Opinie o A&A MARKETING Sp. z o.o. Sp. k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy A&A MARKETING Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w A&A MARKETING Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&A MARKETING Sp. z o.o. Sp. k. w Łódź

Weronika Nowy wpis

Widzę że większość opinii na plus. Możecie mi powiedzieć na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek? :) Mam doświadczenie w branży i zastanawiam się czy w firmie musiałabym zaczynać od początku, czy łatwo "wskoczyć" na wyższe stanowiska?

Marta Nowy wpis
@Weronika

Na plus?? Umiesz czytać?

Grażyna Nowy wpis

No widzę że sporo opinii się tu uzbierało, fajnie że jest o czym poczytać i wyciągnąć wnioski. No a jak aktualnie wygląda tam kwestia wynagrodzeń? Jakich kwot można się spodziewać na początek ?

Niezadowolony Nowy wpis

Najgorszym obiektem jest chyba Łagiewnicka. Pracowałem tam i są tam osoby z którymi się nie da współpracować. Zwłaszcza z Panią Kierownik. Wykorzystują bardzo człowieka. Nawet najemcy mają bardzo złą opinię na temat Pań które tam pracują.a to na Zachodniej jest atmosfera w porządku normalnie do ludzi podchodzą i tam polecam pracę.

Filip

Warto jeszcze wiedzieć, że firma jest dobrym pracodawcą. Praca w takiej firmie daje duże możliwości rozwoju!!

Brałeś udział w rekrutacji do A&A MARKETING Sp. z o.o. Sp. k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
klient

Faktycznie firma ma wymagania, i na pewno dla młodych osób styczność z rzeczywistością nie jest łatwe. Szczególnie kiedy sobie uświadamiają że nie są tak genialni jak im ich rodzice przez całe życie mówili i nauczyciele na studiach że będą od razu zarabiać duże pieniądze po studiach. Lubię i śledzę firmę A&A bo moi rodzice kupują w ich sklepach biżuterię, a ja ostatnio w ich nowym salonie w Porcie Łódź kupiłem obrączki :-D. Firma cały czas się rozwija, otworzyła Hotel Łódzki Pałacyk, kupiła Zamek w Niemodlinie i rozwija golfa. Jest to nieliczna firma lokalna, która się rozwija, teraz świat opanowują duże korporacje (sam pracuję w HP), którym tylko zależy na wyciskaniu z ludzi , a podatki płaca za granicą przez swoje spółki córki. Piszecie że A&A nie zależy na pracownikach i jest tylko zainteresowana aby wyciskać zysk?? Poczytajcie ile robią dla miasta, ile pieniędzy przeznaczają na projekty nie dochodowe.

lokG
@klient

Tu jest mowa o firmie doradczej, handlującej nieruchomościami a nie sprzedającej biżuterię, Nazwy ci się pomyliły.

Magda

Ludzie.... A&A Young Professionals tj. program stażowy został zakończony w 2014 roku.... Nie wiem po co ta sztuczna dyskusja.

Agata

@piotrek, możesz napisać coś więcej na temat pracy w A&A Professional? Z ,Twojej opinii wynika, że jesteś zadowolony ze współpracy, z czego konkretnie? Poruszajmy takie kwestie ,ponieważ są one najważniejsze dla kandydatów chcących pracować w firmie. Może firmy prowadzi rekrutację?

piotrek

Dobra i porzadna firma, jesli ktos nie utrzymuje sie w niej to tylko swiadczy o checiach lub umiejetnosciach tej osoby

piotrek

dziki borsuk

Super firma, świetnie zarządzana z fajną profesjonalna i wykształconą kadrą.

redt

Wiadomo czy w najbliższym czasie bedzie szansa załapać się na cieślę szalunkowego? Oferty mają rozsądne.

