Opinie o BISS drukarnia opakowań s.c. w Kolbuszowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BISS drukarnia opakowań s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BISS drukarnia opakowań s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISS drukarnia opakowań s.c. w Kolbuszowa

Ada

Jestem ciekawa zarobków w tej firmie? Ktoś coś ?

Czarek

Podpowiedzcie czy potrzebuje firma pracowników?

Zubi. Usa.

Całokształt pracy na 5+ Warunki pracy na 5+ Kadra zarządzająca na 5+ Współpracownicy na 5+ Firma oczywiscie dla tych kandydatów co chcą pracować . super atmosfera????.

Robert

@Monika, od czego zależy wspomniana przez Ciebie premia? Jakie warunki należy spełnić? Czy biss przyznaje pracownikom premie na święta? Czy długość stażu pracy ma wpływ na wysokość wynagrodzenia? Odpowiedzi na te pytania mogą okazać się pomocne dla innych.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w BISS drukarnia opakowań s.c. na stanowisko Pracownik produkcji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierownik utrzymania ruchu
Kfm-Furniture Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
Kolbuszowa
Newborn Plastic Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Robert

Jaka atmosfera panuje w biss? Czy kontakty między pracownikami sprzyjają organizacji pracy zespołowej? Czy czujecie się doceniani przez swojego pracodawcę na przykład poprzez udzielanie premii lub dofinansowania na dojazdy do pracy? Wasze wypowiedzi mogą pomóc osobom zainteresowanym złożeniem CV w firmie.

Są premie bo sama je wyliczam nie rozumiem skąd taka opinia, nie zgadzam się z nią w ogóle.

neron
@Monika

Wyliczasz ale chyba sobie.

Waldi

Może konkurencja inspiruje niektóre osoby do pisania tych bzdur? Brak ludzi na rynku i jest powód?

neron
@Waldi

Bzdury ? Gdzie ?

Firma bardzo w porządku pracuje już 2 lata jestem bardzo zadowolony, a co do pomocników drukarza to naprawdę ostatnio firma nie miała do nich szczęścia.

zatroskany
@pracownik

Naprawdę firma nie miała szczęścia aby zdobyć idealnego pomocnika drukarza ? To czego w takim razie oczekuje forma ? Może ty skoro tak ci się tam podoba został byś idealnym pomocnikiem ? Wiem jak wygląda ta patologia od środka bo mój znajomy startował na to stanowisko a chyba nie jest leniwy ani głupi bo bez problemu dostał bardziej ambitne stanowisko i świetnie sobie na nim radzi. Dziwnym jednak trafem "pomocnik drukarza" każdego przerasta. Co jest takiego wyjątkowego w tym stanowisku ? Zdradź tajemnice i podaj receptę na sukces bo wszyscy w końcu chcemy aby firma była szczęśliwa mając idealnego pomocnika za całe 2tys/m.

Robert

Firma biss poszukuje Pracownika Produkcji. Oferowana jest umowa o pracę i premie. Doświadczenie nie jest wymagane. Dlatego dla zainteresowanych ofertą dodaję link: http://biss.com.pl/wp-content/uploads/2018/01/OGLOSZENIE-PRACOWNIK-PRODUKCYJNY-2018_biss-kolbuszowa.pdf Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś już to zrobił i chciałby podzielić się doświadczeniem z nią związanym? Jak przebiega rekrutacja?

Robert

@Jj, może powoduje to ta premia, o której wspominałem powyżej? Dobrze byłoby wiedzieć przed złożeniem aplikacji na to stanowisko od czego ona dokładnie zależy i czy Biss, przyznaje ją od razu czy po przepracowaniu jakiegoś okresu pracy?

Robert

@Jj a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Na stronie internetowej biss można odnaleźć rekrutacje na stanowisko pracownika produkcji. W ofercie firma deklaruje umowę o pracę oraz wynagrodzenie składające się z podstawy i dodatkowej premii. Od czego dokładniej ma ta premia zależeć?

Jj

Pozmieniało się coś w bissie? Chciałem złożyć tam cv ale patrząc na opinie zaczynam się zastanawiać czy warto.

Jest jedna sprawa która w tej firmie się nie zmienia i chyba nigdy nie zmieni a mianowicie oferta na "pomocnika drukarza" To jest chore.

Pk
@anonymous

Co w niej złego? Myślałem. Właśnie złożyć tam cv.

ziom

Pop, Tin Tin jak tam pracujecie to napiszcie opinie a nie rozkminiacie znajomych znajomych,akurat w tej firmie jest ktoś do kogo przyczepić się nie można , Szefowa babka na 5+,

greg

Brutto czy netto ? Zechciej łaskawie uściślić.

adam12

Pracuje tam od 3 miesięcy na produkcji i muszę powiedzieć ze jest całkiem nieźle. Zarobki na średnim poziomie.

dociekliwy
@adam12

Na średnim poziome ? A może konkretniej ?

bissomaniak

Zgadzam się z przedmówca.

Zostaw merytoryczną opinię o BISS drukarnia opakowań s.c. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w BISS drukarnia opakowań s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy BISS drukarnia opakowań s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISS drukarnia opakowań s.c.?

BISS drukarnia opakowań s.c.
1.7/5 Na podstawie 18 ocen.

BISS drukarnia opakowań s.c.