Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

Ala

Zakupiłam meble Prowansja do kuchni biel. Naprawdę elegancko się prezentują, wszystko starannie wykończone. Fronty mega styl Zachodni Polecam za te pieniążki

Ilona
@Ala

To naprawdę super, że jesteś zadowolona z jakości produktów Gała Meble. A mogłabyś powiedzieć, czy oferują opcję montażu i wniesienia mebli?

Bolek.W.
@Ala

Nie polecaj,bo akurat Tobie sie trafil odrzut z eksportu bo jak dostalabys z krajowej produkcji to bys tylko na telefonach siedzila i reklamscje nadawala????????????

@Bolek.W.

Poczytaj opinie są bardzo dobre ,ja już kupiłam kolejny raz ,.Ludzie tylko narzekać potraficie i psioczyć .

Stasiu_chmura

Witam serdecznie, a ja się nie zgadzam z opinią pracowników - Praca jest satysfakcjonująca, z miesiąca na miesiąc wynagrodzenie coraz większe czasami się zdarza że kasa taka sama jak miesiąc wcześniej ale nie można narzekać. Uznanie i szacuneczek wśród kierowników/dyrektorów jest więc nie rozumiem skąd tyle jadu w Was. Ludzie doceniajcie że macie prace, a nie narzekacie!!! Jak się nie podoba to Powiatowy Urząd Pracy czeka!!! Jeden z lepszych zakładów na terenie gminy!

Ciekawa
@Stasiu_chmura

Z miesiąca na miesiąc coraz większa płaca ???????????? a co z kwotami które brakują pracownikom?

@Ciekawa

moje wynagrodzenie się zgadzało. Na prawdę Ci coś zabrali???

zdajesz sobie sprawę że ten wpis to jest oczernianie firmy i jest to karalne ? Że twoje IP komputera czy telefonu zdobyć to jest chwila ? Jak nie rozumiesz co sie w kolo dxieje i co do ciebie mówi kierownik to sie zwolnij i idź kopać ziemniaki, tam cie docenią. Wiec lepoej wykssuj to jesli to nieprawda

Stasiu_Chmura

Zgadzam się z Panem kto wie może akurat zrobisz biznes na ziemniakach

ONA

To po co tam pracujesz !!! Zwolnij się jak masz problem !!!

Stsdiy chmura1
@Stasiu_chmura

Stasiu to zmien sobie ta prace ns PUP,co stasiu jeszczr litra wypijemy za to,ale ty oczywiscie postawisz,bo zmienisz sobie zaklad na lepiej platny. To co Staszek umowa stoi?

Janek Ż.

Zamówiłem w marcu 2020 zestaw mebli kuchennych Aspen 7 oraz dodatkowe szafki. Podczas montażu okazało się, że brakuje w poszczególnych paczkach drobnych elementów montażowych, a niektórych jest więcej. Hitem natomiast okazała się paczka z szafką Aspen S60 PK (piekarnik), w której zapakowane zostały 2 prawe boki! Ciekawy jestem jak w zakładzie działa system kontroli?! Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację, gdy na zamówiony produkt czeka się 21 dni, a na dodatek dostaje się mebel niezdatny do zmontowania to czy warto kupować produkty firmy. Jedynym plusem jest uprzejma Pani przyjmująca reklamacje! Zdecydowanie nie polecam natomiast kontaktu w Leroy Merlin w Poznań-Swadzim, gdzie obsługa działu kuchnie rozłącza się podczas rozmowy, a pani z działu reklamacje jest zdziwiona, że ktoś dzwoni do niej z reklamacjami. Biorąc powyższe pod nie polecam przedmiotowych wyrobów.

Klient niezadowolony
@Janek Ż.

Mamy to samo - wykonanie poniżej dna

Swadzim
@Janek Ż.

Bo tak hest biora orzuklad z tego hujozy detej co nos ma wircznie czerwony i zamhlone oczy i rzadko kiedy trzezwy a jk pijany to z tym (usunięte przez administratora) nie wi co ma zrobic i tak kata????????????????

Były praownik

Za ciężka pracę otrzymuje się marne wypłaty o ile mozna to nazwać wypłata. Wynagrodzenie i ludzie tam pracujący to żenada brak dyscypliny , żadnej organizacji pracy. Nie polecam nikomu tam pracować.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Amelia

Kupiłam meble kuchenne Prowansja. Wizualnie bardzo ładne, jakościowo TANDETA. Chciałam wesprzeć polskiego producenta, a nie kupować z Ikei, to mam! Płyty sypią się, otwory na wkręty uszczerbione. W słupku na piekarnik, miejsce pod kosz cargo Nie posiada wywierconych otworów. Mam je wywiercić sobie SAMA! Teraz ma przyjechać serwis i sprawdzić moją reklamację. Robią wszystko, żeby uniknąć odpowiedzialności. Żadnych więcej mebli firmy GAŁA!!!!!

