Over Group Sp. z o.o. S.K.

Opinie o Over Group Sp. z o.o. S.K.

Szanowny Użytkowniku, Ponieważ czytasz opinie o naszej firmie to zakładamy, że zainteresowała Cię któraś z naszych ofert pracy. Rozumiemy Twoje zaniepokojenie, po przeczytaniu komentarzy przedstawiających naszą organizację w – nie zawsze – korzystnym świetle. Jednak bardzo zależy nam na tym, by te negatywne opinie nie wpływały na decyzję o wzięciu udziału w procesie rekrutacji do naszego zespołu. Firma OVER Group obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia. To, gdzie dziś jesteśmy i jakie sukcesy odnosimy jest zasługą naszych pracowników. W ostatnich latach rozwój ten jest bardzo dynamiczny. Jesteśmy na etapie udoskonalania niektórych procedur, usprawniania procesów etc. Etap zmian czy transformacji zazwyczaj jest czasem wyjątkowym, budującym napięcie oraz emocjonalne zaangażowanie. Na pewno nie wszystkie podejmowane decyzje spotkały się z pozytywnym przyjęciem. Być może nie zawsze udało nam się, jako firma, sprostać oczekiwaniom naszych pracowników. Niemniej jednak nieustannie wyciągamy wnioski z merytorycznej krytyki i pracujemy nad tym, by nasz zespół czuł satysfakcję z codziennej pracy i wspólnie podążał w tym samym kierunku. Odnosząc się do wyrażonego w poście zaniepokojenia, wierzymy, że najlepszym wyborem jest wyrobienie sobie własnej opinii o naszej firmie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Działu HR (e-mail:hr@over-group.pl). Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

@thom a jak ci się pracuje ?

Thom
@Adam

Już tam nie pracuję.

Czy często w firmie Over Group Sp. z o.o. S.K. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Thom

Pracowałem grubo ponad 2 lata i ani razu nie było rekrutacji wewnętrznej.

Max

Dlaczego w tej firmie jest duża rotacja handlowców? Staram się o pracę i widzę po wpisach że tam jest masakra. Ja z moim temperamentem i stanowczością chyba rozszarpię tych pseudo cwaniaków pracując tam. Trudno wylecę to wylecę.

@Max

Szanowny Użytkowniku, cieszymy się Twoim zainteresowaniem pracą w firmie OVER Group na stanowisku przedstawiciela handlowego. Martwi nas Twoje podejście „wylecę to wylecę”, gdyż od samego początku może spowodować, że nie zaangażujesz się w proces wdrożenia jak i w organizację OVER Group na poziomie, który pozwoli na późniejszą, efektywną współpracę. Mamy jednak nadzieję, że prawidłowo podejdziesz do procesu rekrutacji i zatrudnienia. Oczywiście duży temperament i stanowczość w swoim działaniu to bardzo przydatne cechy u przedstawicieli handlowych jednak muszą być odpowiednio wykorzystane do realizacji postawionych celów na tym stanowisku. Zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie naszego zespołu. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod e-mailem hr@over-group.pl. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo przeciętne spotkanie. Bywały lepsze. Nie zachęciło mnie do pracy tam.

Pytania o doświadczenie i kilka możliwość przedstawienia, jak wyszedł z jakiej sytuacji w kontakcie z klientem

WestTer

Konsekwencje prawne???? Za to, że ktoś wyraził swoją opinię????? BRAWO!!!!! Zacznijcie szanować ludzi, to będziecie dostawać pozytywne opinie. Nie mam absolutnie nic dobrego do powiedzenia na temat tej organizacji! Zespół??? Nie liczy się nikt, kto nie donosi, nie liczy się nikt, kto ma własne zdanie- taki zespół! Wartości????? Jednego dnia przemówienie o wartościach A następnego krzyk i brak szacunku- hmmm jak nazwac te wartości????

