Opinie o Garmond Press S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Garmond Press S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Garmond Press S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garmond Press S.A. w Warszawa

Pawel Wilk

Robcie zdjecia z pracy , co do umowy podpisujecie nie dostajecie kopi , to w twkim wypadku zdjecie telefonu ribcie dopiero po dwoch tygodniach ja otrzymacie Firma ma zdeponowane pieniadze , i da sie sciagnac z niej , uwazajcie na nich j niech wam placa a jak mala im to niech ceny gazet podniosa skoro im nie starczchociaz 2,5mln zl odlozyli za poprzedni rok

Pawel Wilk

Przy zatrudnieniu nie dostalem informacji ze nie ma zaliczek na paliei a wierzcie mi za kazdy miesiac dla pracoenika to 1500-2000zl na paliwo plus zus to 1200zl i podatek 23% ale uwaga musicie byc zgloszeni do irzedu skarbowego jako vatowiec z momentem zatrudnienia bo jezeli nie w oststni dzien wyplaty wam nie wysla pieniedzy bo dzwonia do urzedu i pytaja czy sie jest platnikiem, powiem wam Pansteo se nie ma obowiazku byc zgloszonym w skarbowce wystarczy ze poznien sie zaplaci ten podatek bo o i oni do skarbowki wysylaja te papiery a dwa ze skarbowka sama sie o to upomni, ja sam mowilem ze dam telefon w urzedzie ze jest taka mozliwosc, dwa to przez ta sytuacje wychodzi ze wyplate dostaniecie po 3miesiacach a moze i pozniej bo pani nie wysle pieniedzy jezeli na fsktuze data eystawienia nie zgadza sie czyli jak pracowaliscie w miesiacu lupiec to data sprzedazy i wystawienia fsktury musi byc lipiec a termin zalplaty to 4 wrzesninia tak wychodzi , bo 8 sierpnia dopiero dostajecie kwote do wystawiebia faktury, musicie zapisac km tras ,eogole moja faktura rowniez z opoznieniem zostala dostarczona Zaliczka na paliwo to msrne 100zl,informowalem ze jestem choty to w tej firmie nie ma chorobowego bo gazety musza byc dostsrczone jak nie to kara Dwa musi byc na czas o 23 30 zaczynacie sortowqc gazety z chlopakami i o 3 zaczynacie je rozwozic , ja w pierwszym ttgodniu dostalem 3 rozne trasy bo kierownik to musial ogsrnac , wogole ciezko bardzo jest na poczatku zbalezc te skrzynki i adrsy o pierwsze dwa tyg nawet o 10 konczy sie trase , dodatkow oprocz kednej trasy to macie trase w sote calkiem inna i to dodatkowe 50 adresow czyli minimum te 100 adrsow musicie znac , od 3 w nocy po przesortowaniu wujezdzacie z bazy i do 7 rano musicie dostsrczyc gszety bo klienci sie zucaja , auto Aczyna duzo palic bo jest duze obciazenie samochodu , jezdzj sie szybko i zawieszebie i auto siada Wydatki 1200zus paliwo do 2000 wyplata za 25 dni 4500zl Takie informacje powinny byc na poczatku Ludzie z braku eybiru ti pracuja , nie mowi sie o tym bo nikt do pracy by nie przyszedl A moglo byc byc dobrze jak by byly zaliczki i takie informacje na poczatku Atmosfera w pracy dobra i podczas rozwozebia lecz organizm sie buntuje od niespania w noce Kobtakt z biurem jak sie jest grzeczbym i kulturalnym w miare jest , sprawe zlatwili po interwencji policji pogotowia strazy pozarnej Juz dokumebty byly gotowe do sadu i spekci pracy i polici ze nie zostalo mi na chleb i nie placili ale jakos po ibterwencji po tygodniu dostalem przelew Jak poprawia ta stawke i jie trzeba sie bedzie klicic ze pewne jest te 5550zl i beda zaliczki i informacja ze tak dlugo sie na wyplate czeka bedzie lepiej Trzeba miec 6000zl odlozone jak sie tu startuje na paliwo zycie i rachunki Dodam ze spoznienia sa mega skargi i awantury a nie da sie na poczatku dostwrczyc na czas i powinni uprzedzac klienta ze nowy jest pracownik Jak zla fsktura pijdzie to do 3miesiecy macie wyplate Np kplega jezdzi czikloczento e gazie co pali 10l gazu i dopiero mu sie troche oplaca , bardzo wykanczajaca praca Brak dodatku urlopowego wakacyjnego, dodatku za nocki, dodatku , za wynajcie samochodu , dodatku za prace mobingowa Pozdrawiam Pawel Wilk Mail (usunięte przez administratora) Ocena 2gwiazdki Do kierownika Tomasza ogarnij sie i szanuj bardziej uprzedzaj ludzi jak jest to bedzie lepiej Firma ci zaribila 2'5mln na czysto e poprzednim roku ma problem z szabowabiem i pomoca ludzi Nawet przepraszam nie uslyszalem Macie problemy pisCie na maila(usunięte przez administratora) To jeszcze odszkodowanie wywalczymy Bo firma nie ma prawa tak robic

Pawel Wilk

Brak wynagrodzenia za uslugi transportowe , nie zaplacili mi nic, nie dostalem umowy dopiero po walki dostarczyli, nie polecam

Gabriela
@Pawel Wilk

Czy możesz podzielić się informacja jak wyglądały warunki pracy, skoro nie dostałeś umowy ani wynagrodzenie?

Pawel Wilk

Dalej nie mam na chle Niby obiecali ze bedzie przelew skoro mam raka sytuacje zobaczymy jutro Juz czekam i czekam ... Niestety

Przedstawiciel Handlowy

Firma KPINA - przeszedłem rekrutację, zapewniono mnie, że chcą mnie zatrudnić, zwolniłem się z pracy aby podjąć tam pracę i nagle firma się rozmyśliła przed podpisaniem umowy. Żenada

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pawel Wilk

Nie wiem kto ponizej dodal komentarz z moimi iniclami ale to inna osoba , i ma to samo zdanie .

P.W

Nie polecam pracy w tej firmie. Wyplata dzielona na raty:( Na umowie najnizsza krajowa plus druga czesc pod stolem, ktora dostajesz z opoznieniem lub wcale. Urlop to marzenie z wielka laska dadza ci kilka dni. Za zwolnienia lekarskie nie masz drugiej czesci wyplaty. Firma nie szanuje ludzi mimo ze ciezko pracujesz nie masz nic w zamian. Zero dodatkow . Atmosfera w pracy okropna. Lepiej darowac sobie prace w tej firmie bo szkoda zdrowia. Dodam rowniez, ze o firmie swiadczy ciagla rotacja pracownikow. Co miesiac szukaja kogos nowego bez wzgledu na stanowisko czy to przedstawiciel handlowy, pracownik biurowy czy kierowca. Gdyby bylo tak fajnie nikt by nie rezygnowal. Z drugiej strony era prasy sie konczy wiec perspektywy sa marne. Szkoda poswiecac swoj czas tak niesolidnej firmie.

Pawel Wilk

Bardzo glodny jestem i nie mam co jesc , za prace w lipcu nie zaplacili A wylozylem 2000zl na paliwo zeby dostarczyc im gazety i prace prawidlowo wykonalem co do dnia w sumie 25dni

Paweł Wilka

cały miesiac wozilem gazety , zrobilem z 3600 km , wydzierali sie na mnie ze gazety maja byc dostrczone do godziny 6:00 gdzie z bazy wyjezdzalem o 3:00 przy zatrudnieniu nie powiedzieli ze wyplata w 2 miesiacu a za benzyne mam sam koszta pokryc 3600km wyszlo pierwsze musialem pedzic do sklepow trasa bo sklepy jak o 7 dostaly kolportarz to juz bylo zle poniewaz klienci 6 przychodza i musza byc wylozone gazety z rana po drugie zmienili mi 3 trasy w ciagu pierwszych dni pozniej na koniec szkolilem pracownika nie obchodzilo ich zgloszenie chorobowego , powiedzieli ze najwyzej bedzie kara pieniezna za niewykonanie uslugi do konca na koniec smochod mi sie zeposl to mnieli mnie gdzies dziewczyna mi pomogla gazety rozwiezienie Teraz minelo ponad 2 miesiace od wykonania uslugi obiecali wyplate pieniedzy nie ma Widocznie dla tej firmy wazniejsze sa gazety niz ludzie Wiedza ze nie mam na chleb ani na zus , podatek , zycie, mieszkanie zostalem na lodzie przez firme Sluchajcie nawet glupiego przepraszam nie uslyszysz tylko beda na Ciebie skakac ze pieniedzy nie dostaniesz Firma to okropna sprawa!! Glowa mi wybuchla bo nie dostalem wyplaty nie mam na zycie Chyba sie powiesze!! :( zalamalem sie ... musze krasc ze sklepow do tego mnie ta firma zmusila tak mam zrobic? nie wiem co dalej mail pawelwilk92@vp.pl

