Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

daw

niektórym się nudzi, nie mają własnego życia tylko norma, stokrotka i pole ziemniaków

ruda

Stokrotka to jest poprostu brak słów, i kierownik , Pawełek po gimnazjum uważa sie za kogoś a jest ciemny i pusty , ludzi ma za nic , totalna porażka

bieniek

Narazie mordeczki ale muszę się położyć na psychiatryk na pół roku, nie wytrzymałem psychicznie że nam punkty z akordu zabrali

Mini

Czy ktos w koncu zrobi porządek z notorycznymi przechadzkami Rodzinki.pl ze zwrotow do lazienki w dwie lub trzy osoby srodkowymi alejkami do WC na Chlodni. Co to kuźwa za lans wogole!!!!!!! My do WC zeby zarobic nedzne grosze chodzimy w trakcie przerwy 25minutowej i wrazie potrzeby i tam gdzie blizej a nie zeby sie lansowac ukratkiem miedzy regalami Ludzie co tu sie wyrabia glowa mala oni nie szanuja swojego Kierownika wogole

Pegi
@Mini

He he rodzinka.pl no i te zwroty ciagle zwroty nic nie poradzimy jak maja niektore panienki AKTORSKIE RUCHY he he

Zabek
@Mini

No tak tez to zauwazylismy 10min na Peta 15min do kibla po dwa razy daje 2godziny razem z przelansowaniem sie po magazynie daje to 6 godzin pracy. Na tej rampie A ciagle wyglupy gonitwy jak na przerwie w szkole podstawowej Zero nadzoru ja tam jeszcze nie widzialem zadnego kierownika czy ich ktos wkoncu obejmbie piecza tam jest potrzebny lider z jajami!!!!

nick x
@Zabek

Żeby jeszcze bylo na co popatrzeć...

abc
@Zabek

Chociaż są i takie co potrafią popracować i nie chodzą jak po wybiegu ale ich nie za wiele...

Cool full
@Pegi

Tej rodzinki ze zwrotow to chyba reszta zalogi nie toleruje bo widze ze na przerwy oddzielnie chodza... Ale nie dziwie sie oni sa jacys dziwni a moze ktos wie dlaczego tam pracuje jeden chlopak on ma jakas grupe niepelnosprawnosci?? Malo kobiet na magazynie ktore mogly by tam pracowac np. jakas starsza pani ewentualnie matka ktora ma chore dziecko. W tej firmie licza sie tylko ZNAJOMOSCI tak nie powinno byc!!!!!!!Chlopaka na magazyn w picking albo na palety a nie bedzie udawal dziewczynke na zwrotach hahahaha

robol
@Cool full

Mam pytanie dlaczego jak tylko pojawi się imię Karolina to od razu post jest kasowany , co prawda kole w oczy

śwpiotr
@robol

Bo ta wiedźma Karolina czyta to co 5 minut, w końcu nic nie robi to ma czas na internety. Boże co za pusta "laska" widzisz i nie puczasz pierunów.

szoszon baker
@śwpiotr

Bo i tak plastik pradu nie przewodzi

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Industry 4.0
Teresin
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
tramp

Haha

tramp

Haha

cuckold

Czyli co, kto skorzystal ten skorzystal a reszta nich zamknie mordy bo już się całej zmiany do protestu nie zorganizuje? A tych Ukraińców to nie dałoby rady jakichś wydajniejszych ściągnąć do nas? słyszałem ze jest dużo pracy a nie duże pole do nauki jazdy na wózku i pickingu.;) cala stokrotka, im wyższe stanowisko tym mniej zdolny do pracy;)

cuckold

Zmieniło się kierownictwo, ale czy wam się lepiej pracuje? Osiagneliscie to czego chcieliście? Bo według mnie zmieniło się kierownictwo na gorsze a na magazynie nadal tak samo. Czemu już nie protestujemy?

damar
@cuckold

Ponieważ każdy juz sie ugadał z kierownictwem.Jedni mają dobrze a drudzy zle.I to sie nie zmieni dopóki nie będzie nowych liderów zmian.Przecież nie będą protestować ci co dobrze żyją z kierownictwem,a teraz w większości sie dogadalo.

wózkowy
@cuckold

Tak się zmieniło że kierownik po Kaczorze daje wózkowym większe premie a póżniej jest podział kasy . Ale co się dziwić przecież kiedyś razem tyrali w regałach więc dobbrze się znają.

DPT

Ciekawi mnie teraz od kogo będzie brać w łapkę koński łeb. Olewnik spłonął tylko czekać na nowego kandydata. Kasa szła pod stołem w grubych plikach, sama widziałam. koński łeb jak się dowiedział o pożarze to mało zawału nie dostał... faja za fają była.....

ciekawski

Czy to nie jest tak że podnieśli wypłaty do 2500, a zmniejszą punktację na magazynach oraz kwoty za dane progi?

pepe
@ciekawski

Pewnie tak, bo nie chcę wierzyć , żeby nagle wypłaty zwiekszyły się o te 500 zl :D To nierealne!! :)

nowy

Mozecie po krotce, w kilku slowach opisac kazda zmiane (glownie kierownikow i sekcyjnych). Przychodze od stycznia i nie wiem na kogo uwazac... Z gory dziekuje ;)

abra kadabra.

