Opinie o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Na jakie benefity można liczyć w UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

Koko

Na zwolnienie

Kocik

Firma konfidentow i podpierdalaczy

Tak
@Kocik

I tu masz kolego koleżanko rację żeby zostać liderem wystarczy podpierdalal do kierowniczki i być fałszywym

Zenada

Żenada ta firma pozwalniali ludzi co nie kablowali do kierownictwa. A oni to lubią. CZEBA MIEĆ SWOICH LUDZI JAK SIĘ JEST TYLKO DWA DNI W PRACY

Ktosik
@Zenada

Nie dodałeś że zostawili dużo obiboków tgz leserów co pracować się im nigdy nie chcialo

Ktos
@Ktosik

Piszesz o tych leserach czyli lidera ch co w sobotę przychodzili i Mecze oglądali bezczelnie na Lini montażowej

Malarnia
@Ktos

Mecze wyniki meczów itp to norma u paru liderów z Lini moztarzowych.(usunięte przez administratora)

Taki
@Malarnia

Czyżbyś pisał o liderach z Ostrowa i z Górki myślę że tak

Xyz

Nikomu nie polecam tej firmy. Wyzysk. Nic w zamian.... szkoda słów.

logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spawacz/ monter rurociągów- praca w Danii
ATN Service ApS
Ksw

Jak się cieszę że firma pozbyła się Esa w końcu trafiła kosa na kamień. ????

Łysy z Brazzers
@Ksw

No i gdzie Ty teraz miód kupisz jak Esa nie ma? :D

Malarnia

Czemu nie zamkną tego zakładu tylko ludzi na wirus zagrażają

Pracownik Liniii

Nie wiem jak to sie stało ale w firmie dział kadr chyba z łapanki ci ludzie nic nie potrafia wytłumaczyć szkoda sie denerwować, nawet jak asie pasek nie zgadza to patrza na człowieka jak ciele na malowane wrota

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Ktoś

bylem ostatnio na rozmowie pani podobno dyrektor przez cała rozmowe gapiła się w komputer a pytania zadawała takie że poprostu trudno było sie nie smiac

@Ktoś

Jestem pracownikiem z prawie 13 stażem w tej firmie,(usunięte przez administratora). A na spotkaniach przedstawiają że jest lepiej niż idealnie. Będzie ankieta piszecie chodź Wy prawdę, może ich zmienią, większość z nas tylko że ma taka nadzieję,tu pracuje.

z tej firmy odeszli juz wszyscy którzy cos umieli widzeli itd, zostało kierownictwo które żadko sie spotyka z własnym rozumem

Kolego jesteś w błędzie, jest jeszcze kilka osób co mają duża wiedze itd. Jak długo jeszcze będą, to nie wiem, ale co do tego poniżej się zgadzam

Adam123

Ty chyba "żadko" spotykasz się ze słownikiem.

Matura

Jak tu są ankiety to nawet nikt prawdy nie napisze bo się boi A stawki są jakie są.

Ale to już było...

To prawda. Osób które potrafią obsłużyć całe linie zostało niewiele. Z początkiem roku odchodzą następne. Ile jeszcze odejdzie? Trudno powiedzieć. Ale jesli nadal nic się nie zmieni to będzie ich dużo. Bo tak jak pisze jedna z osób kierownictwo zostawia rozum za bramą zakładu. A Liderom brakuje kultury i umiejętności rozmawiania z pracownikiem. Nieraz z ich ust słychać: (usunięte przez administratora) j bo czas ucieka! Ma być zrobione. Firma obrała sobie za cel osiągnięcie kultury wydajności! Tylko jakim sposobem?? Poprzez dokładanie produkcyjnym obowiązków i podnoszenie norm czyli ich kosztem.??!!A gdzie technologia? Gdzie jakość? Nic tylko sztuki i sztuki. O technologach nie wspomnę bo są (usunięte przez administratora) Tylko by czujniki montowali! A o nowych maszynach nie wspomną! Jak masz jaki problem to w odpowiedzi usłyszysz: co wam poradzimy ludzi nie ma trza robić tak jak jest!?? Niedługo to samo powiedzą produkcyjni:: co wam poradzimy? Nie ma technologii nie ma planów! My robotami nie jesteśmy! Pamiętajcie. I na koniec usłyszą: Do widzenia bo nie ma sensu się męczyć tu.

@Ale to już było...

Firma nie potrafi docenic kompetentnych ludzi licza sie układy układziki, a najwazniejsze naphac kieszenie dopuki mozna

Dokąd zamierzasz....

Spieszmy się kochać pracowników! Tak szybko odchodzą!! ????

ktos
@Dokąd zamierzasz....

nie ma co sie dziwic ze odchodza

Czy firma UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kebab wielopole

Lepiej byście kebsa przyszli robić na rynku w wielopolu a nie zamulali w tej nędznej firmie.

