Opinie o Szreder Krystian Mechanika Pojazdowa Auto-Diesel Krystian Szreder w Nowy Dwór Wejherowski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Szreder Krystian Mechanika Pojazdowa Auto-Diesel Krystian Szreder. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Szreder Krystian Mechanika Pojazdowa Auto-Diesel Krystian Szreder na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szreder Krystian Mechanika Pojazdowa Auto-Diesel Krystian Szreder w Nowy Dwór Wejherowski

Iza Nowy wpis

Polecam tego mechanika. Pan Krystian bardzo konkretnie wytłumaczył i usunął awarie w aucie. Naprawa zakończyła się przed szacowanym czasem.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Szreder Krystian Mechanika Pojazdowa Auto-Diesel Krystian Szreder? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Mechanik?

Mariusz Pyzdry Nowy wpis

Firma Bardzo Dobra. Pan Krystian przemiły człowiek . Zawsze dobrze naprawione i w normalnej cenie . Polecam wszystkim co chcą jeździć a nie pchać . Moje sugestie dla Auto-Diesel Naprawa Pomp Wtryskowych Krystian Szreder: Super Firma . Bardzo miła obsługa . Polecam Wszystkim. Cena ok naprawa profesjonalna Lubię atmosferę w Auto-Diesel Naprawa Pomp Wtryskowych Krystian Szreder za: Bardzo dobra

Michał Nowy wpis

Posiadasz nowe wiadomości dotyczące zatrudnienia oraz rozwijania się firmy Auto-Diesel Naprawa Pomp Wtryskowych? A może byłeś związany z tą firmą w przeszłości? Jeśli tak, napisz proszę w tym temacie rzetelną opinie! Z miłą chęcią poznamy najświeższe informacje związane z pracą w tej firmie, stąd proszę Was o nowe kulturalne wpisy w tym temacie!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Szreder Krystian Mechanika Pojazdowa Auto-Diesel Krystian Szreder? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dani

Warsztat godny polecenia ! Jedyny warsztat w którym pracują stali i dobrze wykwalifikowani pracownicy .

magda

podobnie,... miałem problem bo nie działał alarm, zawiozłam auto i powiedział, że problem był z komputerem, za naprawe wziął 500 zł. Jego uczeń zna się z moim synem... jak się okazało baterie w pilocie wymienił ... oszust jeden

mariusz

oszukuj zamiast sterownika pompy który miał być wymieniony polotów wtyczkę o czujnika położenia walu za to zapłaciłem 400zl opel omega 2.2dti nie polecam

lena

Zgadzam sie z przedmówcami -szarlatan i oszust

asio

oszukał mnie na tym ze zdiagnozował uszkodzony sterownik pompy.poprawił tylko wtyczkę od czujnika poleżenia walu.skasował mnie 500 za sterownik nie polecammmm

lonik

Nie polecam!Auto stało w warsztacie 1.5 mies.bo ponoć pompa padła to auto zabrałem do innego mechanika i co najlepsze ze w ten sam dzien odebralem bo okazaly sie swiecedo wymiany.Koleś scieme wali ludziom jak ich mało ze naprawia pompy itp. a zawozi do prostu do pompiarza.Nie dajcie sie zrobic w balona.

Zostaw merytoryczną opinię o Szreder Krystian Mechanika Pojazdowa Auto-Diesel Krystian Szreder - Nowy Dwór Wejherowski

Szreder Krystian Mechanika Pojazdowa Auto-Diesel Krystian Szreder
  • Polna 7