Opinie o Saint-Gobain Sekurit w Żary Szklarska 27

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saint-Gobain Sekurit. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Saint-Gobain Sekurit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Sekurit w Żary Szklarska 27

żary

Dobrze zrozumiałem że jest okres próbny 3 miesiące, pózniej na rok i potem na nieokreślony?

@Straszny

raczej wszystkie strony działają tak samo i żadna nie sprawi że twoje cv będzie szybciej rozpatrzone, po prostu wysyłaj jeśli znajdziesz coś dla siebie

Fenix

ludzie są różni atmosfera zmienna raz lepiej raz gorzej ale ogólnie na plus

@nooo

jeśli postanowią cie zatrudnić to później jest wydanie skierowania na badania i pakietu dokumentów do zatrudnienia, później szkolenie bhp i glass school, zatrudnienie, w kolejnym dniu szkolenie wprowadzające, omówienie i pokazanie wszystkiego, i na koniec poznajesz swoje stanowisko i obowiązki, masz instruktaż stanowiskowy prowadzony przez przełożonego

Mirek

Ogulnie fajna praca kolega mi załatfił co tam pracuje dugo ja w angli pracowalem a teras w polsce jestem polecam prace na produkci

@Fatum

Podłączam się do pytania w poprzedniej pracy miałem coś takiego jak premia od frekwencji jest tutaj coś takiego albo podobnego?

Pytanko mam

Ile trzeba czekać jak dałem CV żeby zadzwonili?

kier
@Pytanko mam

po pierwsze to sie licz z tym ze sie mozesz nie doczekac jesli nie beda zainteresowani, to nie jest tak ze firmy dzwonia do kazdego kto tylko wysle cv xd

@Pytanko mam

ile trwa cala rekrutacja jest jeszcze wazniejsze..

@PoP

o i ciekawe w sumie czy rekrutacja jest stacjonarnie bo teraz popularne sie zrobilo zeby online robic gdzieniegdzie

Dunik
@PoP

Jak już zaprosili cię na rozmowę to chyba z tydzień czekałem na odpowiedź po niej więc długo nie trwało

Kos
@Dunik

Jak wyglądała taka rozmowa? Ile miałeś etapów? Właśnie sam chcę aplikować ;)

trym
@Kos

najpierw masz telefon od nich, potem rozmowe i zazwyczaj do kilka dni masz składaną ofertę no albo odmowe

Błona
@trym

Dostajesz informacje nawet jak nie chcą Cię zatrudnić, tak?

Nuan
@Błona

Tak, ja dostałem właśnie info że zatrudnili kogoś innego

Nuan
@Błona

Myślicie że mogę się zgłaszać na inne stanowisko wtedy czy raczej już lepiej nie?

baks
@Nuan

ja bym się zgłaszał gdzie popadnie, zawsze to większe szanse, że dostaniesz prace

Pąk

Kojarzysz czy w ogóle odpisją na maile?

@Pąk

z tego co wiem to odpisują, nie wiem po jakim czasie ale odpisują

Wirtutu
@Pąk

A zadzwonić nie można? nie ma jakiegoś numeru podanego?

pitupitu

Jaki macie okres probny jesli zaczyna sie od uopa?

Stały
@pitupitu

Ja z tego co pamiętam miałem standardowo 3 miesiące

sam
@pitupitu

ja tak samo miałem 3 msc, nie wiem jak teraz mają nowi ale pewnie tak samo albo podobnie

benek
@sam

trzy miesiace to i tak taki typowy czas, wiec watpie ze by go nagle mieli przedluzac

Jeriho
@benek

są trzy miesiące zawsze i wszędzie potem na 12 dostajesz pierwszą

łoś

tez nie rozumiem, czas próbny jest wazny zarówno dla pracodawcy jak i pracownika wiec musi on sie odbyc i przy tym nie trwac tydzien

marzenia Nowy wpis

szczerze to nie jest taki zły pomysl ;)

Mennik

Dobrze rozumiem, że jako pracownik produkcji nie muszę mieć doświadczenia i mogę się zatrudnić?

