Opinie o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

Jesteśmy liderem na rynku kompleksowych rozwiązań dla osób z niedosłuchem w Europie Centralnej. W Polsce istniejemy od 1992 roku, natomiast od 2010 należymy do Grupy AudioNova, która jest drugą co do wielkości firmą skupioną na problemach osób niedosłyszących. GEERS w Polsce posiada sieć 180 salonów oraz rozwijamy się w postaci otwierania nowych salonów, a w Europie Grupa AudioNova obecna jest w 12 krajach z siecią ponad 1200 sklepów.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

martyna22usa

no i widzicie jak jest 'swietnie', firma idzie na sprzedaz. :) Prezes zalatwil ja w krotkim okresie czasu. Nie zajarzyl, ze z niewolnika nie ma pracownika,a protetyka sluchu to nie sprzedaz oprawek do okularow... Firma nierentowna i pod mlotek. Gratuluje 'sukcesow'. Teraz tez widac kto z wczesniejszych komentarzy byl z biura firmy,a kto pisal prawde. Prezes zarzadzal przez strach, ciecie wszystkiego co jest sensowne, motywuje ludzi i nie nauczyl sie tego, ze tak naprawde protetycy robia sprzedaz przy okazji, a podstawa jest zadowolenie klienta, a nie robienie szopek jak z podrecznika dla akwizytora i zamienianie firmy w sekte. Lata 90 - te dawno temu minely i ten prezes byl za stary i nie nadawal sie po prostu. Nie mowiac juz o wystajacej slomie z butow. Mial duzo szczescia, ze sie zalapal, ale firma lezy... i czeka na nowego wlasciciela. Ciekawe czy ktos go jeszcze zatrudni :) Chyba, ze celowo zeby zniszczyc jakas firme... :D

nick222

Stanowczo odradzam zaczynać pracę w geersie! Zarobki śmieszne a oczekiwania kosmiczne, trzeba dużo czasu poświecić na naukę również poza pracą a na końcu i tak usłyszałam, że staram się za mało. Dużo zależy od tego do jakiego oddziału się trafi (i na jakiego kierownika) ale naprawdę radzę się zastanowić....

Wilkakora
@nick222

jaką naukę!! haha :D nie widziałam, żeby ktokolwiek tam się uczył poza pracą a w samej pracy to tylko wciskactwa,(usunięte przez administratora)manipulatorstwa. Ludzie którzy tam pracują nie potrafią ustawić prawidłowo najprostszego aparatu a co dopiero o jakiejkolwiek dodatkowej wiedzy. Nic dziwnego, ze klienci wciąż się skarżą na jakość słyszenia - wtedy wmawia im się że tak musi być i że to wina ich słuchu - albo ze muszą kupić lepszy i nowszy aparat. Bardzo bardzo smutne

miki

do malwa-to Ty jesteś w błędzie, w każdej firmie gdzie jest sprzedaż, zysk jest najważniejszy, słupki, tabelki itd. Pracownik owszem,ale to sprawa drugorzędna.Masz sprzedawać i sprzedawać!!!

xxx

mako - w jakim ty swiecie zyjesz czlowieku? firma nie ma na celu oszukiwania pracownikow??? idiota! oni sa nastawieni na zysk a nie na twoje szczescie, czas sie obudzic czlowieku

protetyk słuchu

Korporacjonizm. To tyle. Szkoda czasu. Firma typowo sprzedażowa, a nie protetyczna. Z tego co się orientowałam - MOBBING na szeroką skalę. Niektórzy pracownicy mieli PRZEGRANE procesy o mobbing.

Nie tego oczekiwałam.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Pracownik Ve

Tak zmienili nam umowy! Pod koniec listopada kazdy dostał aneksy do umów do podpisania i teraz zarabiamy psie pieniadze!!!

hej

dzieki za info pozdrawiam

gaduła
@hej

A co te aneksy zmieniły w naszych pensjach? sorry bo nie zauwazyłam?

hej

Witajcie pracujemy pod tym samym podmiotem jakim jest grand vision. Tutaj na forum pod nazwa Vision express pracownicy dyskutuja . Rodzi sie pytanie, prosimy aktualnych pracowników o info czy mieliscie jakies zmiany umow zatrudnienia w tym roku? dzieki za info

gaga

zawód protetyka ok,ale w tym zawodzie chodzi przede wszytskim o sprzedaż.Nawet jak bedziesz najlepszym protetykiem z dyplomem, a nie bedziesz potrafił sprzedać aparatu to się nie liczysz.Niektórzy porównują ten zawód do lekarza, nic bardziej mylnego-lekarz nie sprzedaje!

agi

wcale nie trzeba mieć przygotowania, nauczą sie wszystkiego, potem wyślą do szkoły.Ważne ze bedziesz miał dryg do handlu, bo twoim gł. zadaniem bedzie sprzedaż

przeszłość szczęście

dno :)

ewi

1450 zł. na rękę + premia

ewi

dziwię sie niektórym asystentom sprzedaży że za taką pensję jeszcze tam siedzą. No chyba ze lubią tą pracę

