Opinie o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

JAY-JAY OKOCHA

Witam, Jak wygląda sytuacja w Warszawie? - pisaliście, że mają przenosić całość produkcji do Zabrza. Czy to prawda ? Bo nie wiem czy jest sens składać papiery w firmie która za jakiś czas może zawinąć na Śląsk. A relokacji nie planuję ...

bolek

Idźcie do PKP albo PKS, ta firma to dno, szkoda czasu.

Evi

Widzę ze szukają tez koordynatora ds zakupów. Oferta pojawia się cyklicznie. Czy jest aż taka duża rotacja? Jest faktycznie aż taką presja i stres jak wspominają juz w samym ogłoszeniu?

kolego xxx ty chyba z choiny się urwałeś.Prawda jest taka, że dzięki WAFAPOMP powen nie upadł.Wszystko łykali jak głodne pelikany.Faktem jest ,że okazali się cwańsi od zachłannych władz ówczesnego WAFAPOMP.

xxx
@Piotr

ha, ha, ha. a jak się rozsyłało do zabrza i świdnicy robotę a samemu wykazywało tylko zyski to było dobrze? sporo Wam w świdnicy robiliśmy. Prosty rachunek. A jak nas zamknęli to nie mogliście się z niczym wyrobić. Brakło murzyna od czarnej roboty, żeby paniska się byczyli. Pawcio, o płace trzeba się indywidualnie pytać.

@xxx

co wy takiego odpowiedzialnego w Świdnicy robiliście....jakieś konstrukcje spawane???, które robiliśmy z powodzeniem w Bartoszycach. Do pewnego momentu Wafapomp była samowystarczalna i ani Zabrze ani Świdnica do niczego nie były potrzebne. Tak jak napisałem wcześniej wybujałe ambicje władz Wafapomp doprowadziły do tego, że w najbliższym czasie produkcja z Warszawy zostanie zwinięta, a wraz z tym i pewien asortyment pomp zginie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Magazynier wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
kolololo

A jak tam się ma krowa dojna czyli Warszawa która przez lata była dojona przez powen? Działa jeszcze czy jest w drodze do "ubojni"?

xxx
@kolololo

kto kogo doił. Fikcją jest, ze Powen rozwijał się za pieniądze Wafy. Oba zakłady były rozliczane osobno. A jak przez lata przed zakupem Wafy przez Powen nie inwestowało się w maszyny tylko przeżerało się zyski to teraz nikt Wam nie da za free. Kapitalizm.

ogień

big brother część 8 startuje zapraszamy wszystkich chętnych 2100 brutto za występ

GLONJADEK

big brother w powenie wszystkich którzy chcą być nominowani do oscara z powenu zapraszamy hahe jechana

prawdomówny

niezła ściema, ludziska nie dajcie się oszukać

radek

oo, jak magazyniera, to ja powiem bratu, bo on n pewno będzie zainteresowany taką pracą.. ja sądzę, że warto, zależy jeszcze jakie jest wynagrodzenie jeszcze.. ale wydaje mi się, że firma solidna jest i na pewno poradzi sobie pod względem wypłacalności, więc moim zdaniem warto, napisz potem czy się zatrudniłeś.

prescott
@radek

widziałem , że obecnie firma Wafapomp poszukuje pracowników do Zabrza. Mają bodajże 4 oferty dla pracowników produkcji. tokarz , formierz, planista, mechanik maszyn i urządzeń to stanowiska na które można obecnie aplikować. A zgodzę się z @radkiem , że to porządna firma i jak na stanowiska produkcyjne to warto

muflon

dokładnie taka oferta jakiej mi potrzeba to praca w Grupa Powen - Wafapomp S.A. jako magazynier. to jest jeszcze wogóle aktualne? co do wymagań to wszystko jest jasne i żadnych pytań nie mam. interesuje mnie tylko to "atrakcyjne warunki zatrudnienia" bo to brzmi dość tajemniczo. może ktoś bardziej ten wątek rozwinąć?

codi

Czytając opinie ludzi tam pracujących, wstydziłbym się na miejscu zarządu. Jedna opinia jest gorsza od drugiej. Ale coś musi w tym być, że ludzie żalą się w internecie (chyba na wszystko). Zadowolony i szanowany pracownik nie obsmarowałby swojego pracodawcy.

obserwator

teraz jest jedna zmiana. siedzi mlody,krotko sie uczyl i zapieprza , przyjeli nastepnego . czyli juz bd 3 . Unisign powoli startuje po ciezkiej awari. frezarka i lb sa w pelni obstawione. Na tych nowych obrabiarkach chcesz robic tysiace sztuk tak? ok :) Polecam wrzucic serie 1000sztuk na Unisinga lub Scharmanna :) widzimy sie za 3 lata :) pozdrawienia dla Franka---> czlowieka bez kompletnej wiedzy

obserwator

Wejdz na hale i zobacz :) pełno tych malych korpusow jest do roboty , AZE wlatuje, to sa maszyny wielofunkcyjne ile mozna robic korpusow p2 bodajze od a do z skoro zamowienie jest na np 4 sztuki. tysiace i setki sztuk to branza automotive czlowieku. Tu jest ciezka precyzyjna robota. Dzwona? zdarza sie nawet najlepszym w wiekszosci z bledu maszyny. smieszne kwalifikacje? 30 lat doswiadczenia maja ci pracownicy . Ujawnij swa tozsamosc i nie ukrywaj sie pod pseudonimen to Ci ,,operatorzy" wytlumacza Ci ze nie masz racji

franek

Zakupili obrabiarki cnc do jednostkowej produkcji-śmiechu warte i ciekawe kto się na taką inwestycje zgodził?Ale i tak Warszawa za wszystko zapłaci bo tam macie roboli co się nigdy sami nie zwolnią bo są tuż przed emeryturą i będą zap...ć nawet jak im się obetnie płace o połowe.A podobno zarząd stawiał na młodych i ambitnych pracowników tylko ci ich olali i sami się pozwalniali.I pomyśleć że kiedyś to była spoko firma puki nie zajęli się nią panowie z Zabrza...