@WestTer

Drogi Użytkowniku, tak jak wielokrotnie podkreślaliśmy każdy komentarz jest z naszego punktu widzenia ważny i wartościowy, dlatego tym bardziej zaniepokoiło nas to o czym napisałaś. Żebyśmy mogli odnieść się do problemu potrzebujemy szczegółowo się z nim zapoznać. Twój komentarz jest mocny i emocjonalny niestety pozbawiony jest konkretów. Skontaktuj się z nami: hr@over-group.pl i opisz nam konkretną sytuację. Zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy, zareagujemy. Każdy Użytkownik korzysta z konstytucyjnie zagwarantowanej wolności wypowiedzi, ma ona jednak swoje granice. Użytkownik korzystający z serwisu gowork.pl akceptuje Regulamin i powinien mieć świadomość jakie treści opublikować może, a jakich nie powinien. Nie straszymy konsekwencjami prawnymi tylko lojalnie informujemy, że każdy Użytkownik, który przekroczy granice i złamie prawo może zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Zespół OVER Group

trololo

Widzę , że do obowiązków nowej Pani HR należy odpowiadanie na komentarze na go worku.

@trololo

Drogi Użytkowniku, zgodnie z jedną z naszych wartości, którą realizujemy czyli WSPÓŁPRACĄ ,na opinie umieszczone na naszym profilu odpowiada ZESPÓŁ. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół OVER Group

Kokojambo
@Over Group Sp. z o.o. S.K.

Nagle się komuś przypomniało , że istnieje coś takiego jak zespół??? Śmiech na sali. Bajki o wartościach? Prezes niech zacznie od siebie aby ich przestrzegać, a potem wymaga tego od innych.

Drogi Użytkowniku, dążymy do tego, aby wszyscy nasi pracownicy działali zgodnie z naszymi Wartościami. Będziemy wyciągać wnioski i poprawiać obszary, które tego wymagają, aby każdy mógł zauważyć: naszą MISJĘ, WIZJĘ i WARTOŚCI. W temacie konsekwencji prawnych, o których pisaliśmy w odniesieniu do osób, które złamały obowiązujące przepisy prawne wytłumaczyliśmy tylko jaka jest zasada publikowania opinii na forum gowork. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

@Kokojambo

Drogi Użytkowniku, współpraca to jedna z naszych kluczowych wartości, która funkcjonuje w Firmie. Oczywiście wiemy, że ten obszar należy ciągle doskonalić, ponieważ pracowników i procesów jest wiele. Dlatego też umiejętność pracy w zespole to obecnie jedna z najważniejszych umiejętności, którą rozwijamy w naszej Firmie. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

Patataj

Widzę, że nowa Pani HR bryluje na tym portalu. Myślicie, że tymi wpisami wybielicie się? Każda mądrzejsza osoba po przeczytaniu tych komentarzy wyciągnie odpowiednie wnioski. Go work nieładnie tak kasować komentarze, które nie są przychylne dla pracodawcy, to tylko świadczy o Was jako portalu , że jesteście mało wiarygodni. W dodatku przypinanie pozytywnych komentarzy... Zapłacono Wam za to?? Ps. Overze jaki myślisz, że znowu zastraszysz ludzi pisząc o konsekwencjach prawnych, to jesteś w błędzie.

Rocky
@Patataj

W sumie dobrze, ze over wykupił dostęp do goworka. Ma szansę się odnieść, bo hejtu było sporo. Szkoda jednak, ze teraz faktycznie znika też sporo prawdy. Obawiam się jednak że nowa HRka nie ogarnie obowiazków mieszkając w goworku. Bo problem nie jest w czyszczeniu wpisów tylko w polityce firmy. Ale dajmy jej szansę. Kazdy kiedyś debiutował. Może ktoś jej posłucha.

@Patataj

Drogi Użytkowniku, naszym celem jest merytoryczna dyskusja. Każda konstruktywna opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Proszę pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. W związku z powyższym opinie niezgodne z regulaminem forum zostały usunięte przez administratora portalu. Konsekwencje opublikowania wpisów niezgodnych są różne, dlatego w poprzednich komentarzach o nich wspominaliśmy. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

@Rocky

Tak. Postanowiliśmy być tam, gdzie poruszane są kwestie dotyczące naszych pracowników. Tak. Administrator usunął komentarze niezgodne z regulaminem forum i obrażające pracowników Firmy. Tak. Wyciągamy i będziemy wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Tak. Chcemy, aby każdy z naszych pracowników czerpał maksymalną satysfakcję ze współpracy z nami. Taka jest Polityka Firmy OVER Group i nasza Kultura Organizacyjna. Również bardzo cieszymy się, ze "nowa Pani HR" została przywitana na forum. Jednak tak jak już wspominaliśmy za odpowiadanie na Państwa komentarze odpowiada zespół OVER Group. Pozdrawiamy!