Mennik
@Mennik

bo widziałem na (usunięte przez administratora) ogłoszenie i zastanawiam się czy mogę tam wysyłać papiery jak wcześniej nie robiłem na produkcji

Oglo
@Mennik

no tak jak ci w ogłoszeniu pisze my nic więcej ponad to nie wiemy

bez
@Mennik

na poczatku i tak bedziesz mial szkolenie to doswiadczenie nie musi byc jakies wielkie jesli tego nie wymagaja

bez
@Mennik

jak widziales ogloszenie i jest napisane ze nie potrzebujesz doswiadczenia to nie ma na co czekac tylko sie zglos

Majtos
@bez

w takim razie potem jakoś pokazują co i jak pewnie?

Majtos
@bez

żeby się jakoś dowiedzieć jak pracować, bo przecież jak nie mam doświadczenia to żebym ogarniał

loco
@Majtos

taak, masz czas na wdrożenie na początku więc na spokojnie można wszystko ogarnąć co i jak bez presji

Eluwina
@loco

Ktoś potwierdzi czy po okresie próbnym często chcą przedłużać z nowym pracownikiem umowę?

@Eluwina

jak dobrze ci idzie praca i jestes w porządku to zawsze przedłużają

muminek Nowy wpis
@Eluwina

zazwyczaj zawsze przedłużają ;) jeśli oczywiście ogarniasz wszystko jak należy

Chrabąszcz Nowy wpis
@muminek

Informują o tym jakoś wcześniej? tak żeby wiedzieć na czym się stoi i coś zaplanować innego w razie w?

Ptasznik

Cześć jaki macie tutaj system pracy? i jak ewentualnie wyglądają dni wolne w tygodniu przy konkretnym systemie?

Ptasznik
@Ptasznik

Macie dorzucane jakieś dodatki do wynagrodzenia czy tylko sama podstawka?

byczek
@Ptasznik

hej, o jakie stanowisko pytasz? bo niestety nie napisałeś a to jednak ważna kwestia

szesz

premia to premia, raczej zarabia się głównie na podstawie (wiem chyba o co ci chodzi ale nie wiem jak to napisać bardziej logicznie XD)

wapniak

ktory pewnie i tak nie za kazdym razem udaje sie zdobyc nie? to chyba nie jest taki pewny benefit co miesiac czy sie myle?

Żabson

Z samej wypłaty da się w ogóle przeżyć miesiąc? zaznaczam, że mam na utrzymaniu wyłącznie siebie

łoś
@Żabson

ja nie narzekam na zarobki tutaj, porównując do innych tego typu firm to jest bdb

Tarty ser Nowy wpis

Właśnie to jest dobre pytanie czy można jakoś tak w miarę przyzwoicie przeżyć miesiąc

Fenix

ludzie są różni atmosfera zmienna raz lepiej raz gorzej ale ogólnie na plus

gobi

czyli bardziej na stałe to jest robota też?

Pow
@gobi

Jak to w dużym zakładzie

dada
@gobi

tak, stabilne miejsce pracy jak o to pytasz ;)

smola
@dada

a jak chodzi o formę zatrudnienia, to jaką najczęściej macie? uopa?

@smola

w ogłoszeniach podają umowę o pracę, więc pewnie taką mają

paw
@smola

tak ja mialem uop z okresem probnym wiec watpie ze cos sie zmienilo

Rogal
@paw

a myślicie, że panowie 50+ też mogą tu szukać pracy? :P

kevin
@Rogal

no jasne, tutaj nie ma limitu wiekowego poki ktos dobrze wykonuje swoja robote i ma na to sile i checi.

@kevin

a po jakim czasie dostajesz umowę na czas nieokreślony?

@kevin

i powiesz coś o benefitach jakie są tutaj?

Poryty

standardzik 3 probnego 12 okreslony i ptem nieokreślony jak się spodobasz

Poryty
@Rori

a coś konkretnego by cie interesowalo bo sporo tego mają???

