Opinie o ROHRMATIC w Koblenz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ROHRMATIC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ROHRMATIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROHRMATIC w Koblenz

Ochotnik

Dawno nikt nie pisał? Jest tego jakiś powód?

Gonzo

Cześć z własnego doświadczenia nie polecił bym nikomu tej tureckiej firmy, a w szczególności pracy na warsztacie w Ness tam jest po prostu (usunięte przez administratora) na urlop cie nie chcą puścić a jak dostaniesz i pojedziesz to jesteś przez ten cza nie ubezpieczony.Każdy mądrzejszy się stamtąd zwolnił , a ludzie co tam pracują to pijący ,robokopy wielcy majstrowie karnistry

Krys

Dawno juz w takim bagnie nie pracowałem i z takimi ludzmi. Menele,alkoholicy, brak słów by opisać kto tam pracuje i w jakich warunkach. Ja sie nie dziwie ze turek ma tak duzo wegrow i szuka juz na litewskiej stronie ludzi.

Tam pracują tłuki, alkoholicy i typowe barrany. Turas oszkuje jak może, podstawia do podpisu lewe rozliczenia. Na budowach zero bhp a tak pani z biura zawsze uprzedza by byc ostroznym bo tam liczy sie bhp-klamstwo. Mi turek omało nie rozbił głowy rurą 250, którą zawiesił nade mną na sznurku grubości długopisa, szczęście ze skonczył mi sie drut bo bym juz lezał pod ziemią. Jedno powiem-zero bhp, zero szacunku, zero pomocy, masz tylko zarobic sie az stracisz zdrowie i cie wywioza. Reasumujac, jesli jestes ogarniety nie wytrzymasz tam tygodnia

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ROHRMATIC.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
ZORRO

Witam i nie polecam tej firmy jedno wielkie oszustwo. Riza to złodziej a ta baba z biura mówie o polce to stara (usunięte przez administratora) namawia ludzi a potem zostawia na lodzie OSTRZEGAM

Darodaro

Jak widze kto teraz w Ness pracuje to wiem jedno, ze ta firma upada personalnie. Same pijoki, mordy sine. Rohrmatic juz nawet nie ma normalnych pracownikow, sciaga patole i żulernie. Ci co bardziej rozgarnieci juz odeszli. Dobrze ze mnie juz w tym tureckim kotle nie ma. Nigdy wiecej tam.Odradzam normalnym ludzia tam pracy no chyba ze bawią was nocne libacje alkoholowe, brak snu i mieszkanie po 4 w pokojach 3na 3m. Oraz cudowny tex pani Iwony sekretarki"jak na polskie warunki to macie dobra wyplate" ale zapomniala ze przyjechalem miec tu niemiecka a nie polską wyplate.Tok mysleniowy typowy dla żulerni i moczymord,oni tego posluchają

Pol

Tragedia!!!!! Pracując tu czułem sie pierwszy raz w życiu zniewolony przez ciapatych. Z taką atmosferą pracy jeszcze nigdzie sie nie spotkałem, donosicielstwo, chamstwo, poniżanie i poganianie jak bydło tylko kija nie było. Omijajcie ludzie tą firme z daleka. Praca jak na akord. Stawka marna, za wszystko płacisz ze swojej kieszeni. Biuro okłamuje już na wejściu, że jest świetnie a później szantażuje brakiem wypłaty jak chcesz zrezygnować.

donmario

Taaa w Nessie zawsze bylo i bedzie chore towarzystwo. Wczesniej byl donosiciel Krystianek fachura i najlepszy spawacz swiata az wylecial na zbitą buzie:) za malo alko wozil chyba albo byl po prostu za dobry :) teraz znowu grubas rudzielec donosi. Zreszta tam kazdy z kazdym dobrze gada a odwrocisz sie i juz donosi na ciebie. kazdy uwaza sie za fachowca a u turka robi za pare euraskow. moze 2 kolesi spoko reszta to chłopki z brzuchami i mozgiem kurczaka.

MAGmann

Rohrmatic nie ma pracy, a jak juz ją gdzieś cudem znajdzie to pani Iwona nie zadzwoni po kogoś kto pracuje od dawna i czeka tylko weźmie nowego.Jej polityka personalna mija sie z celem co widać po liczbie ludzi która odeszła m.i.n przez jej strategie myślowe. Co do Nessa to auslandercki obóz dla "przygłupawych" pracowników bez języka, ktorzy nigdzie indziej nie mogą znaleźć sobie pracy za normalne stawki a nie glodowe. Ten co troche dziamie niemieckim jakoś sobie poradzi,pozdrowienia dla ZŁOTEGO. Rudy konfident zawsze pozostanie konfidentem,donosiciel, bo rudy to nie kolor to charakter.

