Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

Slowik

Miejsca Ci w firmie dostatek A słownik ortograficzny warto kupić bo sochaczewska gwara zajezdza haahhahahha

stokrotek

A.P P.P oraz P.Nierób ta cała łowicka grupka panoszy sie po tym magazynie a my sobie na to pozwalamy. powinnismy cos z tym zrobic,zobaczcie ile osob z łowiczka i okolicznych dziur u nas pracuje, to nie jest przypadek 3/4 z nich to ich ludzie co im kablujom a na dodatek najwieksze nieroby. niech wszyscy wracajom do siebie dzemy i mleko robic. niedługo to tu sami z łowicza bedom a dla pozostałych miejsca nie bedzie.

Łowiczanka
@stokrotek

Najpierw to się naucz pisać. Bo widzę że słownika dawno nie miałaś/eś w ręku. A no tak nie ma czasu bo Stokroteczka. Pozdrawiam.

gfdgfr

i lepiej bo ta firma jest już słynna pod wzgdlędem meczenia ludzi fizycznie ale o i psychicznie to dno nie firma obóz męka dla zwykłych ludzi pracujących na chleb którzy nie mają gdzie znaleść lepszej godnej pracy.A KIEROWNICTWO TO BYDŁO BEZ SZACUNKU TO LUDZI .

anonimus
@gfdgfr

To po co tam pracujesz? Jak sie męczysz psychicznie i fizycznie rzuć to w diabły. Opierdziel za kika tysięcy to jeszcze pojmuję ale ludzie zarabiacie najniźszą krajową, co was w tej firmie trzyma?

lono

Podobno co słyszałem to stokrotka będzie w teresine do końca roku i zwalnia magazyn albo zmienia lokalizacje wynajmie większy magazyn koło lublina

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
amator

Czy to praawda ze bedziemy pracowac w soboty na 14 i 22?

prawda
@amator

Prawda. Będą w soboty 3 zmiany, będziecie zapitalać w weekendy-zero życia prywatnego!!!! Waszą rodziną będzie Stokrotka!!!! I może wreszcie dostaniecie podwyżki, bo będą chcieli was zatrzymać- ludzie się zwalniają, a oni juz nie chcą wypowiedzeń podpisywać, BRAK LUDZI DO PRACY!!!

Pelikan
@prawda

Żadnych 3 zmian w sobotę nie będzie więc nie siej fermentu. Ciekawa sprawa bo jak PIS zakaże handlu w niedzielę to będzie ciekawie. Nie może być 3 zmian w sobotę chyba, że w niedzielę wypada święto - tylko w takim przypadku.

symfoniusz

Dziś z przykrością zauważyłem że w toalecie pływały trufle bo ktoś nie spuścił wody.Prawdopodobnie zostały skonsumowane.

colboxgirl

Nowy kierownik sprawia wrażenie sympatycznego, może będą z niego ludzie. niech się zadomowi i ułoży naszą zmianę. życzę mu powodzenia a co do PN brak komentarza.... Róbmy swoje i obserwujmy co się dzieje.

......

Hahaha , napisał PN AP lub PP. To że nie dawał się ponizac i po sobie jeździć to nie znaczy ze od razu trzeba go zwalniać. Całe te k*restwo łowickie z biura powinno wyleciec bo nie mozna nazwać ich kadrą kierowniczą , kazdy z nich ma jakis kompleks lub problem w zyciu prywatnym i próbuje odreagowac to na wybranych pracownikach ktorych sie regularnie poniża. Co do PN to nie dlugo pewnie bedzie musial szukac pracy bo jesli jego nierobstwo widzimy my zwykli pracownicy to na pewno tez ktoś wyżej...

jk

Masz rację ale ten post dotyczy PN przeciesz to nie rób numer jeden całą robotę za niego robi BP

Pickerka

Proponuję co poniektorym skupić się na robocie a nie szukac sensacjii...słyszałam za co poleciał wozkowy jak brałam kody do zleceń ....to ze dobrze jeździł na wózku nie znaczy że ktoś mu pozwoli na hamstwo i prostactwo ..jak nie ma bieli to wszyscy myśleli że można wejść na głowę każdemu i zesrac się na środku magazynu ..jak widać jeden się pomylił ..pytanie czy ostatni .?jest nowy zmianowy niech rządzi !!

