Inżynieria Rzeszów

Rzeszów

Opinie o Inżynieria Rzeszów

lądownik 2013-03-05 20:28:05
Nie warto zaczynać a tym bardziej rozwijać swojej pracy w tej Firmie, spychologia, "przywłaszczanie sobie czyjejś pracy przez zwierzchników, płacenie nie za swoje błędy", kolesiosto - jeden dwoi się drugi może nie robić nic byle umiał się dobrze podlizać - takie realia
aaa 2013-03-27 14:16:15
Połowa osób pracujących w tej firmie nie ma kompetencji do zajmowanego stanowiska, można zajmować wysoki stołek a o pracy nie mieć pojęcia - kolesiostwo
eee 2013-08-03 14:28:56
najmniej odpowiednie osoby awansują najszybciej :) wiadomo o kogo chodzi, awans "wychodzony" i po krótkim czasie musi nadejść degradacja na niższe stanowisko,
Rudy 2015-03-19 12:54:45
Jak to jest że w styczniu zwalniają ludzi zmniejszając brygady a w marcu już są ogłoszenia w urzędzie pracy od nowa na te same stanowiska? Znowu na okresy próbne? Ściema.
woj 2015-08-26 11:25:18
Jeśli chodzi o prace w IRZ nie wie, ale byłem podwykonawcą tej firmy i oszukali mnie na grubą kase. Kierownicy Budów sa szkoleni do gnebienia podwykonawcy i obcinania protokoła robót za bzdury. IRZ to firma ludzi którzy ręke ręki myją. Jestem na etapie przygotowania pozwó zbiorowego z wszystkimi firmami, które IRZ oszukała. Jeśli chodzi o poradę. Uwarzajcie na tą firmę. Jest to firma oszustów i naciągaczy(komuniści)
to mój @ jeżeli chcesz dołaczyć do pozwó zbiorowego watra2000@o2.pl
-------- 2015-11-12 21:36:40
ttak to prawda ze to oszusci ,kolesie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kadra pracownikow fizycznych totalny hłam, w90 procentach brak kompetenc ji -zbiernina piekarzy,ciastkarzy pomieszanych ze spawaczami,myslą tylko jak odbebnić dniówkę i jak cś ukraść ,,,inaczej dzien do du.......py .kierownicy tacy sami osioł osłem osła pogania .mają iso ale to tylko wybieg marketingowy.dyrektor zak met to jest cudo-w oświęcimiu mieli lepiej
-------------------------------------- 2015-11-20 14:29:23
Pracujący tam ludzie to w większości rodzina, znajomi itp.itd. co za tym idzie nie muszą nic robić by zarabiać więcej niż ktoś " z ulicy " kto ma ambicje, doświadczenie, i robi więcej niż reszta "ekipy". Zarobki na poziomie biedronki, powiem więcej jest gorzej bo w biedronce przynajmniej mają premie, bony, karnety na baseny itp. itd. Nie polecam pracodawcy nikomu ambitnemu kto chce się rozwijać i dobrze zarobić. Możesz dwoić się i troić ale to nic nie da, bo wszystkie zasługi są przypisywane wiadomo komu. Brak też tam osób które potrafią podjąć konkretną decyzję... o wszystko trzeba prosić miesiącami i nie mówię tu o podwyżce bo ta graniczy z cudem... chodzi o podstawowe narzędzia pracy typu: laptop, telefon itp. itd.
paw 2015-12-13 12:56:59
gdzie to socjalne kadra przepiła i kasy nie ma a auta kupują co po chwilka umowa na 5 lat a potem badania i wynocha bo na stałe nie ma kolesiostwo
paw 2016-01-05 19:14:37
Inż - to jeden wielki przekręt dziw że inspekcje i też inne rzeczy tak im gładko przechodzą ale polska z tego słynie dasz w łapę i jak po wodzie spłynie .Jak się pisze dobrze w kajecie to nic nie trzeba robić ;)
anonim gal 2016-05-07 00:00:43
Pracowałem z Inżynierią Rzeszów jako podwykonawca na kilku robotach. To zdecydowanie najlepsza firma budowlana z jaką pracowałem. Kierownicy to doświadczeni budowlańcy, kadra kierownicza ludzka i pomocna, pieniądze zawsze na czas. Pracownicy fizyczni fajne chłopy, szanujący pracę innych. Atmosfera na budowie zawsze na 5 :)
Wyżyłowany 2016-05-16 23:12:11
Dziadostwo nic wiecej, nie polecam...
sd 2016-08-29 09:07:19
Podejmując pracę w IRZ musicie byc przygotowani, że na umowie dostaniecie połowę kwoty na która sie umówiliście na rozmowie, o czym nikt was nie poinformuje, dowiecie się podpisując papier, co nastepuje zazwyczaj w drugim, trzecim dniu pracy, kiedy juz nie ma odwrotu. Reszta kwoty jest wypłacana jako tzw. premia. Co prawda wpływa ona regularnie na konto jednak zapewne jest swojego rodzaju zabezpieczeniem pracodawcy, na które pracownik nie ma żadnego wpływu. Z początkiem stycznia w firmie obniżono pensje o 7-10%, o czym poinformowano pracowników pod koniec stycznia, troche nie w porządku ze pod koniec miesiąca, który przepracowałes dostaniesz 7% mniej kasy, miało to trwać kwartal, nie wróciło do tej pory... zdarzały się podobno przypadki że za niedopatrzenia, rzekome błędy pracowników tez obcinano pensje.
Ziutek 2016-10-05 17:23:34
Firma która nieustająco prowadzi nabór spawaczy. Byłem na próbkach miesiąc temu, niby zadowoleni, mieli się odezwać i dziś znowu widzę ogłoszenie że potrzebują. W ogłoszeniu napisali że 3000 brutto, ale od razu mi powiedział że tyle nie dadzą od razu, więc przystałem na gorsze zarobki... ale jak widać oni szukają chyba jeleni którzy przyjdą pracować za 1850.
xd 2016-10-05 17:36:51
To skoro jest wszystko w porządku @Miks, to wcale się nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne, a skoro umowa jest w pełni respektowana, to nic dziwnego, że są tak popularni. A socjale jakie?
zapamiętam 2016-11-13 14:07:56
Pracowałem w Inżynierii pół roku- o pół za długo. Nikomu nie polecam, śmieszne umowy z premiami, które nie zawsze są w całości wypłacane. Ludzie na stanowiskach kierowniczych bez pojęcia, tylko wchodząc komuś w 4 litery można tam coś osiągnąć, umiejętności nie mają większego znaczenia!!! Uważajcie na dyrektora ZWM, szczególny przypadek!!
zapamiętam 2016-11-13 14:08:22
Zostaw swoją opinię o Inżynieria Rzeszów - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inżynieria Rzeszów