Opinie o Saint-Gobain Sekurit w Żary Szklarska 27

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saint-Gobain Sekurit. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Saint-Gobain Sekurit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Sekurit w Żary Szklarska 27

Arkady

macie grusze?

Bob
@Arkady

oczywiscie. Saint Gobain ma całkiem pokaźny socjal i sporo tego całkiem jest jeśli chodzi o dodatki dla pracowników.

Arkady
@Bob

a opowiesz w takim razie co jeszcze wchodzi w skład?

Bob
@Arkady

jest ubezpieczenie AXA, opieka medyczna, dofinansowują też posiłki w barze, no i jest cały ZFŚS czyli właśnie grusza, kasa na święta, paczki dla dzieci

Fasola
@Bob

Grzechem byłoby nie skorzystać...

@Bob

A jaka rotacja panuje w firmie? Skoro, socjal jest dobry domyślam się, że nie często ktoś zwalnia się z Saint-Gobain? Poprawcie mnie, jeżeli mam błędne wnioski.

@Bob

Wspominasz o paczkach dla dzieci- bardzo interesujące. Chciałabym Cię spytać, jakie podejście do kandydatów płci żeńskiej posiadających dzieci ma Saint-Gobain przy rekrutacji?

gon
@Wiktoria

a jakie ma niby mieć? normalne jak do każdego innego kandydata który chce pracować

gon
@Wiktoria

nie wiem co ty tu Wiktorio próbujesz sugerować ale w SG nie ma dyskryminacji

franek dolas

Siema jest jakiś dodatek za pracę w systemie 4zmianowym?

@franek dolas

Za moich czasów to był nawet dodatek odnośnie podnoszenia kwalifikacji. Czyli robisz jakiś kurs, zdobywasz większe doświadczenie to automatycznie dostajesz też więcej kasy. myślę że całkiem spoko motywator żeby się rozwijać

@franek dolas

A i jeszcze były też za polecenia pracownika no oczywiście jeśli on się nadaje do czegokolwiek i faktycznie zostanie na dłużej, tam chyba 3 miesiące próbne i podpisze umowę dalej i wtedy się dostawało ten dodatek

@franek dolas

Tylko właśnie nie kojarze żadnego dodatku za system zmianowy??

@Gru

To spoko jest ale chyba nie mam nikogo do polecenia, ale jak ktoś chce polecić mnie i podzielić się kasą to nie będę oponował (żart jak coś, gdyby ktoś nie zczaił...no chyba, że ktoś jest serio chetny heh)

@Gru

Aa ok gdzieś czytałem, że jest, ale to chyba było na profilu Sekurita w Dąbrowie, czy tam Sosnowcu, wtedy jeszcze nie wiedziałem, że Żary mają osobny profil

@Gru

Czyli nie dość, że masz kurs za friko, to jeszcze ci dopłacają? Spoko deal

@franek dolas

Ktoś miałby Ciebie polecać i jeszcze się podzielić kasą co w sumie powinna być dla niego za polecenie? No nieźle popłynąłeś

@franek dolas

Ale nie wiem jak jest teraz może tutaj to wprowadzili, może tylko tam.. to już nie pomogę bo się nie orientuje

Przecież sobie żartuję

@franek dolas

Różni są ludzie, ciężko wyczuć kiedy coś jest żartem a kiedy nie

@Gru

Ale napisałem w nawiasie "żart, jak coś" więc to nie kwestia wyczuwania tylko czytania Ale dobra, bo zaczyna się rozmowa o niczym, więc proponuje zakończyć temat

@Gru

Każdego rodzaju dodatek do pensji jest motywacją:) Bardzo fajna sprawa z tymi kursami w Saint- Gobain, powiedz, czy są one bezpłatne i czy każdy może skorzystać?

Holak

Jakie godziny pracy na enkapsulacji?

Daniel
@Holak

Czy na ten dział trzeba mieć jakieś doświadczenie??

Bary
@Daniel

jak będziesz zainteresowany i pojawi się oferta to tam jest zawsze napisane czego konkretnei wymagają na stanowisko

Holak
@Holak

Czemu smutne buźki pod pytaniem o godziny? Kogoś to zasmuciło, zdenerwowało? Nie rozumiem...

