Opinie o MR Clean Spółka z o.o. w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MR Clean Spółka z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MR Clean Spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Clean Spółka z o.o. w Skawina

Gosia

Mam szczęście do takiego zespołu w pracy, że już każda z nas wie, co ma robić, jak się dzielimy i kto za co odpowiada. Robota idzie szybko, szefowie chwalą i stawiają nas za wzór innym. Fajnie jest tu pracować.

Mirosław
@Gosia

Miło czyta się opinie, gdzie widać, że w firmie panuje dobra atmosfera. Często dobra atmosfera rekompensuje wiele innych negatywnych aspektów, które są w danym miejscu pracy. Wiesz może, czy istnieje możliwość zatrudnienia w tej firmie na pół etatu?

@Mirosław
@Mirosław

Czy ja dobrze widzę, że sugerujesz istnienie "wielu innych negatywnych aspektów" w firmie?

Do Gosi
@Gosia

Masz rację. Atmosferę pracy tworzą ludzie. Jak się dobrze dobierze ekipę, to praca idzie sama

Sama mama
@Do Gosi

Jestem samotną matką, której wiadomo łatwo nie jest. Pracując w MrClean (hotel) mogę sobie tak poustawiać grafik, że odbiorę dzieci albo uzgodnię z sąsiadką, że się nimi chwile zajmie, a ja wracając po południu mam czas jeszcze, żeby posiedzieć z nimi przy lekcjach i czy po prostu pobyć z dzieciakami.

Studentka

Już tu nie pracuję, ale polecam Mr Clean nie tylko dla studentów. Elastyczny grafik i dobra atmosfera. Można dorobić albo zarobić, zależy od potrzeb i życiowej sytuacji. Sprzątałam biura i miło wspominam. Pewnie będzie to jedno z moich ważniejszych zawodowych doświadczeń. Nauczyłam się szacunku do ludzi i szacunku do pracy.

Biurowiec

W pracy z klientem może być różnie. Kiedy sprzątasz biura możesz natknąć się na marudy kręcące nosem, albo fajnych ludzi, z którymi możesz porozmawiać, a nawet się zaprzyjaźnić. Aby dobrze ogarniać robotę potrzeba trochę sprytu, trochę sympatii do ludzi i zapał do pracy. Wtedy będzie dobrze

Pokojowa

Lubię pracę w hotelu. Trzeba mieć swój sposób na wyrobienie się w czasie i trochę sprytu, ale dla chcącego nic trudnego. Polecam MrClean

@Pokojowa

Też tak uważam, zwłaszcza, że jest szkolenie. Koordynatorki wszystko wyjaśniają na miejscu, od innych dziewczyn można się uczyć i podpatrywać. Wszystkim zależy na dobrym wyniku, choć oczywiście zdarza się, że trafi się ktoś, kto zupełnie inaczej wyobrażał sobie tę pracę. Ale to jak w życiu, nie zawsze jest idealnie

Firma MR Clean Spółka z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SPRZĄTANIE POKOI HOTELOWYCH. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Mama i córka

Wypowiem się jako córka mamy-rencistki, która u was pracuje. Mama nie korzysta z internetu, ale jak przegląda te wpisy, to zawsze mówi, że też chce coś dodać. Dla mamy wypłata z Mr Clean pozwala normalnie funkcjonować bez obaw, że zaraz braknie jej na rachunki czy leki. Ja też mam interes w tym, żeby mama tu pracowała. Widzę, że to zajęcie daje jej satysfakcję. No oczywiście, że wypłaty mogłoby być więcej. Który pracownik nie marzy o podwyżce. Pozdrawiamy

Grzegorz
@Mama i córka

Czy powiesz coś więcej na temat stanowiska na którym pracuje Twoja mama? Jako rzędu jest wynagrodzenie o którym wspominasz? Czy to prawda, że wypłaty są zawsze na czas? Nie ukrywam, że jestem ciekaw.

@mama i córka
@Grzegorz

Nie wiem, czy mama sobie życzy, żeby mówić o jej wypłacie. Ale tak, to prawda w MrClean płacą terminowo.

Tom

Firma jest już na rynku wiele lat. Są pracownicy, związani z Mr Clean od samego początku. Myślę, że jest to dowód na stabilność i wiarygodność. Z własnych doświadczeń dodam, że wypłata zawsze na czas

Bogna

Mówi się, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Niedawno mój mąż miał bardzo poważne problemy zdrowotne. Zwierzyłam się z tego jednej z dziewczyn ze zmiany, bo już nie wiedziałam, jak sobie radzić. Koleżanka od razu poszła do koordynatorki, szybka burza mózgów, zadzwoniły do innych kobitek i bez problemu poprzestawiały grafik, wzięły zastępstwa, dopytywały, co jeszcze mogą zrobić. Dowiedziałam się tego dnia, że z problemami faktycznie warto iść „do góry”, bo tam też są ludzie. Obiecałam sobie, że napiszę tu o tym i publicznie podziękuję.

Kaśka
@Bogna

Świetna historia. Mnie również mój zespół pomógł, choć może okoliczności nie były takie smutne. Wiem, że mogę liczyć na koordynatorkę choć może się wydawać wymagająca i sztywna, kiedy trzeba to równa babka. Pozdrawiam Kraków :)

Dorota

Mam szansę na pracę w Mr Clean i jeszcze w jednej konkurencyjnej firmie. Weszłam tu, żeby podjąć decyzję, którą wybrać. Podoba mi się to, co tu przeczytałam. Mam nadzieję, że Mr Clean to będzie słuszny wybór.

tomek
@Dorota

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy na ochronie w zeszłym tygodniu. Konkretna rozmowa, zero ściemniania o nieziemskich stawkach, awansach i możliwościach po mitycznym okresie próbnym. Wiem jakie są realia, bo kolegów w tej branży mam sporo, więc nie łapię się na takie teksty. Tu po raz pierwszy usłyszałem, jak będzie. Kawa na ławę. Nie wiem jeszcze, czy mam tę robotę, bo czekam na telefon, ale wiem, czego się mogę spodziewać. Polecam

Grzegorz
@tomek

Czy firma się w końcu do Ciebie odezwała? Chciałbym Cię też zapytać na jakie stanowisko aplikowałeś i o co Cię pytano w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Dzięki.

Anita

Teraz zaczynam studia, wybrałam specjalność hotelarstwo. Pomyślałam, że oprócz tego rozpocznę pracę, gdzie poznam branżę od podszewki, czyli od sprzątania w hotelach. Jak zaczną się na studiach praktyki, to ja już będę do przodu. Znalazłam ogłoszenie MR Clean i spodobało im się moje podejście. Mam obiecane, że dostosują się do mojego grafiku zajęć.

Krystian
@Anita

Polecam, rzeczywiście dobre rozwiązania dla studentów, nie tylko hotelarstwa. Ja studiuję socjologię. Mówiąc pół żartem, pół serio możliwości do obserwacji socjologicznych w hotelach też nie brakuje

K.Z, Katowice

My się śmiejemy, że u nas MR Clean to firma rodzinna. Ja pracuję w hotelu, a synowa sprząta biura. Ja sobie dorabiam w ten sposób do renty, a synowa jest na wychowawczym. Nie narzekamy, choć lekko nie jest. Dla mnie uczciwe warunki, w terminie pieniądze. Wiem na co się zgadzałam i pracuję zgodnie z ustaleniami

Teresa
@K.Z, Katowice

U nas też "rodzinnie". Straciłam pracę w marcu i nie bardzo wiedziałam, co robić. Wydawało mi się, że w moim wieku, to kobieta pracy już nie znajdzie. Mój mąż pożalił się szefowi i następnego dnia byłam już na rozmowie. Potem szkolenie i do pracy. Cieszę się, że nie muszę się już martwić, za co będziemy żyć. Mąż oczywiście pracuje na ochronie, ja sprzątam hotel.

Pracowałam na hotelach we Wrocławiu kilka lat temu. Tam jest naprawdę fajna, zgrana ekipa, więc polecam tym, którzy mają wątpliwości. Byłam wtedy w trochę innej sytuacji życiowej niż dziś. Zaraz po rozwodzie nie było mi łatwo z dzieckiem, ale ta praca pozwoliła mi się życiowo ogarnąć i stanąć na nogi. Mogłam zaplanować sobie budżet domowy, bo wypłatę dostawałam na czas, grafik był elastyczny, inspektorka wymagająca, ale potrafiła zrozumieć moją sytuację. Także nie tylko ludzie na emeryturze, ale także na życiowym zakręcie powinni się odnaleźć w tej pracy.

Beata
@Anna

Cieszę się, że w końcu na tym forum zaczęły się pojawiać też pozytywne opinie o MR Clean. Denerwowało mnie, że piszą tu wyłącznie niezadowolone osoby. Pewnie tak jest najłatwiej pisać w złych emocjach. Ja nie mam problemu, żeby napisać, że lubię swoją pracę. Sprzątam, dobrze sobie radzę i za to mi płacą. Mogłabym siedzieć w domu z wnukami, ale czuję się pożyteczna i potrzebna. Na wnuki mam czas po pracy. Pozdrawienia dla wszystkich z Wrocławia!

Anastazja Wrocław
@Beata

Jestem z Ukrainy. Jak szukam pracy we Wrocławiu, to zaglądam do Internetu szukać opinii, czy z firmą jest ok. Podoba mi się, że tu szczerze ludzie piszą co się podoba. Idę za kilka dni na rozmowę, żeby było wszystko dobrze.

