logo Auchan Swadzim

Swadzim

Opinie o Auchan Swadzim

poznanianka 2010-10-24 23:14
anonim - 2009-09-22 17:12:23

Dodaj opinie o Auchan Swadzim - Swadzim. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

super pracodawca..dba o pracowników, wypłata na czas,pakiet socjalny znakomity...tylko jak to bywa w markecie , niskie płace i dziwne etaty (np.5/8)
n 2010-12-22 23:03
Nigdy nie pracujecie tam przez pośrednika - będziecie traktowani jak psy i z godzinę będziecie pracować za darmo i ku chwale ojczyzny.
anonim 2011-07-11 22:46
Generalnie gdyby nie agencje typu Techno Service i Jobman stawki byłyby wyższe. Bo kiedyś były tam inne agencje i stawki nawet były wyższe 3-4 lata temu nie obecnie. Jednak do momentu kiedy będą jelenie którzy będą godzić się pracować za 6 zeta to będzie tak jak jest teraz
pracownik tymczasowy 2014-08-25 08:18
Byłem tam przez kilka dni jako pracownik tymczasowy. Kierownictwo ma poprzewracane w głowach - najłagodniej mówiąc. Osoby, które są niekompetentne i wredne w ogóle nie powinny sprawować takich funkcji! Nie można pójść skorzystać z łazienki bez pretensji. Kierowniczka czepia się o wszystko, co tylko się da, włącznie ze spóźnieniem z wejściem na salę (nie mylić ze spóźnieniem do pracy) o 2 minuty!
andy 2014-12-02 11:35
Po kilku latach pracy na umowę o pracę ok 1300 na rękę, grafik co chwilę zmieniany tak że nic nie można zaplanować, urlop to firma Ci wyznacza kiedy im pasuje a nie tobie, chamskie traktowanie przez przełożonych, wieczne braki kadrowe co przekłada się na naszą pracę.
Normalnie niczym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] we Francuskich koloniach w Afryce 100 lat temu
Bodek 2015-01-28 18:43
Czy ktoś się orientuje ile dostaje "pośrednik pracodawca" za pracownika od Auchan?
michał 2015-05-14 20:50
Na rozmowie powitać Cię może nieogolony i z brudnymi paznokciami jegomość z przerostem formy i niezaspokojonymi aspiracjami. Oferowane płace są śmieszne.
kamil.o 2015-05-14 20:52
Najsłabsza rozmowa na jakiej byłem. Szkoda czau.
Michu 2015-05-20 08:58
Proponowana pensja na stanowisku pracownika technicznego jest śmiesznie niska w stosunku do wymagań i poświęceń, praca na dwie zmiany , sobota, niedziela, dyżury pod telefonem całodobowo, pracownik od wszystkiego, porażka. W Amazonie który słynie z małych zarobków technicznym płacą 2700 3000 netto
pracujący 2015-08-19 22:24
Praca nie jest zła zależy też od działu na jakim się pracuje.Te WEEKENDY w pracy poprostu żenada niedziele powinły być WOLNE od pracy a nie ciągle w pracy w soboty niedziele.Niedziela dzień święty świecić i spędzać z rodziną a nie w pracy .
hahhaaha 2015-09-21 21:41
Zgodzę się tylko z tym że wypłata na czas i socjalka jest. Pensja najniższa krajowa + 50 niezależnie od stażu no chyba że ktoś po znajomości zatrudniony. Szanse rozwoju i szkolenia brak, nawet brak szkoły filara. Ciągłe zmiany kadrowe i osoby bez kwalifikacji na wyższych stanowiskach nie znające się na handlu, bez ambicji chcące tylko zachować stołek... Bilanse , barometr wielka ściema i cenzura. Wszystko musi iść przez przełożonych (droga służbowa) którzy blokują rozwój talentów - ludzi którzy mogą coś wnieść do firmy. Mam nadzieje że centrala zrobi z tym porządek wystarczy możliwość bezpośredniego kontaktu pracownika z centralą.
JA 2015-10-24 17:38
z swadzimiu jak patrzę na te pseudo menadżerki to mi się żygać chce przecież to głąby bez szkoły a wyglądają jak fleje mo znajdziecie dla nich jakieś fitness