obserwator

Nowe obrabiarki OKUMA I UNISIGN i co z tego? pracuja tam ludzie za stawki mniejsze niz nastawiacze z antykow. i gdzie tu logika? ludzie pouciekaja i GPW zostanie z niczym. Nastepni sie beda uczyc to ustawiac. Ciagle przyjmuja nowych fachowcow ktorzy nic nie potrafia a tym co trzymaja produkcje na poziomie ani zlotowki nie chca dorzucic. WYZYSK!!

pracownik Zabrze

Zamykają Warszawę? Straszne! Po co utrzymywać dwa duże zakłady skoro można zainwestować pieniądze ze sprzedaży w jeden zakład w Zabrzu? Np. W najwcześniejsza stacje prób w Europie która ma być budowana z grube miliony. Nowe obrabiarki Cnc kupili chyba po po to żeby skrócić czas produkcji i to też jest pewien powód zamknięcia wawy. Firma chce się rozwijać wiec lepiej unowocześniac jeden zakład niż ładować kasę w dwa molochy. Oczywiście szkoda pracowników Warszawskich ale takie jest życie. Poza tym z doświadczeniem zawodowym zdobytym w największej i najbardziej rozpoznawalnej polskiej firmie pompowej żaden pracownik który się chciał czegoś nauczyć nie będzie miał problemów ze znalezieniem pracy. A finanse chyba jak wszędzie - jak będziesz dobry to nikt nie będzie chciał Cie puścić.

franek
@pracownik Zabrze

...człowieku ogarnij się ,,zakupili obrabiarki cnc żeby skrócić czas produkcji" a ile wy tam tych detali na tych maszynach robicie, 20, 30 sztuk na serię bo nie więcej...więc Twoje rozumowanie jest coś nie halo.Na takich maszynach zapiepsza się setki, tysiące sztuk i to non stop na 3 zmiany a nie na jedną.Zobacz sobie jakie są ceny takich maszyn...kiedy wam się zwróci taka inwestycja, a do tego śmieszne kwalifikacje operatorów którzy co jakiś czas zaliczają dzwona ...pojęcia nie masz o czym piszesz człowieku!!

Powiem wam tyle. Jeżeli tak dalej pojdzie zaklad predzej czy pozniej upadnie. Ludzie zdolni i ogarnieci sa niedoceniani i traktowani jak niewiem co przez ludzi ,,mądrzejszych" z większa ilością ukończonych szkól. Prawda taka ze teraz jest nowy głównodowodzący czy to coś zmieni ?? produkcja zmieni się tylko na lepsze gdy ludzie fizyczni dostana podwyzki adekwatne do umiejetnosci. Nie jestesmy pracownikami produkcji co naciskaja tylko zielony i robia 1000sztuk dziennie.Jestes pracownikami precyzyjnymi.Większe wynagrodzenie to i ludzie bedzie sie chcialo robic. Nie mowie o wszystkich bo czesc to ,,fachowcy z papieru" a w praktyce mało co. Nie zapominajmy o montazu ktory rowniez walczy za grosze.Zarzad sie obudzi gdy faktycznie wiekszosc sie zwolni lub odejdzie na emeryturki. Zatrudnia nowych? Zanim nowy sie ogarnie w temacie to minie sporo sporo czasu Pozdrawiam Zabrze

eldorado

Kumoterstwo i nepotyzm są numerem jeden w tej firmie. Jeśli jesteś spoza szlachetnej grupy nie masz szans. Pozdrawiam wszystkie pociotki.

Uwolniony

Zakończenie pracy w POWENIE to nie jest zwolnienie tylko uwolnienie!!! Każdy dzień pracy w tej firmie to czas stracony i cofnięcie w rozwoju.(dla mnie ponad 2 lata) skostniałe struktury postkomunistyczne brak perspektyw na przyszłość nietrafione inwestycje między innymi centra obróbcze w Zabrzu które zamiast zarabiać na siebie przynoszą straty.Kadra zarządzająca?? całkowity brak wiedzy na temat zarządzania w nowoczesnym stylu. Firma w nazwie powinna mieć nie POWEN SA tylko POWEN PRL. Mentalności załogi i kadry wychowanej w czasach minionych, której jest ponad 80% i którzy są zastraszani zwolnieniami nie zmienią nowi pracownicy.NIE POLECAM NIKOMU (nawet najgorszemu wrogowi:-))prcy w tej firmie.

Usuneli mojego posta hahaha . totalna porazka coraz wiecej osob wyraza chcec ,,zgloszenia sie do odstrzalu" w razie zwolnien, ludzie siedza bo czekaja az sie posy[pie i odprawe dostana. mlodzi pojawiaja sie i znikaja , niema co siedziec w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Powen - Wafapomp S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Powen - Wafapomp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Powen - Wafapomp S.A.
2.3/5 Na podstawie 353 ocen.

Grupa Powen - Wafapomp S.A.