Obrońca

Z grona stażystów zostało zatrudnionych 3 osoby, które pracują do dziś. Jak ktoś zamiast się czegoś nauczyć przychodził grać w pasjansa to się nie dziwmy, że firma podziękowała za współpracę, a pełni goryczy ex praktykanci wylewają publicznie swoje żale. Ja mam dobre wspomnienia, nauczyłem się wystawiać fv, robić korekty fv, przerobiłem ofertowanie, robienie raportów sprzedaży, pokazywałem lokale, uzupełniałem umowy najmu. Śmiało powiedzieć mogę, że nie przestałem przed ksero 3 miesiące. Nie czułem się wyzyskiwany, fajna przyjacielska atmosfera. Na koniec dostałem referencje.

nie

miałem przyjemność pracy w A&A. powiem krótko - WYZYSK. Docenia się tam tylko cwaniaków którzy dobrze w t.. włażą. Wykształconych i sumiennych niestety już nie, nie warto się dla nich poświęcać, i tak nie będziesz doceniony. Moja rada - jeśli masz trochę oleju w głowie - nie daj się wrobić.

viki

pracowałam tam, ale krótko. Co tydzień spotykają się i robią burze mózgów. Chodzi o to, żeby wyciągnąć pomysły od młodych kreatywnych ludzi, które przekładają się na zyski dla firmy ale nie dla pomysłodawcy. Atmosfera nie do wytrzymania, jeden drugiego utopiłby w łyżce wody ale udają zgrany, świetnie zintegrowany kolektyw. Praca dobra dla pomysłowych, cynicznych cwaniaków.

trol

Idz pracuj za małe pieniądze. Jak masz czas w wakacje. Pozniej uciekaj, może są fajni ludzie tam, tylko po co sie męczyć. Największe schody zaczynają się jak powiesz im że inne biura płacą większą prowizje. Tragedia zmarnowany czas. Adrian się uśmiecha ale mało go obchodzi że ty nic nie zarabiasz, chociaż będzie cie gorąco motywować do tego byś dalej pracował, nawet za free. Miesiąc to aż za długo by tam pracować.

andrzej89

maciejko mamy widze te same rozterki życiowe. też szukam praktyk w doradztwie i marketingu i dlatego chciałbym sobie zorganizować praktyki właśnie w A&A Young Professionals, czy już może masz na ten temat jakieś informacje którymi mógłbys się podzielić i co ułatwiłoby mi sprawę? pozdrawiam serdecznie

Oszustwo i manipulacja

Właściciel zna się na psychologii zarządzania, potrafi bardzo dobrze manipulować ludźmi, aby się zaangażowali na 100% a jak się zorientujesz, że to oszustwo to niestety maska spada... I widzisz paskudny obraz rozczarowania. Przykre,przecież można być zarówno biznesmanem i człowiekiem klasy.. Kimś z honorem.

Malza

Dokładnie płacą samą prowizje, w dodatku dosyć niską w porównaniu z innymi. Jeśli chcecie to zapytajcie się ich konkretnie jaką oferują prowizje. A później zadzwońcie do 2-3 innych biur i tam się zapytajcie. Rożnicę są około 30 % na niekorzyść A&A. Po za tym ceny najmu u nich są dosyć wysokie. Przedsiębiorca to nie jest idiota. Zanim wynajmie to popyta się w innych miejscach zobaczy że z m2 jest 2-3 zł taniej i sobie gdzie indziej wynajmie. Gadanie że pośrednik jest najważniejszy to tylko takie gadanie. Dziwne że pomimo takich wspaniałych warunków nikt w tej firmie nie zostaje. Nie dajcie sobą manipulować bierzcie zaświadczenie o praktykach i uciekajcie.

Piotrek

na pierwszy rzut oka wszystko wygląda profesjonalnie, jednak po bliższym poznaniu okazuje się że to jedna wielka bańka mydlana. Pęka w momencie kiedy zdasz sobie sprawę,że znaleźli osła który pracuje za darmo...Wtedy odchodzisz albo sami Ci podziękują z byle powodu. Przez 3 miesiące, może uda Ci się znalezc kogos komu wynajmiesz biuro badz magazyn. Najemca zostaje i placi czynsz a CIebie juz dawno nie ma i nie dostajesz nawet zlotowki.. Nie warto marnowac czasu

R

Ludzie tam za samą prowizję pracują, ciastka mogą sobie za to kupić :D Atmosferę zmienić od siebie? To nie zmieni podejścia właścicieli

Zostaw merytoryczną opinię o A&A MARKETING Sp. z o.o. Sp. k. - Łódź

• Jak się pracuje w A&A MARKETING Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy A&A MARKETING Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

A&A MARKETING Sp. z o.o. Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Piotrkowska 146
    90-063 Łódź

A&A MARKETING Sp. z o.o. Sp. k.