Kierownik
@Amelia

No przecierz u nas tsndeta zawsze nie wiedzislas o ty? Od zarania firmy tak bylo i jest to co sie dziwic ze sypia sie w rekach jeszcze ich nie rozpakujesz a juz trzebs zutylizowac. Tu sie pieniadz tylko liczy byle bylo tam pare zlotych na malpke.

M.F

czy to miejsce mozna nazwac pracą ? to jest (usunięte przez administratora) kierownictwo i brygadzista nie maja skrupułów do kobiet, kazą tylko szybciej pracowac , po czym opierają sie o linie i obserwuja czy dziewczyna nie pracuje czasami zbyt wolno , nie polecam.

ktos tam
@M.F

Brygadzistke z lesnych powinni zwolnic, poniewaz obgaduje ludzi, nie szanuje pracowników krzyczy poniza a jak zgłosisz do kierownika to wylatujesz przez nia albo nie wytrzymasz psychicznie sam odejdziesz.. zmiencie brygadzistke a atmosfera i pracownicy beda szanowac prace.. dzieki

Aga
@ktos tam

A czy ty na wykończeniu postępujesz ok.??? Wystarczy że kierownik postawi pierwsza lepszą osobę że spinarki, bluma lub magazynierkę i zobaczy ile można zrobić sztuk na godzinę? Ostatnio spinam białe to widać że czasem to nawet nie ma co szpachlować, listwy są lepiej ucięte . Wy zamiast robić więcej, to ciągle tyle samo. Ile można mówić żeby robić więcej, trzeba pomagać na innych etapach produkcji a nie udawać że się pracuje i zwalniać tempo.

Na Królewskiej Woli są przyjęcia do pracy, co wskazuję, że coś się ruszyło i nie jest tak źle.

Sss

Tak ruszyło się, tylko jak ktoś ma zamiar robić fizycznie za mniej niż 12zl/h to polecam serdecznie taki wyzysk ;)

M
@Sss

12zl? Pierwsze slysze

Ala

Zakupiłam szafę Orient. Naprawdę piękna jest????????,front bardzo ładnie wykończony, żaluzje, widać poprawę pod względem jakości jaka była 10 lat temu Jedyny mankament to okrzone części ☺️

Teofila

zakupiłam komodę Kora kk3 producent Gała meble...poprzez sklep (usunięte przez administratora) drzwiczki ułamane na rogu aż się wykrusza rysa długości 3 cm. w części pionowej wewnętrznej płyty nawet na kartonie urwany kawałek w części pionowej płyty (od strony szuflad) brakuje 2 zawiasów do drzwiczek. zapłaciłam za komode bez wad a nie jakiś odrzut z produkcji ...843 zł (w tym 70 zł. za transport) teraz czekam na dostarczenie w/w części bez wad. Nigdy więcej nie kupie nic przez internet zwłaszcza od tej firmy

Z dala stąd
@Teofila

tak to jest właśnie, gdy stawia się na ilość a nie na jakość.

Dobry procownik

Dzień dobry, jak pracuje się w tej firmie? Warto tu się zatrudnić? Chodzi mi o oddział w Twardogórze. Dziękuję za info. Pozdrawiam.

Witam czy Virus Panuje na zakładach?

Jaki dress code obowiązuje w GAŁA MEBLE?

Taka ona

Odzież własna. Ja stroju nie dostałam. . Chyba że jest audyt i kontrol to wymagają od Ciebie odzieży roboczej. Ale jej Ci nie dadzą..tak samo jak szafki ale wymagają żeby było wszystko pochowane. Chory zakład.

Mała

Witam, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat zarobków? Ile na początek, kiedy stawka jest większa? Po ile godzin?

Hen

większość osób z kontroli nie zna się na meblach

Mmmm

Czy w Twardogórze na tartaku albo na Leśnych domach przyjmują nowych pracowników ? I jak wygląda tam pensja ?

Mm
@Mmmm

Przyjmują, ale nie polecam

Zinteresowany

Jak wygląda praca w biurze w Królewskiej Woli? Atmosfera, komunikacja, relacje między ludźmi? Czy wynagrodzenie wpłacane jest na czas? Czy są dodatkowe premie lub socjal? Czy kierownicy stają murem za swoimi ludźmi i bronią interesu swojego działu?

Czy są zwolnienia w firmie czy raczej uspokoiło się? A jak wygląda z umowami? Przedłużają?

Stasiu_Chmura

Jest fajnie ja polecam I wydaje mi się ze te wszystkie negatywne opinie o zakładzie sa pisane przez ludzi którzy sa nie spełnieni zawodowo lub mają jakieś problemy w życiu i muszą się dowartościować w internecie

Ktoś tam

Przedłużają wybranym na kw.A było mówione, że nikomu nie będą przedłużać.

Stasiu_Chmura

Wynagrodzenie dla pracowników jest adekwatne do wykonywanej pracy. Żeby coś zarobić to trzeba porządnie coś robić

No napewno łazisz i nic nie robisz to ci tak dobrze znajomy czy rodzinka

lola

liczyć do pięciu to mało kto tam umie ale może coś robi ,bo te bardzo pracowite to raczej nie muszą umieć nic

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.