Dlaczego panie ze zwrotow notorycznie wstawiają swoje palety do 20 alejki na rowno z poczatkiem regału tak, zeby przypadkiem nie dało sie tam wjechać? W dodatku widzą, że ludzie stoją i czekają aż może ktoras wsunie te palety dalej ale niestety nie. Udają że cie nie widzą, w dodatku na tych krotkich wozkach ledwo jeżdżą. Najlepiej to sobie objechac magazyn dookola i wjechac od tylu bo one szczają najwidoczniej na prace zwyklych pikerow i mają gdzieś. Jakby poszły robic do tesco, to zaraz by ich wyszkolili. Szkoda ze kierownicy nie pilnuja takich podstawowych rzeczy. Jak probujesz wjechac to rozpieprzysz obie palety i swoja i ich. A moze kiedys rozwale jakas palete z alkocholem i powiem ze to przez to. Zaraz "milym" panią humorek zrzednie. Gdyby nie panie ze zwrotow, u ktych kultura pracy na magazynijest rzeczą zupełnie obcą, stokrotka bylaby calkiem fajnym miejscem pracy.

Komar
@abra kadabra.

Moja wyszkolona magazynierko! Gdybys byla taka inteligentna to bys sie domyslila ze te paniusie ze zwrotow wstawiaja te palety na czyjes przyzwolenie i rozporzadzenie. A co do jazdy wozkami to chyba kierownicy widza jakicih kumatych ludzi przyjmuja ktorzy z magazynem nie mieli do czynienia. Moja rada prosze podejsc do lidera zwrotow i zglosic to co nie pasuje a nie pisac na forum ktorego te jezdzace ledwo na krotkich wozkach nie czytaja.

adolf haller
@Komar

tak, wstawiają za czyims rozporządzeniem tak, by nie dało się wjechać. stoi tam lider zwrotów i pilnuje żeby było postawione równo z początkiem regału alejki 20. czy ty siebie czytasz?

Komar
@adolf haller

Stoi tam lider zwrotow i nie widzi!!! umiesz czytac ze zrozumieniem?Nie zwraca uwagi a dziewczeta sa nowe i w dodatku widzisz jakie??? !!! Boisz sie zwrocic im uwage???

wojo.
@Komar

Licze na to ze ktos z gory sie za to wezmie, bo z nimi rozmawiac to jak wojem w sciane. Zreszta caly ten magazyn taki jest ze nikt o nic nie dba.

mala

Jeśli zakazali parkować po biurem zwykłym pracownikom to dlaczego paniusie ze zwrotów dalej tam stają? To samo sie tyczy pracowników przyjęć? Albo wszysycy albo nikt?

duza
@mala

Ten wybujany typek z przyjęć co jeźdźi srebrnym passatem w kombi , srebrna meriwa i seat altea . Oni mogą bo donoszą o wszystkim

bonuss

Hej, co sądzicie o podwyżkach? Tzn. wzrost podstawy z 2000 do 2500 zl.

nieborak
@bonuss

Ma być 2200 nie 2500 pozatym nie będzie premii czyli zostaje po staremu...

fiu fiu
@nieborak

a nie zamykają już stokrotki?

KTOŚ

JESTEM PRACOWNIKIEM STOKROTKI OD 2 LAT I JESTEM ZADOWOLONY Z TEJ PRACY :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) BARDZO MIŁO MI SIE WSPÓŁPRACUJE (: (: (: (: (: (: (: (:

PS

Kiedy wymienicie tą kadrową lub jak ją tam nazwać ? ;człowieka : bez etatu. Nic u niej niemożna się doprosić . Czy naprawdę nikt nie widzi ze część pracowników to ona odstrasza tym swoim wrednym uśmieszkiem .

si
@PS

Jakby miała choć trochę godności to sama by odeszła . Jak można pracować w firmie gdzie wszyscy patrzą na ciebie z pogardą .

PRACOWNIK

NA MIESIE TRWA WALKA O PIESKI NICZYM Z BITWY POD GRUNWALDEM MATEJKI MOZESZ BYC CHAMEM ROBIC CO CHCESZ POWIEDZIEC KIEROWNIKOWI CO CHCESZ ALE JAK WYRABISZ DUZO KARTONOW TO NIKT CIE NIE RUSZY. ZAL UCZCIWYCH I RZETELNYCH LUDZI DO KIEROWNICTWA. TAK ZLE JESZCZE NIEBYLO. SZKODA

wOw
@PRACOWNIK

Każdy chce pracować na `piesku`, więc się nie dziw. Gdyby było więcej wózków problemu nie byłoby wcale. Dlatego ten kto sprytniejszy i cwańszy zajmuje sobie wózek i tyle w temacie. Przecież lepiej pracować na elektryku niż ciągac paleciaka przez 8 h :)

Jeryycho
@wOw

Personalna idzie w piking. Norma 100 kartonów na godzinę. To kara za fochy.

