Samsung

Opinie o Samsung

wwww

moze wrescie RH SIE zainteresuja tym

KrysiaPralki

Hej, zna ktoś takiego chłopaka obcina sie na łyso, z tatuazem na bicepsie. Ma na kamizelce napisane IQC WM czy cos takiego, nosi bialy zegarek ? Fajne ciastko z niego , jak ma ktos namiary to prosze na maila :)

aga
@KrysiaPralki

I co? Wiesz coś więcej na jego temat jeśli tak to nopisz

...Szukajaca pracy...

Witam.Szukam pracy.Jestem zainteresowana pracą w samsungu.Mam parę pytań mam nadzieję że ktoś mi podpowie jak jest z dojazdem do Wronek czy są bezpłatne, z racji tego ze kawałek mam do Wronek,jak jest z godzinami pracy no i zarobki jak wyglądają?Z góry dziękuję :)!

szok2

Kłócą się części ciała, która z nich jest ważniejsza i powinna zostać szefem: - My jesteśmy szefami bo dzięki nam możemy cokolwiek zrobić - mówią ręce. - My jesteśmy szefami bo my was wszędzie zaniesiemy - mówią nogi. - Ale tyko dzięki nam wiecie gdzie idziecie - mówią oczy. - A i tak robicie to tylko dzięki mnie i to ja będę szefem - mówi mózg. Na to d*pa: - Możecie się kłócić ale to ja zostanę szefem. Wszystkie części ciała się roześmiały. d*pa się wkurzyła i przestała srać. 1 dnia oczy się wykręciły. 2 dnia ręce zaczęły dygotać. 3 dnia nogi nie wytrzymały. 4 dnia mózg się zlasował. Jaki z tego morał? Szef zawsze (usunięte przez administratora) robi!

ania
@szok2

a ja myślałam ze to opis majstra z pralek jacka

www
@ania

znowu BATURA i NYKIEL zorgsanizuja nam pracujaca NIEDZIELE / bo inaczej nie dostana PREMII/ mnie wiedza ze sa ANDZRZEJKI moze tez zorganizuja nam BOZE NARODZENIE oraz SYLWESTRA panowie sami sie prosicie zeby was odwiedziła INSPEKCJA PRACY bo my nie mamy przepisowych godzin odpoczynku

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Samsung? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
szok

Witam Przyznam że szukając informacji o pracodawcy nie spodziewałem się przeczytać tyle i pracownikach. Teraz juz wiem czego spodziewać się ze strony potencjalnych kolegów i koleżanek z pracy. Czy możecie jednak napisać jak się pracuje i ile zarabia. Mi mówiono ze minimum 2000 zł netto na produkcji i ze są nadgodziny. Jak jest na prawdę ?

Witam Z tego co tu przeczytałem , to muszę przyznać że zatkało mi dech w piersiach. Kiedyś miałem okazje pracować w amice przez okres sześciu lat. Teraz to nazywa się " Samsung ", niestety nic się nie zmieniło dupowłazy były są i będą Polska zawiść daje górę a wystarczy że się będzie miało 10 groszy na godzinę więcej . Boję się że kiedyś przymusowo będę musiał tam pójść do pracy . Wystarczyłoby mieć "normalne związki zawodowe " i oczywiście zgranych ludzi to chodziło by się do pracy z przyjemnością za normalną płace ( a nie złodziejską) . normalna tzn 8 godzin dziennie i 168 w miesiąc żeby szło za to przeżyć. Za takie tyranie to 3000 netto przy 168 godzinach to minimum a nie tak jak teraz tam macie , nie ważne ile się ma podstawy grunt że można nadrobić nadgodzinami . Ludzie sami się nakręcają cieszą się z ochłapów a później są takie a nie inne posty. Miałem okazje widzieć jak pracują niemcy , my jako naród musimy się wiele jeszcze nauczyć !!!

pojebaniludzie

Czy wy jesteście jacyś upośledzeni?? Temat tego wątku to opinie o pracy w firmie Samsung, a nie kto komu dupy daje i czy pizze w pracy na przerwie ludzie jedzą.. WTF with u people?

ann

Najlepiej na wtryskarki :)

@ann

O tak na wtryskarkach jest super

ona

To poco tu wchodzisz tu same robole jak marketing to idz do HR

@ona

Na linie nr 1

radio

ja mam przyjemność tam pracować i nie jest wcale tak źle fakt trzeba robić dosyć szybko ale tragedii niema. spróbuj jak ci się nie spodoba to się zwolnisz nic nie tracisz

@radio

Pewnie ze nie jest zle zalezy gdzie sie trafi

kwaz19

Cześć. Czy jest tutaj jakaś osoba, która rzetelnie powie o warunkach pracy w Samsungu? W najbliższym czasie będę miał przyjemność (bądź też nie) pracować w tym zakładzie, a chciałbym dowiedzieć się o specyfice pracy i warunkach jakie panują w zakładzie. Z tego co widzę i czytam to są jakieś psychiczne babury z zawichrowaniami umysłowymi... :) no ale mam nadzieję, że nie wszyscy są tacy, co? Proszę o jakąś opinię w miarę możliwości, pozdrawiam!

pit

Zna ktoś Kaske z Krzyża

Witam Wszystkich! To co tu się dzieje przechodzi wszystko! I również to co sięddzieje na hali ASSY ...po pierwsze liderzy powinni być zw wnatrz a nie liderem zostaje osoba która pracowała na STANOWISKU BP POTEM WYCHODZĄ ŚAME problemy jednego lubi bardziej o tak wtedy ludzi traktują. ..jeżeli chodzi o gitary to tam istnieje taka sytuacja ze kobiety które są pupilkami literki mówią jej kogo ma przestawić kto nie pracuje lub kto coś innego robi lider Malwina mię ma swojego zdania słucha innych o później wychodzi galimatias Niagara miała fory bo to przyszła szwagierka aż w końcu ja opisali i zrobili z tym porządek. ..wszyscy są nietykalni do czasu! LIDER POWINIEN Być z zewnątrz a nie wybierany z lini!dziejuje

yesisthis
@były pracownik

W koncu ktos napisal jak bylo po raz kolejny.niagara ,violetta,oraz agnieszka kieruja ta linia i gadaja malwinie kto co i jak .wszystko do czasu.na ktorej lini pracowales?

