Opinie o CGS drukarnia sp. z o.o. w Mrowino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CGS drukarnia sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CGS drukarnia sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGS drukarnia sp. z o.o. w Mrowino

@pracownik opisujecie jakieś działania jednej osoby w firmie CGS drukarnia. Nie na tym polega forum. Powinniśmy się skupić na opisywaniu pracy w firmie, warunków zatrudnienia. To interesuje innych użytkowników forum.

TEZ PRACOWNIK

A JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY!!

CHIHUAHUA
@TEZ PRACOWNIK

Zadowolony bo ? Się podlizujesz przełożonym ( tz.KABEL )

TEZ PRACOWNIK
@CHIHUAHUA

To popracuj troche w budowlance !

:D

@karolina - układy:)

@specjalista czyli zarobki w CGS drukarni są uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia? Im większą wiedzę ma specjalista to może liczyć na większą stawkę, tak? To dlatego inni na forum narzekają na zarobki, bo nie są dobrymi specjalistami? Co trzeba mieć, żeby takim być?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ubawiony tą gadunią

Problem w tym że na hali jest klimatyzacja :)

@Ubawiony tą gadunią

tak jest, nawiew z zewnątrz :) latem upalne powietrze, zimą zimne pozdrawiam mitomana ;)

j.g
@pracownik

klimatyzację to mają w biurach, na hali jest nawiew z zewnątrz czyli pracownicy uzależnieni są od temperatury panującej aktualnie na zewnątrz tzn, jeśli jest zima i temperatury minusowe to na hali jest bardzo zimno, natomiast latem przy upałach "wpuszczane" jest gorące powietrze z zewnątrz.. ot, taka klimatyzacja :D

ogólnie po kilku latach pracy nie polecam firmy. Wymagają bardzo dużo, natomiast płacą bardzo mało, myśląc że za minimalne stawki pracownik przerobi produkcje za pół miesiąca :))) latami mamią i tylko obiecują podwyżki, grają na zwłokę póki nie znajdą po prostu kolejnego "jelenia" któremu naobiecują złotych gór :) tak więc jeśli masz stabilną pracę lub na oku inną ofertę to raczej nie zatrudniaj się w CGS ,bo to raczej stracony czas, a ilość negatywnych opinii o firmie nie bierze się znikąd. Dobre warunki finansowe mają tylko znajomi zarządzających. pozdrawiam

Czesiu23

Nie szukam pracy ale tak z ciekawośći jestem maszynistą offsetowym od dwóch lat (mam 23) pracuje na maszynach Japońskich (KOMORI) w mojej firmie są też maszyny niemieckie ale z uwagi na napięty grafik i brak operatów nie mogę przejsć tam na szkolenie. Ciekaw jestem czy z obecnym doświadczeniem mogę szukać pracy w takiej Drukarni jak CGS.

gosza
@Czesiu23

jest oferta na drukarza https://www.gowork.pl/oferta/drukarz-maszynista-offsetowy,6678555

@Czesiu23 na samego maszynistę nie widzę ofert pracy w CGS drukarni, ale jest oferta na pomocnika takiego maszynisty: https://www.gowork.pl/oferta/pomocnik-drukarza-maszynisty-offsetowego,6678556 Ale gdybyś chciał być na wyższym stanowisku to najlepiej jakbyś się skontaktował z firmą i zapytał czy poszukują osób na to stanowisko.

@nick kontaktowałeś się z pracodawcą CGS? Już wiesz na jaką umowę zatrudniają w firmie CGS drukarnia? Chciałbyś się podzielić tym z innymi osobami, które szukają tam pracy? @Hehe pracowałeś w CGS drukarnia? Chciałbyś się wypowiedzieć na temat warunków pracy?

nick

Zastanawiam się nad pracą w CGS Gądkach, Sadach i Wronkach ... Przyjdę do pracy tylko na umowę o pracę (zleceń nie przyjmuję) ile dajecie na start ? Podobna ludzie pracują na akord / godzinę to prawda ?

