Bruk Bet Solar (Bruk-Bet Sp. Z O.O.)

Opinie o Bruk-Bet Sp. z o.o.

nek

Na stanowisku od roku, bardzo sobie cenie i na dodatek jest tu spoczko ekipa a to jeden z ważniejszych czynników.

Mirosław
@nek

Wiadomo że jak atmosfera fajna to aż się chce przychodzić do pracy. A jak z zarobkami? Też spoczko??

Aner
@Mirosław

Zależy co według Ciebie jest spoko zarobkami, ja nie narzekam - dobrze płacą moim zdaniem, jestem zadowolony, ale wiadomo - finanse to kwestia indywidualna.

Mrek
@Mirosław

Zarobki są dobre, ale najważniejsze to mieć chęć do pracy

ben

Jak się wywiązujesz z obowiązków to nikt się nie czepia. Kasa spoko, warunki teak samo.

czaro

Pracowałem z 5 lat i nie było większych spinek. Jako pracodawca zdecydowanie się sprawdza.

tiko

Pracuje od kilku lat i raczej nigdzie się nie wybieram.

Alek

Chwile pracowałem i dobrze wspominam.

Misho

Czy ma ktoś informację, na temat procesów rekrutacyjnych w firmie? Jak to teraz wygląda? Ile się czeka na informację zwrotną?

RICK

Cześć, czy ktoś z Was pracował może w dziale marketingu? Jaka jest atmosfera? Rzeczywiście są benefity?

Mietek

Co ma zarząd widzieć ? Jest jak jest dlatego że Zarząd jest cały czas okalmywany przez złotoustych frajerów jakich sam zamontował na stołkach.

Franek
@RICK

Pracowałem prawie 2 lata jako marketingowiec, atmosfera bardzo dobra, miałem wsparcie od przełożonych i współpracowników. Pieniążki też bardzo fajne, szczerze polecam

Tomo
@Franek

Mogę spytać gdzie trafiłeś na ofertę pracy? Aktualną?

Seva
@Tomo

W necie szukałem i na ich stronie i na pracowych ogłoszeniach :)

Bolo

Zgadzam się, ale jak podonosisz to bedzuesz uznawany za oddanego i godnego zaufania. Jak Ci to pasuje to aplikuj.

BB

Pracowałem w Bruk Bet i było ok robiłeś swoje kasa była nikt nie narzekał czasami zebrałeś opier ale dział Omagow polecam ludzie spoko ale odkąd kryzys jest to ludzi zwalniają i nie wiadomo kiedy wróci

Remo

Cześć, widziałem ofertę pracy na doradcę handlowego w moim województwie. Warto aplikować na to stanowisko?

Alfred
@Remo

Cześć, zdecydowanie polecam. Pracowałem w Bruk-Bet jako handlowiec prawie 2 lata, niestety z prywatnych powodów musiałem zrezygnować. Szkolenia na dobrym poziomie, jeżeli nauczysz się oferty poradzisz sobie na pewno. Bardzo dobre wynagrodzenie, wystarczy być solidnym i dobrze zorganizowanym. Otrzymywałem też wsparcie ze strony współpracowników - do tej pory mamy kontakt.

Malina Chosór
@Remo

Jak najdalej od tej firmy. Nie warto i nie polecam.

@Alfred

Dzięki bardzo za odpowiedź! A czy te szkolenia same w sobie wystarczają by się przygotować czy dużo musisz robić ponad to?

Salamandra
@Remo

Akurat poziom szkoleń w BrukBet jest na tyle spoko, że wszystkiego się dowiesz właśnie z nich. Oczywiście super, jeśli poszerzysz sobie wiedzę, bo to tylko na Twoją korzyść ;)

Beata
@Salamandra

te szkolenia to robi jakis pracownik firmy czy ktos z zewnatrz?

goldie
@Beata

Wszystko zależy od rodzaju szkolenia:) A jakie Cię interesują?

@goldie

Dzięki za odp. Właściwie ogólnie pytałem czy jest tu jakaś szansa na rozwój bo nie ukrywam, że zależy mi na tym, żeby "nie stać w miejscu".

maryfairy
@Alfred

Dzięki, za merytoryczną opinie. Takie są na tym forum bardzo potrzebne a mam wrażenie, że jest ich coraz mniej.

Tomo

Cześć, gdzie mogę zobaczyć jakie są aktualne oferty pracy?

rusałka
@Tomo

Na stronie masz zakładkę kariera https://www.bruk-bet.pl/kariera/ ale i na pracuj powinny być oferty :)

Kim

Bardzo spoczko pracodawca. Już nie pracuje ale miło wspominam ten okres.

Stary
@Kim

Dlatego właśnie się zwolniłes haha ????????????

nik

Wszystko fajnie i sprawnie. Polecam

vadim

Spoczko firma, wszystko słownie i terminowo.

polonez11

pracuje 3 lata jak ktoś ciekawy mogę pomóc bo z forum tu się cięzko czegoś normalnego dowiedzieć

staryniedzwiedx
@polonez11

a powiesz czy warto sie zatrudniać? szukam stałej pracy, doświadczenie mam

riiikii74
@staryniedzwiedx

Jak dla mnie warto, kasa jest, pracuje się dobrze a kiero normalni goście

arek
@riiikii74

a na czas placa?

