Opinie o Inżynieria Rzeszów w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Inżynieria Rzeszów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inżynieria Rzeszów o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inżynieria Rzeszów w Rzeszów

eee

najmniej odpowiednie osoby awansują najszybciej :) wiadomo o kogo chodzi, awans "wychodzony" i po krótkim czasie musi nadejść degradacja na niższe stanowisko,

@eee

Chyba wiem o kim mowa......

Krzysztof

Pracownik - a tam gadasz ze goście nic nie umieją. Pracowałem i mogę się wypowiedzieć, nie szanują pracownika byle robić, o płatnych nadgodzinach nie ma mowy

Pracuję w tej firmie i jest super jeśli ktoś coś potrafi to będzie pracował a jak przychodzol goście którzy nic nie potrafioł i nie chciał się nauczyć to piszoł takie (usunięte przez administratora) Proste

Jan

Haha powodzenia. Fachowcem można zostać jeżeli ma się styczność z 'praca' dotycząca swoje stanowiska. Zazwyczaj jest tak, że dany pracownik jest od wszystkiego. Także przypadkowe osoby znajdują się na nieodpowiednim dla nich stanowisku z wyższych kierowników/Dyrektorów i w górę..

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inżynieria Rzeszów na stanowisko Specjalista ds. ofertowania - branża konstrukcyjna bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jerzy

Inżynier prosto po studiach musi się jeszcze dużo napracować żeby być fachowcem.

Daniel

Byłem tam na stażu na dziale produkcji i w sumie nie chciałbym tam nawet pracować.. kserowanie w kółko dokumentacji, coś się policzyło. Studenciaki za darmo mile widziani, żeby pracować za free. Ogólnie nerwowy dyrektor...Nie polecam

Krótko i na temat, bardzo niska kasa i siedzenie po godzinach (niepłatnych oczywiście), brak jakichkolwiek dodatków socjalnych..

xd

To skoro jest wszystko w porządku @Miks, to wcale się nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne, a skoro umowa jest w pełni respektowana, to nic dziwnego, że są tak popularni. A socjale jakie?

@xd

Brednie

Jarosław
@Ambitny

Twoja wypowiedź zawiera wyłączenie jedno słowo. Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała stosowne uzasadnienie. Czy możesz napisać jakie pakiety socjalne i premie obowiązują w firmie Inżynieria Rzeszów?

@Jarosław

Z tego co wiem to żadnych pakietów nie ma.

Natalia

@anonymous, twoja opinia o firmie Inżynieria Rzeszów bazuje na hasłach i pozbawiona jest argumentów. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony ze swoich zarobków, ale obecnie firmy zmieniają się coraz szybciej. Może dostrzegasz jakieś szanse na lepsze wynagrodzenie? Czy rozmawiałeś na ten temat ze swoim przełożonym?

@Natalia

@Natalio hasła poparte są doświadczeniem związanym z praca u tego pracodawcy, zreszta większość osób wypowiada się negatywnie o pracy w IRZ, wiec samo to przemawia jakim pracodawca jest IRZ

Ogolnie dramat.... słaba kasa.... prezes stary przemytnik cygarow z Ukrainy????????????

Natalia

@Pracownik, czy wiadomo Ci coś na temat aktualnych rekrutacji do firmy Inżynieria Rzeszów? Jakich pracowników poszukuje w tym momencie ta firma, czy mogą być to również pracownicy bez doświadczenia? Jaka jest twoja ocena tej firmy? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do obrazu firmy i zachęcić niektórych kandydatów.

Czy w Inżynieria Rzeszów jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Nie ma czegoś takiego.

Natalia

@Gnicram1985, może warto sprecyzować swoje pytanie? Czy chciałbyś zapytać o wynagrodzenie w firmie Inżynieria Rzeszów, a może o atmosferę w pracy i grafik? Obecnie pracownicy z doświadczeniem zyskują coraz bardziej na wartości. Przyczyną tego są braki wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy. Operatorzy koparki są bardzo poszukiwani na rynku.

Gnicram1985

Chcę podjąć pracę w tej firmie jako operator koparki czy ktoś mpże coś podpowiedzieć czy warto ?

Co teraz dzieje się aktualnie w Inżynieria Rzeszów? Ostatni post zamieszczony został 23 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

"Bardzo zadowolony"

Na początek, to co się umawialiśmy na rozmowie na umowie zmniejszone do minimum, płacą zgodnie z ustaleniami ale w razie W mogą przestać bo umowa co innego mówi. Praca w nadgodzinach za darmo, jeden dział pracuje do 15, spora część ludzi musi zostać i zapieprzać. Kierownictwo mentalnie żyje w latach 90-tych jak i właściciele. Dyrektorzy budów to święte krowy niewiele potrafiące. Firma ma problemy z jakością wykonywanej pracy, spraw gwarancyjnych od groma. Jeżeli lubicie być upokarzani i chcecie przetestować swoją odporność psychiczna na głupotę serdecznie polecam. Pozostałe wypowiedzi pokazują mniej więcej jak tam jest ciekawie.

Natalia

@zapamiętam możesz dokładniej opisać co masz na myśli, kiedy mówisz o niewypłacalnej premii w całości? Czy tobie przydarzyła się taka sytuacja?

masakra
@Natalia

Premie przyznane przez kierowników są przy wypłacie obcinane na bazie

Natalia

Inżynieria Rzeszów regularnie publikuje swoje aktualne projekty (przebudowy), nad którymi pracują. Część z nich jest wieloletnia, która zapewnia firmę prace na cały następny rok. To może dobrze wróżyć dla obecnych ale i przyszłych pracowników firmy. Czy można liczyć na to, że ze startem nowego projektu pojawią się nowe miejsca pracy?

zapamiętam

Pracowałem w Inżynierii pół roku- o pół za długo. Nikomu nie polecam, śmieszne umowy z premiami, które nie zawsze są w całości wypłacane. Ludzie na stanowiskach kierowniczych bez pojęcia, tylko wchodząc komuś w 4 litery można tam coś osiągnąć, umiejętności nie mają większego znaczenia!!! Uważajcie na dyrektora ZWM, szczególny przypadek!!

zapamiętam

Ziutek

Firma która nieustająco prowadzi nabór spawaczy. Byłem na próbkach miesiąc temu, niby zadowoleni, mieli się odezwać i dziś znowu widzę ogłoszenie że potrzebują. W ogłoszeniu napisali że 3000 brutto, ale od razu mi powiedział że tyle nie dadzą od razu, więc przystałem na gorsze zarobki... ale jak widać oni szukają chyba jeleni którzy przyjdą pracować za 1850.

Zostaw merytoryczną opinię o Inżynieria Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w Inżynieria Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy Inżynieria Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inżynieria Rzeszów?

Inżynieria Rzeszów
  • Podkarpacka 59A