Nie przypominam sobie żebym pisała coś takiego o K więc mi tutaj nie wciskaj kitów ok? I tak pisała o N że jest wieśniara itd no to co, nie obrażała?

hahanieogarniam
@:)

zobacz wszystkie posty (no chyba ze czytać nie potrafisz i nie widzisz co czytasz) i zrozum że K nic takiego nie pisała i to nie są jej posty. A ja nie powiedzialam iż ty napisalaś na nią obraźliwy tekst lecz ktoś wyżej po czym został on usunięty przez admina strony.

Karolina obrażanie innych, pisząc o nich głupoty na forum i wyzywanie ich od nie jakich tylko też jest karalne.

hahanieogarniam
@:)

Po pierwsze radze wrocic do szkoly i nauczyc sie skladac poprawnie zdania.Napewno jestes ta samą osoba ktora kilka postow wyzej napisala na K ze jest lodziara i sie bzykala na prawo i lewo...haha dobre nie wiem po czym to wnioskujesz... Zobacz sobie czy K obrazola N jakims slowem? Jesli potrafisz czytac ze zrozumieniem zobaczysz ze NIE tyle w temacie samsunga i assow..gigantyczna wiocha i polew z was ludzie

mamtegowiecej

to jest prywatne forum tylko dla osob zaproszonych dlatego wysylam na maila

K...
@mamtegowiecej

Podaj swojego maila bo ja.coś wiadomosci na swoim nie mam.To co sie tu wyczynia to jakaś beka .....:D

mamtegowiecej

A.... tez reflektujesz na adres?

k...
@mamtegowiecej

Dawaj linka tutaj na forum niech ludzie czytają.

k

Karolinaszefler@vp.pl haha poprosze.

haha

Tutaj macie osobę piszącą wszystkie komentarze na temat swojej sytuacji w byłej pracy dot. "Niagary" i właśnie tutaj powiela to co sama napisała we własnej osobie na swoim blogu. Żale bardziej spersonalizowane poproszę czytać tu: (usunięte przez administratora) Koniec anonimowości Karolino, przyznaj się. Masło maślane dwie strony: gowork i blog porównajcie sami czy to wszystko pisze ta sama osoba. Dziękuję za uwagę. Koniec tematu a konsekwencje zostaną wyciągnięte niebawem.

A....
@haha

konsekwencje? co komu możesz udowodnić? sami pod sobą dołki kopiecie.

K....
@haha

Przepraszam bardzo ale straszenie wyciągnięciem konsekwencji(cokolwiek masz na myśli) podlega karze ( Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.) To co się tutaj dzieje to jakaś farsa ...Na blogu mogę zamieszczac co mi się podoba i nic wam do tego .Mobbing w pracy jest również karalny (Art. 218. § 1. Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.) tutaj macie przykłady mobbingu : I Odziaływania zaburzające możliwości komunikowania się: 1.Ograniczanie przez przełożonego możliwości wypowiadania się. 2. Stałe przerywanie wypowiedzi. 3. Ograniczanie przez kolegów możliwości wypowiadania się. 4. Reagowanie na uwagi krzykiem lub głośnym wymyślaniem i pomstowaniem. 5. Ciągłe krytykowanie wykonywanej pracy. 6. Ciągłe krytykowanie życia prywatnego. 7. Napastowanie przez telefon. 8. Ustne groźby i pogróżki. 9. Groźby na piśmie. 10.Ograniczanie kontaktu przez poniżające, upokarzające gesty i spojrzenia. 11.Różnego rodzaju aluzje, bez jasnego wyrażania się wprost Więc proszę o zaniechanie wypisywania głupot oczerniających mnie na tym forum ponieważ w innym wypadku będę musiała podjąć środki prawne .Ja ze swojej strony nie napisałam na w/w N żadnego kłamstwa i wszyscy dobrze o tym wiemy.Sprawę uważam za zakończoną .Żegnam państwa. źródła: http://forumprawne.org/dyskusja-ogolna/316244-kary-za-mobbing.html http://w-spodnicy.ofeminin.pl/Tekst/Babskie-sprawy/527983,1,Przyklady-mobbingu-w-pracy.html

wiem bo robie; D

Jak niagara jest taka nie winna to moze niech wie wypowie a nie nasyla koleżanki. W sumie nie ważne ze sie opierdalasz kase za nic dostaniesz.taka prawda niagara jest denna kretynka bez szkoly i nic wiecej.chcecie to jej broncie prosze bardzo.chora sytuacja ....

A...

Jeśli każdy by jej powiedzial co myśli to nie wiem czy by nam czasu i dniowki starczyło....Niagara to chamka i wieśniaczka nic więcej.Niewiem jakich słów jeszcze użyć..piszesz ze z niektorymi sie dogaduje tak jasne tylko wtedy gdy jestes jej pieskiem na posylki i chodzisz z nia na fajki w zadnym innym wypadku niema mozliwosci normalnego dogadania sie z nia.

Zostaw merytoryczną opinię o Samsung - Wronki

• Jak się pracuje w Samsung?

Zobacz opinie na temat firmy Samsung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samsung?

Samsung