Drogi Użytkowniku, szanujemy Wasze zdanie i na pewno wyciągniemy wnioski z konstruktywnej krytyki, która się pojawi w serwisie. Postaramy się również przyłączyć do dyskusji, by odpowiedzieć na Wasze pytania. Jednak komentarze niezgodne z prawem polskim, zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważające inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe będą archiwizowane przez administratorów portalu, a wobec ich autorów zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia również naszych aktualnych pracowników, dlatego na takie działanie nie możemy i nie chcemy pozwolić. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

Arkadiusz

Nikt mi nie odp na wysłane cv

Bimber u rolnika
@Arkadiusz

A cyfra będzie? Pamiętaj, że najważniejszy jest klient, ale tylko do około 29 dnia miesiąca. Później już tylko się liczy dopchnięcie kolanem. Jak sobie przypomnę te systemy zarządzania, to z pespektywy czasu aż śmiać się chce:) Nie wiem jak tam wytrzymałem kilka lat:)

@Arkadiusz

Drogi Użytkowniku, przepraszamy, jeżeli nikt się z Tobą nie skontaktował. Prosimy o ponowne wysłanie aplikacji na adres hr@over-group.pl. Skontaktujemy się z Tobą. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

@Bimber u rolnika

Drogi Użytkowniku, zadaniem przedstawiciela handlowego jest pozyskanie nowych klientów dla Firmy oraz utrzymywanie relacji z obecnymi. Specyfika pracy przedstawiciela jest taka, że pracuje on sam, w związku z tym konieczne jest tutaj zdyscyplinowanie, które sprawi, że organizacja pracy własnej i czasu na nią poświęcanego nie będzie żadną trudnością aby wyrobić plan. Każdy przedstawiciel co miesiąc ma określony swój target i tylko od niego zależy kiedy go zrealizuje. Jeśli chce mieć wyższą premię, jego działania powinny być skupione na jak najefektywniejszej sprzedaży w ciągu całego miesiąca. W dążeniu do osiągnięcia tego celu każdy nasz pracownik może liczyć na wsparcie merytoryczne. I tak zgodzimy się, że Klient jest tutaj kluczowy, bez niego praca przedstawiciela jest zupełnie niepotrzebna. W związku z tym odpowiednie postępowanie z Klientem to najważniejsza część tego zawodu. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

Aktualność
Drodzy pracownicy,

Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna.
Stanowicie filar naszej firmy i mamy tego świadomość. Pragniemy każdego dnia rozmawiać i wsłuchiwać się w Wasze potrzeby, a przy okazji starać się rozwiązywać problemy oraz wyciągać drzemiący w Was potencjał i talent. W myśl naszych wartości i misji chcemy, aby każdy z Was czerpał maksymalną satysfakcję ze współpracy z nami. Do tego trzeba otwartości, szczerości i rozmowy. Do której Was gorąco zachęcamy.

Praca to miejsce gdzie spędzamy pół naszego życia, dlatego zależy nam aby atmosfera w niej jak i warunki były jak najlepsze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie dotyczące naszej Firmy, dlatego i z opiniami w serwisie GoWork zapoznajemy się wnikliwie.

Szanujemy Wasze zdanie i na pewno wyciągniemy wnioski z konstruktywnej krytyki, która się pojawi w serwisie. Postaramy się również przyłączyć do dyskusji, by odpowiedzieć na Wasze pytania. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia również naszych pracowników, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora serwisu GoWork, a wobec ich autorów zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami, a w razie pytań niecierpiących zwłoki można zgłosić się do nas bezpośrednio hr@over-group.pl.lub przez naszą stronę internetową.

Pozdrawiamy serdecznie,
Over Group - Satysfakcja, Jakość, Innowacja

Ala

W jakich godzinach się tu pracuje?