papi 2016-02-23 21:50
Pracowałam w Auchan Swadzim 3 lata na 3/4 etatu na większy etat nie miałam co liczyć bo szefowa twierdziła że nie ma kasy na to. A tym co wchodzili dobrze w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dawała 7/8 etatu i awanse. Kierownicy chamscy,urlopy narzucane,godziny dodatkowe wyrabiane za darmo. Obiady za 5zł,dojazd 50zł ty,50zł firma jeśli ktoś dojeżdżał autobusem.
alenka 2016-05-13 16:07
Dopóki ktoś w tej firmie na górze nie zrozumie że czasy jeleni odeszły w niepamięć i nikt już za najniższą krajową w tym kraju zasuwał nie bedzie,to ludziska będą spędzać czas na kolejkach do kasy,a pracownik działu będzie miał w nosie swoją pracę.Tylko pakiet socjalny jest w miarę ale to w żaden sposób nie zmieni tego że ludzi wykorzystuje się za wszawe grosze.
20 lat Auchan 2016-05-15 10:45
Utrzymują zbędnych seniorów którzy tylko budują ścieme dla centrali i masę menadzerów ...a oszczędzają na pracownikach którzy tak naprawdę generują zysk. Przy tych brakach kadrowych na dole, na 200-stu szaraków przypada 40-stu kierowników którzy do pracy się nie garną dając zły przykład podwładnym.
alenka 2016-05-21 16:15
I dopóki tym ludziom generującym zysk będą płacić po 1400zł,zmieniać im ciągle grafiki,kombinować by ukryć nadgodziny,to klienci będą się do sklepu zrażać.A oni się będą dalej zastanawiać dlaczego tak jest.
papi 2016-06-17 10:14
byłam na stanowisku kasjera,zaczynałam na etacie 5/8 potem dostałam 3/4 kiedy zaproponowałam że mogę przejść na cały etat usłyszałam że nie ma na to kasy i mogę przyjść przez firmę zewnętrzną (śmiech),mając zmianę 8h kiedy były święta i braki kadrowe po 2h wypuszczali na przerwę by mieć z głowy a potem kiedy była potrzeba skorzystania z ubikacji były pretensje i tłumaczenie "jak miną kolejki to pójdziesz" w grafiku widzieli o której kończysz mimo to trzeba było się upominać o wyjście do domu żeby zdążyć na tpbusa kiedy już bezpłatny nie jeździł co godzinę,miła atmosfera między pracownikami to się zgadza ale jak wszędzie trzeba uważać na dupowłazów,nadgodzin w wypłacie nawet nie szło się doliczyć jeśli za nie płacili kiedy nie było ich kiedy oddać :)a jak je oddawali to wypuszczali wcześniej do domu mając potem mega kolejki
alenka 2016-06-20 15:56
Nie nadgodziny się nie zdarzają oczywiście te za które trzeba by było zapłacić, one są a potem w niewiadomy sposób znikają. Wtajemniczeni wiedzą jak to się dzieje. Tylko inspekcja pracy nie potrafi a może i nie chce nic zrobić.
edfg 2016-07-06 22:00
hmm to trochsze dziwne bo one powinny byc uwzgledniane
pracownik 2016-10-28 19:54
Nędzne zarobki jak na tak duży sklep. Wymagania i obawiązki ogromne a wynagrodzeniea najniższa krajowa nie ma się co dziwić ze brakuje pracowników .Nikt nie chce charować za 1400 zł i to jeszcze sobota niedziela na trzy zmiany bez słowa dziękuje nie polecam. Są lepsze mniejsze markety np lidl biedronka gdzie placa więcej i atmosfera lepsza oraz warunki pracy
pracownik 2016-10-28 19:55
Bolek 2017-02-28 01:10
Tak to wyglada w Auchan. Szkoda zycia na Auchan.
ZaleCzek 2017-03-15 18:51
W Swadzimiu i tak o wiele lepiej niż w Komornikach tam to dopiero jest hardcore podejścia do Ludzi na dole...
Iwona 2017-04-04 10:23
@ZaleCzek a czym różni się praca w Swadzimiu? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.
Zostaw swoją opinię o Auchan Swadzim - Swadzim
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Swadzim