Salon Agata

Opinie o Salon Agata

Aj

Na wstępie rozmowy poproszono mnie o chwilę cierpliwości, bo rekruter drukował moje CV i miałam wrażenie, że dopiero je czytał. Wydawalo mi się to trochę nie na miejscu. Co chwilę do pokoju ktoś wchodził i przerywał rozmowę. Pytania ogólne dot. doświadczenia.

Ona

Byłam na rozmowie w grudniu 2020 na stanowisko sprzedawca-magazynier w salonie Agata Meble Gdańsk. Osoba, która przeprowadzała ze mną rozmowę była opryskliwa, niekulturalna i ponadto zadawała pytania niezgodne z tym o co może pytać przyszły pracodawca/rekruter, nie przedstawiła się ani nie przywitała się ze mną. W cv mam podaną datę urodzenia (w dzień rozmowy miałam 22 lata), kobieta która przeprowadzała rekrutację (usunięte przez administratora) powiedziała wprost: „wie pani, młodych osób to my raczej nie zatrudniamy bo uczą się i nie są dyspozycyjne”. Straciłam czas i pieniądze na dojazd by usłyszeć takie słowa. Pytania tej Pani były bardzo osobiste, nie dotyczyły zupełnie stanowiska na które rekrutowałam. Była to moja pierwsza rozmowa o pracę po której byłam bardziej zestresowana niż na egzaminie dojrzałości, a pytania wyglądały tak jakbym ubiegała się o stanowisko conajmniej kierownicze. (usunięte przez administratora)zapytała się mnie o satysfakcjonujące dla mnie wynagrodzenie, odpowiedziałam i w odezwie usłyszałam jedynie „yhym”. Nie powiedziała ile wynosi wynagrodzenie w tym salonie i na pytanie „ile wynosi wynagrodzenie?” usłyszałam wymijającą odpowiedź: „wynagrodzenie jest stałe co miesiąc, są dodatki od sprzedaży” - nie odpowiedziała ile wynosi. Szczerze nie polecam tego miejsca. Brak szacunku do drugiego człowieka widać już po samej rozmowie kwalifikacyjnej, oczekiwania wygórowane mimo tego, że przełożonym słoma z butów wystaje.

Były
@Ona

dokładnie jak Pani mówi a ta Pani to Pani(usunięte przez administratora)dyrektor handlowy też mnie dziwi że ktoś obsadził taką osobą takie stanowisko .Dziwi mnie to że nikt e Katowicach tego nie widzi. Zwłaszcza zachowanie i odzywki tej Pani do pracowników jak dla mnie zaciągają pod mobbing. Ale jakimś cudem nikt tego nie widzi

Joanna
@Ona

Mam zupełnie inne doświadczenia ,pozytywna ,konkretna rozmowa najpierw z Panią zastępcą.a potem z dyrektorem bardzo pozytywnie oceniam proces rekrutacji,

Czy Salon Agata praktykuje "luźne piątki"?

Nie

Jacek

W sierpniu kupiłem w salonie Agata w Gdańsku stół sprzedawca poinformował mnie że stół jest do złożenia wykupiłem więc usługę montażu za 199 złotych. Okazało się że trzeba było przykręcić tylko nogi co mógłbym zrobić sam. (usunięte przez administratora). Tak traktuje się klientów w salonie Agata meble w Gdańsku

@Jacek

Przepraszam a czy gdy nogi trzeba przykręcić to nie jest do złożenia? Mogl Pan zapytać jak będzie wyglądał a nie zganiac na pracownika. Pracownik Agaty nie skłamał stół był do montażu.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Salon Agata? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Xxxxx

Byłam tam na rozmowie w sprawie pracy jako magazynier. Osoba z którą rozmawiałam była bardzo niemiła i niekulturalna względem mnie. Także odradzam aplikowanie tam.

@Xxxxx

Jakie wymagania były stawiane przed kandydatem podczas rozmowy kwalifikacyjnej i jakie widełki płacowe zostały Ci zaproponowane? Będę wdzięczny za odpowiedź!

Xxxx

Odradzam tam aplikowanie na magazyn. Osoba rekrutująca jest bardzo niemiła i niekulturalna. Nie ma w ogóle podejšcia do pracowników.