@Ala

Drogi Użytkowniku, godziny pracy uzależnione są od działu np. w zakładzie produkcyjnym praca jest w systemie dwuzmianowym, pozostałe działy od 7.00 do 15.00 lub od 8.00 do 16.00. Zachęcamy Panią do zapoznania się z ofertami pracy na stronie https://over-group.com/kariera/. Pytania dotyczące konkretnego stanowiska proszę wysłać na adres hr@over-group.pl. Udzielimy szczegółowych informacji. Pozdrawiamy! Zespół OVER Group

Tommy

To prawda, że zwalniacie masowo Ludzi? Ehhhh :(

Niestety prawda. Lata budowania organizacji, struktury, zespołów.. i w kilka miesięcy wszystko się rozleciało. Najlepiej mają się ci, którzy żyją życiem innych i o wszystkim informują Słońce Peru. Wszystkie wzniosłe słowa o wartości, misji i wizji, pozostały pustymi frazesami w czerwonych ramkach..

Jarząbkowa z obsługi klienta

Nowy tydzień, nowe wyzwania. Świat overowski jakoś tak się nam zmienił od zeszłego tygodnia.(usunięte przez administratora) Przyjedziemy zadbanymi przez naszego ukochanego logistyka autami. Oprócz humoru będzie dużo zaufania i szczerości. Ależ pracy będzie miał prezes z ekipą, żeby bez kamer wszystko uchwycić, usłyszeć. Prawie już tydzień względnego spokoju. (usunięte przez administratora)

Sławek

Mi Pani przez tel powiedziała, że są w trakcie wymiany floty...ale jak kłamie od początku to dziękuję, tym bardziej, że chciała bym przyjechał do Opola na rozmowę, a ode mnie to jest masa km

Jack
@Sławek

Myślę, że nie kłamała. Pracowała nainformacjach od zarządu. Ojezusie, logistyk się ogarnie wreszcie.

X

W firmie ostatnio widzę nudy nie ma :) Ciekawe kto teraz zrekrutuje nowych ludzi,(usunięte przez administratora)W Agro ludzie nie wytrzymują, Vet się sypie, wszędzie coś. (usunięte przez administratora)

Jakub produkcja
@X

Zobacz oferty pracy...poszukują do CC bo (usunięte przez administratora)zwolnił większość. Poszukują do eksportu, bo pozbyli się specjalistów. Poszukują do Agro - bo tam młyn większy niż na karuzeli gdy zwalniają. (usunięte przez administratora) na produkcji liderów zmiany szukają, bo jak (usunięte przez administratora)tam zaczał udawać rządzenie to nagle ludzi zwolnił. Sami chcą zmieniać, zamiast popatrzyć co robią sami nie tak. W tym tygodniu hrówkę puścił. Jutro kogo? A kogo nie puszcza? szpicli.Szpicel to taka rasa - przykleja się do pozornie silniejszego i płynie z prądem.

Marlena

Z HRką ( nie piszę imienia bo administrator zaraz usunie ) byliśmy kiedyś dobrymi koleżankami ... od znajomej która jeszcze mimo wszystko pracuje dostałam informację o dyscplinarce...czym właściwie zasłużyła sobie na takie potraktowanie ??