Emilia

Kiedy szłam do pracy w MR Clean nikt mnie nie czarował, że będę sobie siedzieć, a pieniądze same będą wpadać. Od początku mówiono uczciwie, że to zajęcie dla osób, które nie boją się ciężkiej pracy. Uważam, że jasne postawienie sprawy, pozwalają uniknąć nieporozumień. Spodobało mi się to, że nikt nie mydlił mi oczu.

Tomek z ochrony
@Emilia

W mojej branży nie ma ideałów, ale w tej firmie chociaż pamięta się o tym, że pracują tu ludzie, a nie roboty. Parę razy już mogłem się przekonać. Dobrze wiem, co to znaczy złe traktowanie pracownika i na MR Clean narzekać nie mogę. Kilku kolegów już tu ściągnąłem, potwierdzą, co mówię.

Żaba

A ja się przyznam, że narzekałam na Mr Clean na początku i pewnie dalej miałabym złą opinię o tej pracy. Jednak wytrzymałam i teraz jest z górki. Początki nie były lekkie, oj nie. Posprzątanie pokoi w takim tempie, żeby mi się to opłacało, wydawało mi się niemożliwe. Szkolenie pomogło, ale do doskonałości było mi daleko. Zaczęłam jednak podglądać jak radzą sobie inne dziewczyny, popracowałam nad techniką, nabrałam doświadczania i teraz już złego słowa nie powiem na swoją pracę

włodek
@Żaba

Ja sprzątam biurowce od kliku miesięcy. Mam grupę inwalidzką i jak wiadomo z renty człowiek nie wyżyje. Uznałem, że zamiast się użalać nad sobą, spróbuję szczęścia w Mr Clean. Udało się. Nie mówię nawet o pieniądzach, ale bardziej o tym, ze trochę odżyłem, pożartuję, poplotkuję z innymi i człowiek zupełnie inny wraca do pustego domu, a następnego dnia znów mu się chce iść do pracy

G.T.

Na co dzień pracuję na etacie w prywatnym sklepie spożywczym na osiedlu i jak się łatwo domyślić moja wypłata nie powala na kolana. Szukałam pomysłu, żeby sobie dorobić, chociaż wkurza mnie, że w naszym kraju człowieka nie stać na życie z jednej pensji. Próbowałam w chałupnictwie, trochę szyłam na zlecenie i roznosiłam wieczorami ulotki. Kilka miesięcy temu koleżanka poleciła mi MrClean, ona już tu pracuje dwa lata. Dobrze, że jej posłucham. Przychodzę tu nie z obowiązku, ale mam naprawdę zgrany zespół. Czasem się spieramy, wiadomo, ale stoimy za sobą murem. Mogę dostosować grafik sprzątania do zmiany w sklepie i zawsze wpadną dodatkowe pieniądze, co dla mnie jest najważniejsze.

Elwira
@G.T.

Dokładnie tak. Ja też uważam, że praca jak praca. Fajne jest to, że to dobra opcja, żeby sobie dorobić do etatu. Grafik do ustalenia, zamienić się można w razie czego. Jeśli komuś nie wystarcza jedna wypłata do pierwszego to Mr Clean pozwoli zreperować budżet

Mr Clean_oficjalnie

Bardzo dziękujemy za wszystkie opinie. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane pracą przede wszystkim w serwisie sprzątającym hoteli, obiektów handlowych, firm i biur. Praca w naszej firmie to sprawdzona propozycja dla osób szukających zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin, ale także osób, które szukają dodatkowych źródeł dochodu: studentów, emerytów, rencistów, rodziców na urlopie wychowawczym i innych. Na rynku wyróżniamy się jako solidny, płacący w terminie pracodawca. Na stronie internetowej naszej firmy, w zakładce praca, znajdują się oferty, a także formularz aplikacyjny. Zapraszamy.

Kacper

Widzę, że piszą tu przeważnie panie i w dodatku związane z branżą hotelową. Ja chciałem się podzielić kilkoma informacjami, które mam nadzieję, przydadzą się np. studentom, szczególnie, że są wakacje i pewnie wiele osób będzie szukało pracy. Na początek najważniejsza informacja: nie idźcie pracować na obiekty, które Mr Clean obsługuje, jeśli nie chce się Wam pracować. Szkoda czasu. Wiem, że teraz największym problemem wśród młodych ludzi jest to, że im się często nie chce (choć nie chciałbym generalizować). Skąd wiem? W dniu kiedy przyszedłem na rozmowę kwalifikacyjną byłem jedyną umówioną osobą, która zjawiła się w miejscu i o czasie, które ustalała. Reszta nie przyszła. To niezbyt dobrze o nas świadczy, jako o młodych ludziach. Na szczęście rozmowa kwalifikacyjna była bardzo sympatyczna (jedna z milszych, jaką przeszedłem). Po prawie roku pracy mogę powiedzieć, że sprzątanie biurowców to był dobry pomysł. Oczywiście, że nie jest to sielanka, tylko dość wymagająca praca. Dla mnie ważna jest wypłata na czas, nie muszę się martwić, czy będę miał pieniądze na czynsz w terminie i bez problemu wystarczy jeszcze na studenckie życie. Oczywiście można sobie dopasować grafik do zajęć. To podstawa. Od początku dobrze układają mi się relacje z przełożonymi (żartuję, że to pewnie nadal efekt dobrego pierwszego wrażenia, jakie na nich wywarłem) i chwalę sobie atmosferę, a przy takich temperaturach, jak dziś, także to, że pracuję w klimatyzowanych pomieszczeniach. PS. Jestem z Warszawy

Mr Clean_oficjalnie

Dziękujemy za wszystkie opinie. Jesteśmy firmą stale doskonalącą poziom usług dla naszych klientów. W naszej branży najwyższe standardy to podstawa. Od 2004 roku posiadamy certyfikat „Gwarant Czystości i Higieny”, wydawany przez TÜV Rheinland Polska. Z sukcesem przechodzimy cykliczną recertyfikację. To wyróżnia nas na rynku i jest powodem do dumy. Dzięki temu naszymi klientami są m.in. renomowane hotele - sieci hotelowe, rezydencje, apartamentowce, wspólnoty mieszkaniowe, biurowce, banki, a my i nasz personel możemy stale się rozwijać. Z dumą podkreślamy, że wśród naszych pracowników są osoby, które pracują w Mr Clean od początku istnienia firmy, czyli od 1992 roku. Taki staż pracy, to w dzisiejszych czasach naprawdę rzadkość, więc szczególnie doceniamy takich pracowników. Są też takie osoby, które awansowały i doskonale sobie radzą na wyższych stanowiskach. Jesteśmy otwarci na rozmowy z naszymi pracownikami, dostrzegamy i doceniamy wysiłek, dobrą organizację pracy i wysoką jakość oraz starannie realizowane obowiązki. W naszej firmie mogą znaleźć pracę osoby zainteresowane stałym zatrudnieniem, osoby chcące dorobić po godzinach pracy u innych pracodawców, emeryci i studenci. Wykazujemy dużą elastyczność, dostosowując dni oraz czas pracy do potrzeb naszych pracowników. To wyróżnia nas skutecznie na rynku usług sprzątających. Warto to wiedzieć, jeśli myślicie o pracy w Mr Clean. Serdecznie zapraszamy

Olga z Nowej Huty

Piszecie, jakby to była najgorsza na świecie firma i ktoś was zmuszał, żeby tu pracować. Powiem wam, że pracowałam w gorszej. W Mr Clean mam wypłatę zawsze na czas, zdarzają się bonusy i nie muszę się prosić o wynagrodzenie. Wcześniej też pracowałam na hotelach, ale w innej firmie. Najpierw trzeba było się napracować, żeby posprzątać, a potem drugie tyle wysiłku kosztowało upominanie się o wypłatę. Szef był zdziwiony, że coś od niego chcemy. Po tych doświadczeniach doceniam pracę w Mr Clean.

Gabi Kraków

Potwierdzam, że to praca nie dla każdego, ale nie jest tak źle, jak się tu pisze. Kiedy człowiek ma świadomość, że skończyły się czasy, gdy płacili za samo przychodzenie do pracy, to łatwiej zrozumieć, o co chodzi. Klient rozlicza szefa, więc szef rozlicza pracowników. Jak nie będziemy pracować dobrze, to i firma straci zlecenie i my stracimy pracę. Polecam więc podchodzić do obowiązków z większym uśmiechem, mniej narzekania, a wtedy pokoje „robią się” prawie same. Przynajmniej ja mam taką receptę, może i komuś się przyda

Inspektorka

Na co dzień mamy raczej mnóstwo spraw na głowie i sporo odpowiedzianej pracy (to trzeba lubić), ale firma dba o regularne szkolenia i integrację zespołu. Dwa razy do roku spotykamy się, aby porozmawiać, dowiedzieć się czegoś nowego i wymienić doświadczeniami z różnych obiektów. Zawsze jest ognisko, plotki i sporo zabawy, choć przyjechaliśmy przede wszystkim na szkolenie związane z firmą, wymogami dotyczącymi jakości i podnoszenia standardów obsługi. Oprócz tych szkoleń odbywają się regularnie szkolenia produktowe na obiektach.

Zostaw merytoryczną opinię o MR Clean Spółka z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w MR Clean Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MR Clean Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR Clean Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MR Clean Spółka z o.o.

MR Clean Spółka z o.o.