Aga

Do tej pracy trzeba mieć mega cierpliwość, podejście do starszych ludzi i nerwy na wodzy. Nie jest to praca łatwa i można śmiało powiedzieć ze nie dla wszystkich. Do tego ciągła nauka i samodoskonalenie.Tak naprawde firma stawia na sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż, reszty nauczą.Wynagrodzenie nie do końca adekwatne.

do kom powyzej pracuje 3 lata od 2 lat jestem kierownikiem i jeszcze nie zdarzylo sie aby moj oddzial nie mial budzetu, trzeba miec wiedze i potrafic pracowac z ludzmi skoro Tobie nie idzie to zmien prace nic na sile ponadto znam w geersie mase zadowolonych pracownikow:) no ale najlepiej narzekaci czekac na cud haha

P.S.B.
@ja

Powodzenia w ciągłej realizacji budżetu :) Jesteś cennym pracownikiem dla firmy Geers, ale dużo jeszcze przed tobą. 3 lata doświadczenia to nie tak długo.

ana

Niestety zarobki ostatnimi czasy zmalały, trzeba sie wiecej napracowac, a i tak nie zarabia sie tyle co rok temu. zaluje ze podpisalam lojalkę. Przykro mi, bo nie czuje sie doceniana, ciagle obcinaja dodatki ktore i tak sa znikome.

grawitacja
@ana

nowy zarząd ,nowy system wynagrodzeń tak przemyślany aby protetyk jednak za dużo nie zarabiał.Brak premii indywidualnych -uznaniowych za sprzedaż aparatów ,brak dodatku stażowego ( oczywiście zlikwidowany z nowym zarządem ) , istnieje -pozostała premia miesięczna za wynik indywidualny ale jeśli przekroczysz odpowiedni próg oraz jeśli sklep tez zrobił odpowiedni wynik ( limity miesięczne rosną ).Istnieją jeszcze premie z okazji świąt grudniowych ale zależne od wynagrodzenia podstawowego.Jakiekolwiek nagrody w konkursach sprzedażowych są przeznaczane dla regionu a potem rozliczane w formie faktur za spotkania regionalne czyli forma kolacji ( przepraszam ale to nie jest zachęta dla osoby mającej rodzinę ,kiedy żyję dniem codziennym -praca,dzieci ),Za zrobienie wyniku sklepu otrzymuje się pisemne gratulacje .....

Prezes

Mam wykształcenie podstawowe. Fakt, że przyjechałem do Polski wystarczył abym dostał dobre stanowisko w zarządzie spółki. Nie narzekam ani na wypłatę ani na nadmiar pracy. Mogę z pewnością stwierdzić, że praca w Geers jest dobrze płątna i łatwa. Wystarczy trzymać pracowników krutko i mobilizować do bezkompromisowej rywalizacji. Reszta robi się sama bo Polacy to głupi naród i lubi być eksploatowany ponad granice swoich możliwości. Proste zasady dla prostych ludzi i wszystko gra.

lola

Dobrych pracowników firma docenia

Witam, zwykle się nie wypowiadam na forach,zwłaszcza o byłych pracodawcach. Dostałam wypowiedzenie z firmy dosłownie z dnia na dzień, przed samymi świętami. Taki miły prezent. Powód? Likwidacja stanowiska pracy. Super, zwłaszcza,że 2tyg wcześniej byłam informowana,że od 1go stycznia dostanę stanowisko kierownicze. No cóż. Widocznie kierownictwo regionalne zapomniało wspomnieć,że moje wypowiedzenie jest od dawna gotowe. Limity były, oddział miał dobry rok..Do dziś nie rozumiem, i nadal nie wiem( nie dostałam żadnej odpowiedzi na to pytanie) dlaczego dostałam wypowiedzenie. Chyba komuś nie podobał się fakt,że upomniałam się o podwyżkę i awans, który miałam obiecywany od 2 lat....Bywa....Praca dawała satysfakcję, pensja niekoniecznie ale w obliczu bezrobocia człowiek pracował....Firma mimo wszystko zachowała się fair-płaciła na okresie wypowiedzenia, odprawa też była więc tu-bez zastrzeżeń. Z rozmów z kolegami,którzy zostali-teraz już nie jest tak kolorowo.Pensje są zmniejszone, brak bonusów,które były motywacyjne. Na święta-nie ma prezentów dla pracowników w formie bonów świątecznych. Cięcia budżetowe kosztem ludzi....Szkoda,że tam na górze nie ma cięć....Pan prezes przyjmuje do pracy swoich byłych współpracowników z poprzedniej firmy.....Świta się powiększa....

jawiem

Racja jest pranie mozgu i podkrecanie sruby czemu ludzie sie na to godza ? Bo ciezko o inna prace i tyle mowie z wlasn doswiadczenia...ale w koncu ile mozna hapac ludzie zaczna sie wykruszac

Zostaw merytoryczną opinię o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.