Krowiara

Na wstępie - sama złożyłam wypowiedzenie i pracowałam w Over Group trochę dlużej :) Trochę inaczej od wszystkich zacznę od tych dobrych stron. Po pierwsze cały BOK, nie ważne w jakim składzie, dziewczyny zawsze dawały i dalej dają radę ze wszystkim co się tam dzieje, mimo całego bajzlu jakim jest ta firma. Z tego miejsca wielkie ukłony dla nich. Wszystkie kochane dziewczyny na M. trzymajcie się! :) Po drugie logistycy panowie na (usunięte przez administratora) akurat narzekania na nich w ogóle nie rozumiem, oni też muszą mieć na względzie "widzi mi się" zarządu. Zawsze mogłam liczyć na ich pomoc i złego słowa nie powiem. No ale rozumiem że im też mogły nerwy puścić w stosunku do niektórych PH bo kilka razy byłam świadkiem jakiś dziwnych roszczeń przedstawicieli w stosunku do nich. Po trzecie (usunięte przez administratora). Zawsze stawiał na nogi, w gorsze dni potrafił pozytywnie zmotywować a nie jeszcze dowalić (użyłabym bardziej dosadnego słowa ale na pewno pójdzie cenzurka) jak to ma w zwyczaju inny pseudo product manager, który był tutaj już wspominany i nie mam zamiaru się o nim bardziej rozpisywać bo moi inni koledzy już bardzo ładnie przybliżyli jego osobę potencjalnym pracownikom. (usunięte przez administratora) W innym wypadku lepiej się do niego nie odzywać bo na bank zostaniesz sprzedany dalej. Jak już się jednak do niego odezwiesz to pamietaj że musi to być zrobione z szacunkiem żeby przypadkiem nie urazić jego ogromnego jak Alaska ego bo to też nie skończy się dobrze. Wracając do (usunięte przez administratora), od niego nauczyłam się najwięcej bez wyśmiewania kiedy czegoś nie wiedziałam. Z pełnym zrozumieniem zawsze wszystko tłumaczył, był cierpliwy, słowny, pomocny i przede wszystkim pozwalał rozwijać się w swoim tempie i pomagał w tym. Wiedza (usunięte przez administratora)jest ogromna i nie powtarza w kółko tych samych historyjek, co robią inni PM z przypadku. Chyba jedyna osoba z wyższych stanowisk którą wspominam z uśmiechem:) Tyle dobrego. Over to firma dla intrygantów lubiących gierki i uwielbiających obrabiać (usunięte przez administratora)swoim kolegom PH za plecami, zresztą to jedyna droga do awansu wewnętrznego. Ściany mają uszy, boisz się tam do kogokolwiek odezwać żeby zaraz nie poleciał z tym do dyrektora. Spotkania firmowe to jakaś kpina, za każdym razem po takim spotkaniu zastanawiałam się po cholere ja tam w ogóle jechałam. Dwie godziny siedzenia bez sensu i czekania na rozmowę z dyrektorem a poźniej omawianie 3 bezsensownych prezentacji przez 4h, które zreszta równie dobrze moglibyśmy dostać w postaci wiadomości e-mail. Przełożeni nie mieli nam nic kompeltnie do powiedzenia no chyba że lubisz popatrzeć sobie na p. (usunięte przez administratora)i posłuchać o jego marzeniach bo czasem naprawdę miałam wrażenie że te spotkania mamy tylko dlatego że ten facet potrzebuje widowni żebym miał sobie do kogo pogadać. Pomijam to że wyjeżdżasz zanim słońce wstaje, wracasz późno w nocy, ale nikt Ci za to godzin przecież nie doliczy i nie pozwoli później wyjechać na drugi dzień bo dojazdy się nie liczą. Presja na wynik ogromna. O ile rozumiem odpowiedzialność za swój wynik to nie rozumiem kompletnie odpowiedzialności zbiorowej. Często było tak że któryś zespół nie miał pełnego składu i pozostałe osoby musiały nadrabiać plan za ten wakat (usunięte przez administratora) Jeździsz od rana do nocy, jesteś praktycznie co tydzień w delegacji, starasz się, robisz plany, pozyskujesz nowych kontrahentów a im ciągle mało. Przemielą i wyplują. O L4 zapomnij, nawet jeśli nie jest to zależne od Ciebie, masz 90% szans na zwolnienie po takim "wybryku" , a jak w trakcie L4 nie odbierasz telefonów od klientów to nikogo to nie interesuje że nie możesz, Twoje szanse wzrastają na wylot wzrastają do 99%. Ciążę jeszcze akceptują. Z kolegami z pracy najlepiej jakbyś w ogóle nie rozmawiał bo tak jest wygodniej. Dochodzi do tego że niektórzy udają na spotkaniach firmowych ze sobą w ogóle nie rozmawiają. Na pewno jeszcze o czymś zapomniałam ale w następnej laurce pewnie ktoś opiszę więcej szczegółów. No ja nie polecę nikomu Overa mimo że wynagrodzenie jest dobre to nie wiem czy tego warte. Sama niestety przekonałam się o wszystkim co tu piszą na własnej skórze, zatrudniając się jako PH w Agro. Trzymajcie się wszyscy Byli !:)

Były PH
@Krowiara

Potwierdzam w 100%. Jak złożysz wypowiedzenie to traktują Cię jak wroga. Już nie jesteś mile widziany. Wypłacają Ci gołą podstawę, nawet jeżeli wyrobiłeś target. Premia "uznaniowa". Tak się traktuje ludzi w firmie Over.