@Poryty

no tak szczerze to cokolwiek, wszystko jest wazne jesli ma to byc bonus od pracodawcy za twoja prace ;)

Tychu
@Rori

Z takich klasyków to ubezpieczenie grupowe, ja miałem medicovera i dofinansowanie do jedzenia. Wakacje pod gruszą też się znajdą :P Ale to fakt, dosyć sporo tego jest także jak mi powiesz co dokładnie Cię interesuje to będzie łatwiej. Z bonusami nie oszczędzają akurat.

socjal
@Tychu

ja sie chciałem o tego medicovera wlasnie dopytać bo też slyszałem że jest ale ktoś mi wspominał, że tylko dla osób 50+??? prawda to?

socjal
@Tychu

a i wyczytałem że macie zakladowego lekarza, to jest osoba do interwencji na miejscu czy normalnie jakiś internista do ktorego można się na codzień zgłaszac?

bemondo
@Tychu

co to znaczy dofinansowanie do jedzenia? masz jakas karte i mozesz jej uzyc gdzie chcesz czy konkretne miejsca?

bemondo
@Tychu

w jakich godzinach robicie?

@bemondo

Od 6 do 14 Od 14 do 22 I od 22 do 6 rano

Rudy

a jakie stanowisko tak pracuje, każdy w firmie czy jak?

Rudy

i jak często sie zmieniaja te godziny roboty, raz na tydzien? w sensie tydzien robicie 6-14 na przyklad a potem 14-22 czy co??

orzech

kojarzysz czy potrzebuja ludzi teraz? bo ogloszen nie ma a moze bym podeslal cv na maila jakos

marko
@orzech

a gdzie wogule patrzysz za tymi ogloszeniami bo wlasnie nie znam stron gdzie moge sprawdzac a chce tutaj popracowac

Holender
@marko

Jak sobie wpiszesz nazwę firmy i dodasz praca to wejdź w pierwszy link. Nie ma za co :)

simon
@Holender

a czy ktos z pracujacych moze okreslic ile mniej wiecej czekal na ich odp...

faker
@simon

ale na odpowiedź na ogłoszenie czy już po rozmowie kwalifikacyjnej? doprecyzuj prosze

Carny
@simon

czekałem na odpowiedź w sprawie cv chyba jakies z trzy tygodnie, a po rozmowie do tygodnia dali mi znać o wynikach wiec nie był to jakiś bardzo długi okres

Carny
@simon

ogolnie pozniej jeszcze bylo sporo rzeczy do robienia bo i badania i jakies szkolenia do pracy, ale sam proces informacyjny czy masz prace czy nie byl calkiem sprawnie zrobiony

dyplomatyczny gołąb
@marko

dokładnie tak jak ktoś tutaj pisał, ja jak się rozglądam to wpisuję nazwę firmy dopisuję praca i przejeżdząm wszystkie linki, na których wyświetlają się jakiekolwiek aktywne oferty

bumer

sama rekrutacja to krótka rozmowa telefoniczna a potem spotkanie twarza w twarz no i jak się dostaniesz to juz wysyłają cię na badania itd.

niedopoznania

a jesli chodzi ci o atmosfere to zarowno w pracy jak i na rozmowie bylo okej

talk

zapraszają stacjonarnie na rozmowe czy online przeprowadzają?

ikar
@talk

dzwonią do ciebie i zapraszają na rozmowe która zawsze jest stacjo, a pozniej są kolejne etapy

nooo
@ikar

Jakie kolejne etapy? co poza gadką jeszcze robią...?

nooo
@ikar

macie jakieś ubrania robocze czy coś na wejście?

@nooo

Ja bym chciał zapytać czy macie tutaj jakiś system poleceń? taki za który otrzymuje się jakąś "nagrodę"?

@nooo

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Saint-Gobain Sekurit, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
żary

JJ
@żary

A próbny nie jest na okres 6 miesięcy?

nowy
@JJ

nie, kandydat ma rację. trzy miesiące, potem rok i jak się sprawdzisz to masz na nieokreślony

X
@nowy

O umowach decyduje przełożony,nie ma sztywnej zasady

tamagoczi
@X

okej, ale powiedz mi jest opcja tu pracować na nieokreślony po czasie, tak?

Garry
@tamagoczi

Najpierw masz 3 miesiące próbnego, potem rok na określonym i na koniec możesz dostać na nieokreślony :)

Rakij
@X

Czyli zdażało się, że dawali na nieokreślony wcześniej? A wiąże się to z jakimiś podwyżkami?

trucker
@Garry

A można zacząć od zlecenia czy tylko uop wchodzi w grę?

