Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

magneto

zycze nowemu kierownikowi magazynu aby jego kariera długo TU już nietrwała BO PRZYCZEPI SIĘ DO TERSINA JAJ MOCNY KLEJ.NIGDY GO NIE WIDAC W MIEŚCIE ZAMIESZANIA CHYBA PORUSZA SIĘ MOBILNYM BUNKREM

Adrian

Biela NIEROBIE wez sie do roboty dupa Ci urosła wyjdz na podloge.

ala

nie wiem czy ludzie ze zmiany rafała nie przesadzajom, zostawalam kilka razy 2 godz na tej zmianie i nic dziwnego tam niezauwarzylam a tu na forum tylko ich narzekania. pewnie za tamtego kierownika mieli lepiej a teraz to juz im nic niepasuje,

rr

dziura ozonowa

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Janusz

Paweł lewus to kolejny przykład niekompetencji i falsyfikat. Gość osiem godzin siedzi w biurze i przy każdej okazji napierdziela na swojego B.R gdy są razem mało mu rowa nie wyliże pod same plecy. To jak rzyganie i zjadanie wymiocin. W końcu się udławisz.

Piotrek
@Janusz

Jakie 8 godzin siedzi w biurze?????!!!! on może 1h siedzi w biurze, 4 spędza na alkoholach, a resztę poświęca na spacerowanie z chlodni na alkohole i z chłodni na fajkę. Bogdan wszystko za niego robi.

jaaa

będą bony?

blondi

wszyscy jestescie leszczami! jak byscie robili dobrego loda jak ja to byscie nie narzekali, ja na swojego kierownika zlego slowa nie powiem

@blondi

Antoś to Ty ?

gonzo

Wiesz co? Nie masz co pisać to nie pisz wcale, żal i żenada

asasasasasa

jeszcze stokrotka nie zgineła poki my zyjemy co nam punkty zabrali, skanerem na nabiale odbijemy.dawaj dawaj lukaszu z sochaczewa do teresina za twoim przewodnictwem zlaczymy sie z kul boxem. przejdziemy suchy przejdziemy nabial bedziemy na warzywach wory dzwigac.da nam przyklad ukraina jak sie mamy uwijac.dawaj dawaj lukaszu z sochaczewa do teresina za twym przewodnictwem zlaczymy sie z kul boxem

miras

Nauczyc sie prosze gramatyki bo z pisownia to u was kiepsko jeszcze raz napisze komus sie nie podoba to nara....czesc z was to jest trzymana z litosci bo nigdzie by was nie przyjeli wiec pomysle c prosze......tylu jest chetnych ze stokrotka nie upadnie bez obaw

miras

Jak sie komus nie podoba to wypier.......c na wasxe miejsce tylko czekaja Na forum kazdy madry a w robocie lzy w oczach taka prawda wiec zapierda.....c prosze

vvv

Nie będzie w marcu przejścia zmian. Pracujemy normalnie! Pytano Kierownika magazynu o to!

jaaa

Nie wiecie czy ma być te przejście zmian ?

pracownik najstarszy

Jest ok. Na razie pewnie się ogarnia dopiero,ale to pierwszy kierownik ,którego można o wszystko zapytać i iść z każdym problemem. Mógłby podnieść pensję starym pracownikom, bo porównując starych rzetelnych pracowników do pracowników typu "pani cudna" jesteśmy krzywdzeni tym ,że zarabiamy tyle samo. A zapewniam ,że takich tęp..ków jest więcej

fran

I jak ogólnie ludziska podoba wam się nowy kierownik magazynu ?

mmmmmmmmmmmmm

Bo to forum nie dotyczy sklepów,tylko magazynu centralnego w Teresinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOLO

całe kierownictwo zjeby przyszło z tradic euro cash i tesco tam ich juz nie chcieli tam się wyszkolili kolesi pozatrudniali na liderów a tu waż gnęmbiom i odbireajom jakikolwiek system obrony

blondi

Szkoda że nasz Daniel odchodzi. Ciekawe jaki będzie nowy kierownik??? zna go ktoś?

shizol
@blondi

ponoć Mariolka będzie nowym zmianowym

wredna

Ty cudna z choinki się urwałaś? Jak jesteś taka idealna i zadbana to po (usunięte przez administratora) się pchasz na magazyn przecież zaraz będziesz się garbić i uroda ci siądzie i bedziesz wyglądać nieatrakcyjnie .Zawsze możesz pod biurko wchodzić i odrazu bedziesz miala co oczekujesz od magazynu

cudna

ta praca to jest porazka dno. bylam na szkoleniu uczyli mnie na wozku tak jakby z laski (przeciez za to im placom!!!!!!!!!!!!) a i tak nie umiem potem jakas baba na kanapkach(co to za nazwa?????) mloda gowniara mi cos tlumaczyla ale nic nie zrozumialam. pierwszy dzien w kompletacji na palety niby mi ktos pokazywal ale tez z laski a w miedzy czasie do biura mnie wolali o jakies pierdoly jak by nie mogli raz a porzadnie sie spytac. Matoly! i mam 2 tyg na norme hahahaha ja nie zamierzam sie przepracowywac za to ze jestem na zakladzie mi sie nalezy a zapieprzac nie bede onienienie. papieros to u mnie nie 5 a 15 minut i kierownictwo ma to uszanowac a przerwa nie 30 tylko dopoki nie wypoczne. i tak bedzie a jak nie to sie zwolnie ale jak popatrzylam nie ma tu zbyt wielu interesujacych facetow zwykle chamy i prostaki! a kobiety nic o siebie nie dbajom i cale zgarbione az panienki nie ladnie,ja juz pracowalam w innych pracach i jak mi sie niepodoba to sie zwolnie i w tym momencie nie zartuje a wiec licze na traktowanie mnie jak nalezy a jeszcze jedno zamowien powyzej 300kg nie bede robic chyba ze dostane jakiegos chlopaka co za mnie bedzie dzwigal.

aaaxxx
@cudna

te cudna - idz se królewicza z bajki poszukaj - to nie koncert zycen - tu sie pracuje a nie wybiera - to przez takie "cuda" jak ty trzeba potem na dychy zostawac, bo sie robic nie chce a chciało by sie tylko pachniec.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka