BrukBet

Opinie o BrukBet

Maro78 Nowy wpis

Witam. Zostałem zaproszony ostatnio na rozmowę kwalifikacyjną - stanowisko mistrz produkcji. Coś więcej można się dowiedzieć na temat pracy itp.

Czy BrukBet zapewnia kartę multisportu?

Pączunio Nowy wpis

Pracujesz nie wiesz za jakie wynagrodzenie ?akord norma kpina po całości ,wszystko opiewa sie o rybę, ktora zgniła zanim sie urodziła,taki smród tam panuje,omijajcie ludzie tą firme pracujesz 10h w tym 2 to za free i sobota dla caritas Polska . 3000 do 4500 gehenna za tony gruzu które musisz za ofermę co produkuje segregować. Chcesz sie dowiedzieć jak jest liczona wypłata zapomnij o tym ,bo sam pseudo kierownik nie wie i nie udzieli Ci informacji,wiec praca na Ciebie czeka ,Zapraszamy

crown

Co powiedzieć - dobra, stabilna fucha. W okolicy nie znalazłem równie dobrze płatnej pracy więc zostałem tu. Nie żałuję.

filemon
@crown

W naszych okolicach ciężko o stałe zatrudnienie, więc Bruk-Bet nie jednego uchronił przed bezrobociem. Mówię z własnego doświadczenia.

filemon Nowy wpis
@crown

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie BrukBet? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Amadeusz Wrona

Z pracy jestem bardzo zadowolony. Dobra stawka i rozwój osobisty, nie mam na co narzekać.

Grażyna

Ktoś tu kiedyś wspomniał o stanowisku dla kobiety polecającym na chodzeniu z papierkami od drzwi do drzwi... Ktoś by jednak skonkretyzował obowiązki i oczywiście wynagrodzenie za nie? Ciekawa też jestem na jaką atmosferę w pracy można na dzień dzisiejszy tutaj liczyć?

Jak wygląda praca jako operator ładowarki jak zarobki jaki sprzęt i po ile h

Mirosław
@Nowy

Pytałeś bo myślałeś o pracy w firmie? I co? Przyjąłeś się czy zrezygnowałeś? Dowiedziałeś się chociaż ile płacą? Jak tak to napisz, bo ja tez myślę o robocie jako operator.

pracownik1
@Mirosław

Płacą dobrze jeśli interesuje cię zarobek. Jak jesteś dobrym fachowcem to nie powinieneś narzekać.

Mikołaj

Polecacie prace na warsztacie ?

Felga
@Mikołaj

Zapraszam na warsztat ,profesjonalny sprzęt, fajna miła atmosfera ,praca bez stresowa. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wszystko profesjonalnie zorganizowane :)

Aaa

Witam chciałbym podjąć pracę jako mechanik. Co poradzicie

Roman
@Aaa

Interesowała Cię praca jako mechanik w firmie BrukBet. Czy mimo braku odpowiedzi na forum zdecydowałeś się aplikować?

Mondrala
@Aaa

Na warsztacie najlepsza praca,robisz co chcesz z byle czego do tego nikt sie niczym nie interesuje i niczego nie ma na zapas,ale taka polityka firmy i najważniejsze żeby prezes sie o niczym nie dowiedział na jakim złomie ludzie muszą pracować.

Kamila
@Mondrala

Nie jestem pewna, co masz na myśli- dlaczego prezes nie może mieć informacji na temat sprzętu? Przypuszczam, że jest on w dużej mierze odpowiedzialny za to, by wszystkie urządzenia były zapewnione i funkcjonowały prawidłowo. Napisałeś, że najlepiej pracować w warsztacie, jakie jeszcze stanowiska polecasz? Napisz proszę nieco o panującej atmosferze oraz warunkach zatrudnienia.

Czarnucha
@Kamila

Kamila zapraszam do pracy na stanowisko noszenia papierków od drzwi do drzwi,bardzo oblegane stanowiska lub jak nie masz zasad i honoru i błyszczysz fałszywym pyskiem przed dyrektorem to moze i wskoczysz na stanowisko kierownika

to nie jest firma......masakra.....ludzie!!!!!....nie dajcie sie nabrać na te ogłoszenia.....

Skóra

chory psychicznie wytrzyma w tej firmie, praca po 10 a nawet 12h, pracujesz jako ślusarz ale wykonujesz obowiązki pracownika produkcji, omijajcie z daleka ,nie róbcie swoim rodzinom krzywdy:(

Zostaw merytoryczną opinię o BrukBet - Racibórz

• Jak się pracuje w BrukBet?

Zobacz opinie na temat firmy BrukBet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BrukBet?

BrukBet