MM

Witam Miałem odbiór mebli i jestem bardzo nie zadowolony i nikomu nie życzę takiej obsługi towar został wywieziony przed magazyn w wadze 170 kg i pozostawiony na palecie zero pomocy przy załadunku Pozdrawiam

Xx
@MM

A to był Pana towar czy pracownika? Pracownik magazynu nie ma obowiązku upychania mebli na samochód klienta a jak u szkodzi samochód? Zawsze można było skorzystać z transportu.

Misza
@MM

Więc fakt iż otrzymał Pan zamówiony towar.był dla Pana zaskoczeniem? Pracownik maga,ynu nie zawsze może pomóc, więc trzeba trochę myśleć i zapewnić siebie pomoc w załadunku, bądź wykupić dostawę.

Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie do sytuacji, która miała miejsce w sobotę 24.10.2020 . W Salonie w Gdańsku. Po odejściu od kasy z pośpiechu nie zabrałem paragonu , zorientowałem się po chwili wróciłem ,'poprosiłem Pana, który siedział na środkowym stanowisku o mój paragon jednak nie mógł go znaleźć i po chwili powiedział, że jak chcę "To mogę poszukać sobie go w śmietniku" i podał mi śmietnik- odmówiłem i wyszedłem bo z tak chamskim zachowaniem to nigdy się nie spotkałem. Teraz nie mam paragonu na rzecz, która jest na gwarancji!bardzo proszę o wyciągnięcie konsekwencji od tego pracownika bo chyba tak nie obsługuje się klientów, dodam, że Pan był bardzo nerwowy i nie sympatyczny,

Były
@Adam

Straszne ale chyba te opinie są o pracodawcy a nie o sprzedawcy . Następnym razem propnuje myśleć co się robi a nie teraz bzdury pisać . Możesz to dla siebie zatrzymać mam nadzieje ze ten pracownik dostanie premie za obsługę takiego id!!!!!!!!!

mala908
@Adam

A co pan myślał, że za Pana roztrzepanie odpowie pracownik i to on będzie grzebał w śmieciach? Wystarczająco dużo roboty mają, żeby jeszcze pilnować paragonów klientów.

Panna nikt

Porównując polskie oraz zagraniczne korpo, wynagrodzenie adekwatne do innych firm. Dyrektor na poziomie, niczym Indianin ze stoicką postawą. Zastępca wymagający, aczkolwiek inteligentna. Dla osób aplikujących w Gdańsku.... musisz mieć „głowę na karku”.

Wojtek

Czy salon działa także online?

E.M.

Zaproszono mnie na rozmowę,opóźnienie pół godziny mimo umówionego terminu.(usunięte przez administratora)..kultura wymaga tego,ze jeżeli rekrutujący obiecuje odpowiedz-to jej udziela.Do dziś czekam:))-pracując z powodzeniem w innej firmie.Nie polecam.

Dominik

W takiej firmie mogą pracować ludzie poważnie podchodzący do swoich obowiązków . Tylko tacy doceniają dobrą firmę.

Anonimowa

Byłam dwa dni i już miałam dosyć. Kierownik straszy pracowników i jest gburem. Jeżeli ktoś chce się czuć jak w (usunięte przez administratora) to droga otwarta. Stawka oczywiście minimalna krajowa

Martyna

Jaka jest stawka? Są jakieś premie ?

Bez palców

Praca na magazynie spoko chłopaki spoko no może nie wszyscy a najlepszy kiero magazynu taki mały rudy ,Lysy (usunięte przez administratora) jak mu palec w (usunięte przez administratora) trzymasz to ok tylko żeby się nie poruszył bo zwolni odrazu . Jest tez paru co chodzą i z (usunięte przez administratora) dają na drugiego niby kolegę trzeba uważać z kim gadasz co gadasz i o kim gadasz acha bym zapomniał ogólnie każdy na swój sposób wali w (usunięte przez administratora) tak krok po kroku wyglada praca na magazynie w meble Agata Gdańsk .

Iwan

Pewnie trzeba się lepiej starać żeby zarobki były odpowiednie?

Zadowolona

Ogólnie praca fajna za fajne wynagrodzenie. Oczywiście jest sporo obowiązków ale nikt za siedzenie nie płaci - to jest jasne.

GOśc

generalnie praca beznadziejna mało płatna bardzo!!!

Zenek

To zależy jak pracujesz, na jakim stanowisku i pewnie jeszcze inne składniki wpływają na wysokość zarobków. Takiej informacji na forum nie otrzymasz.

Mam pytanie ile można zrobić miesięcznie w Salonie Agata meble.

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Gdańsk

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Agata?

Salon Agata