Garry
@trucker

Nie orientowałem się, a jesteś studentem, że cię zlecenie interesują? Może dasz radę się dogadać, no ja na zleceniu nigdy nie robiłem tutaj

nergal
@Garry

a na uopie mozna troche tu popracowac czy duzy przemial ludzi macie?

Gorzki
@nergal

daja normalnie uopy tylko pierwszy jest na okresie probnym bodajze 3 miesiace jesli mnie pamiec nie myli

simon
@Gorzki

a to ty juz masz nieokreslony? bo po roku wyzej pisali ze mozna dostac taka umowe ale ciekawe, bo w takim razie pewnie tez mozna dostac jeszcze najpierw na 2-3 lata

Spudyn
@simon

zazwyczaj to wyglada tak ze masz probny na 3 miechy i potem umowe na rok po ktorej moga ci juz dac na nieokreslony normalnie ale to zalezy jakie wrazenie zrobisz

Spudyn
@simon

znalem takich co na nieokreslony robili dluzej, albo odchodzili z firmy po tych 12 miesiacach wiec to zalezy jak sie przypodobasz w firmie

fort
@Spudyn

a w jakim wieku mniej wiecej tu ludzie pracuja, jest jakis konkretny przedzial wiekowy?

gumek
@fort

jaki jest konkretny to totalnie ci nie powiem, ale mamy tu młodych i ludzi po 50siątce więc do wyboru do koloru każdy się znajdzie ;)

bueno
@gumek

w koncu to praca fizyczna wiec pewnie kto daje rade i czuje sie na tyle na silach to czemu mieliby nie dac szansy

bueno
@gumek

a czy cos o rekrutacji bys powiedzial, jak ona tu wyglada w skrocie|?

mintaj
@gumek

a ci starsi daja sobie rade bez problemu czy raczej jest ciężko już tutaj?

Ondre
@bueno

dostajesz telefon, umawiacie sie na rozmowe i po rozmowie masz w kilka dni odpowiedz z decyzja czy cie chca

Ondre
@mintaj

to zalezy co oznacza dla ciebie starszy... pracuja u nas osoby 50+ i daja rade

Ville
@Ondre

a ktoś powie jak wygląda ta rozmowa? telefonicznie się tylko umawiasz czy o coś pytają?

remeks
@Ville

mnie przez telefon pytali wstepnie czy nadal jestem zainteresowany oferta i tak narapwde byla jakas krotka gadka, umowilismy sie od razu na spotkanie rekrutacyjne poprostu i tam sie rozmawialo juz o wszystkim dokladnie

Mourn
@remeks

a po jakim czasie się odezwali? to były okolice tygodnia czy dłużej czekałeś?

Erku
@Mourn

ponad tydzień w moim przypadku, ale nie dużo dłużej

electri
@Erku

to cala rekrutacja w takim razie ile trwala? od momentu jak wyslales cv swoje

electri
@Erku

powiesz jak mniej wiecej wygladala rozmowa i kto w ogole to przeprowadza? jakis menager czy hr?

Brytan
@electri

u mnie to były trzy tygodnie jakoś

Brytan
@electri

zależy gdzie na produkcji to gadałem z pracownikiem dzialu personalnego

lova
@Brytan

na administracyjne stanoiwska jest rozmowa z hr i kierownikiem:)

lova
@Brytan

cala rekrutacja u mnie trwala tez ok 3 tygodnie, na pewno wszystko lacznie nie trwalo wiecej niz miesiac od momentu zgloszenia sie z cv wiec mysle ze to odpowiedni czas

Pomelo
@lova

to na stanowisko administracyjne, tak? :)

Pomelo
@lova

Kojarzysz czy są teraz może są przyjęcia tutaj? :)

Cassini
@Pomelo

Na olx są oferty więc pewnie są przyjęcia

skip
@Cassini

przyjęcia zawsze jakieś są u nas

energia
@Cassini

rozumiem, że się zgłosiłeś? możesz powiedziec jak przebiegła rekrutacja, jak to sie odbywało po kolei?

energia
@skip

praca ciężka w takim razie? jakas spory przemiał ludzi?

