Opinie o Masterform Sp z o.o. w Świebodzice

Masterform Sp. z o.o. specjalizuje się w precyzyjnej obróbce metali na maszynach CNC. Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej Mangata Holding S.A. Posiada nowoczesny, stale rozszerzany park maszynowy oraz szerokie zaplecze techniczne.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masterform Sp z o.o. w Świebodzice

Z76

Czy zatrudniacie operatorów drążarek cnc wgłębnych i drutowych?

@HR Może podpowiesz jakie wymagania trzeba na wstępie spełniać, żeby w ogóle mieć szanse na pracę?

Odp
@Marek

Ludzie z dobrymi wymaganiami składają różni. I to nie jest widocznie zaspokaiające ale to firmy problem

A przez inne portale jeśli są ogłoszenia dochodzą? czy lepjej zawsze na pocztę wysyłać emaila z cv

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

HR

Tylko umowa o pracę. Nie stosujemy innych form zatrudnienia. Od razu ze wszystkimi świadczeniami pracowniczymi i bardzo dobrym socjalem. Zapraszamy na spotkania w firmie. Wolimy pokazywać niż opowiadać.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Masterform S.A na stanowisko Elektromechanik / elektryk bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Świebodzice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH

Czy szukacie może programistów cnc lub technolog ów?

Tak szukamy. Zapraszam do firmy po bliższe informacje

@Marcin

Można szczegóły gdzie skladac cv lub kontakt dokładny

Proszę składać deklaracje bezpośrednio w firmie lub wysłać na emaila masterform@masterform.pl

Zainteresowany pracą

Witam Myślę o przeprowadzce w okolice Wałbrzycha i myślałem o podjęciu pracy właśnie w tej firmie. Chciałem zapytać co należy do obowiązków operatora, czy to jest masowa produkcja czy każdy detal inny? Czy trzeba być super fachowcem czy podstawowa wiedza wystarczy? Jak wyglądają szkolenia? Mam doświadczenie w obsłudze maszyn ze sterowaniem Fanuc jeżeli chodzi o urządzenia pomiarowe to tylko suwmiarka i mikrometr. Tu gdzie pracuję to nie jest to nie wiadomo co więc nie mam doświadczenia w obsłudze innych urządzeń pomiarowych. Czy firma Masterform przeprowadza również szkolenia z obsługi urządzeń pomiarowych? Jak wyglądają zarobki? W ogłoszeniu jest na początek 3500brutto=2505 netto Czy w firmie można sobie coś dorobić? (nadgodziny/soboty) Po jakim czasie podwyżka? Czy jest dodatek stażowy? Fajny jest też ten system pracy 12godzinny od czego zależy w jakim systemie będzie się pracować? Na stronie jest napisane: "Na niektórych stanowiskach praca w systemie 4 brygadowym 12 godzinnym" Z góry dziękuję za odpowiedz

@Zainteresowany pracą

Nie prościej pogadać na miejscu? I zobaczyć. Zapraszamy

mądrala

Firma pod wieloma względami dobrze oceniana więc jesli nawet przytrafi sie błąd to nie popełnia ich ten kto nic nie robi!

XXXX

Najgorszy zakład w jakim pracowałam.Same (usunięte przez administratora) .Polakami rządzi Ukraina Nie polecam tego zakładu nikomu .Po 3 miesiącach dostajesz po (usunięte przez administratora) .Ładnie zachęcają a później umów nie przedłużają .

@XXXX

Dlaczego nie przedłużają umowy? Może z powodu tego, że pracownik doprowadził do strat (np. uszkodził urządzenie pomiarowe)...

Roman

Хороші

Czajnika nie ma, wody nie da sie zagrzac. Wykąpać tez sie nie da, kible zapchane, smród niesie sie na hale

Eks masterfromowowicz

Pracownik masz racje,fakt smrod i syf w szatni

Nikt
@Eks masterfromowowicz

No brak łazienek to fakt, na brudasa na chate :/

@Nikt

Czy zgłaszaliście swoje sugestie do szefostwa? Jeżeli nie, może warto to przemyśleć? Zapewne mogłoby to przyczynić się do poprawy obecnej sytuacji sanitarnej w Masterformie. Co na ten temat myślicie?

Dębek
@Agnieszka

Jak tam poprawiły sie warunki sanitarne ?????

@Dębek

Czy pytasz o to, ponieważ jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Masterformie? Jeżeli ktoś z użytkowników, pracuje w tym miejscu, proszę o odpowiedź na to pytanie. Może rzeczywiście ta kwestia w firmie uległa zmianie na lepsze?

HR

Stołówki w naszej firmie są wyposażone w: - filtry do wody (podgrzewana, chłodzona, gazowana), - dodatkowe czajniki (dla wielbicieli wrzątku). Te są regularnie wymieniane, bo nie mają gwarancji wieczności działania. - automaty do kawy, innych napojów, - kostkarki do lodu, - lodówki, - kuchenki mikrofalowe. Niestety nie mogę zamieścić zdjęcia (brak technicznej możliwości). Ale zapraszam do zobaczenia na żywo. Trudno zrozumieć: czego brakuje? ;-)

@Dębek

Warunki sanitarne? Okresowo ozonujemy szatnie (usuwanie zapachów). Pracownikom oferujemy: - suszarka do butów z UV, - wkładki węglowe do butów, - dezodoranty do stóp. Każda z szatni wyposażoną jest w prysznice (trzy szatnie). Najchętniej - pokazujemy, a nie mówimy o takich rzeczach. Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne i sprawdzenie czy to prawda.