@Krowiara

Kilka lat tam przepracowalam... I zgadzam się jest kilka spoko osób Ale niestety już coraz mniej... Wszyscy normalni, prawi i uczciwi odeszli... albo zarząd się ich kolejno pozbywa... zostają intryganci, donosiciele i (usunięte przez administratora) W ciągu kilku miesięcy odeszła masa zaangażowanych i świetnych specjalistów... teraz czytając opinie i słysząc "na mieście " co się tam wyprawia , cieszę się że już mnie to nie dotyczy. Zero szacunku do drugiego człowieka, jedyna zasada - brak własnego zdania. Również pozdrawiam wszystkich byłych pracowników!!!! A panującym aplikować do Over - ODRADZAM

Joanna

Dostałam informację, że sporo pisze się tu o mojej starej firmie. Bardzo rzeczowo - sporo tu emocji, ale podsyconych przeżyciami. Osobiście miałam ten przywilej że nie byłam wciągnięta w wewnętrzne gry prezesa, dyrektora oraz frakcji donosicieli. Nauczylam się duzo. Przede wszystkim czym nie jest zaufanie w firmie - ciągła inwigilacja, raportowanie, gpsy. Szef pod płaszczykiem wartości w czerwonych ramkach zapewnia z dyrektorem prawdziwy (usunięte przez administratora). I ta rotacja. Nigdy nie woesz co spotka cię na zebraniu miesięcznym. Do tego szowinistyczne teksty oraz ciiiiiiiiiiiiiiiiiśnienie na wynik powyżej możliwości rynku. Szkoda ze nasi klienci tu nie mogą popisać. Wyszlo by. A skąd ta rotacja ahandlowcow? Jak jest pracowicie, ale w normalnym klimacie sympatii, zaufania, szacunku, wtedy praca odchodzi. Ale jaki prezes i jego ludzie, taki klimat. Tu zakończę.

