Opinie o PPUH RADPOL w Nowy Dwór Wejherowski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PPUH RADPOL. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PPUH RADPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH RADPOL w Nowy Dwór Wejherowski

Jaki jest okres rozliczeniowy w PPUH RADPOL? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Basia

Wynagrodzenia są wypłacane do 10 dnia kolejnego miesiąca, nie pamiętam aby kiedykolwiek były jakieś opóźnienia

... Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 godzin.

Dlaczego usuwacie komentarze? Nie macie jak, żeby mierzyć się z prawdą o sobie? Czy oklamujecie siebie, tak jak myślicie oczy innym?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PPUH RADPOL? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

andy Nowy wpis

wynagrodzenie wpływa zgodnie z umową. co miesiąc!

Basia Nowy wpis

Barbara

Pracuję w @Radpol od 10 lat, moje doświadczenia są pozytywne. Mnie osobiście odpowiada praca w firmie, w której nie jestem tylko numerem w dziale HR - jak ma to miejsce wielu korporacjach. Podoba mi się indywidualne podejście do pracownika i dobre warunki pracy. Oczywiście zdarzają się zgrzyty, aczkolwiek nie przeważają one nad pozytywami :-) Z rzeczy praktycznych mogę powiedzieć, że wynagrodzenie jest zawsze na czas; zarobki są niezłe; jeśli ktoś, z własnej inicjatywy, chciałby się kształcić czy rozwijać to firma daje takie możliwości - np. finansuje kursy czy szkolenia; nie ma problemów z dogadaniem terminów urlopowych itp. Tę firmę tworzą ludzie - pracodawcy i pracownicy - zarówno na jednych jak i na drugich nie mogę narzekać :-)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PPUH RADPOL? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Ile jest zmian w PPUH RADPOL?

Teresa

No jakoś słabo to z Twojej perspektywy wygląda. :/ Piszesz że pensja 4 tys według niego wygórowana, ale czy właśnie tyle tu się zarabia?

Karma wraca! pamiętaj! Miałeś umowę okresową którą wypowiedzieliśmy. Nie byliśmy zadowoleni z jakości pracy którą reprezentowałeś. Rozmawiać nie było o czym. Dlaczego Cię dzisiaj nie ma w pracy?Dostałeś wymówienie i od razu choróbsko powaliło? słabe ! Firma działa w oparciu o pracowników z wieloletnim stażem. Na 40 zatrudnionych tuzin ma staż 10 letni lub dłuższy. Marcin16 letni!. On decyduje z kim nie chce pracować i my mu ufamy! Dobrego pracownika się nie pozbyliśmy, małostkowego tak.! Bo czym jest obrzucanie kłamstwami o złych warunkach pracy? kołchozie ,toalecie na czas? Szczególnie po miesięcznej kontroli P.I.P która przeszliśmy bez większych uwag. Czym jest ten sam komentarz o mojej innej firmie w której nigdy nie pracowałeś? karma wraca pamiętaj!

andrzej

Nie pracowałeś ani jednego dnia w tej firmie więc nie rozumiem tWOJEGO ZACHOWANIA! Facet by wiedział jak się zachować. Bo po tym jak kończy się Go ocenia! Usuń nieprawdziwe wpisy i zmiataj do piaskownicy.

Justyna

Dalej atmosfera przesycona plotkami i zawiścią czy może już jest lepsza? No i co z szefostwem, dalej trzeba uważać na jakieś zmiany humoru?

Wojtek

Jakie trzeba spełniać wymagania żeby dostać się do tej firmy ?

Maro

Wiesz co, to nie są jakieś mega złe przemyślenia, ale w każdej pracy ludzie są kluczowym czynnikiem.

kolega z wojska

witaj kolego - nie wiem czy nadal lub już pracujesz jw. - ja pracowalem i już nie pracuję mam swoje przemyślenia z którymi podzielę się z tobą .Prawdą jest że płacą w terminie i co do grosz - chwała im za to ale jest drugie dno sprawy a mianowicie - trzeba być czujnym jak ważka aby odnazleżć sie w kociołku pełnym zawiści plotek i podpuszczań - uważnym na humory Pana Juniora - z Seniorem da się żyć... choć przychodzi mi na myśl - historia z dobrym i złym policjantem - ciekawe skojarzenie... Junior ma swoich faworytów którym odpuszcza reszta ma go słuchać donosić - oczywiście uprzejmie - raz na jakiś czas zwolni kogoś ku przestrodze pozostałych roboli .zapomnij o sobotach a jak trzeba to i o niedzielach-masz być dyspozycyjnym i słuzyć Juniorowi który - fakt dba o firmę ale nie o ludzi - w okolicy brak firm to się młodemu poprzewracało od nadmiaru władzy.Aktualnie szukaja nowego narybku - życzę tobie powodzenia

~C

Słowa kojarzące się z PPUH RADPOL (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, męcząca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niedostateczny . Atmosfera i ludzie tam pracujący są do zaakceptowania . Od jakiej stawki można negocjować pensję? w zależności od stanowiska i umiejętności od ok 1700zl (netto) Najbardziej podobało mi się w PPUH RADPOL: ciekawość projektów Najbardziej nie podobało mi się w PPUH RADPOL: nieporozumienia w firmie w relacjach pracownik - pracownik jak również pracownik - szef

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH RADPOL - Nowy Dwór Wejherowski

• Jak się pracuje w PPUH RADPOL?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH RADPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH RADPOL?

PPUH RADPOL
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.

PPUH RADPOL