Magazynier

Dajcie spokój tej dziewczynie bo to się robi wkurzające najezdzacie na nią cały czas, lecz to nie jest jej wina ze jakiś lamus za nią ciągle jeździ i ma na nią chęć nie dziwię mu się lecz chyba nie widuje się w lustrze i sądzi ze Sylwia sie nim zainteresuje. Większość osób nawet z nią nie zamieniła słowa i dlatego tak piszecie znam ja juz dłuższy czas i mam bardzo dobre zdanie o niej. Jest za miłą i spokojna, aby PN ublizyc żeby się odjeb... czy kiedy kolwiek widział ktos z Was żeby PN wpisywal jej czas kierownika ?? Widać ze dziewczyna jest bardzo pracowita przyjeżdża na wolnych dniach do pracy i zapierda... Nie to co wy tylko narzekać potraficie i głupoty wypisywać. Ludzie weźcie się ogarnijcie zajmijcie się swoim życiem bo nigdy nie wiadomo kiedy wam się nogą podwinie. PS. Paweł daj Sylwii spokój znajdź sobie dziewczynę o swojej urodzie bo ona nigdy na Ciebie nie spojrzy.

Kingpick

Pan PN po tym jak przyczynil sie do zwolnienia dobrego wozkowego dopiers teraz zacznie przesiadywac na alko chyba ze kierownik cd cos z tym zrobi bo pani Sylwia chyba nic nie zamierza z tym zrobic , pasuje jej towarzystwo koslawego kretyna ktory za nia lata.

zszokowana

to że ten nieudacznik PN lata jak pies za... to rozumiem bo przeciez grzesiek mu przeszkadzał, to go zwolnił ale że AP jeszcze w to sie mieszał to tego juz nie rozumiem.AP przeciesz ty dopjero co po ślubie jesteś haha

Zwolnić PN

Łukasz przyjrzyj się naprawdę bliżej osobie PN.Wystarczy przejrzeć monitoring z jednego dnia ,żeby zobaczyć co się dzieje, on większość czasu przestoi na alko razem z Sylwią, która ma 5 próg i 60godzin czasu kierownika w miesiącu wbijanego przez PN, bo przecież gadanie jakoś trzeba usprawiedliwić. Druga sprawa- jego sprawdzanie błędów!!! Jak on je sprawdza -stoi ze skanerem w ręku i nawet nie schyli się ,żeby poszukać brakującego towaru. Panie z kontroli mówią ,że nie ma to nie ma!!!! Szok

Mekeke87

Ten cały kierowniczek chłodni to pionek żeby nie Biela juz za kadencji Grzeska by go nie bylo

kochaś

ahaha romeo się znalazł gdzie ona by miała oczy

szok

buhaha ciekawe ile teraz będzie przesiadywał na alko.JESTEM ZA kurczak

śmieszne

Do kierownika CD TERESIN Panie łukaszu czy zrobi pan coś z tym nierobem z chłodni PN ? przez niego własnie wyleciał nic niewinny ratrakarz bo co ? bo pan kierownik PN ma ochotę na jego dziewczyne to tak sie załatwia takie sprawy zamiast niego to powinien wylecieć PN . PS kto jest za zmiana kierownika chłodni ?

cała zmiana
@śmieszne

jesteśmy zaaaaaaaaaaaa !!!!!!

waldi79

Kto nowym kiero? Ponoć ktoś z zewnatrz?

stokrotka

Ciekawe kto będzie nowy, jakaś nieszczęśliwa ta nasza zmiana. Naprawdę Guzik mógłby wrócić,ale to nierealne

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka