Opinie o Garmond Press S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Garmond Press S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Garmond Press S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garmond Press S.A. w Warszawa

Maciek

Cześć wszystkim! Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Zakładam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Garmond Press ? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Maciek

Pamela
@Maciek

Hej Maćku. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Odpowiadając w temacie organizacji obiadów pracowniczych to polecam firmę Lesaffre z Warszawy. Pracownicy (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Pozdrawiam serdecznie. Pamela.

Robert
@Pamela

Dzień dobry Pani Pamelo. Jestem bezpośrednio zainteresowany organizacją posiłków w pracy dlatego dołącze do wymiany zdań. Firma Lesaffre, o której Pani pisze współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

Grecki
@Pamela

Co za bzdury. Najniższa krajowa to dobre zarobki??????? pieniądze w dwóch transzach, czasem się spóźniają i cały miesiąc i farmazony ludziom wciskają... a może będzie 15, a może 20, aaaaa sorry, jednak 26... ale do konca miesiaca na pewnoe dostanie, jakby łaske robili. atmosfera? idź i zobacz jaka będzie atmosfera jak przez miesiąc nie podpiszesz żadnej umowy. albo będziesz jezdził, załatwiał klienta i umowe na dostawe prasy, a na koniec ci powiedzą że jednak takich warunków nie dadzą to wychodzisz na kretyna. gdzie oferta i tak jest o wiele niższa niż w ruchu i w kolporterze. (usunięte przez administratora) na prowizjach. kierowcy mają przycinane pieniądze. wszędzie jakieś kombinacje, wałki, (usunięte przez administratora)

@Grecki

To nie wszystko. Oni robią takie numery że dostarczają prasę w takich godzinach gdy punkt jest jeszcze zamknięty np. 4 rano a potem żądają kar umownych 15000 zł i drugie tyle za weksel który musisz podpisać przy zawieraniu umowy. Oni mają w ciągu roku więcej spraw w sądach niż niektóra kancelaria adwokacka, sądzą się nawet o 200 300 zł. Omijać szerokim łukiem.

@rysiek

Czekam ciagle na kontakt pozew.garmond@wp.pl

ED

Jak wyglada praca biurowa w tej firmie, jak traktują pracowników ? Czy również jest problem z otrzymaniem wynagrodzenia?

Ala
@ED

Pensja w dwóch ratach. Na drugą czekasz kolejne 2 tygodnie. Na rozmowie nikt nic nie mowi o tym. Dowiadujesz sie przy podpisywanou umowy

Neo
@Ala

Czy miałaś duże opóźnienia? W sensie że pierwsza ratę dostałaś a na drugą długo czekałaś?

@Neo

Daj sobie spokój z tą firmą.

Neo
@rysiek

Dlatego?

Odradzam współpracę z ta firma ...dostawcy gazet a.pozniej fv po roku kosmiczne i sądy masakra masakra!!!!

Przedstawiciel Handlowy

Firma KPINA - przeszedłem rekrutację, zapewniono mnie, że chcą mnie zatrudnić, zwolniłem się z pracy aby podjąć tam pracę i nagle firma się rozmyśliła przed podpisaniem umowy. Żenada

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dramat

Niewypłacalni, ciągle coś kręcą

bez

Ja wspolpracowalam z ta firma Nie polecam nikomu a wrecz PRZESTRZEGEM aby nikt z ta firma nie podpisywał zadnej umowy. To co ta firma robi z pracownikami lub kontrachentami nie miesci sie w zadnych paragrafach.

xyz

Oddział w Rzeszowie. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi, okropna atmosfera w pracy za UWAGA 10 zł za godzine w 2021r. Brak umowy oczywiście. (usunięte przez administratora) krętactwo i (usunięte przez administratora) Krótko mówiąc, jesli masz szacunek do siebie oraz godność - nawet sie nie decyduj tam isc. A sprobój sie postawić komuś, później " kierownik" hali będzie cie ponizał oraz wysmiewał przy innych.

xyz
@xyz

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tam było, ale widze ze nie mozna nazywac na tym portalu rzeczy po imieniu.

Tomas

Omijać szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) niewypłacalni

Krzysztof
@Tomas

Czyżbyś nie otrzymał należnego Ci wynagrodzenia? Twój wpis nie został w żaden sposób uzasadniony, dlatego chciałbym Cię prosić, abyś to zrobił. Przedstaw dokładnie, co spotkało Cię w firmie Garmond Press.

Klientka
@Tomas

Dokladnie firma dramat a klientow maja w szerokim powazaniu szczerze nie polecsm wspolpracy z nimi

Majk

Cześć Mariusz. Tak,awansowałem. To zasługa Twojego imiennika, człowiek z zewnątrz,który w szybkim czasie odkrył,że mam zasady i ciężko pracuje(docenił to finansowo). Przeszedłem wszystkie możliwe działy, magazyny, wiem,że byłem dobrze postrzegany,na DOLE i w firmach współpracujących . Zwierzchnicy mnie zauważali jak byli w tarapatach.

Gabriela
@Majk

Świetnie jest zatem wiedzieć, że w Garmond Press istnieje jakaś szansa na awans. Przeczytałam Twój wcześniejszy komentarz i wiem, iż pracowałeś tam przez aż niespełna 18 lat. Dlatego na pewno wiesz, czy osoby bez imponującego doświadczenia mają tam szansę na stałe zatrudnienie?

