Contact Sales

Opinie o Contact Sales

ser

Witam! Czy ktoś orientuje się za co tam są kary?

Ciekawa

Złożyłam aplikację na stanowisko "Doradca klienta". Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy to się opłaca? Jaka jest atmosfera i czy zarobki są takie jakie obiecują? Bardzo proszę o szybką odpowiedz, bo jutro idę na rozmowę.

Ok
@Ciekawa

Jeśli nie pójdziesz to się nie przekonasz. Ja zaczęłam szkolenie jak narazie jest Ok.

Zainteresowana

Cześć wszystkim. Aplikowałam na stanowisko "Specjalista ds. Obsługi klienta". Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy to się w ogóle opłaca? Z tego co czytałam, sporo osób ma raczej negatywne nastawienie. Jutro miałabym pójść na rozmowę ale nie wiem czy iść, czy zrezygnować.

Ann

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Pracowałam tam kilka tygodni i nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Ogromna rotacja pracowników. Jedynym plusem jest to, że można dopasować grafik do zajęć na uczelni(usunięte przez administratora)

Konsultant Telefoniczny

Bardzo dziwna, rekruterka chodziła i mówiła jak robot ,na siłę chciała zrobić wyniosłość rozmowy i wrażenie że to super prestiżowa firma. Taki tani kit :)

Nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
mica

Witam! Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda praca na stanowisku ankietera? Jakie stawki no i czy w ogóle warto w to "wchodzić" :)

Ola

Czy jeśli pójde na szkolenie bo podpisałam umowe a potem nie zgodze sie pracować tam to dostane jakaś kare?

xyz
@Ola

a tak ciężko czytać ze zrozumieniem? Swoją droga po cholere isc na szkolenie jak z gory zakladasz ze nie chcesz pracowac? Powinni dopłacać za kontakt z takimi amebami umysłowymi.

Lolo

Tak. Podpisales umowe ze będziesz obecny.

karla
@Lolo

A typową umowe o prace dają podpisać w ost dzien szkolenia?

lolo
@karla

jaką umowę o pracę :D tam są tylko zlecenia i to jak zarekomenduje cie szkoleniowiec, jeśli jesteś do kitu to ci nie zaproponują pracy.

Aga90
@lolo

Nie tylko zlecenia. Ja pracuje i mam o prace na stanowisku konsultanta

triton

polecam!

Jarek

Na pewno stanowiska związane ze sprzedażą telefoniczną. Wczoraj byłem na rozmowie. Wszystko przebiegło ok, warunki przystępne. Teraz czekam na szkolenie :)

Lucas

Ktoś wie na jakie stanowiska prowadzona jest obecnie rekrutacja? :d

zxcv

Pracuję tam z naprawdę w porządku ludźmi. Dobre miejsce zwłaszcza na start.

Jus

Nie mam niczego do zarzucenia jeśli chodzi o pracę w tej firmie. fajna atmosfera, miejsce w sam raz dla młodych ludzi.

vika

Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Rozmowa kwalifikacyjna w bardzo przyjemnym klimacie, pani wszystko wytłumaczyła i odpowiedziała na każde moje pytanie. Ogólnie atmosfera partnerska i bez nadmiernego napinania się. Szkolenie tak samo przebiegło bezboleśnie wszystko było wytłumaczone jak należy. Ogólnie spory pozytyw :)

marcin

jak moge odebrac swiadectwo pracy ?

niko

pozdro dla osob ktore szukaja infomracji w forach a nie w firmie. Mysle ze zrobicie wszedzie ogromna kariere =D

bezsensu

co za nedzna reklama :/ (usunięte przez administratora)

sss

praca tylko dla ambitnych, jak ktos chce zarobic to to jest miejsce idealne prawie,mam na mysli oczywiscie dzial MNP, najlepsza poranna zmiana,najlepsze na tym dziale jest to ze mozna zarobic wiecej niz koordynator lub kier projektu. motywuja konkursy z nagrodami i wyjscia na imprezy firmowe.

Borowiq

Cześć, mam pytanie, czy ktoś był w sytuacji że nie poszedł na szkolenie. Czy wtedy trzeba płacić tę kare umowną. Proszę Was o odpowiedz

@Borowiq

Tak, kara jest opisywana tak jak masz na umowie

Borowiq

Cześć mam pytanie, czy był ktoś w sytuacji takiej iż nie poszedł na to szkolenie organizowane przez telekadre? (usunięte przez administratora) Proszę Was o odpowiedź, opinie. Pozdrawiam

Mati

Czy po odbytym szkoleniu można nie podejmować się pracy bez żadnych konsekwencji?

@Mati

tak, mozna, ale szkolenie trzeba odbyc, bo z tego co pamietam w przypadku rezygnacji musisz zaplacic za nie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Sales - Kraków

• Jak się pracuje w Contact Sales?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Sales tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Sales?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Sales?

Kandydaci do pracy w Contact Sales napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contact Sales