Thimo
@energia

No miałem zwykłą rozmowę, nie wiem co dokładnie ci mogę powiedzieć. Szybko odpowiedź mi przyszła, jakoś w parę dni.

Pibon

na produkcję z tego co kojarzę doświadczenie nie było wymagane, chociaż jak zawsze to spory plus

naho

ludzie tez spoko?

Szop
@trucker

Ja od razu zacząłem na uop i w sumie to mi odpowiadało, nie słyszałem żeby ktoś miał co innego niż uop

Mukong
@naho

przyjdź i sam się przekonaj, każdy inaczej się z ludźmi tutaj dogaduje wiec niuczego tak naprawde z forum sie na ten temat nie dowiesz

Mukong
@Szop

bo też kto chciałby mieć co innego niż uop bądźmy szczerzy?

kiel
@Mukong

to jest uop na czas nieokreślony?

arrrr
@kiel

no jest jest ale to najpierw musisz przepracowac okres próbny, potem czas określony i dopiero potem masz na nieokreślony

pringels
@trucker

podbijam pytanie jeszcze studiuję i w sumie nie mam jakiejś specjalnej potrzeby żeby mieć uopa a chciałbym mieć więcej w przelewie póki co XD

PAWEŁ
@bueno

Nie tylko praca fizyczna, obsługa komputera w jednym palcu, drukarki, ksero również. Wypełnianie papielorogii, raportów produkcji, zleceń , czytanie rysunku technicznego, nadzorowanie produkcji, utrzymanie czystości na stanowisku pracy i przysłowiowa inteligencja. (usunięte przez administratora) Są tu również takie orły, które pracują ponad 10 lat , i nie potrafią obsłużyć komputera. I wszystko za nich robi operator, lub sortier szkła.... Masakra jakaś....

kinoman
@lova

pamiętasz może jak wyglądała rozmowa? bardziej taka standardowa i do rzeczy czy padały jakieś niepotrzebne pytania? miło było w ogóle?

nunchaku
@pringels

z reguły i tak dają umowe o pracę

sebko
@kinoman

rekrutacja na dobrym poziomie, nie martw sie na zapas jak nie trzeba

sebko
@sebko

tzn pytania typowe miałem a nie żadne wymyślne, głównie o warunkach pracy i doświadczeniu twoim pewnie będziecie gadać

Proporcjonalny
@sebko

orientujesz się może skoro pracujesz jak duże trzeba mieć doświadczenie żeby się zatrudnić?

Proporcjonalny
@sebko

ogólnie powiedziałbyś, że zatrudnienie tutaj jest stabilne? szukam miejsca gdzie bez żalu mógłbym się zatrudnić na dłużej

szostak
@Proporcjonalny

moim zdaniem zdecydowanie praca na dluzej - wyplaty na czas, ludzie ok - czego chciec wiecej..

szostak
@Proporcjonalny

oprocz tego pracuja tu i mlodzi i starzy -- jest z kim pogadac i jest sie od kogo cos nauczyc

parararara
@szostak

Fajnie całkiem że jest zróżnicowanie wiekowe, ci starsi się jakoś nie wywyższają ani nic z tych rzeczy?

parararara
@szostak

może się też orientujesz jak duże trzeba mieć doświadczenie żeby się tutaj przyjąć? chodzi mi o jakieś standardowe stawisko

zaba
@parararara

na pewno masz to napisane w ofertach

Szpak zwyczajny
@parararara

właśnie tak jak ktoś ci tutaj napisał - najlepiej patrzeć na konkretne ogłoszenia bo w sumie nie napisałeś nawet jako kto chcesz pracować, w ofertach wszystko jest jasno i klarownie na ten temat :)

Straszny
@Szpak zwyczajny

skoro jesteś pracownikiem powiedziałbyś coś więcej o tym jak podchodzi się tutaj do nowego pracownika? raczej z cierpliwością czy bardziej olewka?

Straszny
@Szpak zwyczajny

jeszcze dopytam gdzie według ciebie najlepiej szukać ogłoszeń? gdzie większa szansa, że szybciej rozpatrzą?

cimk

ja uwazam, ze zdecydowanie pomocni, nigdy sie nie spotkalem tutaj z jakimis krzywymi akcjami, ludzie zdecydowanie są na plus w tej firmie

@Straszny

Mirek

pytam
@Mirek

a moglbys cos wiecej opowiedziec? miales jakas rozmowe rekrutacyjna?

pytam
@Mirek

masz jakies benefity?