Wizir
@Daniel

jak się oferta pojawi to na pewno będzie o tym wzmianka. no chyba że już gdzieś wisi tylko ja nie widziałem, poszukaj

Zatroskany

Ciekawe kto był taki mądry i wymyślił ten system belgijskị ̣?' Pracownicy po 7 dniowym dniu pracy są tak zpompowani że nie wiedzą jak żyją. To musi koniecznie zmienić się,bo większość pracowników tego nie wytrzyma na dłuższą metę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Saint-Gobain Sekurit, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
munch

W jakich lokalizacjach jest Sekurit? Żary, to jedno, chyba w Dąbrowie jeszcze, nie? Gdzieś jeszcze?

Garry

tak, Dąbrowa i jeszcze Sosnowiec

Garry
@munch

a tak z ciekawości, to po co ci ta wiedza?

@Garry

Po to bo mieszkam w okolicy szukam pracy i chce wiedzieć jakie mam opcje?

Jackson

W okolicy Żarów, Dąbrowy i Sosnowca jednocześnie? :P

@Jackson

Po to zadałem pytanie o lokalizacje żeby wiedzieć gdzie są te działy ulokowane :) czy naprawdę muszę się z tego tłumaczyć gdzie dlaczego i po co szukam pracy?

Jackson

Droczę się tylko, luz

Wiedźmin

Jakie zarobki na start są w tej firmie?

Kamik

@Salto ja to w pełni rozumiem co ty mówisz ale tak w temacie no to jeśli mógłbyś podpowiedzieć co wpływa na tą wysokość wynagrodzenia? jak to jakoś dobrze przedstawic na rozmowie?

@Kamik

Doświadczenie, umiejętności. Co do drugiego, nie wiem jak masz to przedstawić, nie wiem co masz do zaoferowania, więc cieżko tak gdybać

@Salto

chodzi mi np o to czy jeśli mam jakieś doświadczenie warto zawalczyć o swoje i negocjować tą stawkę czy na starcie lepie odpuścić bo później dochodzą do tego jakies premie itd

Aleksandra
@Kamik

Jak to ująć hmmm technolodzy to łby walą nas !!!! A ty kozaku nas!!! Zamiast ich !!!!

@Aleksandra

nie wiem czemu moje odpowiedzi zniknęły, nie rozumiem cię Aleksandra

arnold

jakie godziny pracy?

Limo
@arnold

standardowo zmiany są rozłożone pomiędzy 6-14-22 po 8 godzin

Marzena
@Limo

Hej, wnioskuje, że jesteś pracownikiem Saint-Gobain Sekurit skoro masz wiedzę na ten temat. Czy mógłbyś napisać coś odnośnie wynagrodzenia jakie oferowane jest w firmie? Czy jest dla Ciebie zadowalające? Jest to dość istotna kwestia więc byłoby super móc się czegoś dowiedzieć na ten temat.

Limo
@Marzena

nie ode mnie zależy, kto jakie dostanie. a o moim nie będę opowiadał, sorry.

@Marzena

a od kiedy to zwykły pracownik ma coś do powiedzenia na temat wynagrodzeń dla następnych kandydatów??? przecież to za dużo czynników ma na to wpływ żeby tak sobie tutaj rzucać przypadkowymi liczbami.

@Salto

Nie ma się co ekscytować, to bot jakiś, albo moderator.

@Marek

to żadna ekscytacja, po prostu się zastanawiam po co poruszac takie wątki na które nikt tak naprawdę nie może się wypowiedzieć

Winston

@Cebula, nic widzę zobowiązuje, jesteś tak sympatyczny w obejściu jak to warzywo właśnie

Izmir
@Winston

zazdrości po prostu. sam chciałby w biurze pewnie pracowac a tak to cóz mu pozostalo poza byciem cebulą

Winston

nick* miało być oczywiście

Izmir
@Winston

spokojnie, ja załapałem to i każdy inny to zrobi, sens był całkowicie zachowany

"Technik Utrzymania Ruchu Saint-Gobain Oddział Enkapsulacja" potrzebuje konkretów - jakie wynagrodzenie, jakie doświadczenie i uprawnienia trzeba mieć?

Radowid
@Marcin

no firmę troche znam i interesuje sie od jakiegos czasu.. ale mam pytanie.. czym jest oddział enkapsulacji?? pierwszy raz słysze taką nazwe

Rollo
@Radowid

Chyba jednak nie znasz tak dobrze. Masz definicję dostępną na stronie: enkapsulacja, to proces wtryskiwania komponentów tworzących rodzaj uszczelki, która zwiększa bezpieczeństwo jazdy oraz dodaje szybie walor jakościowy i estetyczny.