Rozbawiony tymi frustratami

Twoje misiu niedoczekanie :)

upadek

takie g.... powinno upasc. niech upada. Amen

Ubawiony tą gadunią

Jest i działa. Jak się komuś robić nie chce to wymyśla pierdoły. Najlepiej to przyjść do roboty na 8h papieroska ...

Marika

Nie wiem czy nie ma rotacji, na pewno jest duza rotacja zeleniowcow, a z Uk nie można od tak zerwać umowy bo pieniądze idą od Państwa, ulgi. - wykorzystywani bo pracują 12h - lepiej traktowani bo maja lżejsza pracę jak się podliżą liderką itp, wiecej przerw bo 15min to za mało aby wyjść na papierosa w Amazonie jest dłuższa przerwa i lżejsza praca i większa kasa. Ludzie na zlecenie to mięso armatnie do zatyrania na maxa. Zleceniowca można zajechać i wymienić wykorzystać do najcięższych prac 0 praw + wymianka. brak stałych zleceń, robisz tylko nocki bo ekipie tam pracującej nie chce się pracować w nocy, zleceniowiec wiec popracuje za nich, zostanie wykorzystany do najciezszych prac. O tej rotacji wspomnij zenek o tej i o tym jak traktuje sie ludzi na zlecenie. Na nockach liderki przy stole urządzają sobie pogawędki 1 godzinne i wychodzą na papierosa średnio 5-6 razy. A człowiek na zleceniu nie ma prawa zjeść chleba, 0 praw !!!! taki O...Z stworzyliście.

Marika

Nic, ale w wykorzystywaniu ich i traktowaniu lepiej niz rodakow jest ....

Marika

W 50 stopni ciepla na hali, hehe. Pisze o wszystkich stanowiskach. Skonczcie z autoreklama i tak nie znajdziecie falcarza z takim podejsciem do ludzi. Niech inni pracownicy produkcji tez zmienia podejscie do nowych pracownikow, na nockach sie obijaja sami swoi a reszta za.... Na nich. Przypomina mi to O...z Pracy rodem z 2 wojny swiatowej. Firma przyjmuje ukraine a dla rodakow nie ma miejsca, odzierzy roboczej nic konpletnie nic.

@Marika

święta prawda , omijać szerokim łukiem, zwalniają za wymyślone przez nich przewinienia, jak tylko przestajesz być "wygodny". układy, układy i jeszcze raz układy! wejdz w du..ke pani zarządzającej produkcją to stanowisko zachowane, reszta to tania siła robocza

Aaa

Ludzie pracują w cgs po 10 lat i więcej to chyba aż takiej tragedi nie ma ogólnie wiadomo że w drukarniach ciężka robota ale chcieć to moc

UK
@Aaa

Tutaj nawet sąsiedzi z ukrainy nie chcą pracować, zatryrani na maxa, jest masakrycznie

Black Mamba

8 tys

grazzany

a ile zarabia drukarz ??

Mrowka z CGS

Na nockach pojawił się akord, zgodnie z lista norma jest na tyle wysoka że jest nie dowyrobienia nawet przez osoby pracujace 5 lat i dłużej. Zarobisz 35 zł na nocce. Przerwa jest jedna 15 min. Liderki - masakra, socjotechnika i rzucanie ludzi ktorzy sa zatrudnieni na zlecenie do najciezszych i najbardziej wyczerpujacych prac. Liderki ucinaja na nockach 1h godzinne pogawedki z ukraincami a ty tyrasz bez przerwy. Zaczna sie upały i przy odbieraniu padniecie ja muchy. Omijać z daleka, współczuje ludzią którzy dali się wrobic w prace w CGS. Najlepsza jest parka liderka + meska zabawka erotyczna mlodsza o 10 lat :D czego sie nie robi aby przetrwać w CGS.

Zostaw merytoryczną opinię o CGS drukarnia sp. z o.o. - Mrowino

• Jak się pracuje w CGS drukarnia sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CGS drukarnia sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CGS drukarnia sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CGS drukarnia sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CGS drukarnia sp. z o.o.