O.M.G

PIOTREK skoro twierdzisz ze 13,14 euro to bdb stawka to ta firma jest dla Ciebie i dziękuj Bogu ze na nią trafiłeś:-)

todddd

Uciekajcie od tej firmy.Turecka szajka gna Polaków jak bydło.Pozdrowienia dla Hassana, który jak nie wozisz wódki i sztang papierosów to zamęcza Cie a po kilku dniach odsyła do domu mówiac szefowi ze źle robisz-zresztą chyba wszyscy juz to wiedzą no i jeszcze jego syn który nic nie robi a pogania Polaków bedac na stanowisku szlifierza.Ten osioł przychodzi do pracy 2 godz pozniej i 1,5godz szybciej wychodzi i czy tego nikt nie widzi a biuro udaje ze nie wie? a moze tak ma być? na szczescie to juz historia dla mnie ta firma. Epizod moj trwał na szczescie nie dlugo.Śmieszne stawki no i żadnych diet co daje ze twoja stawka to moze 6-7euro na czysto. Jak godzin nie ma to jestes ugotowany.Orka i jeszcze raz orka.

O.M.G

Dzwonili do mnie niedawno i po rozmowie z pewną panią bardzo przekonywującą postanowiłem wejść tu i zobaczyć co tu piszą. Moja rozmowa była dość konkretna i bardzo ostra. Stawka jaką mi zaproponowali powaliła mnie na ziemię i żona nie mogła mnie pozbierać.Stawkę jaką proponuje ta firma uważam za stawkę dla ludzi nie obracających sie w środowisku spawalniczym i nie znających sie na realiach.To kolejna firma żerująca na niewiedzy i wmawianiu naiwnym ludzią, żę 13-14euro to dobra stawka!!Ja jeszcze nigdy nie otrzymałem stawki mniejszej niż 21euro netto w Niemczech dodam ze kwatery też miałem oplacane w przeciwienstwie do tej firmy ktora tego nie robi.Podsumowując, kolejna firma "turecka" dodam robiąca kokosy na ludziach słabej wiary i mało rozgarniętych. Jedno mnie zastanawia-skąd oni mieli do mnie numer-bo nie sądze, że ktos z moich kolegów podał im kontakt do mnie znając zabujcze stawki.

PPP
@O.M.G

Chcialabym sie dowiedziec co to jest za firma bo moj tata tez rozmawial z jakas Pania i tez ma wyjechac do Sztutgardu. Chcemy sie dowiedziec czegos wiecej czy to ta sama firma o ktorej tutaj piszecie czy inna. Wiadomo nie chcemy dac sie oszukac.

onnik
@PPP

Stutgard czyli firma NESS opisana wyżej

tigowiec

Dajcie spokoj z tym kołchozem. wysłali mnie do Sztutgargu na budowe a trafilem do firmy Ness na hale. a tam 40stopni i po 20min spawania beczke potu wylewasz. poza tym sporo tam węgrów ktorzy nawet jak pracujesz pojda do kierownika i powiedza ze sie obijasz. matoły i robole po tzw zetach. Wszyscy gnaja jak by na akord robili. pot po (usunięte przez administratora) kapie.co do hotelu mial byc fajny a okazala sie nora bez pralki i kuchni. stawka prawie jak w polsce tylko ze tu bez dodatkow i konkretnej umowy. po kilkunastu dniach skonczylem z ta turecka przygoda

daniell

Firma dobra dla kogos kto dopiero zaczyna i pieniadze nie stawia na pierwszym miejscu. 12euro za godzine bez zupelnie zadnych dodatkow to porazka a wynajecie przyslowiowego lozka to koszt od 350 do nawet 650euro za miesiac za ktore zwrotu nie otrzymujesz. Ja osobiscie nie polecam. Uwazam ze za spawanie Tig nalezy sie cenic minimum 16euro z dodatkami jak na niemcy. We wtorek lece do irlandii tam stawke na stal czarna otrzymalem 28funtow z dodatkami i co fajne bez probki. pozdro

