Bruk Bet Solar (Bruk-Bet Sp. Z O.O.)

Opinie o Bruk-Bet Sp. z o.o.

Szukający pracy

Szukają Szefa produkcji. Jakie są wymagania? Dlaczego tak często następuje zmiana na tym stanowisku? Jakie zarobki?

Xsawery

Wstyd!! Inaczej nie można określić tego co się stało. Brak jakiekolwiek premii świątecznej dla pracowników w podziękowaniu za ich całoroczne poświęcenie to po prostu wstyd!!(usunięte przez administratora)Kiedyś było wyróżnieniem i duma pracować w tej firmie bo była najlepsza, najlepiej traktowała zwykłych pracowników. Z dumą mówiło się z jesteś pracownikiem firmy Bruk - bet a dziś jest zupełnie inaczej i to jest naprawdę przykre bo naprawdę wiele ludzi poświęciło wiele lat jak nie większość swojego życia. Dziwię się prezesowi (usunięte przez administratora) i nie tylko że przez wiele lat budowal tak wspaniałą kiedyś firmę i doprowadził do takiej sytuacji w tak krótkim czasie. I zawsze trzeba pamiętać jedno firma to ludzie bez ludzi nie ma porządnej uczciwej firmy. Oczywiście ludzi można zastąpić lecz kiedy nie ma się poparcia wśród pracowników to wtedy firma staje się zwykłym przedsiębiorstwem.

O-k
@Xsawery

Prawdziwe

Niezdecydowany

Napisze mi ktoś co zmieniło się w ostatnich kilku latach w tej firmie? Pytam ponieważ kiedyś tam pracowałem; ale ze względów osobistych musiałem odejść a obecnie rozważam ponowne aplikowanie jako jedną z opcji. Interesuje mnie zwłaszcza: sprawa kompetencji kadry kierowniczej czy dziś mają coś do powiedzenia, sprawa powszechnego karania wszystkich za wszystko, czy nadal to funkcjonuje, sprawa powszechnego donosicielstwa czy nadal jest to główne źródło informacji, jak obecnie wygląda średnia długość pracy na danym stanowisku, czy nadal są tak częste zmiany, jak ogólnie ze stabilnością , z logiką podejmowanych decyzji ? Będę wdzięczny za wszelkie wyłącznie merytoryczne informacje, które pozwolą mi podjąć właściwą decyzję.

Stefan Malinowski
@Niezdecydowany

Nic a nic się nie zmieniło - mądrzejszych i ambitniejszych wywalono, została sama "śmietanka" . Donosy to codzienność, coraz to nowe "systemy motywacyjne", co w przypadku tej firmy oznacza karanie za byle co. Nie ma po co wracać.

Niezdecydowany
@Stefan Malinowski

Dziękuję za informacje, zarówno te, jak i inne przekazane poza Gowork. Przyznam, że czytając te wcześniejsze komentarze traktowałem je jako chwilowe niezadowolenie pojedynczych pracowników, ale okazuje się, że to w większości jest to prawdziwy obraz aktualnej sytuacji. Wielka szkoda, bo kiedyś to była wspaniała firma, wysokie zarobki, paczki na każde święta, dzień kobiet, dzień dziecka, spotkania integracyjne dla pracowników, darmowe weekendy w ośrodku wypoczynkowym, indywidualna pomoc w razie prywatnych problemów pracowników itd. Ponadto była to praca z ludźmi na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i poziomie kultury. Dziękuję za informacje i przestrogę, moje dalsze plany zawodowe skieruję w inna stronę.

To że w Firmie jest źle to nie jest wina Pana Witkowskiego. Jestem przekonany że on o wszystkich przekrętach nie wie. Nie wie ile kostki (bardzo często cała produkcja) idzie w gruz. To jest wina kierownictwa którzy nie wiedzą jak walczyć z tym problemem. Wola karać pracowników za ten gruz niż pomyśleć jak go zmniejszyć. A potem się cieszą że (usunięte przez administratora) Prezesa. Panie Prezesie zrób Pan porządek z tymi ludźmi a zaoszczędzi Firma potężne pieniądze które można przeznaczyć na utrzymanie pracowników (nie trzeba ich zwalniać czy wyłączać prąd).

Agnes

Tak samo nie jest winą Jarka to co dzieje się w Polsce. Nie sądzisz, że to źle świadczy, jeśli właściciel nie wie co dzieje się w firmie?

@Agnes

Ja myślę że Jarek doskonale wie co się dzieje w Polsce. Nie wiem skąd taka teza. Natomiast jeśli chodzi o Pana Prezesa to pisałem że kierownictwo wszystkiego mu nie mówi. I teraz jest dobry czas aby zrobił z tymi ludźmi porządek.

Jab

Nic mnie bardziej nie wkurza jak brak jakiejkolwiek wypowiedzi kierowników.zakładów na temat pieniędzy z funduszu socjalnego wolą się wyzywać na ludziach niż rzetelnie z nimi porozmawiać tacy zastraszeni.

Władza
@Jab

Nigdy kierownictwo nie będzie krytykować siebie nawzajem. To jest jak (usunięte przez administratora) kombinują (usunięte przez administratora) prezesa. Robią wszystko aby do niego nie dotarły informacje o przekrętach Np gruz.

S.M

Szkoda ze ludzi dziełą nieciecza dostaje bony co roku a ludzi z oddziału w tarnowie po raz kolejny nic serdecznie dziękujemy za poprzednia wypłatę także.

UsAtek
@S.M

Cieszcie się że macie pracę. Nie narzekać. Jak komuś coś nie pasuje to wynocha.

Z niecieczy
@S.M

Nikt w Niecieczy nic nie dostał - nie siej zamieszania.

jarek
@UsAtek

wynocha to se mamie w domu powiedz

UsAtek
@jarek

Powiem twojej jak przyjdzie znowu do mnie.....

S.m
@UsAtek

(usunięte przez administratora) A za 2700 na zimnie człowieku rób sobie sam ! I jeszcze te chore alkomaty na bramie splute .

Jak bym miał 4.000 podstawy też bym chwalił

@UsAtek

Tak ci się dobrze pisze siedząc w cieplutkim biurze. Wyłącz sobie ogrzewanie to pogadamy. Posiedz 8 h w zimnie to zobaczysz jak jest. Może to prezes przeczyta, 25 stopni w biurach, a na hali - 5. No jest różnica? (usunięte przez administratora)

ducker
@Bbt

tam szybko się leci ze stołka prezes nie lubi zbyt długo ludzi an tym samym stanowisku , powiedzenie nie widział (usunięte przez administratora) jak cielęciem był jest na miejscu ale ten człowiek i tak tego nie zrozumie bo poziom jego wypowiedzi jest na poziomie dżdżownicy

Tadeusz

Cwaniaczku gwarantuje ci ze twoje dni są policzone… pamiętaj „karma zawsze wraca”

Jarek

zresztą sami ludzie ocenią jednego z nich ( biuro) " cieszcie się ze macie pracę "

Bbt

Chciałbym się dowiedzieć czy firmę Bruk Bet już nie stać na bony dla pracowników? Wszystkie firmy w Tarnowie dają bony, nawet te najmniejsze. Ja rozumiem kryzys gospodarczy, mniejsza sprzedaż, ale na to pracownicy mają odbijane z każdej wypłaty czyż nie.

Oleksy
@Bbt

Ziomek sprzedaż nie jest niższa a nawet wyższa więc nie mąć tutaj

@Oleksy

Przecież od września nam wbijacie że niema sprzedaży i dlatego wypłaty niższe. To kto kłamie, prezes czy wy. Oczywiście że wy. Nam obetniecie kasę, zato wy macie większą

j.z.c

najlepsze są tam delegacje 2600netto buhehehe szkoda czasu marnować tam

Kaja

wiadomosć dla ludzi ktorzy beda kiedykolwiek rozważać pracę u tego " pracodawcy" , nie dajcie się złapać w ogłoszeniach na to że daja bony bo ich juz ich nie dają kasa też żenada 2700 netto moja ostatnia wypłata pozdrawiam i mocno nie polecam

jasiu

niech wiedzą przyszli potencjalni nowi pracownicy bo tacy pewnie w przyszłości będą że w tej firmie się bonów już nie dostaje kolejne święta,a w ogłoszeniach poszukujących pracowników kałamliwie piszą że takie są .Otóż drodzy kandydaci JUZ NIE MA bonów kolejnych świąt.

jacuś

2600? hahahaa ale żenada

worker
@jacuś

ludzie szanujcie się, to jakiś żart

@worker

Nie no jak 2.6? wcześniej pisali przecież o 3,1 przecież. Nie zaniżacie teraz?

kamil
@Beata

tendencja spadkowa

koleś
@Beata

tendencja spadkowa

@koleś

Przy inflacji jeszcze? to chyba mało możliwe, to ludzie mając porównanie już dawno by tego nie rzucili?

Banan

Było trzeba się uczyć ???? a nie teraz gadacie

gugu
@Banan

koleś wyuczeni po studiach nie rzadko też jadą na produkcji i nie tylko tam

Malina Chosór

Zapewne jest po Uniwerystecie Niecieczańskim.

jacuś
@Banan

jaką trzeba być rośliną żeby tak składać zdanie . " było trzeba się uczyć " haha ktocjak kto ale ty człowieku napewno się nie wyuczyłeś , byc może próbowałeś ale jak widać nie przyniosło to żadnego skutku

kriss

to cZemu kłamiĄ tu i piszą że dobre zarobki ( hahaha) .

Zarobki
@kriss

Mistrz zmianowy około 6500-7000 na rękę.

kriss
@Zarobki

Czyli zwykły pracownik 2600 netto ?

Mistrz
@Zarobki

Ktory Mistrz (na jakim zakładzie) zarabia taka kwotę?

Zarobki
@Mistrz

Niech twoi koledzy pokażą ci wydruki z wypłata. To się dowiesz którzy.

Prezes

W jakiej firmie?

Mistrz
@Zarobki

Pytam się Ciebie a nie kolegów i oczekuje merytorycznej odpowiedzi.

pasta
@kriss

bo piszą Ci z biura zachęcają do pracy co nie znaczy że to prawda

sałata

Zapraszamy do pracy w firmie oponiarskiej niedaleko BB.W szczególności operatorów wózków widłowych napewno zarobicie więcej niż 2600netto do tego praca na miejscu beż żadnych delegacji , kontakt ogólnostępny w ogłoszeniach o pracę .Zapraszamy

opona

zapraszamy Państwa zainteresowanych do pracy w firmie oponiarskiej nie daleko BB.Wieksze zarobki niż 2600 netto i przyjmujemy, zapraszamy

kolega dostal wypłatę tam 2600 netto i był tydzień do tego w delegacji

Szczęściarz
@jasiu

Powinien być zadowolony. To i tak duże pieniądze. Jak coś nie pasuje to szukać nowej pracy.

@Szczęściarz

zadowolony ? hahaha ucieka stamtąd ( (usunięte przez administratora) smród i wodorosty) podobno wymagania jak w NASA a wynagrodzenie jak widać nawet 3000 netto nie ma

Szczęściarz
@jasiu

Piszesz że podobno czyli tam nie pracujesz. To się odzywasz. Najlepsza praca w regionie. Bardzo dobre zarobki. 2600 to i tak dużo dla ludzi bez wykształcenia.

@Szczęściarz

podobno bo ludzie mówią co tam robią lub robili więc pewne info , a 2600 dla niewykszltaconych to wam wkrótce podziękują arcy wykształceni profesorowie szanowni

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bruk-Bet Sp. z o.o.?

zwolniony

podstawa = najniższa - tak to rozumować

caro

Wszystko zależy od stanowiska i Twojego doświadczenia. Do jakiego działu aplikowałeś?

@caro

To tak dla jasności, na których stanowiskach tutaj płacą najniższą skoro to od tego zależy?

piotruś

moja ostatnia wyplata 3100 netto więc sami oceńcie czy zarobki dobre Ps. Moja żona w Biedronce zarobiła w tym samym miesiącu 3300 netto

Aner

Jedna z lepszych firm w jakiej pracowałem - wypłata na czas, zarobki dobre, warunki też na plus i świetni ludzie. Cóż więcej mogę dodać - praca na plus!

Mirosław

Czemu tak uważasz? Jak ktoś chwali to znaczy że już rodzina? To zwykły pracownik nie może być zadowolony. Tobie warunki nie odpowiadają skoro masz takie podejście?

Zostaw merytoryczną opinię o Bruk-Bet Sp. z o.o. - Nieciecza

• Jak się pracuje w Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bruk-Bet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 40 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bruk-Bet Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bruk-Bet Sp. z o.o.