@wOw

TAK MASZ RACJE, TE SLOWA KIEROWALEM DO KIEROWNICTWA, NIE DO PRACOWNIKOWW. TAKIE SYTUACJE SPRAWIAJA ZE Z LUDZI ROBI SIE DZICZ I CZESTO RODZI SIE NIENAWISC . MOZE TAKA JEST STRATEGIA.

jadzia
@PRACOWNIK

Możesz nawet kraść jeśli robisz kartony na premie kierowników oni przymykają oko. Taka jest niestety rzeczywistość. To jest paradoks nam tak łatwo potrafią zapi..szyć kasę, a żeby dostać swoją premię to pozwalają kraść i wyżerać bo żal im zwolnić kogoś kto wyrabia dwie normy ..co nie panie czosnek ?

rr
@jadzia

To nie tylko jedna zmiana to się dzieje na wszystkich zmianach . Brak nadzoru kierowników a w większości pozwalają im na złodziejstwa mają tylko wydajnie pracować żeby oni mieli premie . Budzet firmy bez znaczenia --taką mamy kadrę . Wybrana przez raczka więc musi być . Kolejny raz prosimy o wymianę kadry kierowniczej panie dyrektorze bo dzięki układom tej kliki będą i są same straty na tym magazynie . Łukasz wróć !!!!!!!!!

asdfghj
@rr

łukasz wroc? chyba oszalalas, taki syf co byl za jego kadencji na rampach w regalach to ludzkie pojecie przechodzilo, teraz tez nie jest super ale nie tak jak za kierownictwa łukaszka.

@asdfghj

lukasz p. najlepszy zmianowy w tej firmie. Jako dyrektor sobie nie poradzil, niestety. SZACUN DLA NIEGO. TAKIE ZDANIE MA TEZ ZNACZNA CZESC JEGO ZMIANY.

zmiana 1
@asdfghj

Poradził nie poradził. Ja myślę że to był ogólnie zły czas dla magazynu. Nie było komu pracować i składać kartonów, wszyscy goniliśmy zaległości i o sprzątaniu nikt nie myślał. Tak czy inaczej sami ten bałagan robiliśmy. Zresztą działanie niektórych kierowników można nazwać krecią robotą i kopaniem dołów. Szkoda bo to był Gość na odpowiednim miejscu tylko trochę w pechowym i ciężkim czasie. A na marginesie jeśli chodzi o porządek to nie wydaje mi się żeby było teraz lepiej....

zmiana 1 cała
@zmiana 1

Tak popieram porównajcie obecnego kierownika człowiek bez pojęcia kierowania zmianą chyba go wsadzili żeby położyć najlepszą zmianę którą wyszkolili ŁUKASZ Z ARTUREM.

Czak

Jaki dyrektor kretynie kierownik CD

@Czak

nazwales nie kretynem, choc to byla dla mnie pomylka bez znaczenia, Taki jest twoj poziom, nie mogles wypowoedziec sie merytorycznie. niestety to srednia na magazynie

nerf
@PRACOWNIK

Ale podobno ukradł palety (usunięte przez administratora)

troll magazynowy

Ludzie piszą na fourm bo się boją konsekwencji za szczere słowa prosto w oczy. Tymbardziej że na tym magazynie panuje meeega kolsiesiostwo i ręka rękę myje. Z tego co mi wiadomo to wszyscy czytają forum kierownicy a i nawet Lublin. A co do tej kadrowej to niestety cała prawda wredny nygus jakich mało. Ciężko cokolwiek załatwić a przecież to jej obowiązki więć od czego ona jest? od palenia fajek na akord? Proszę się tym wreszcie zająć bo się rzygać chce wchodząc na góre .

MS
@troll magazynowy

Panie RAK kiedy w końcu pan zareaguje na zachowanie kadrowej i kierowników zmiany ? My chcemy pracować na tym magazynie ale z ludzmi odpowiedzialnymi a nie z ludzmi którzy nas całkowicie olewają i czuja się bardzo pewnie w swoich poczynaniach . Całkowita amatorszczyzna czy naprawdę Stokrotki nie stać na prawdziwą personalną i prawdziwych kierowników zmiany ?

mc
@MS

Panie Rak prosimy o odpowiedz na forum bo ofert pracy naprawdę jest dużo . Chyba . że jest pan zamieszany w machlojki magazynowe

bodera

To niestey prawda. Nasza personalna jest totalną porażką. Kolesiostwo działa w tej firmie już bardzo długo... Za co jej płacą przecież to pasożyt!!!! I tej jej małpie mordy gdy przychdzisz cokolwiek załatwić. Panie Rak prosimy o interwencje w tej sprawie !!

leserrrr

Cześć, może malutka ankieta.. Podajcie 3 osoby tzw. `leserów`, czyli osób leniwych, uchylających się od pracy. Zapraszam do głosowania, czekają atrakcyjne premie :)

Joker
@leserrrr

Pani.K pan Paj...

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka