Bruk-Bet Sp. z o.o.

Opinie o Bruk-Bet Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby w Bruk-Bet Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

maro Nowy wpis

Są tu jakieś benefity pracownicze? Przebrnąłem przez te komentarze ale nie widzę konkretów.

Teresa Nowy wpis
@maro

A na temat stawek i umów coś może wiesz? Może z innego źródła?

anonnymous Nowy wpis
@maro

Do maro: Jasne, że są i to całkiem sporo. Tak na szybko wymieniająć już poza tym co ktoś wspomniał wyżej o rozwojowych i $ to masz spoko socjal dla ciebie i familii, pakiet zdrowotny prywatny, dodatkowe ubezpieczenie grupowe (ja wziąłem to i polecam, przezorny zawsze ubezpieczony tu nawet podwójnie;) no i rabaty na brukbetowe produkty. Te zniżki całkiem całkiem są bo korzystaliśmy jak sami kładliśmy kostkę na działce to szło sporo zaoszczędzić więc się opłaca rozejrzeć w temacie jak sam będziesz coś ogarniał przy domu czy coś.

revo41

Dobrze wspominam prace tutaj. Byłem w dziale zakupów bo do tego miałem największą smykałkę zawsze. Nikt się specjalnie niczego nie czepiał, zawsze było co robić ale i na odpoczynek czas się znalazł. Parę lat temu wyjechaliśmy za granicę więc nie wiem jak jest teraz ale podejrzewam, że niewiele się zmienić mogło bo szefostwu raczej zawsze zależało, żeby pracownik się czuł jakoś doceniony itp. Ogólnie było ok.

Ryno

Potrzebny jest ktoś na widłaki u was? z doświadczeniem. Ichęci do pracy też są.

karmazyn
@Ryno

Szukają na stanowisko operatora wózków widłowych, podeślij swój życiorys zawodowy, masz tam na stronie zakładkę "aplikuj" czy jakoś tak.

Ryno
@karmazyn

Dzięki, podesłałem, mam uprawnienia i szukam, a tu ponoć niezła robota

Teresa
@Ryno

I co dowiedziałeś się już jaka stawka umowa itp? Weź powiedz

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Bruk-Bet Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Daro

Widziałem ogłoszenie w moim rejonie o stanowisku na doradcte ds tech-handlowych. Jak się dobrze przygotować do rozmowy? Tu raczej chyba doceniają umiejętność negocjacji i utrzymywanie relacji z klientem? W tym jestem dobry więc mógłbym się sprawdzić.

Cristina

Firma od lat się nie zmienia. Skrajny nepotyzm, brak profesjonalizmu, ludzie na stanowiskach decyzyjnych nie legitymują się wiedzą tylko koneksjami. Zresztą tam nie uświadczysz dyrektorów i kierowników, tylko Przekaźniki. Pracowałam tam kilka lat temu, stres, traktowanie na granicy (usunięte przez administratora), codzienny strach przed otwarciem skrzynki mailowej.... Firma się rozwija, ale ludzie nie czerpią z tego korzyści. Po prawie 20 latach to dalej (usunięte przez administratora)i nic tego nie zmieni. Dobrzy Managerowie odchodzą. Zostały miernoty, rodzina lub niestety zmuszeni sytuacją (wiek; brak kwalifikacji, bliska emerytura). Jeśli musisz wejść do "tej rzeki", to na chwilę, na dłużej nie warto ! szkoda zdrowia i życia !

Halina
@Cristina

Piszesz że od lat się nie zmieniają, a widzę opinię niżej że praca u nich jest sezonowa, pomimo tego co mówią na rozmowie. Jak to obecnie z tą sezonowością jest?

Agnes
@Halina

Co ma praca sezonowa do zmian w firmie? Sezonowość na produkcji była i jest od zawsze, dlaczego miałoby się to zmienić?

