie o Samsung

WDM

Witam czy jest możliwość podjęcia tam pracy na 3 tygodnie ? Czy będę musiał po 3 tygodniach składać wypowiedzenie ? :/

BANAN

A ON JESZCZE ROBI?u nas/OSTATNIO WIDZIALEM GO W POZNANIU Z FAJNA BLADYNA,KRZYS ALE SIE WKOPALES HIHIHI

OLKA

A ponoc ma tam jakas z dziecmi,Marta czy Magda ma na imie.stara (usunięte przez administratora) mowia.

Jan

Witam, mam pytanie-ile można na maxa wyciągnąć w miesiącu pracując po 12godzin na linii pracując przez agencję? Można przychodzić na nadgodziny w dni wolne w grafiku?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Samsung? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
ola

To jest gagatek.przekona się ta co z nim będzie.

maly

uciekl z wronek do miedzychodu,tam namieszal

kris

obieccal takiej jednej gory ale ja tylko wykorzystal

ada

zna ktos krzysia marcickiewicza/co to za frajer

ada
@ada

znam to bajerant,nie jednej zawrocil w glowie

Chciałbym się dowiedzieć czy nadal zatrudniają do Samsunga w Wronkach ?

p

A orientuje sie ktoś czy jadą autobusy 30.12. na szkolenia będą zawozić?

N.....a

Co sie tak nakrecacie ze tak zle i wogole jak na yt mozna zobaczyc filmik jak to w Samsungu jest super i ludzie swietnie sie "bawia"

obserwator
@N.....a

ale fajne dziewczyny są w samsungu :) chciałbym je poznac

nowa

Orientuje się ktoś czy jest jakieś szkolenie bhp 22.12 dla niedawno przyjętych

alojz

Gorzej w samsungu niz w amazonie ale co sie dziwic to korporacje. Wiadomosc pewna ...chca zeby swieta i wigilia byla pracujaca.!!!!! bo z planem sie nie wyrabiaja..to nam na wtryskarkach powiedzieli. (usunięte przez administratora)SAMSUNG I ODRADZAM KUPOWANIA TEGO ZLOMU.!!!!

ss sam_sung

samsung (usunięte przez administratora) i tyle polak polakowi nóż w plecy wsadzi!!!

lol

7zł na godzinę netto, bez względu na to czy jest to praca na linii czy magazynie. Osobiście pracuję na młynie. Umowę z Samsungiem można otrzymać po przepracowaniu bodajże 18 miesięcy, będąc zatrudnionym przez agencję pracy (Work Service lub Adecco). Po otrzymaniu umowy z Samsungiem stawka idzie w górę w zależności od stanowiska. Nie wiem jak jest z operatorami wózków widłowych.

ktos
@lol

Fajne ciacho

OLKA
@ktos

uwaga na tego podrywacza

ile placa

Hej! Ile płaca na godzinę w magazynie?

ktos

Czy ktoś zna Roberta kierowce autobusu który wozi ludzi do samsunga ?wiem ze do krzyża jezdzi .

malolat
@ktos

Tak, znam osobiście Roberta. O co chodzi?

lili

Hejted Sepm i Hejted: SEPM tu możecie się bezkarnie wypowiedzieć

mm

To co sie dzieje w tym załadzie a własciwie obozie pracy przebija wszystko zbieranina ludzi patologie nie patologie są tam wszyscy pozatym to jak ludzie są traktowani jest warte opisania lub zrobienia reportazu w telewizji! Pracowałam tam jakis czas na weekendy ale ludzie w ogole nie na moim poziomie pozwalają sobie traktować cię jak jakiegoś smiecia i pomiatac bo są zmęczenia pracowaniem po 12h 6 dni w tygodniu! Porażka nikomu nie polecam tam pracy chyba ze ktoś jest dporny na pomiatanie sobą oraz pracowaniem jak robot. Pozdrawiam

Aga Aga

A co myślicie na temat naszych kolegów z Ukrainy ? Nie miałam okazji z nimi pracować ale z tego co słyszałam pracują dobrze a traktowani są jak g*wno. Mają zapewione siadanie w pracy w postaci wody i chleba z samą margaryną!!! Work zapewnia takie śniadania a może by tak Panie z biura Work zjadły sobie chlebek z margaryną zamiast ciasteczek i kawusi ? Czy ludzie mają robić zbiórkę pieniędzy aby zapewnić im normalne śniadanie ? A na obad o im dajecie ? Ryż i wodę ? Mama nadzieję że ktoś z działu HR przeczyta ten wpis i wyciągnie z tego jakieś wnioski bo coraz więcej ludzi ucieka z tego obozu pracy i ucieknie jeszcze więcej nawet Ukraińcy nie będą chcieli pracować jak tak do nas pochodzicie !!!!

lili
@Aga Aga

A co sie tak ukraincami martwisz? ja obiady gotuje sama i kanapki tez sama przygotowuje co mamy im zrzute na obiady robic czy jak?

haha
@Aga Aga

weź se kobieto na wstrzymanie...

wald
@haha

przestań aga aga łazić siać ferment i przewracać oczami.Ciagle mówisz jaa jesteś napracowana i niezastapiona.daj sobie spokoj i znajdz sobie faceta to przestaniesz ględzić.

iimpel
@Aga Aga

kto ci takich bzur naopowiadał te nygusy tylko patrza jak sie wymiksowac od pracy i sie gdzies schowac a np.ci ktorzy sa zakwaterowani w chojnie maja dowożone jedzenie i olympica i jeszcze im w d.. zle czy stać cie na to by sie zywic w olympicu??

Zostaw merytoryczną opinię o Samsung - Wronki

• Jak się pracuje w Samsung?

Zobacz opinie na temat firmy Samsung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samsung?

Samsung