@Majk

18 lat? Musieliśmy pracować równolegle (jeżeli pracowałeś w Warszawie). Ja opuściłam ten bajzel nad bajzlami w 2006 roku i to była jedna z najlepszych decyzji w życiu :)

@Turban

Na pewno się znaliśmy. To było na Nakielskiej, tej starej,po drugiej stronie jeszcze nic chyba nie było? Podpowiedz coś o sobie, żebym skojarzył...

@Gabriela

Teraz już się nie orientuję, ale doświadczenie nie było ważne,wiem po sobie.

@Majk

Na Nakielskiej. Po drugiej stronie była mała stacja benzynowa, pawilony z jakimiś firemkami. Pamiętam sądny dzień, kiedy ochroniarze przysłani przez Jurka z Krakowa zablokowali wyjście z firmy i (bezprawnie) zatrzymali wszystkich w budynku :) W tym dniu poleciało kilka osób ze 'starej ekipy'. (usunięte przez administratora).

Bolek
@Turban

Gdyby towar nie ginął, to Jurek nie wysłałby ochrony. Popatrzcie w lustro.

@Bolek

Nie osądzam, czy polecieli słusznie, czy nie. Oceniam fakt zablokowania bramy wejściowej, czego polskie prawo zabrania (ubezwłasnowolnienie bez decyzji sądu). P.S. Nie pracowałem na magazynie :)

Omijać BARDZO szerokim łukiem. Nie płacą pracownikom, nie płacą dostawcom. Nie mogę się doprosić o ponad 100 000zł należności, na maile nie odpowiadają od paru miesięcy. Chcecie zbankrutować? Podpiszcie umowę z Garmondem. Żałuję dnia, kiedy dałem się na to namówić....

@Adam

Podobnie jak ja. Pieniądze za elspozycjě odliczam z faktur za prasę bo nigdy bym ich nie dostała. Znaczna część tytułów do mnie nie dociera. (usunięte przez administratora) i bida z nędzą

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Garmond Press S.A.?

Sam na siebie możesz w GP liczyć

Proszę Państwa! Jeżeli macie możliwość proszę Gaemond Press omijać szerokim łukiem.

@Andrzej

Zgadzam się. Drugiego takiego dziadostwa ze świecą szukac????

Czy firma Garmond Press S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

kkdd

Jakie szkolenia? Nie słyszałam o żadnych.

Obiektywny

(usunięte przez administratora) na urlopach ,na pracy w godzinach nocnych ,na pracy w święta ,na zusie.Pracowników mają za tanią siłę roboczą.Zatrudniają na śmieciowe umowy lub na działalność gospodarczą .Inspekcja pracy powinna się nimi zająć -są zamontowane kamert także wszystko można sprawdzić jak tam się to wszystko odbywa.

Iwona

Czy ktoś z Was pracuje w Garmond? Interesuje mnie kwestia rekrutacji, ile trwa? Ktoś mi odpowie? Dzięki z góry.

@Iwona

Chętnie bym opowiedział, ale nie publicznie ;)

MARIUSZ

MARIUSZ

@MARIUSZ

W Warszawie czy którym oddziale?

Mariusz
@Jack

Łódź - PH, nie dowierzam do tej pory... :)

@Mariusz

Pewnie nie zarejestrowali że masz jakiś okres wypowiedzenia. Teraz czas robienia prenumeraty, zatrudniają po 1-2 PH w każdym oddziale na 3 miesiace i 95% osobom nie przedłużą umowy :)

Halina
@Jack

@Jack rzeczywiście smutne doświadczenie. Dlaczego tak wygląda polityka zatrudnienia w Garmond? Dlaczego nie przedłużają umów?

Mariusz
@Jack

Doskonale wiedzieli o miesięcznym, nawet zadzwonili ostatniego dnia września, z pytaniem czy zdążę złożyć wypowiedzenie :) Szkoda gadać :)

(usunięte przez administratora) fatalne traktowanie pracowników. Wypłata nigdy nie jest na czas.

Jarek Mixejewski

Brak wynagrodzenia , sprawa na drodze sadowej

Natka

Pracowałam w garmond Press kawał czasu. Płacą jest okej 12.5 za h pracy i premia za soboty ale na tym plusy się kończą.

Czy w firmie Garmond Press S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie

Artur
@Jack

Nie ma szkoleń, a czy firma umożliwia awans doświadczonym pracownikom? Jestem też ciekaw czy dostępne są premie, a jeśli tak, to jakie są zasady ich przyznawania?

Anna N
@Artur

Człowieku, ludzie się nie mogą doprosić o zaległe wynagrodzenia a ten o premię pyta!

Dzis dowiedzialam sie,ze Garmond nie rozliczal sie z wydawca krzyzowek Technopol Czestochowa dlatego przynajmniej do listopada ich nie dostaniemy. Podobnie moze byc z Newsweekiem. Czy ktos wie cos wiecek?

Zostaw merytoryczną opinię o Garmond Press S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Garmond Press S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Garmond Press S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Garmond Press S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Garmond Press S.A.?

Kandydaci do pracy w Garmond Press S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Garmond Press S.A.