Opinie o Gardenbud w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gardenbud. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gardenbud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gardenbud w Kraków

msdan

Uważam, że firma Garden bud po prostu sobie nie poradziła z okresem pandemii i przedłużającymi robotami budowalnymi. Aktualnie jest w trakcie restrukturyzacji. Biznes to odpowiedzialność, ale też i ryzyko. Życzę powodzenia w wyjściu z zadłużenia.

Wiktoria
@msdan

Pandemia odbiła się niestety na kondycji wielu firm :/ Wiesz może jakie są obecne plany tej firmy, będą zwalniać pracowników? I co z zadłużeniem, czy pracownicy i podwykonawcy zostaną spłaceni?

Xyz Nowy wpis
@Wiktoria

Nie, podwykonawcy nie zostali wypłaceni.

Podwykonawca Nowy wpis
@Xyz

To nie prawda. Warunkiem restrukturyzacji jest spłata wierzycieli zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez sąd. Moje zadłużeni spłacają. Co więcej, znowu z nimi współpracuje i teraz płacą co do dnia.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gardenbud?

-- 73I - 504 - 996 -- Nowy wpis

Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

731__5O4_996

Poszkodowane osoby proszę o kontakt..... Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność!

Jolanta
@731__5O4_996

I co, tak szczerze to dzwonił ktoś stąd? Bo zastanawiam się czy może już nikt problemów jednak z nimi nie ma?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Gardenbud na stanowisko POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY, OGRODNIK TERENÓW ZIELENI? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jolanta

Z tego co tu widzę na forum chyba mieli jakieś problemy z płatnościami? Ktoś nawet się oferuje podobno, żeby te należności odzyskać. Zgłaszał się ktoś tam do niego? Bo ja wgl widzę chyba jeden z pracowników nawet nie wie o co chodzi pyta się o to w wątku, czyli nie wszystkich pracowników jeszcze u siebie oszukali czy to wszystko to bujda?

franc

napisał bym prawdę o tej Firmie GARDENBUD ale jak widać ktoś czuwa nad tym żeby prawda nie wyszła Pozdrawiam Czuwających

franek

firma gardenbud nie wypłaca należnych pieniędzy za wykonaną prace czekam już cztery miesiące dziś zagroziła p. prezes ze nie będzie odbierać telefonu Także uważajcie na tą firmę były pracownik

Ostrzeżenie

Uwaga!!!! Firma nie reguluje należności wobec podwykonawców. Usługa wykonana, Pani Prezes ignoruje przesłane wiadomości, jak i rozmowy telefoniczne. Nigdy więcej współpracy z tą firmą. Stanowczo odradzam!!!

Ala
@Ostrzeżenie

Firma nie uregulowała platnosci za pobyt pracowników w hostelu. Zarezerwowali pobyt dla firmy ktora miała być ich podwykonawcą. Nie dość że pseudo firma narobiła dziadostwa na mieszkaniu, GARDENBUD który zrobił rezerwację, nie zapłacił za cały pobyt pracowników. Kolejne maile, tekefony nic nie dają. Odradzam współpracę z tą firmą

Dostawca
@Ostrzeżenie

Czy można prosić o jakiś kontakt bo nam też nie zapłacili, a towar wzięli

Xzddgt
@Ostrzeżenie

Czy firma GardenBud w końcu zapłaciła ?

Xzddgt
@Dostawca

Za co wam nie zapłacili ? Pytam bo u nich robimy

Kelt

Nie wiem jak od strony pracy to wygląda ale jako podmiot do współpracy to zakupili u nas materiał do zabudowy za ponad 23.000 i do tej pory nie zapłacili. Sprawa się ciągnie od 2013r. Więc jak coś polecam tylko przedpłata 100%.

Elżbieta

Moi drodzy, wie ktoś, jak dokładnie przebiega rekrutacja do pracy w firmie Gardenbud? Jeżeli ktoś miał okazję brać w niej udział, to proszę o napisanie paru szczegółów, np. ile ma etapów, ile średnio trwa, jakie pytania zadają oraz czy można po procesie rekrutacyjnym liczyć na feedback ze strony pracodawcy.

Zuza K.

Ogólnie firma jest okey. Pracują dość rzetelnie choć mają niekiedy poślizgi czasowe :/ No i mogli by dokupić trochę nowszego sprzętu to praca pewnie by szybciej szła.

Robert rosiński

Podwykonawca

Witold

A jakie zarobki macie w firmie? Czy w ogóle potrzebni są nowi ludzie?

mino

uwaga na firmę GARDENBUD sp. z o.o.(usunięte przez administratora)

Joanna

@anonymous Jak Ci się do tej pory układała współpracą z firmą gardenbud? Czy ten pracodawca zapewnia odpowiednie narzędzia pracy, czy można liczyć na dodatki pozapłacowe? Jak oceniasz poziom wynagrodzeń? Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni, za dodatkowe informacje.

No to jestem zaskoczony bo mi wypłacili wszystko co do centa jeszcze zanim usunąłem usterki. Z prezes też widziałem się kilka razy i czekała tylko na protokół odbioru podpisany przez kierownika od inwestora i kase puściła przed czasem jak ją poprosiłem. ja nie mogę narzekać a przerobiłem u nich dużo kasy..

Mio

Odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą.(usunięte przez administratora) ciągle przeciągają terminy odbioru i zapłaty za wykonane prace. Ciężko się skontaktować(usunięte przez administratora)Ci co rządzą są 'ciągle w rozjazdach'. Niesłowni.

Joanna

@anonymous Żadne z negatywnych opinii nie są usuwane na portalu GoWork.pl jeżeli są zgodne z prawdą i nie łamią regulaminu serwisu (nie są obraźliwe, nie zawierają danych osobowych). Forum GoWork.pl służy wyrażaniu wszystkich opinii, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Tylko w ten sposób pracownicy oraz pracodawcy mają pełny obraz aktualnej sytuacji związanej z daną firmą.

Barnaba

Czy firma normalnie działa? Taka cisza!!!

@Barnaba

Usuwają negatywne opinie a inne o tej firmie się nie pojawiają. Więc lepiej dwa razy się zastanowić nad pracą w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Gardenbud - Kraków

• Jak się pracuje w Gardenbud?

Zobacz opinie na temat firmy Gardenbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gardenbud?

Gardenbud
1.2/5 Na podstawie 20 ocen.

Gardenbud