logo PPUH RADPOL

PPUH RADPOL

Nowy Dwór Wejherowski

Opinie o PPUH RADPOL

~C 2008-10-12 22:14:24
Słowa kojarzące się z PPUH RADPOL (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, męcząca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niedostateczny .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są do zaakceptowania .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? w zależności od stanowiska i umiejętności od ok 1700zl (netto)
Najbardziej podobało mi się w PPUH RADPOL: ciekawość projektów
Najbardziej nie podobało mi się w PPUH RADPOL: nieporozumienia w firmie w relacjach pracownik - pracownik jak również pracownik - szef
kolega z wojska 2015-03-11 13:43:05
witaj kolego - nie wiem czy nadal lub już pracujesz jw. - ja pracowalem i już nie pracuję mam swoje przemyślenia z którymi podzielę się z tobą .Prawdą jest że płacą w terminie i co do grosz - chwała im za to ale jest drugie dno sprawy a mianowicie - trzeba być czujnym jak ważka aby odnazleżć sie w kociołku pełnym zawiści plotek i podpuszczań - uważnym na humory Pana Juniora - z Seniorem da się żyć... choć przychodzi mi na myśl - historia z dobrym i złym policjantem - ciekawe skojarzenie... Junior ma swoich faworytów którym odpuszcza reszta ma go słuchać donosić - oczywiście uprzejmie - raz na jakiś czas zwolni kogoś ku przestrodze pozostałych roboli .zapomnij o sobotach a jak trzeba to i o niedzielach-masz być dyspozycyjnym i słuzyć Juniorowi który - fakt dba o firmę ale nie o ludzi - w okolicy brak firm to się młodemu poprzewracało od nadmiaru władzy.Aktualnie szukaja nowego narybku - życzę tobie powodzenia
Maro 2016-04-20 12:03:05
Wiesz co, to nie są jakieś mega złe przemyślenia, ale w każdej pracy ludzie są kluczowym czynnikiem.
Zostaw swoją opinię o PPUH RADPOL - Nowy Dwór Wejherowski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH RADPOL