DDD

Mam pytanie, czy w czasie przerwy można palić, czy jest palarnia lub można wyjść na zewnątrz, bo w niektórych mniejszych firmach jak wyjdziesz na fajke to możesz nie wracać na zakład.

@DDD

Wnioskuję, że ta informacja jest dla Ciebie ważna. Na pewno pracownicy firmy odpowiedzą Ci niebawem na to pytanie. Jednak czy w miedzy czasie próbowałeś dowiedzieć się tego bezpośrednio w firmie? Bo jak rozumiem, planujesz podjąć pracę w Masterform?

Nikt
@DDD

Można jarac

...

Brak słów, zapraszaja na rozmowe kwalifikacyjna po czym niema nikogo z kadr, pracownik pokazuje jak wyglada praca a o warunkach pracy nic.. każą zadzwonic do szefa kadr i nie odbiera telefonu... marnowanie czasu i brak szacunku nie polecam...

@...

Warunki są opisane w ogłoszeniu. Szczegółowo. Spotkanie służy pokazaniu miejsca pracy. Testy sprawdzeniu kompetencji. Jeśli ktoś ich nie przeszedł - to nie ma propozycji. Może się zdarzyć, że nie odbieram (bo np. rozmawiam). Ale oddzwaniam. Chyba , że ktoś nie odbiera ... :-)

Luidzi

Nie bądźmy taki zadufani w sobie. Może to była wyjątkowa sytuacja i ktoś inny nie mógł przyjść?

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Masterform S.A na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Świebodzice i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

XXX

A jakie podwyżki dostaliście w tym roku?

pracow

Słyszałem że duże zmiany w firmie ?

Mateusz

Witam, technologów nie szukają ? Wiecie coś ?

Mira

Masterform to świetna firma tylko czasami trafia na nieodpowiednich pracowników.!!!

Nick II

@nick Mają rekrutację na kontrolera finansowego. Z tą wiedzą o firmie i takim okiem masz tę robotę.

@Nick II

Nie wiem co twój wpis ma znaczyć. Chcesz kogoś zachęcic do aplikowania czy co?? Z kadr jesteś czy jak?? albo z wiejskiego marketingu? Naprawdę chcesz mnie zachęcić do aplikowania na kontrolera finasowego i naprawdę uważasz, że się do tego nadaję? Czy może twój wpis to ma mieć charakter szyderczy i masz na myśli że ktoś napewno nie przejdzie rekrutacji na kontrolera finsowego (często rekrutacje sa ustawione i ogłoszenie jest dawane dla zachowania pozorów i może coś o tym więcej wiesz...)? Czy też w szyderczy sposób chcesz stwierdzić, że wcale tam nie ma bańki marketingowej tej firmie? Jest niestety jest - szef kadr jest "dyrektorem" a nie "kierownikiem" zaś marketing ma 3 osoby (w sumie dobrze że nie 30). Sorry ale nie sądzę żeby w tej firmie tyle było pracy dla marketingu, być może jest tam problem, że marketing się wpitala nie do swoich obszarów (na których zresztą się nie zna, gdyż nie ma wiedzy merytorycznej) i zastępuje w ten sposób luki kadrowe w innych działach (znam przykład dość wam bliski takiej firmy). Fajnie że mnie informujesz że szukają kontrolera finasowego, no ale napewno wymagają wyksztalcenia ekonomicznego. A nie mam ekonomicznego a inne. Nie wiem czemu ale w tych świebodzicach psychopatyzm marketingowy jest na porządku dziennym w wielu lokalnych firemkach. np.: taki słynny "metal-plast" - swego czasu jak się weszło na ich stronę to w dziale sprzedaży mieli samych dyrektorów, każdy dyrektor miał jakiś swój rynek, np.: niemiecki,skandynawski itp. no i żadnego podległego pracownika pod sobą :) Jakiś czas potem chyba ktoś w końcu się puknął w łeb i przerobili tę bande "dyrektorów" na "specjalistów ds. sprzedaży". Sorki ale dyrektor to ktoś kto zarządza jakimś poważniejszym działem, a nie zwykły handlowczyna nazwany dyrektorem. Ale to nie w waszej firmie tylko w dalekosąsiedzkim metal-plaście. Ale tez świebodzice, miasto wsioków, zacofańców, idiotow i psychopatów.

elemelek

Czytając te bzdury wnioskuję że masz wykształcenie chemiczne i aspargena mój drogi D.E.

Wisimulachadżons

Ogólnie nie jest źle. Pracownicy, liderzy z każdego działu i kazdej zmiany sa w pożądku. Denerwują tylko panujące tam zasady i osoba z HR, która potrafi przyjechac o 1 w nocy na kontrole... Młodzi raczej uciakaja po 3-5 miesiącach, znam moze z 3 co zostalo na dłużej. Zarobki nie są tragicznie jak na Świebodzice, no chyba ze nie ma premii to wyplata slaba. Zawsze mozna przyjść w sobote i tylko chyba to ratuje. Ale jakby podliczyc podstawe to inne zaklady z lżejsza robota placa tyle samo lub wiecej.

Arkadiusz

Czy szukają Państwo jeszcze technologów?

@Arkadiusz

Zapraszam na rozmowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Masterform Sp z o.o. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Masterform Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Masterform Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masterform Sp z o.o.?

Masterform Sp z o.o.
3.3/5 Na podstawie 27 ocen.

Masterform Sp z o.o.