Hryz
@pytam

Ubezpiecznie grupowe, dofinansowanie do posiłków jest. I ogólnie jest też ZFŚS, więc jak coś cię konkretnie interesuje to zapytaj w ten sposób.

Liść
@Hryz

Powiedział byś coś więcej o tym zfśs jak to działa tak w praktyce?

Fatum
@Hryz

Macie tutaj jakieś premie które przysługują pracownikom?

Pąk
@Liść

To się chyba leży po prostu wszystkim pracownikom ale mogą w to wchodzić różne rzeczy więc prędzej na rozmowie się dowiemy jeśli do takiej dojdzie ;d

Rozważam

Cześć szukam opinii pracowników :) Nie mogę znaleźć informacji czy pracuje się u was w systemie 3 zm czy jest to czterobrygadówka ? Jaka jest atmosfera pracy ? Czy ludzie chętnie zostają czy uciekają po okresie próbnym abo jeszcze w trakcje ?

kic
@Rozważam

czterobrygadówka

kic
@Rozważam

nie jest źle, wiadomo luzie czasem odchodzą ale nie powiedziałbym że masowo po okresei próbnym odchodzą

len
@kic

w druga strone jak jest? nie zwalniaja czesto po samym probnym?

len
@kic

w jakich godzinach dokladnie powiesz czy to sie zmienia jakos?

Commus
@kic

Jak wygląda czterobrygadówka? Bo po nazwie domyślam się tylko że są cztery brygady

Commus
@len

to tam się godziny jakoś zmieniają czy się robi na dokładne zmiany?

wyjaśniacz
@Commus

robisz na trzy zmiany tak naprawdę, kilka dni roboty pod rząd potem wolne i kolejne dni pod rzad tylko na innej zmianie. w zasadzie tyle cię interesuje

@wyjaśniacz

weekendy tez wypadaja pracujace jak cos?

solek
@wyjaśniacz

tylko pełny etat w taki system się wlicza?

Taco
@PoP

na olx widziałem jakieś ogłoszenia, ale tam nie ma godzin pracy, tu zawsze się tak pracuje jak piszecie?

Taco
@PoP

Chodzi mi głównie o produkcję bo tam widziałem że bez doświadczenia da radę pracować

way

mnie ciekawi ile będzie trwała cała rekrutacja i ile czekać na jakiś odzew

jo
@PoP

praca w ruchu ciągłym ze sobą niesie, że się pracuje też w weekendy, ale jak się przyzwyczaisz to czasami nawet na lepsze wychodzi jak na inne dni ci wolne przypada

Łyżwiarz
@jo

to jakoś można się dogadać co do dni wcześniej jeśli chce się mieć wolne czy nie ma takiej możliwości?

Fry
@Łyżwiarz

Jest,przysługuje ci z kodeksu pracy urlop

Robol
@Fry

Urlop ci przysługuje ale "majstry" ci powiedzą, że nie ma ludzi i nie mogą ci dać wolnego.

kult
@Robol

Nie mogę się z tobą zgodzić, piszesz to tak jakby nigdy urlopu się nie dało wziać a to nieprawda

momb
@kult

ludzie od zawsze lubią siać ferment, więc najlepiej się najpierw zatrudnić i zobaczyć na własne oczy jak jest naprawdę

momb
@Robol

witaj w dorosłym świecie, chyba zapominasz że zdarzają się czasem rzeczy nie do przeskoczenia i raz na jakiś czas brak zastępstwa w jakimś terminie to normalna sprawa

Neto
@momb

no pewnie że się zdarzają takie sprawy i to normalna rzecz, ważne żeby nie było to cały czas

Neto
@momb

Chcę tutaj pracę dostać i mam nadzieję, że jest tak jak piszecie, że normalnie się da wszystko dogadać ;)

Fatum
@Neto

możesz powiedzieć czy szybko się odzywają? oczywiście jeśli już jesteś w trakcie rekrutacj

baks
@Fatum

jeśli mogę wtrącić, to do mnie sie odezwali bardzo szybko, bo chyba nawet tydzien nie minął i z tego co wiem do reszty odzywają się w podobnym czasie

loco

z tego co wiem, to dają znać tym którzy są już po rozmowie rekrutacyjnej i się nie dostają

markol
@loco

no to bardzo fajnie, a takie pytanie,. czy jest możliwość że zatrzymują cv i po czasie nawet jak najpierw jest odmowa to zadzwonią ze zmianą decyzji?