mateo

Witam. Dzwonili do mnie w zeszłym tygodniu bym jechał do firmy koło Sztutgardu. Odmówiłem bo stawke jaką mi zaproponowano to 12euro za spawanie Tig no i poza tym żadnych innych dodatków które mi się należą nie otrzymam (na pytanie o dopłąte za ,mieszkanie diety urlopy i chorobowe otrzymałem odpowiedz-nie należy sie nic tylko 12euro) dziwna firma. Ale czytając to forum wczesniej zapytałem o te informacje i potwierdza sie wszystko. Wał jak cholera az dziwne jak ta firma istnieje na niemieckim rynku skoro taki przekret robią tam. pozdro

elmi

Siema. Nie polecam tej firmy. Turecki wyzysk. Aaaaa już nie dopłaca za kwatery 150eurasów i zaniża stawki z 13 do 10euro (wiem od kolegi ktory tam jeszcze pracuje). Dodam że umowy są wałkiem a o urlopie czy chorobowym możecie pomarzyć. Jako spawacz trafilem w miejsce gdzie godzin bylo 160 wiec moje zarobki po odliczeniu strasznie drogiego mieszkania (560euro za miejsce w pokoju) jedzenia i dojazdów wyszedlem gorzej niz w Polsce i to o 1400zł. Wybór oczywiscie pozostawiam wam. Do pracy biorą wszystkich bo nikt nie chce tam pracowac no chyba ze masz kredyt to marny twoj los i zycie rownież. papa adios

exporter

Witam. pojechalem tam mimo zlych opinji jako spawacz. Oczywiscie to co tu wyczytalem potwierdzilo sie. Nie chce mi sie opisywac sytuacji natomiast czegos takiego nie widzialem nigdzie jak pracuje w niemczech. Umowy niejasne, oszustwa placowe, brak diet, zero meldunku(w przypadku zatrzymania przez policje niemiecka surowe kary zaplacicie za brak meldunku) dla ludzi bez wyjscia ok. Dla kogos kto chce normalnie zyc i pracowac to najgorszy wybor na jaki sie zgadza podejmujac prace tu. powodzenia

k.w

Prawda. kłamią i oszukują byle tylko zarobić na tobie. Zastanawia mnie tylko po co wystawiaja ogloszenie ze zatrudnią 120 spawaczy jak w chwili obecnej pracy nie maja nawet dla jednego. Smieszna jest ta firma.

tomi

Jak najdalej sie trzymajcie.Zero urlopu bo sie nie nalezy,za kwatere doplaca 150euro a nie polowe dodam ze tu stawki za nocleg trzeba liczyc od 18-35euro za 1noc. Za paliwo nie zwraca a czasem kwatera oddalona 30km od pracy.dostaniesz 10 -13euro za godz.jesli praca bedzie po 8h odlicza przerwy i zarobisz 70euro odjac kwatere dojazdy jedzenie i droge do polski masz kiche a nie zarobek. ubrania nie daja takze swoje prywatne. djety tez nie ma. to praca u turka a od turkow nalezy trzymac sie z daleka.skladki niby oplaca ale nie ida do polski co oznacza ze na emeryture nie liczy sie nic no chyba ze zamierzasz pracowac tu 7lat minimum wtedy dostaniesz.jak sie cos stanie nikt sie toba nie przejmuje.problem z kartami ubezpieczeniowymi.czasem urywa 20-40 euro z pensji. no i co gorsza nie maja zlecen tzn jedziesz na 14dni a okazuje sie na miejscu ze 5dni max i zero zysku wracasz i czekasz miesiac moze 6miesiecy az znowu cos znajda. nie polecam. praca dla studenta tyle powiem

baksiu

ROHRMATIC z Koblenz to jest firma krzok. Pracowałem tam długo jest to firma rzezbiarska czyli właścicielem jest turek rzezbiarz. Miałem 12 euro na godzinę + diety i zwrot 1/2 kusztów mieszkania co było ich ściemą bo nigdy nie wracali pieniędzy. Za paliwo za dojazd do pracy i za chorobowe też nigdy nie wracali. Praktycznie cała dieta poszła na wydatki a przy 150 godzinach pracy 8,24 euro brutto tak jak na umowie to kokosów żadnych nie ma. Nadgodziny płacili tak jak zwykłe. ża urlop też nie wypłacali. I za przyjazd z Polski powinni wracać przynajmniej połoę. Jest to straszny badziew. A HOTEL koło biura to jest pierwszej kategorii. Chyba że wszyscy turasy tak mieszkają to nie widzą różnicy między slamsami a normalnymi domami jak w POLSCE. KRZOK i BADZIEW.

Zostaw merytoryczną opinię o ROHRMATIC - Koblenz

ROHRMATIC
1.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Powstańców 16 lok. 1
    41-500 Koblenz