Radowid
@Rollo

nie napisałem że znam dobrze tylko że trochę znam.... dlatego dopytuje to chyba nic złego. i dzięki za krótkie i treściwe wytłumaczenie w takim razie, już będę wiedział

Roko

jak zaczne prace to obowiazuje mnie jakis okres probny??? co potem jesli go przejde??

Tak.

@Roko

Jak go "przejdziesz" to będziesz dalej pracował, ot co.

@Maroko

no wiem, ale dostane umowę?

i ile trwa ten próbny?

dostaniesz umowe oczywiscie...

@Maroko

nie dopisałem jeszcze że jest to umowa na czas określony ta pierwsza po okresie próbnym i jest na 12 miesięcy a potem jak będzie git dalej no to już na nieokr

Lolek

Próbny trwa 3msc

rambi

Sekurit Dąbrowa Górnicza to to samo co w Żarach tylko inna lokalizacja? pytam bo nie ogarniam tych wszyskich SG brendów i nie chce wtopić a mam sprawę

Arnold
@rambi

No, to ten sam Sekurit, zgasza się, a co potrzebujesz wiedzieć?

Sam
@rambi

No jeśli tutaj nie pracujesz to raczej całkiem sluszne masz prawo do tego żeby tego nie ogarniać bo jest tego trochę, każdy od czegoś innego, w innym miejscu, sam nie wiem czy znam wszystkie

Arnold
@rambi

To do sedna, co z tą sprawą?

Jaro

W jakich godzinach pracuje się w administracji?

@Jaro

z reguły pracuje się od 8-16:30 od poniedizału do czwartku i wtedy w piatek od 8-14

@Qwe

A to wporzo, że w piątek krócej, nie spotkałem się dotychczas z taką praktyką

@Jaro

no krócej dlatego, że w pozostałe dni zostajesz po te 30 minut dłużej więc automatycznie czas się nadrabia i nadal wyrabia się 40 h tygodniowo, ale piątek można zacząć chwile wcześniej

Ma to sens

@Qwe

Ja tam wolałbym przykiblować te pół godzinki w tygodniu dłużej, żeby w piątek mieć wcześniej spokój

@Jaro

30 minut na koniec już bardzo szybko leci, a 2 godziny w piątek robią bardzo dużą różnicę ;)

No dokładnie

Calleb

Co do pracy - jedyna opcja to regularne odwiedzanie i obserwowanie portali rekrutacyjnych, tam na bieżąco są aktualizowane, jeśli zachodzi potrzeba zatrudnienia nowych osób

@Calleb

a na ogólnej stronie Sain Gobain nie pojawiają się oferty na tą lokalizacje?

Calleb

Pewnie tak, aczkolwiek tam nie sprawdzałem w ostatnim czasie.

@Calleb

aha myślałem że może masz informacje na temat wszystkiego w kwestii rekrutacji. w takim razie spróbuje sam poszukać

Calleb

Stety niestety nie jestem tak obryty w tych sprawach :)

@Calleb

no jest to w sumie całkiem zrozumiałe w końcu już pracujesz to co cię rekrutacje interesują...

Otóż to ;)

bastek

teraz szukają, bo ostatnio sprawdzałem i jestem na bieżąco, ale póki co szukają na bardziej specjalistyczne stanowiska i do administracji, na produkcję nie zauważyłem, a to ten dział mnie interesował

MakaPaka
@bastek

Do administracji? Jakie stanowisko? I gdzie ta oferta?

@MakaPaka

to takie trudne poszukać na stronach internetowych? wszystko na tacy trzeba podać

@MakaPaka

proponuje poszukac na portalu (usunięte przez administratora). taki dosc znany na pewno obiło ci się o uszy

MakaPaka
@Pure

Bardzo zabawne, oczywiście że mi się obiło.

@MakaPaka

zabawne? ale tu nie było żartu, ani nic

Arcz

Czy po okresie próbnym zwiększają się zarobki, czy od razu się dostaje tą właściwą stawke?