Eluwina
@markol

Tutaj nie wiem bo dopiero planuje się zgłosić ale kiedyś jak składałem cv do jednej firmy to zadzwonili chyba po pół roku z propozycją więc może czasem to działa

@markol

kurde to takie bardzo optymistyczne podejście, moim zdaniem nie ma co tak czekać, jak się nie odezwą tak do dwóch/max trzech tygodni to ja bym szukał czegoś innego

sam
@markol

ja słyszałem że tak tydzien/dwa od wyslania cv dają znaka, więc maksymalnie bym czekał 3

benek
@snow

no dobra czyli powiedzmy ze rzeczywiscie te terminy sie w miare pokrywaja jesli chodzi o czekanie, to dobrze wiedziec

Kierowca

Byłem na załadunku w Koninie i gdyby nie magazynierzy oraz Pani z biura pewnie błądził bym tam. Chciał bym serdecznie podziękować za uprzejmość oraz bardzo szybki załadunek .

Hela

Odnośnie afery z rękawiczkami to operatorzy malarni na DH 2 ostatnio rozmawiali między sobą, że już znów limity na rękawiczki są i nie mogą brać bez końca.

grucha

Jak wygląda dzień wprowadzający dla nowego pracownika, ktoś wie o co chodzi??

Firma
@grucha

Tak, że dostaje więcej kasy od tego co pracuje tu 10 lat. Mam nadzieję, że pomogłam.

WE

Firma oferuje jakieś benefity?

Magnolia
@WE

Tak, zresztą całkiem sporo, pamiętam, że jak się przyjmowałam to byłam mile zaskoczona :) z takich rzeczy, które pamiętam z głowy to masz ubezpieczenie AXA, medicover (chociaż to chyba tylko dla osób powyżej jakiegoś wieku było), ale masz też opiekę zdrowotną w pracy i dofinansowanie do posiłków :)

Magnolia
@WE

a no i jeszcze jest całe zffś: wakacje pod gruszą itd.

@WE

Jest też system polecenia pracownika, tam dostaje się jakąś całkiem fajną kwotę jak polecona osoba przejdzie okres próbny :)

@WE

No i jeszcze poprzedniczka o tym nie wspomniała ale dofinansowania do posiłków też są

@WE

A możesz powiedzieć jeszcze na jakie stanowisko chciałbyś rekrutować? Bo są też chyba inne bonusy w administracji a inne dla pracownika fizycznego

@Magnolia

Co tam się w tym i tak dalej zawiera? Bo ja dopiero świeżo po szkole i jeszcze nie bardzo ogarniam co to jest to zffś

@Dorian

Nie no, ja to bym na fizycznego chciał na początek się zatrudnić

socjalny
@WE

To fundusz socjalny z którego właśnie są dofinansowania głównie właśnie do wakacji, jakiś wyprawek dla dzieci, paczek na święta itd.

mózgg

Co to za filozofia wejść na stronę do zakładki kariera??

tłumacz

wystarczy wpisać sobie nazwę firmy w google i dopisać praca :)

Irek

Firma wydaje się solidna czy jako kandydat bez doświadczenia mam szansę się dostać?

toms
@Irek

a o jakim stanowisku myślisz? może najpierw zacząć od stażu?

toms
@Irek

doświadczenie cenna rzecz, ale wydaje mi się, że bez niego też możesz spróbować, najwyżej się nie uda i tyle

@toms

Bardziej od razu chcę aplikować na jakąś ofertę pracy niż na staż, no nic wyślę cefałkę i zobaczymy, dzięki

Papa

Ile jest tych spółek SG, nie wiem gdzie mam sie kontaktować w mojej sprawie?

