Opinie o TOP PLASTIC w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TOP PLASTIC. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TOP PLASTIC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOP PLASTIC w Tychy

Jak szefostwo w TOP PLASTIC traktuje ludzi?

Haha Nowy wpis

Ta firma nie istnieje już

Alek Nowy wpis

@Andrzej to są wakaty jakieś?

Iwona

@Art, jak rozumiem pozytywnie oceniasz prace w tym miejscu? Co wpływa na Twoją ocenę? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat. @ROBOL, dziękuje za opinię na temat pracy. Jak wnioskuje, uważasz, że ilość obowiązków jest adekwatna do pełnionego stanowiska? Atmosfera pracy jest według Ciebie także pozytywna?

ORCHIDEA1 Nowy wpis
@Iwona

Mam pytanie, czy do tej firmy naprawdę jeżdżą dwa autobusy? 21 i 274? Z tego co zauważyłam to po drugiej zmianie tylko 21 kursuje. Są jakieś inne połączenia? Będę wdzięcza za informację.

Art

A mnie się podoba praca w Top Plastics Sp. z o.o. Wystarczy TYLKO CHCIEĆ "ogarnąć system" i znaleźć SWÓJ RYTM pracy, a czas mija bardzo przyjemnie

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
ROBOL

Głównym problemem w tej firmie sa pracownicy których zwyczajnie brakuje lub są niekompetentni.. jest możliwość awansu np z operatora wtryskarki na człowieka kontrolujacego utrzymanie jakości wtrysku itp. może pieniądze sa troszkę mniejsze niż u sąsiadów ale otrzymujemy w zamian przyjemny komfort pracy..

mirek

....................czyli warto aplikować, ale jak z rozwojem? ścieżka kariery?????????????

Iwona

@pracownik to ważne, by w miejscu pracy mieć możliwość rozwoju. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat samej pracy? Czy oprócz możliwości rozwoju, można również liczyć na dodatkowe benefity?

Pracuje 2lata i serio jak ktos pisze ze tu jest mobbing to jeszcze tego nigdy nie doświadczył chyba.. Praca nie jest ciężka i jest możliwy awans ale trzeba sie wykazać a pan lider R jest ok i niech żyje silna złotówka amen

a jakies fajne kobity robia?:)

Dakota
@:)

Fajne. ..w sensie jakim?

Iwona

@odważnyfirma ma obowiązek przeciwdziałać zachowaniom, które mają znamiona mobbingu. Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie zdarzenia miały miejsce? Czy zgłaszaliście je do działu HR, czy też przełożonych?

odważny

praca spoko,ale mobbing wciąż istnieje,jak np. lider Pan R. jedyne jego zajęcie jest szydzenie z ludzi,obrażanie,buntowanie pracowników przeciwko innym pracownikom.Utworzył swoją "grupkę",jeśli pasujesz i podlizujesz się,to pracujesz i masz dobrze,jak nie pasujesz to cię zniszczy psychicznie.Nadmiernie interesuje się życiem prywatnym pracowników i wyśmiewa sie z nich

wiesz, to jest jednak Obróbka tworzyw sztucznych, może jest ciężej o awans ale ta branża ma się cąłkiem dobrze i zawsze jakieś możliwości są, tylko wiadomo że musisz się starać. a jak tam po zmianach siedziby w 2012 z perspektywy czasu? z góry dzięki za odpowiedź

Nowa

Nie wiedziałam, że są jakieś szanse na awans. A do biura są jakieś perspektywy awansu?

ag

jeszcze jedno zaproponowali mi prace na dwie zmiany nocki,druga,co to za dzial jak tam jest ?

x..
@ag

na 2 zmiany to jest montaż ...praca nie jest ciężka w porównaniu z innymi zakładami (obozami) jak fiaty liry maflo bosy... a zarobki wiadomo na początku słabe ale po jakim czasie można dostać umowę pod firmę i są świadczenia i premie ... niektórzy piszą głupoty bo im się pracować nie chce albo in praca nie odpowiada ! wiele wypowiedzi tu to bzdury !

Ktoś_były

Starasz się - zostajesz zwolniony podlizujesz się - jesteś wychwalany Ot to motto TPP. Robota spoko ale co po niektórzy ludzie to zrobią wszystko aby Cię zniszczyć, zmieszać z błotem - taki psychiczny mobbing i mowa tu o kadrze zarządzającej. Patrzą tylko na siebie i swoje zachcianki a zwykłego pracownika chcą tylko jak najbardziej wykorzystać a potem w perfidny sposób wykopać.

Przez masowo pracujące kobiety mężczyźni czyli Glowy rodziny nie maja pracy. Kiedys kobiety robily to co powinny czyli zajmowali się domem i rodziły dzieci a teraz pracują zabierając facetom pracę dlatego jestem za tym by ten zakład upadl. Baby do garów!!!

Warkru
@Marek

dbają panie derektorze

ssss

Firma do zlikwidowania. Totalny syf .Brak zasad. Chore.

pablo

Jak są zamówienia są i przyjęcia przez pośrednika.Kiedy zamówienia spadają albo nikną wręcz to ludzie też nikną. Umowy tygodniowe.Praca nie taka zła. Prawie same babki.Każdego dnia robisz gdzie indziej. Pracownik ma swój numer. Na tablicy są uśmiechnięte minki. Osoba z danym numerem dostaję 3 minki uśmiechnięte lub 3 smutne- czerwone- pomidory tak zwane i w tym przypadku idzie za karę "skrobać". I taka to robota. Teraz same zwolnienia.

xxx

Nie polecam. Obgadywanie za plecami, oczernianie. Wredne baby!!!

xxx

Na jakiej ulicy znajduje się Top plastics, bo nigdzie nie moge znalezc adresu

Zostaw merytoryczną opinię o TOP PLASTIC - Tychy

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOP PLASTIC?

Kandydaci do pracy w TOP PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOP PLASTIC
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Grażyńskiego 12
    43-300 Tychy