Majk

Witajcie. Pracowałem w DZIARMONDZIE przez niespełna 18 lat. !!!!!!!! Nie znajdziecie Tu uznania, czy szacunku za pracę, starania itp. Na 15- lecie dostałem, po prośbie, długopis,wyjęty z dna szafy(prezes M.D. dostał od klienta, była przy mnie zerwana karteczka). Liczyłem na extra kasę.........jak w innych firmach. Pracowałem po średnio 280 godzin, (co drugą sobotę miałem wolną, a co drugi tydzień po 13 godzin), każde Święta, niedziele OBOWIĄZKOWO w pracy, inaczej była odcięta kasa- najniższa krajowa + pod stołem. Fikasz: tracisz, taka nie fajna zależność. PS. Nazwę celowo zmieniłem, Ci co że mną pracowali zrozumieją '";)

Mariusz
@Majk

18 lat pracy na rzecz firmy Garmond Press to bardzo długi czas. Jesteś bardzo doświadczonym pracownikiem, dlatego ciekawi mnie, czy w trakcie Twojego zatrudnienia udało Ci się awansować na wyższe stanowisko? Przypuszczam, że rozpocząłeś pracę na niższym stanowisku, więc chciałbym dowiedzieć się, czy w Twoim przypadku udało się osiągnąć awans? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Światowid

Praca dla głupków, którzy trzymają się tego miejsca ze strachu przed degradacją do brudnej roboty. xD Kto mądrzejszy ten poszedł na lepsze zakłady pracy, a dla kogo nie ma przyszłości to bieduje w tej "placówce"

Łucja
@Światowid

Powinieneś być świadomy tego, że jednym praca w Garmond Press może pasować, a innym już z kolei nie (tak jak Tobie). Należy to zatem uszanować i nie obrażać tych, którzy są zadowoleni z pracy w tej firmie. Dobrze byłoby, jakbyś spróbował wyjaśnić nam, dlaczego masz aż tak złe zdanie o tym pracodawcy, bowiem tak na prawdę nie zrobiłeś tego poprzednim razem. Czy w związku z tym wyjaśnisz nam, skąd właściwie wynika Twoja niechęć? Potrzebujemy konkretów.

Kkk

Najgorsza firma na rynku. Naprawdę. Pieniądze nie są na czas, najlepiej to jakby tylko tam siedział i pracował. Żadnych dodatków, nawet życzeń na święta od nikogo nie usłyszysz. Obowiązków przybywa, Twoja pensja si3 nie zwiększa. Dostajesz umowę na czas próbny, następnie na rok lub 3 lata (różnie) czas szybko leci i kolejnej już się niegdy nie doprosisz. Pracujesz już później na czarno w tej firmie. Nie szanują pracowników i prawa pracy jakie panuje. Dno!!!

Edward
@Kkk

Praca bez umowy jest niezgodna z kodeksem pracy, więc nie powinna mieć miejsca. Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Brak benefitów tez nie działa zbyt motywująco. A szkolenia, które podniosłyby Twoje kwalifikacje zawodowe i byłyby także wartością dodaną. Czy możesz się o nie starać?

Maniek

(usunięte przez administratora) Opinia z punktu widzenia osoby której dostarczają gazety. (usunięte przez administratora), przypadkowi kierowcy zostawiający towar na ulicy bo kłódkę ciężko otworzyć, częste braki bądź pomyłki w realizacji zamówień raz pomylono adresata dostawy i zamiast do mnie trafiła do innego kiosku. Marnie i nieuczciwie. Żałuję że się przeniosłem od upadającej konkurencji. Tam przynajmniej był porządek.

@Maniek

W pełni respektujemy Twoje zdanie. Jednak Garmond Press to jeden z największych dystrybutorów prasy w Polsce. Co więcej, miarą ich sukcesu jest coroczny wzrost liczby zadowolonych Klientów oraz wzrost obrotów. W związku z tym na pewno trzymają tam bardzo wysoki poziom. Jak długu już współpracujesz z tym przedsiębiorstwem? Czy na tyle długo, by móc wyrobić sobie pełne zdanie na temat tego pracodawcy?

Ninka
@Alicja

Alicja czytaj ze zrozumieniem o czym Maniek pisze. Garmond nie jest jego pracodawcą tylko dostawcą prasy. Taki mały niuans.

Mario
@Alicja

Alicja,jaki najwiekszy w Polsce licza sie tylko Kolporter,Ruch i wlasnie Garmond a potem dlugo nic,tak wiec sa na 3 pozycji bo nie ma konkurencji a Ruch i Kolporter przerastaja ich pod kazdym wzgledem. Piszesz tez ze maja coroczny przyrost klientow,tak maja bo upada Ruch i zbieraja wszystko to czego nie chce Kolporter,czyli ochlapy,co do zadowolonych klientow to piszesz wierutne bzdury,nie szanuja swoich pracownikow a co dopiero wieloletnich klientow,wieczne pomylki,problemy z nadzialami,spoznione dostawy itp. Faktycznie trzymaja wysoki poziom ale niskiej obslugi... A to tylko namiastka tego co dzieje sie w tej pseudo-firmie...

