Saint-Gobain Sekurit

Żary

Opinie o Saint-Gobain Sekurit

anonim 2011-02-12 14:36:11
Praca w administracji stabilna, nie przepracujesz sie ale i nic nie dostaniesz, język francuski jest wykładnikiem wartości pracownika, możliwości awansu słabe, możliwość rozwoju słaba. Każdy dział gra do swojej bramnki, brak współdziałania między działami, strona HR firmy beznadziejna.
nu3ss 2012-03-01 10:10:19
ja porsze temat piania sms na stanowisku pracy w sszczegolnosci przez kobiety lub czytanie gazet to jakas paranoja pszyszły pracowac a noe czytać gazetki i plotkować.trzeba cos z tym zrobic drodzy koerownicy bo gdy merzcyzni cieżko harują one pisza inc nie robia proz pisania papierów i smsów.to jest karygodne i niezgodne z regulaminem zakładowym.
lodzia! 2012-10-02 14:25:19
nu3ss - 2012-03-01 10:10:19

Ty człowieku nie wiesz co mówisz!! Przestań oczerniać innych popatrz na siebie!!
nii82 2015-09-16 13:21:17
To pewnie dobrze że się do Ciebie nie odezwali z zaproszeniem na rozmowę - straciłbyś tylko czas. HR w Saint-Gobain w żarach jest na poziomie Staszka z warzywniaka, zaproszą, pogadają a później im się nie chce nawet mejla skrobnąć pt. Dziękujemy za udział...
Nawet Biedronkę na to stać.
Żenada...
Mat 2015-10-11 19:49:51
@nii82 Dzieki, wiele mi wyjasniles
candidate 2016-01-01 21:27:52
Szkoda czasu na zawracanie sobie głowy tą firmą i na rozmowę kwalifikacyjną z nimi. Kierownik jakości w oddziale enkapsulacji ma jakieś swoje dziwne wizje wizjonerskie łączenia 40 stanowisk w jedno. Widać ewidentnie, że ma spore braki kadrowe to zamiast je łatać ludźmi, to ubzdurał sobie łączenie 40 stanowisk w jedno. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zachowywał się dość dziwnie jakby było z nim coś nie do końca tak. Pyta się ile ktoś chce zarabiać ale sam w odpowiedzi na pytanie ile firma oferuj to "aaach eeech aaach on nie jest upoważniony do informowania o zarobkach w firmie aaach eeech" i najlepsze pytanie "aaach eeech aaach oooch dlaczego aplikowałem/am akurat do ich firmy aach eeech Dlaczego ich firma aaaa aaach eeech". Autentycznie tak sapał prawie że co drugie słowo tymi "aaach" "eeech" "oooch". W sumie miał troszkę dziwnych wstawek w czasie rozmowy, tak że odrazu skojarzył mi się on z moim naszczęście już byłym szefem najautentyczniejszym psychopatą-oszustem pokroju Plichty (ten z amber goldu). Normalnie ten gość miał coś w swoim zachowaniu z mojego byłego szefa psychopaty. Może to tylko moje mylne wrażenie a może i nie. Oby to tylko było moje mylne wrażenie.
Kandydat 2016-08-29 17:42:17
Odnosnie rekrutacji to mam srednie wyksztalcenie i kilka lat praktyki w podobnych firmach, ale po wyslaniu cv dostalem negatywna odpowiedz. Wnioskuje, ze wola ludzi na bardzo niskim poziomie bo przez randstad a potem na hute biora ludzi nawet po samej podstawowce i gimnazjum. Napiszcie wprost, ze szukacie taniej sily roboczej by doprecyzowac ogloszenie.
fggf 2016-09-04 21:05:43
jak to nie ma miasta? ja wiem ze oni wszystkie oferty pracy umiejszczali i były one w Dąbrowie Górniczej..chyba ze mwisz może o jakiś innych ale ja te widziałem chociaż od dawna i tak nic nie było nowego
Zostaw swoją opinię o Saint-Gobain Sekurit - Żary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Sekurit