Opinie o Senex w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Senex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Senex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senex w Goleniów

troll Nowy wpis

maciek, to mi się podoba. Że możesz wysłać CV i po prostu liczyć, że kiedyś zadzwonią. Firma też w ten sposób nie traci czasu na nadmierne poszukiwania :)

damian Nowy wpis

a skoro znaleźliście że szukają pracy to może chociaż wiecie czego wymagają od potencjalnego pracownika i ogólnie ile płacą no i czy w terminie? myślę że takie info przyda się tutaj wielu osobom nie tylko mi, także jak ma ktoś doświadczenie z Senexem to byłoby super gdyby podzielił się spostrzerzeniami.

skubi Nowy wpis

Witam Drogie Szefostwo. Jestem zainteresowana pracą u Państwa w firmie.Posiadam 2 letnie doświadczenie w tej branży, posiadam własny samochód i pokazy domowe nie są mi obce, wełne sprzedaje jak świerze bułeczki. proszę o kontakt pozdrawiam (usunięte przez administratora)

??? Nowy wpis

[usunięte przez moderatora] to stara [usunięte przez moderatora] która jest najmądrzejsza i radze sie trzymac z dala od nich

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Senex? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna

[usunięte przez moderatora]z konkurencji tez przyjmujecie?:)

franianiania

a jak reagują jak ktoś im ten chłam chce oddać? jakieś sztuczki?

**** - 2010-06-25 19:35:24nie musisz sie wybierac na prezentacje wystarczy ze zadzwonisz a oni do Ciebie przyleca doslownie :))) bo organizuja domowki przyjedzie(usunięte przez administratora)ktora bedzie szczerzyc te swoje zeby udawac milutka i za wszelka cene bedzie chciala Ci wcisnac ten chlam :)))Panna (usunięte przez administratora),sama juz jezdzi po domach hehe,dobre napewno ja poucza (usunięte przez administratora)

Chlam? he he he Przeciez to diament wsrod poscieli?

****

nie musisz sie wybierac na prezentacje wystarczy ze zadzwonisz a oni do Ciebie przyleca doslownie :))) bo organizuja domowki przyjedzie [usunięte przez moderatora] ktora bedzie szczerzyc te swoje zeby udawac milutka i za wszelka cene bedzie chciala Ci wcisnac ten chlam :)))

chella

wybrała bym się na prezentację firmy senex czy jest jakaś w okolicach Lubelszczyzny?

anonim - 2010-06-11 10:23:44 a jak wyglÄ�daÅ�a rekrutacja a nigdy na rekrutacji nie byłaś??? nie przesadzaj normalna rozmowa ,tylko z ta roznica ze nie bedziesz miala zaplacone ,jak cos sprzedasz w co watpie i nie chodzi o ciebie tylko ogolnie ,ze welna sie nie sprzedaje

a jak wygl�da�a rekrutacja

tygrys - 2010-06-10 15:09:31 mam tam rozmowę w sobotę , jak to wygladało i kiedy byłeś bo nie wiem czy się w to pchać nie polecam szkoda czasu na ta firmę ,zreszta poczytaj wszystkie opisnie i decyduj

tygrys

włąsnie tak, to słowo cisło mi sie na usta od kiedy spotkałam sie z [usunięte przez moderatora] na rozmowie kwalifikacyjnej, na której de facto 2 godziny spóźnienia miał niewychowany szef [usunięte przez moderatora]

BECIA

pracowałam tam jeszcze za czasów kierownictwa [usunięte przez moderatora] to dopiero był rozbój w biały dzien strzeszcie sie SENEKSU,SENLUXU itp.oni [usunięte przez moderatora] szukaja,a sami lustra w domu nie posiadaja.Zwolnili mnie za to,że wyraziłam swoje zdanie...ale jestem im dozgonnie wdzieczna bo wolnosc od tego [usunięte przez moderatora] jest lepsza od ich 800 zł pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

???

Ja cos wiem o pracy w tej firmie.Sama sie przekonalam na własnej skórze co to za ludzie. Czasami brakuje słów na to co oni robią.

OLA

tak, cała prawda o firmie Senex wreszcie wychodzi!!! [usunięte przez moderatora] robią z ludzi [usunięte przez moderatora], kradna pomysły na biznes, a wreszcie traktują wszystkich jak szmaty, wyzyskują, poniżają, a kim oni są, pytam??? [usunięte przez moderatora]

Widocznie nie maja pieniedzy wiec szukaja od bylych pracownikow ,to wlasnie tak jest jak nie potrafi sie kierowac firmą . Ja proponuje tej firmie zamkniecie dzialalnosci

!!!!!

Firma ta wysyła pisma do bylych przedstawicieli o tresci cytuje"Na podstawie dokumentów posiadanych przez jedna z naszych klientek,z ktroa zawara zostala umowa stwierdza sie niezgodnośc dotyczaca ilosci sprzedanego towaru oraz kwoty.......prosimy o wyjasnienie pod rygorem skierowania sprawy do organow scigania" hahaha Naprawde żenada...właściciel chyba naprawde chce wrocić za kraty...

Zostaw merytoryczną opinię o Senex - Goleniów

Senex