Astrid

Cytując klasyka "Praca dla chcących pracować jest zawsze i wszędzie". Tu jest jej pod dostatkiem, gorzej z tymi chcącymi

Viga

Witam. Szukam zatrudnienia w Bruk-Bet. Czy moglibyście podzielić się informacją jak tu wygląda cały proces rekrutracyjny? Jeszcze nie złożyłem aplikacji, chce najpierw zasięgnąć informacji.

marks
@Viga

W sumie miałem to niedawno za sobą to może pomogę. Jak dostaną Twoje CV i list to potem analizują to Twoje zgłoszenie i jeśli pasujesz (kompetencyjnie ;) to zapraszają na rozmowę. To nie trwa jakoś długo, nie ociągają się w tym, trzeba cierpliwie poczekać. Rozmowa jest miła ale i konkretna, nie pytają o głupoty, nikt spod byka na ciebie nie patrzy hehe. Tu też czas żeby się trochę skonfrontować przedstawić swoje oczekiwania i dobrze zaprezentować swoje umiejętności. Są różne zadania rekrutacyjne ale jeśli znasz się na robocie to tylko formalność. Wiadomo, sprawdzić muszą. Po rozmowie to już czekasz na info zwrotne, też nie jakoś niewiadomo ile, max mają chyba ze 2 tygodnie (tak było napisane u mnie jak aplikowałem to sprawdź to jeszcze). No i w sumie to tyle

pinkpanther
@marks

u mnie się odezwali po paru dniach to chyba zależy ile mają kandydatów ale te dwa tygodnie to chyba nikt kogo znam nie czekał zwykle szybciej jest

Jingx

Cześć. Gdzie mogę zasięgnąć informacji o rekrutracji? Na jakie stanowiska są teraz poszukiwani pracownicy?

black78
@Jingx

Najlepiej na ich stronie sprawdzić: https://www.bruk-bet.pl/kariera/#oferty tam są aktualne info i lokalizacje określone gdzie szukają itp

szakal

Narzekanie na forum jest bez sensu przeciez od tego jest przełożony żeby mu złożyć info jak coś nie tak tu to nic nie da...chyba że to pisanie by sobie popisać i dokopać pracodawcy hehe

Deon

Ktoś coś może powiedzieć o pracy ale nie na produkcji? Dajcie mi jakiś merytoryczny komentarz bo niektórych wpisów to się nie da czytać (albo są tak napisane, że trzeba czytać po kilka razy a sensu w tym brak).

juka

Chcesz zrobić karierę w Bruk-becie? Przeprowadź się do Niecieczy albo spokrewnij się z właścicielem n.p. zostań chrześniakiem lub chrześniaczką. A wtedy nie musisz nic sobą reprezentować, możesz być bez wykształcenia, możesz być chamski do klientów i koleżanek i kolegów z poza Niecieczy, możesz wobec nich stosować zagrania z pogranicza mobbingu. Zawsze masz premię bo choćby cię cały miesiąc nie było. Jesteś z Niecieczy toś jest gość. A ty nie Niecieczanin im lepiej wykształcony tym gorzej dla ciebie.

Nieniecieczanin
@juka

Aj ale bajki... Jak ktoś dobrze pracuje to co to za różnica skąd jest?? Jakoś nie jestem stąd i nie mam pleców a pracuje już enty rok.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Maxxx

Wszystko zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować? Różne są wymagania na różne stanowiska. Daj znać co Cię interesuje to może podpowiem.

radek

śmiało dołączać. Bardzo miła atmosfera i przede wszystkim stabilnie, nie ma czego sie obawiac

pytanie

Niedługo wybieram się na emeryturę i mam pytanie czy Bruk Bet wyplacaja odprawe emerytalna pytam juz parę razy i nie mam odpowiedzi prosiłabym o odpowied

Mariusz Sap

Firma beznadziejna, zła atmosfera pracy, niskie zarobki, pracownicy są karani za wszystko. Trzeba kombinować, żeby coś zarobić. Jako lokalny obserwator zdecydowanie NIE POLECAM!!! OMIJAĆ Z DALEKA!!!! (usunięte przez administratora)Praca tutaj to strata czasu, nie dorobisz się niczego i nie awansujesz.

były

nowa filozofia firmy to karanie pracowników za wszystko

Bronisław
@były

Co to znaczy, że karzą pracowników za wszystko? Chyba są jakieś powody? Powiedz więcej.

Jareczek

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie bruk bet? Proszę o informacje.

Czarek

Mam nadzieję, że dobrze się wam pracuje i dlatego przestaliście być aktywni na forum?

Janosik

Jeśli już firma wyciąga jakieś konsekwencje to muszą być ku temu podstawy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bruk-Bet Sp. z o.o. - Nieciecza

• Jak się pracuje w Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bruk-Bet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bruk-Bet Sp. z o.o.