Bis
@Arcz

zawsze się trochę zwiększa, nikt Ci na początek nie da więcej, bo może się okazać że długo nie porobisz bo się np nie nadajesz

Zatroskany

Chciałbym zwrócić uwagę że zakład Dąbrowa G. to nie to samo co Sekurit Saint Gobain Żary. W zakładzie w Kunicach panują inne realia ,typu gorszy park maszynowy i słabsze pensje. Dlatego nie można oczekiwać od pracowników cudów w postaci wysokich norm a przede wszystkim znikomej ilości braków. Braki były,są i będą w takich ilościach jak zawsze miało to miejsce. Bardzo ważne jest żeby każde stanowisko rozliczało się z własnych braków , a nie posyłało buble na następne stanowiska . Tak naprawdę cierpią na tym pracownicy na końcowych etapach obróbki,gdzie są zasypywani stertą felernych szyb. Jeżeli to się nie zmieni może czekać nas masowa fala zwolnień.,którą ciężko będzie opanować. Już teraz brakuje ludzi do obsady stanowisk.Lukę to trudno będzie zapełnić także obcokrajowcami którzy w większośći są mało perspektywiczni i niepewni do związania się z firmą na dłuższy czas.Zadbajmy już dziś żeby miał kto pracować w tej firmie i zaklad w Kunicach przetrwał dla pokoleń. Żeby tak nie było musimy szanować i zrozumieć się jak drużynie sportowej- dyrektor do kierownika a on do mistrza i pracownika.

bastek

czy nowi pracownicy mają okres próbny?

Paziu
@bastek

mają. jest okres próbny na 3 miesiace i potem podpisuje się następną umowe na 12 msc i potem jeśli wszystko gra to kolejna umowa jest już na czas nieokreslony

@Paziu

okej ma to sens

@Paziu

to było w sumie oczywiste, że będzie, ale wolałem dopytać tak o dla pewności

@bastek

chociaż sam w sumie po namyśle nie wiem co to właściwie zmienia :P ta wiedza nie była niezbędna

Cedryk

Cześć wszystkim, Szczęśliwego Nowego Roku!

REM
@Cedryk

O, dzięki. Tobie też (spóźnione ale szczere)

@REM

E no nie takie spóźnione, w końcu rok się dopiero zaczął. Oby był dla wszystkich lepszy, żeby pracy nadal było tyle ile jest i żeby nam się w firmie dobrze żyło nadal. pozdrawiam wszystkich

nowy

to mówisz że pracy jest. a dla nowych tez by sie co znalazlo?

Kokosz

Jak na Żarach atmosfera? słyszałem że całkiem spoko

@Kokosz

no to w zasadzie całkiem dobrze słyszałeś. przynajmniej no ja mówię ze swojej perspektywy dla mnie jest okej jak najbardziej

maro
@Kokosz

Zależy, jesteśmy tylko ludźmi, a od ludzi atmosfera w głównej mierze zależy. Raczej spoko, większość robi swoje i nie zajmuje się pierdołami jak jakieś ploty, więc nawet git

@maro

zgadzam się. zgrzyty są wszedzie, nie ma tak że ich wcale nie uświadczysz. ale czy to cokolwiek zmienia? raczej nie. trzeba mieć szacunek do siebie nawzajem

Kokosz

Ja tam się w pełni z wami zgadzam i miałem nadzieję że jest tak jak mowicie. pracowałem już w firmie z cięzką atmosferą i było to męczące. i niby mówi się że w pracy się pracuje itd ale to się jednak naprawdę odbija i na psychice i na efektywności pracy. atmosfera jest wazna.

hans

hej jest u was okres próbny dla nowych?

@hans

tak. pierwsza podpisywana umowa jest na okres próbny i trwa on 3 miesiące, potem podpisuje się następną na 12 miesięcy

oki, dzięki

@żar

a po tej na rok wchodzi na czas nieokreślony?

@hans

tak. jeśli wszystko dobrze gra po tych 12 miesiącach zarówno ze strony firmy jak i pracownika to jest podpisywana umowa na czas nieokreslony

@hans

przynajmniej ja dokładnie tak podpisywalem te umowy

okej dziękuję

Eg
@żar

każdy tak miał, nie byłeś zadnym wyjątkiem hehe

@Eg

nie mowię, że jestem wyjątkowy w tej kwestii

@Eg

po prostu nie chcę się wypowiadać za wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Sekurit - Żary

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Sekurit?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Sekurit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Sekurit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saint-Gobain Sekurit
4.6/5 Na podstawie 946 ocen.

Saint-Gobain Sekurit