nickiita
@Papa

hym, nie znam sprawy, więc może na stronie internetowej najlepiej będzie znaleźć kontakt, ewentualnie podadzą właściwy nr tel do twojej sprawy

nickiita
@Papa

a jeszcze jest opcja przez formularz kontaktowy ze strony, ale z tego nie korzystałem jeszcze ;)

Papa
@nickiita

Mogłbyś/mogłabyś podać mi linka do strony saint gobain żary bo się kompletnie nie jestem w stanie się w tym połapać

Io
@Papa

jak usuną tego linka co wstawiłem bo chyba usuwają czasami z forum to ci powiem jak tam wejść. wchodzisz na stronę saint-gobain później w zakładkę marki i w autover

kwestor

takie pytanie, macie zniżki pracownicze?? w ogłoszeniu coś wyczytałem i chcę się dopytać w jakiej wysokości i na jakich zasadach??

kwestor
@kwestor

zniżki na produkty i usługi* nie dopisałem..

;
@kwestor

na co te zniżki można dostawać? sory jeszcze nie znam firmy dopiero sie orientuje czy warto tu składać papiery

Wuja
@;

wejdź na stronę, kariera i tam kliknij w zniżki i masz wypunktowane co się pod tym pojęciem kryje :D

Rezus

Ile ludzi zatrudniacie?

W kilku zdaniach o firmie. Spora część ludzi jest zawistna że ktoś zarobi kilka złotych więcej, więc lepiej się nie chwalić stawkami. Mistrzowie i brygadziści mają gdzieś pracownika, byle im się tylko ilość ludzi na produkcji zgadzała. Te wszystkie audyty są ustawione, specjalnie pokazują że wszystko ok a potem dalej ten sam bałagan.

eoe

ktoś pisał o jakimś smart lunch tutaj, co to takiego?

odp

Catering dla firm

@odp

i to normalnie sobie tam idzie coś zamówić? każdy może korzystać z tego? sory ale nie miałem czegoś takiego wcześniej

@eoe

halo? ktoś mógłby odpowiedzieć? nie twierdze że to najważniejsza kwestia ale mnie zainteresował temat

alonzo
@eoe

To jest dla administracji. Fizyczni mają dofinansowania w stołówce i darmowe automaty z sokami

fizz
@alonzo

jakie te dofinansowania dla fizycznych są? do obiadów czy jak?

alonzo
@fizz

A co innego niby ma być w stołówce?

fizz
@alonzo

no różnie mają, jakieś kanapki czy coś, ale to spoko, dzięki za odpowiedź

ekoludek
@alonzo

to ile macie tego dofinansowania? opłaca się korzystać?

@ekoludek

dowiesz się jak się zatrudnisz. czy się opłaca - sprawa indywidualna, mi tak.

Daniel student

Pracowałem w Sosnowcu ale pod firmą robota niezła ale zacząłem studia i niestety sobota niedziela odpada bo nauka a na rękę nie pójdą żeby pracować na 2 zmiany...szkoda

wann
@Daniel student

no czasem się nie da pogodzić wszystkiego, ale może po studiach warto będzie tu aplikować, skoro cię znają i wiesz może większe szanse na fajne stanowisko będą

wann
@Daniel student

a na jakim stanowisku byłeś?

nochal
@Daniel student

czyli weekendy też są tu pracujące?

Bigos
@Daniel student

No szkoda, ale też rozumiem, bo by zaraz efekt domina poszedł - jeden by pracował na 2 zmiany, to zaraz każdy by też chciał i by się to rypło. Taka już charakterystyka tej roboty

Glo

Z wielkich plusów SG jest długa lista dodatków i umowa bezpośrednio pod firmą więc jeśli chodzi o to na prawde nie można narzekać

rott

o jakich dodatkach mowa?

xero
@rott

jak wejdziesz na stronę internetową sg to wszystkiego się dowiesz.

Dexter
@Glo

Dla wszystkich pod firmę? I od początku zatrudnienia?

Limo
@Glo

Nie zatrudniacie przez agencje?

nochal
@Limo

a co to za różnica czy przez agencje czy pod firme?

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Sekurit - Żary

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Sekurit?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Sekurit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Sekurit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saint-Gobain Sekurit
4.6/5 Na podstawie 944 ocen.

Saint-Gobain Sekurit