Były PH

Moje doświadczenie związane jest działem Agro. Zanim zatrudnisz się w tej firmie polecam sprawdzić jaki jest twój profil os. czy jesteś czerwony, żółty, niebieski, a może zielony. Jeśli jesteś zdyscyplinowany, terminowy, odporny na stres i (usunięte przez administratora) umiesz działać pod wpływem presji to może się odnajdziesz w tej firmie. Nastaw się też na manipulacje i brak zaufania do kogokolwiek. Pozytywy: wsparcie trenera sprzedaży, osoby takie jak Dziewczyny z BOK, PM-A. ogromne doświadczenie i wiedza, uczenie się od niego to sama przyjemność, premie i nagrody dla najlepszych PH, BMS na prawdę świetny program. Jak wygląda praca: spotkanie w firmie 1 msc. Na 8 musisz być u pierwszego klienta to, o której wyjedziesz z domu zależy jak duży masz teren, powrót 19-20 czasem później. Na koniec dnia musisz zadzwonić do dyrektora i zdać raport. Za towar, który masz na samochodzie jesteś odpowiedzialny i obciążony kosztami jak coś się uszkodzi. W poniedziałek do 8 rano musisz wklepać plan tygodnia, lepiej go później nie zmieniaj. Z tą 8 też bym nie szalała raz wrzuciłam w niedzielę o 23 to od jednego z PM, którego opiszę poniżej usłyszałam, że jak mi przedłożyli umowę to teraz sobie olewam. Głownie chodziło o to, że nie wiedział jak sobie trasę zaplanować żeby były dobre zyski ze sprzedaży. Często wyglądało to tak, że jak towar nie szedł to sprzedawał po cenach niższych niż w cenniku. Później dzwonił do dyrektora jaki to on jest obrotny, a ty beznadziejny. Sobota i niedziela teoretycznie wolne. telefon musisz nosić zawsze przy sobie bo jak usłyszałam wspomnianego już PM, nawet jakby klient o 12 w nocy dzwonił do mam odebrać. W niedzielę nie musisz iść do Kościoła, słowo Boże dostaniesz w wiadomości od dyrektora. Planu jak nie zrobisz to nie będzie premii, albo przez ciebie premii nie dostanie cała grupa, a spotkanie firmowe po czymś takim nie będzie należeć do miłych. Tabela przestawna, statystyki, raporty, plan wizyty, wiedza o produktach to coś co musisz mieć w małym palcu. Dodatkowo jesteś kontrolowany i oceniany czasem nawet o tym nie widząc. Zarobki jak zrobisz plan, wywiążesz się z zdań to jest ok. I o ile to wszytko można zaakceptować, bo jak się lubi tę pracę to daje ona dużo satysfakcji, to o tyle jednej rzeczy, a raczej osoby zaakceptować nie można. Mowa o jednym z PM, który sprawia, że atmosfera staje się nie do wytrzymania i to właściwie przez niego jest cały ten wpis i to co opisze tyczy się tylko jego osoby. Epitetów pod jego adresem można by użyć dużo, jeśli z nim pracowałeś i masz podobne doświadczenia do moich to na pewno masz o nim zdanie wyrobione i nie ma powodu by jeszcze tutaj pieścić jego obłudne ego. Bardzo dużo przez niego przepłakałam, po każdej jeździe z nim miałam dołek przez kilka dni, tak potrafił zmiażdżyć moje poczucie wartości.Więc jeżeli czytasz te komentarze i zastanawiasz się czy się tam zatrudnić i podejmiesz to ryzyko, a on zacznie na tobie wyładowywać swoje frustracje to się nie zastanawiaj. Bo to że robisz wynik i masz umowę nie daje ci gwarancji, że cię nie zwolnią. Możesz dawać z siebie wszytko, a na koniec i tak zadzwoni do ciebie dyrektor, żeby ci podziękować za współpracę. Jak nie masz czym później wrócić do domu to łaskawie odwiozą cię na dworzec. Więc proponuje (usunięte przez administratora), który jak sam kiedyś powiedział,że wzorce czerpie z najlepszych marek takich jak np. BMW by zamiast sprawdzać poziom zadowolenia klientów, zaczął szanować pracowników (usunięte przez administratora) No i żeby nie było,że firma taka zła, a o sobie nic nie powiem jakim to byłam beznadziejnym pracownikiem bo przecież nikogo nie zwalniają bez powodu. Więc tak nie zrobiłam kilka razy tabelek na czas, nie byłam też osobą której, raz się coś powiedziało i od razu wprowadzała zmiany, nie znałam też na pamięć wszystkich składników produktów. Uczyłam się dopiero jak być handlowcem, ale za wolno jak na standardy firmy. I tutaj jestem sobie winna. Ale wiecie co jeśli w jednym miesiącu było wszystko ok i byli ze mnie zadowoleni, a w następnym już nie jest ok i robi się wszystko, żeby mnie wywalić bo koleżanka PM potrzebuje pracy, przy tym zachowując się jak się zachowując czyli upokarzając mnie na każdym kroku, to na prawdę cieszę się i chociaż początkowo bardzo to przeżyłam to teraz jestem im wdzięczna że mnie wywalili. Przez to, że oni zerwali umowę nie miałam też lojalki. I jeszcze kwestia podpisu firma i tak wie kto pisze te komentarze, zresztą wytłumaczą Ci, że wszystkie opinie to ściema, że tu piszą ludzie, którym nie wyszło bo sobie olewali, bo nie spełniali standardów, bo za mało pracowali, bo nie było wyników bo..., ale nie martw się Ciebie to też czeka;) Takie było moje doświadczanie z tą firmą,może coś od tego czasu się zmieniało. Pozdrawiam wszystkich PH, którzy odwalają kawał dobrej roboty i są świetnymi handlowcami.

Wszystkim niewolnikom Overa przypominam, że jeśli nie macie jeszcze zaplanowanego tygodnia wbitego w system to czas się za to zabrać. No chyba że chcecie mieć obcięte premie i pracować ponad 200 godzin w miesiącu za najniższą krajową. + 200 zł. Wszystkim wolnym ludziom życzę natomiast miłego wieczoru.

Kokojambo

Oczywiście że nie było jeśli przed rozmowa nie poinformowałes, se rozmowa jest nagrywana. Jak ktoś się uprze to może iść z tym do sądu. Widzę, że wielu osobom się udało ostatnio... I tak długo wytrzymaliscie...

Zostaw merytoryczną opinię o Over Group Sp. z o.o. S.K. - Łask

• Jak się pracuje w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Over Group Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Kandydaci do pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Over Group Sp. z o.o. S.K.