Opinie o PPHU "DUET" S.C. MIELEC w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PPHU "DUET" S.C. MIELEC. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PPHU "DUET" S.C. MIELEC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU "DUET" S.C. MIELEC w Mielec

Glizda Nowy wpis

Szef tej firmy to dziwny człowiek jego słowo jest nic nie warte! Proszę nie zbliżać się do tej firmy !NIE POLECAM I OSTRZEGAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodek

Sami sobie szkodzimy i dopiero po odejściu jest żal za utracona dobrą pracą?

Wladymir Nowy wpis
@Dodek

Pracy mnogo diegow malo. Szef za wszystko udzierzaju. Wyplata 260 zlotowek, za dien i to za jazdu z adr. Wozicieli brakuje awta stoit.

Adam Nowy wpis
@Wladymir

260 zł za dzień to mało? Wiadomo że z uprawnieniami ADR bierze się więcej ale wydaje mi się, że stawka jest spoko. Na jakiej umowie jesteś, bo szukam pracy jako kierowca i zastanawiam się co dają? B2B czy na czas określony?

Kierowca Nowy wpis
@Adam

To policz 22 dniowki w kabinie po tej stawce za dien, policz ile musisz kupic na dwa tygodnie w droge pomnóż przez dwa bo zjazd co 2tyg.dolicz prysznice i toalety na uni Europejskiej to zostanie ci z wypłaty 4700zl i w ciągu miesiąca jesteś 6 pełnych dniowek. Żyć nie umierać

Kierowca tir

Nie polecam dniowki jakie ci proponują (usunięte przez administratora)zł bez żadnej podstawy. Jazda po 2,3 tygodnie zjazd w piątek wieczór a wyjazd w poniedziałki najpozniej4 rano. Po przepravowaniu miesiąca okazuje sie ze dniówka wychodzi(usunięte przez administratora)zl i nikt ci tego nie wyjaśni. Obciążenie za wszystko.(usunięte przez administratora) Ogłoszenia przyjmę kierowcę non stop w necie także wiadomo o co chodzi. (usunięte przez administratora)

Tadzio

W Duecie zawsze były tylko OBNIŻKI a nie podwyżki.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PPHU "DUET" S.C. MIELEC się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

@ups dlaczego nigdy? To nie ma podwyżek?

Co jaki okres czasu w PPHU "DUET" S.C. MIELEC można ubiegać się o podwyżkę?

Ups

NIGDY????????

Sławek

Nie polecam!umowa opłacana od najniższej krajowej. Dniowki (usunięte przez administratora)bez żadnej podstawy. Jazda po (usunięte przez administratora)godz pracy, obciążany jesteś za wszystko, urlopu ci nikt nie zapłaci, zjazd na wek osobówka lub stopem w piątek wieczór i wyjazd do tira w poniedziałek 4 rano,za dojazd masz nie zapłacone. Jak chcesz się zwolnić z twojej winy to (usunięte przez administratora) wypłaca ci to co na umowie bo przecież tyle podpisywałeś.

Jasiek

Firma jak najbardziej dobra więc nie dziwi mnie tęsknota nawet po jakimś czasie.

Fifi

Witam, Dane mi było przepracowac w tej firmie miesiąc jakieś 2 lata temu na stanowisku spedytora. Pracowałem najlepiej jak potrafiłem, sumiennie oraz bezbłędnie. Każde powierzone mi zadanie realizowałem wykonywałem bez mniejszego problemu. Rozpoczynając pracę miałem już spore doświadczenie i wiedziałem o co chodzi w tej pracy. Gdy przyszedł dzień wypłaty, dowiedziałem się iż jest to mój ostatni dzień w tej firmie. Bez uprzedzenia zostałem zwolniony w jednym dniu. Pracowałem oczywiście bez jakiejkolwiek umowy ponieważ miałem ją dostać po pierwszym miesiącu... :) Jako powod zwolnienia usłyszałem,, Trzeba dać się sprawdzić komus innemu''. Ogólnie firma porażka. Ie polecam nikomu, chyba że ktoś ma zbędny czas na zmarnowanie.(usunięte przez administratora)

Damian
@Fifi

Jestem mocno zaskoczony tym, co napisałeś. Zwolnienie bez wcześniejszych zapowiedzi nie należy do przyjemnych sytuacji. Czy w trakcie swojej miesięcznej pracy w tej firmie udało Ci się nauczyć czegoś, co przydało Ci się w dalszej karierze zawodowej?

Praca12
@Damian

A szukają w ogóle teraz nowych osób do pracy? Czy raczej bez szans?

Izydor

@Driver Może masz wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Driver
@Izydor

Dzwoń, pytaj, może akurat będzie ktoś potrzebny.

Grażyna
@Driver

@Driver Jak wygląda praca kierowcy w DUET? Weekendy są przeważnie wolne? Z góry dzięki.

Driver

Kasa sie zgadza, jest wszystko na czas. Nowe auta, fajni ludzie w biurze. Jest ok! Polecam

Mały Ludzil

Aaa lepiej o tej firmie nie pisac bo za dużo syfu na wierzch wyjdzie. Że np sie wozi ADR a potem- wina , soki ,itp tak - tak lepiej o tym nie psac....????

Krzysiek

Podejście właścicieli firmy jest poniżej pasa. Nie polecam

Sashka

Motto firmy. Wracaj na ukrainu bez diengów

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na forum o PPHU "DUET" S.C. MIELEC w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Kapitan bomba

Do Administrator : Spróbuj sam tam dopracować a jak sie bedziesz odchodził to pan" W " ci pokaże ile to kosztuje.....

a wam się jeszcze wypłaty zachciewa........

e tam gazda darmo daje paste do polerowania felg i szmaty .

OTTON III

PPHU DUET SPÓŁKA Z UA HAHAHA

admin

Osoby szukające pracy w firmie PPHU "DUET" S.C. MIELEC chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

szakal
@admin

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU "DUET" S.C. MIELEC - Mielec

• Jak się pracuje w PPHU "DUET" S.C. MIELEC?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU "DUET" S.C. MIELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU "DUET" S.C. MIELEC?

PPHU "DUET" S.C. MIELEC