KL-SYSTEM Sp. z o. o.

Opinie o KL-SYSTEM Sp. z o. o.

Zuzanna

Z jakiegoś powodu przestaliście pisać o pracy w firmie czy za pośrednictwem firmy KS Personal Service. Aktualnie firma poszukuje pracowników. Wszystkie oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej firmy. Tutaj link - http://ksps.com.pl/index.php?strona=pracownik Czy ktoś, kto miał okazję pracować, mógłby wypowiedzieć się na temat pracy? Jakie są warunki oraz czy pracownik może liczyć na jakieś dodatki bądź benefity? Jest to szczególnie ważna informacja, dlatego zachęcam Was do wypowiedzi.

Oleg

Nie ma pracy juz w zalando od dziś. Czemu usuwacie prawdziwe komentarze.

Marewf

Wszyscy pracownicy zalando maja mozliwoac przejscia na Ingram kto nie chce jedzie do domu.Zajebisty projekt trwal 3 tyg hi hi hi

Zuzanna

@Samosia w jakim mieście pracujesz? Czy zauważyłaś barierę językową czy ten problem Cię nie dotyczy? Daj znać jak wyglądała Twoja rekrutacja, co było sprawdzane i czy w pierwszych dniach swojej pracy mogłaś liczyć na pomoc/ opiekę koordynatora KS Personal Service?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w KL-SYSTEM Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Samosia

Jestem tu od kwietnia i szczerze mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Zarobki są duże a praca lekka. Jedyne co to kontakt z biurem jest słaby, byłam też 4 razy odwołana od pracy bo w te dni było mniejsze zapotrzebowanie. Kwatera jest fajna, w pokoju mam balkon i ludzie na domku są w porządku. Pomimo złych opini postanowiłam pojechać, sprawdzić i jestem zadowolona.

Zuzanna

@Pawel czy już jesteś na miejscu pracy? Możesz określić, jakie masz warunki i wymagania na stanowisku pracy? Czy podpisałeś umowę bezpośrednio z pracodawcą czy wszystko odbyło się poprzez KS Personal Service? @Krzysztof 1993 czy kara, o której piszesz jest wyłącznie za niepowiadomienie pracodawcy o niestawiennictwie w pracy? Taki zapis widnieje na umowie? Czy w swojej pracy możesz liczyć na opiekę koordynatora KS Personal Service?

Praca

Wybieram się do pracy na magazyn Zalando zakwaterowanie Kostrzyn nad Odrą .Czy może ktoś się wypowiedzieć o pracy co tam pracują?

Praca zalado
@Praca

Przez jaką firmę będziesz zatrudniany na magazyn zalando?

@Praca zalado

Pracujesz tam?lub pracowałeś? Jak zarobki ?Fajna praca?

Praca

A jak wygląda z zakwaterowaniem pokoje 2 i 4 osobowe jeżeli ktoś chce 2 osoby pokój to dostanie go czy nie?Ludzie w porządku na kwaterze czy piją

Ale jakie kary?

Czy kradzieże bywają?

Wyjazd
@Praca

Własnie też się wybieram przez do pracy przez ta firmę, szukam własnie szczegółów dotyczących warunków pracy ale nic nie mogę znaleźć..

Krzysztof 1993
@Praca

10euro/brutto ,zakwaterowania 120euro dojazd firmowym autobusem 10euro dziennie .praca nie jest ciezka.kara to 65euro za to ze nie przyjdzie sie do pracy bez zadnego powiadomienia o przyczynie

tomix

A ja tam sobie chwalę robotę i generalnie współpracę. Hajs sie zgadza, kobitki z biura bardzo miłe, praca też najciezsza nie jest, tylko dużo chodzenia po magazynie jest, ale przynajmniej nie dzwiigam jak w poprzedniej pracy. Moim zdaniem firma ok, niedługo ściągne tu jeszcze moją siostre

Krzysztof 1993
@tomix

Zgadzam się co do słowa!!!

CHLOPACZEK

WITAM CHCIALBYM ZAPYTAC O ZAKWATEROWANIE W KOSTRZYNIU NASD ODRA? JAKIE POKOJE W HOTELU ILO OSOBOWE I CZZY JAK PARA TO SAMA MIESZKA? PROSZE O ODPOWIEDZ DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Ggghhj

Jedzie ktos na Chojne?

Patryk
@Ggghhj

Wybieram sie wlasnie tam wiesz moze jakies info na temat jak tam jest ? Jak z godzinami pracy ?

On34
@Ggghhj

Ja jestem . Mieszkasz na hotelu po (usunięte przez administratora) Wszystko Nowe i ładne . Blisko do miasta i ogarnięty koordynator od lokacji Patryk . Pracuje dla zalando . Jest git . Lepiej niż w Holandii

Ktos
@Ggghhj

Nie polecam, brak internetu daleko do miasta zakwaterowanie na samym końcu chojny. (usunięte przez administratora)

Spawacz

Nie polecam tej firmy

Aga

Jeśli ktoś oczekiwał na hotel luksusowy to zrozumiałe jest rozczarowanie.

Xxx

(usunięte przez administratora) Podczas rozmowy przez telefon wszystko ładnie pięknie a na miejscu okazuje sie wielka lipa. A po za tym gdyby tam było tak dobrze to ludzie z Kostrzynia jeździli by tam do pracy .

zainteresowana

Witam, prosze o opinie praca komisjonowanie w Brieselang, jak tam z godzinami jest? I jakie warunki mieszkalne w Chojna?

Grzes

usuwaja posty

Pati

Czy na szkolenie w środę jedzie może ktoś z Lublina albo po drodze z Lublina na Kostrzyn? Chętnie się z kimś zabiorę

@Pati

Czy wiesz jak tam jest? Bo ja chcę się tam wybrac tez ale były negatywne opinie

Ggg
@Pati

Pati i jak tam?

Torsten

Jakie 300 euro za kwatere 120 euro bzdury wygadujecie.

Ggghhj

Jedzie ktos jutro na Chojne?

Praca

Dlaczego są usuwane złe opinie?

Zuzanna

Ktoś wyrazi swoją opinię o KS Personal z Poznania? Jak przebiega rekrutacja? Ktoś z was był może ostatnio? Jaki poziom języka angielskiego trzeba znać? Wystarczy B1? Bardzo was proszę o aktualne informacje o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o KL-SYSTEM Sp. z o. o. - Poznań

KL-SYSTEM Sp. z o. o.