Cezary
@arek

W całej mojej karierze nie było sytuacji by się spóźnili z wypłatą. Mówię to jako ktoś to sam ma zobowiązania finansowe i dla kogo to też ważne.

FCK
@Cezary

Piękne przedstawienie, rolę aktorskie odegrane pierwszorzędnie, brawo, może w ten sposób przyciągnięcie nowych, młodych i chętnych do pracy haha

J.W
@FCK

Młodzi to jak zobaczą organizację pracy i zarobki to góra rok i uciekną do Krakowa lub dalej.

Gt
@J.W

Kto ma tam organizować pracę jak zatrudniają kierowników bez wykształcenia. Matolstwo.

Oczywisty
@Gt

Znamy przecież te metody: dobór osób na kierownicze stanowiska jest tak robiony, aby łatwiej było tymi ludźmi sterować. Ktoś kto moderuje wpisy na tym forum to też chyba jakiś "kierownik" bo na siłę wyciąga jakieś archaiczne wpisy, aby tylko mieć coś pozytywnego na górze; a przecież obecnie w tej firmie niema zbyt wiele pozytywnego. Skutkiem wybielania na siłę są rozczarowani nowi pracownicy, którzy nierzadko zostawiają lepszą pracę na rzecz takich obiecanek. Firma miała kiedyś znakomitą renomę; ale to już było. Odbudowa dawnego wizerunku z każdym rokiem wymaga coraz więcej pracy; ale obecnie to chyba nie bardzo miałby kto to zrobić; bo to wymaga autorytetów, a przecież zostali zwolnieni jako wrogowie systemu albo sami poodchodzili bo nie widzieli sensu "kopania się z koniem".

Dani
@polonez11

Hej mam pytanie , jak wyglada wynagrodzenie w tej firmie i atmonsfera w pracy ? Teraz szukają ponoc na dział kanalizacji czy ktoś może coś powiedzieć więcej na ten temat ?

tom
@Dani

Cześć, ja właściwie mogę coś podpowiedzieć jeśli jeszcze aktualne. Akurat wynagrodzenie i atmosfera jest ok, nie można narzekać specjalnie. Wiadomo, wszędzie różni ludzie ale dogadać się da.

Dzak
@tom

Ty (usunięte przez administratora) od kiedy masz tam otmosfere ok.Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd tam jeden drugiemu gdyby mógł wbilby nuż w plecy

Dzak
@Dani

Tutaj szczerej prawdy się nie dowiesz bo prawda jest usunięta zaraz

god
@Dani

Trochę słabo, że człowiek tu pyta o robotę, ani nikogo nie wychwala ani nie potępia po prostu chce wiedzieć, a dostaje takie odpowiedzi................. Atmosfere w pracy tworzą ludzie a jak jest tak na forum no to...........

wally
@god

nie da sie tworzyć dobrej atmosfery jak jest presja zeby tej atmosfery nie było

Jarmił
@Dani

Czy udało się Panu przyjąć na dział kanalizacji? Pracuje Pan tam i może coś powiedzieć?

Czesiek

To prawda że ta K.Z w tym tygodniu sprzedała 6 osób ? A ogólnie pytanie gdzie ona pracowała wcześniej ? Bo to już jest nienormlne

Pracujący ciezko
@Czesiek

W calej firmie każdy donosi na drugiego. Jedynym sposobem aby się czymś wykazać to jest kablowanie ludzi. Gdyby BB zatrudniał ludzi z wykształceniem (inteligentnych) tego problemu by nie było.

@Pracujący ciezko

To może nie warto tak wszystkiego opowiadać wszystkim co? Bez tego nie można się dogadać w pracy? lekkie tematy i do przodu

Tom
@Pracujący ciezko

Wykształcenie nie świadczy o inteligencji!!!

Les

W dniu 19.07.2022 udaliśmy się do Państwa firmy na ulicę Węgierską w Nowym Sączu celem zakupu Waszego asortymentu. Zainteresowanie doradcy oceniam na zero, na pytanie gdzie są katalogi produktów odpowiedział że nie mamy i niezainteresowany / bo zajęty był pracą na komputerze a było 15 minut przed siedemnastą/ nie przerywając wyżej wymienionego zajęcia podsunął nam katalog,a resztę. poszukajcie sobie w internecie. Spodziewaliśmy się ze strony tak tak renomowanej Firmy fachowej obsługi i doradztwa. Jesteśmy bardzo niemile zaskoczeni jak nas potraktowano i doradzono - /szukajcie sobie w internecie/!!! Nie jesteśmy anonimowi email iwonales@vp.pl '

kolo

na Którym oddziale robi ta o której piszecie ?

WERTER

Wszystko możesz iść i przegadać,zgłosić.

loko

A na jakim stanowisku robi ta "K.Z"?

mari

Bez zastrzeżeń jesli chodzo o współprace i wykoannie zlecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bruk-Bet Sp. z o.o. - Nieciecza

• Jak się pracuje w Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bruk-Bet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 40 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bruk-Bet Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bruk-Bet Sp. z o.o.