@Maniek

Zgadzam się z ta opinią. Tez się przenioslam i przyznaję, ze takiego bałaganu nie widzialam nigdy. Dostawy opoznione. Ogromne braki. Wczoraj nie dostalam Wyborczej, Prawnej i Warszawskiej a dzis Faktu. Normalnie jak w Ruchu albo i gorzej.

Lindegard

Chciałbym zapytać czy pracownicy w tej firmie dostają jakieś benefity na Święta ? Jeśli tak to co ?

Belweder

Jest tu ktoś?

Mario
@Lindegard

Zapomnij o jakichkolwiek benefitach,ludzie czekaja tam od kilkunastu miesiecy na Medicovera i sa non-stop zbywani

Ssssss

Hahahaha. Bene co?

Kkk
@Lindegard

Nie ma nic w tej firmie, w dodatku pieniądze nie są na czas, i umowy wbrew polskiemu prawu.

zainteresowana

na jakie warunki może liczyć u nich pracownik biuriowy w Warszawie?

@zainteresowana

Niestety, nie wiem, na jakie warunki może liczyć pracownik biurowy w Garmond Press w Warszawie. Ale znalazłam informację, że wszystkim swoim pracownikom firma zapewnia między innymi: stabilne zatrudnienie w firmie z 30-letnią tradycją, pomoc w procesie wdrożenia i ustawiczne podnoszenie kwalifikacji oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji. Czy takie perspektywy odpowiadałby Ci? A może już postanowiłaś aplikować? Daj nam znać.

lllll

Pracowałem przez pewien czas na magazynie. praca sama w sobie nie jest ani ciężka ani trudna ALE Choć są dodatki za frekwencję, to nie zmienia to faktu, że pracuje się za możliwie najniższą stawkę. Co mnie najbardziej zszokowało to weksel na 1000 zł, który trzeba podpisać. Jest to zabezpieczenie na wypadek gdyby ktoś chciał zrezygnować z pracy przed umownym terminem wypowiedzenia. O wekslu kierownik nie wspomniał mi w rozmowie telefonicznej, tylko podsunął mi go pod nos gdy podpisywałem umowę. Na magazynie w zimę jest okrutnie zimno. Jak dla mnie nie warto. Bez problemu można znaleźć pracę w lepszych warunkach i lepiej płatną.

sdfghjk

Nie sądzę, ze chcę pracować w firmie, która usuwa niewygodne komentarze. Najwyraźniej mają coś do ukrycia lub prawda ich boli - a własnie widziałam ofertę pracy w Szczecinie.

@sdfghjk

Proszę, nie wyciągaj pochopnych wniosków. Jeśli zauważyłeś, że jakieś posty zniknęły, to musiały łamać regulamin serwisu GoWork i dlatego też musiały zostać usunięte przez administratora forum. W związku z powyższym nie miało znaczenia, czy dany wpis ukazywał Garmond Press w pozytywnym, czy negatywnym świetle. Może jednak skusisz się na aplikowanie do tej firmy? O jakie stanowisko chodzi konkretnie?

Nie odbierają telefonów, maja gdzies opinie klienta, wysyłają na stacje przedstawicieli którzy pytają co i w jakich ilościach się sprzedaje po czym i tak przysyłają ilości od czapy kompletnie niedostosowane do półek ekspozycyjnych Współpraca ???? Dziękuje

Aleks

Na umowie najniższa krajowa. Do tego w ratach. To czego dowiadujesz się na podpisaniu umowy. A do tego wszystkiego pensja nie na czas.

Igor

Ludzie przecież za coś nam płacą. Idziemy do pracy i mamy robić to do czego się zobowiązaliśmy umową.

Greg

WROCLAW- praca na nocki za najnizsza krajowa. Ciezka praca, brak urlopu/dnia wolnego, L4. Dodatkowo musisz podpisac lojalke ze sie nie zwolnisz "z dnia na dzien" inaczej placisz kare. Za ewentualne pomylki w rozkladaniu gazet potracaja z wyplaty. Kierownictwo nie wspiera w zaden sposob pracownikow, sadzac ze jedynym zadaniem jest branie kasy za wyzsze stanowisko. Nie pomagaja kiedy trzeba wziac dzien wolnego aby zalatwic zastepstwo. Nie chca tez wspolpracowac kiedy chcialbys miec troche bardziej elastyczny czas pracy. Wyzysk....

Zostaw merytoryczną opinię o Garmond Press S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Garmond Press S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Garmond Press S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Garmond Press S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Garmond Press S.A.?

Kandydaci do pracy w Garmond Press S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Garmond Press S.A.