Opinie o 3BA Sp zoo w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie 3BA Sp zoo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 3BA Sp zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3BA Sp zoo w Kraków

Na jakie benefity można liczyć w 3BA Sp zoo?

Jadwiga
@Danuta

no cóż Pan Giza rozwija interes w A Albanii za cudzą krzywdę ale karma wraca .pisze na fb z pozdrowieniami i rozliczenia się ale Pan G Iza jest .......

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Ile jest zmian w 3BA Sp zoo?

Na jakie benefity można liczyć w 3BA Sp zoo?

Jadwiga Nowy wpis

po wygranej sprawie z Panem Robertem Giza w Sądzie Rejonowym w dniu 11 czerwiec 2021i uzyskaniu wyroku wraz z klauzulą i przekazania poprzez mojego adwokata adwokatowi Panu Gizie do dnia dzisiejszego brak jakiegokolwiek odezwu ze strony Pana Gizy.TAK WŁAŚNIE DZIAŁA PAN GIZA.Nie jestem jedyną osobą pokrzywdzoną przez Pana Gizę Z PIENIĘDZY ODZYSKANYCH zwiedza świat wraz z rodziną o których to wypadach bardzo chętnie relacjonuje.Ja jeszcze czekam dwa tygodnie i upubliczniam wyrok wraz z klauzulą.

Danuta Nowy wpis
@Jadwiga

Bardzo mi przykro, że zostałaś oszukana. Jak sprawa się rozwinęła?

Jadwiga Nowy wpis
@Danuta

Magda

W jakich godzinach pracujecie ?

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

jadwiga

witam prezes firmy windykacyjnej 3ba szybko odzyskuje dlug tylko niestety zapomina o rozliczeniu sie z klientem . Nie polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 3BA Sp zoo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Pedro

Wrzucanie na forum oskarżeń bardzo szkodzących firmie powinno być dobrze przemyślane. Czy konkurencja ma w tym swój udział?

Patrycja

Dobrze żeby takie informacje @krakowianin potwierdził ktoś z aktualnych pracowników albo ktoś z kierownictwa. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji. Dla wyeliminowania pogłosek warto dać znać firmie, żeby ta mogła odnieść się do powyższych treści.

WWA

Omijać szerokim łukiem !!!

w

@bartuśśś a w sumie dlaczego by miała nie istnieć? to fakt dawno nikt tutaj się nie wypowiadał nie wiem dlaczego być może to jest spowodowane tym ze nie maja na chwilę obecną żadnych nowych ofert pracy

ja znam jeszcze to z KK

Art. 217. § 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

ja też znam KK

Art. 219. Kto narusza przepisy prawa o ubezpieczeniach społecznych, nie zgłaszając, nawet za zgodą zainteresowanego, wymaganych danych albo zgłaszając nieprawdziwe dane mające wpływ na prawo do świadczeń albo ich wysokość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

PRAWNIK 2

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.

misiu

Wybierając jakąś pracę decydujemy się na to z powodu chęci zarabiania, prestiżu danej pracy , możliwości rozwoju i samorealizacji. i pewnie paru innych rzeczy. Jeśli szuka pani pracy i słyszała pani dobre rzeczy o 3ba to: niech pani uzgodni ile pani u nich zarobi? czy te pieniążki zostaną pani ostatecznie wypłacone , jaka pani będzie miała umowę ? i co będzie pani tam tak naprawdę robić, i gdzie może pani awansować w tej firmie. i polecam wszystko na piśmie od pierwszego dnia. pozdrawiam i życzę powodzenia. aha jak szef przyjdzie do pani pożyczyć parę stówek do pierwszego to też na piśmie. bo może zapomnieć. takie miałem doświadczenia może ktoś miał inne. i strasznie tu dużo zadowolonych byłych klientów.

Prawnik

Art. 216. [Zniewaga] § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Prawnik

Chciałbym uzmysłowić osobom, które wypowiadają na forach swoje "opinie o firmach", o odpowiedzialności karnej za poczynione wpisy. Nie jesteście bezkarni, prawo się zmieniło, a IP Waszego komputera i login znany już jest lub wkrótce będzie Organom Ścigania. Powodzenia!

BZYK BZYK

Dlaczego zostały usuniętę negatywne opinie o spółce 3BA ? Przegrali już kilka spraw ze swoimi klientami a kolejne sprawy sądowe przeciwko 3BA się toczą. Cenzura ?

Abc

Potwierdzam powyzsza opinie, taka sprawa jest nie jedna...

Jestem zadowolony ze współpracy,poradzili sobie z bardzo opornym dłużnikiem. Pozdrawiam Paweł

tomi

Piszecie Bzdury. Mi pomogli.

pol

Piszę z pozycji klienta ponieważ oczerniacie uczciwą firmę 3BA, która pomaga ludziom odzyskać swoje pieniądze a te negatywy to zgodzę się z postem od ,,windykacji" że negatywne opinie wypisują dłużnicy lub konkurencja. Pozdrawiam firmę 3BA i jeszcze raz polecam:)

anna

Niestety w moim przypadku dopisuje się pod opinie negatywne - są prawdziwe, żałuje że straciłam z nimi czas. (usunięte przez administratora)

wacek

pracownicy i klienci, trzymajcie się od nich jak najdalej. nie polecam współpracy nie dotrzymują umów.

Zostaw merytoryczną opinię o 3BA Sp zoo - Kraków

3BA Sp zoo
1.8/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Felicjanek 3 lok. 5
    31-103 Kraków