Tak , ale tylko wybranym

Lider

No cóż zmiany na firmie tylko zmiany .Co z nich wyniknie czas pokaze .Poki co braki wiedzy typowo produkcyjnej wsrod kierownictwa rozbraja i smiesza No ale nikt orlem nie jest pozyjemy zobaczymy co z Ta nasza firma dalej bedzie

Weronika

@NieJestemRobolem, czy oprócz nadgodzin jest inna możliwość wyrobienia premii? Czy można liczyć na dodatkowe benefity ze strony pracodawcy? @Henry, na stronie internetowej firmy można znaleźć aktualne oferty pracy. Zobacz tutaj: http://www.kidde.com.pl/Pages/Contact.aspx

Jason
@Weronika

Tak, jak połkniesz kiełbaske, to będziesz miała profity

Tomasz
@Jason

Czy zamiast obrażać, mógłbyś odpowiedzieć na pytania @Weronika? Pisanie w taki sposób nie jest najlepszym sposobem na poradzenie sobie ze swoimi emocjami. Odpiszesz czy w UTC CCS funkcjonuje system premii i benefitów?

Robert

Proszę coś więcej na temat oferty pracy na stanowisku pomocnik operatora. Znalazłem na plac. Co dokładnie się wykonuje czy spawacie sami czy maszyny to robią.??? Podajcie coś konkretnie. Z góry dziękuję

Nie Rumek
@Robert

Rumek spawa sam,reszta maszyny ????

Maria
@Nie Rumek

Na pewno sam pracujesz w UTC CCS Manufacturing. Byłoby zatem super, jakbyś przedstawił tu aktualne warunki pracy, na jakie można tam liczyć. Jestem na przykład ciekawa, czy nowi pracownicy - przed podjęciem właściwych obowiązków - są odpowiednio przeszkalani?

Pod żadnym pozorem nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora) Robota na hali produkcyjnej w której temperatura przekracza 40 stopni a pracownicy robią w długich rękawach i grubych spodniach. Pracowałem tam i żałuje decyzji ze tam poszedłem ale na szczęście mam inna prace lżejsza i za lepsze pieniądze. Masakra jakaś, (usunięte przez administratora) po prostu

Grzub

Zgadzam się z tą opinia

ROB ROY

Dlaczego tego nie zgłosicie do PIP? Czemu nie reagują na te warunki specjaliści od BHP? Rada Pracownicza,Związki Zawodowe? Czyżby się bali lub zostali uciszeni za pieniądze? Czy mają raczej niski iloraz inteligencji. Lub nie obchodzi ich nic wasze zdrowie. Tu nie chodzi tylko by wam wodę zapewniali. Tu chodzi o ludzkie zdrowie a nawet życie! Chyba że wolicie być niewolnikami?? Jeśli na hali temp. dochodzi do 40 C to człowiek odczuwa ponad 50C! Taka temp powoduje spowolnienie funkcji życiowych grożących nawet utratą życia? Temperatura na takiej hali nie powinna przekraczać 28C! Chyba że go work to zgłosi ale czytam że się sprzedali firmom i idą im na rękę? Jestem tu 1 raz ale takie warunki nie szokują jak czytam!?

Student prawa pracy.
@ROB ROY

Jeśli pracodawca nie poczuwa się do odpowiedzialności by zapewnić pracownikom odpowiednie warunki pracy. Pracownik ma prawo odmówić wykonywania obowiązków jeśli się źle czuje i nie jest w stanie pracować w takich warunkach, bez ponoszenia konsekwencji a przy tym zachowuje pełne prawo do wynagrodzenia. W innym przypadku wchodzimy na stronę PIP wybieramy zakładkę e-skarga i opisujemy problem z pracodawcą. Można też dołączyć załączniki tzn. zdjcia lu nagrania rozmów. A także określić czy zgłoszenie ma być jawne czy anonimowe. Bardzo prosty sposób, kilka minut i można rozwiązać problem z nieuczciwym pracodawcą. Wszystko w państwa rękach!!! Powodzenia w walce o godny byt!

przyszły pracownik

Czy są tam posiłki pracownicze i ile czasu jest na ten posiłek w ciągu dnia? po ile godzin się tam pracuje w systemie 4-brygadowym? jakie sa tam agencje pracy?

Pfx
@przyszły pracownik

Posilkow tgz pracowniczych nie ma chyba zeby podciagnac pod to automaty z kanapkami . Odnosnie agencji pracy to zaklad kooperowal lub kooperuje z kilkoma . Dostac umowe przez UTC jest trudno . Warunki pracy wedlug mnie znosne kierownictwo jest na etapie zmian wiec trudno ocenic czy dobre bedzie czy zle Natomiast menagerowie ktorzy ustepuja z stanowisk niestety nic przychylnego o Nich powiedziec nie moge . WYPLATA NA CZAS TO PLUS TYLKO ZE TROCHE MARNA .ZA JEDNA PENSJEZ Z TEJ FIRMY NIESTETY RODZINY NIE UTRZYMASZ . ALE FILMA DOBRA NA START DLA MLODYCH LUDZI

jajamiomate

Jeśli chodzi o tę firmę jest to totalna porażka. Jeśli już dostaniesz normalną umowę nie ma co liczyć na podwyżkę.Zarobki 2500 zł brutto bez względu na wykształcenie.Ogólnie w firmie nie można liczyć na jakiekolwiek szkolenia .Po roku pracy zrezygnowałem i nie żałuję.Docenili mnie gdzie indziej.

Nostradamus Mati

Jedni mają takie zdanie o pracy, a komuś innemu taka robota może odpowiadać, bo ważne żeby robota była i pieniądze na życie. A to jaka praca to pal licho, ważne żeby hajs się zgadzał i fajrant. Ps. A jakie nastawienie mają do tych którzy się uczą? Są wrogo nastawieni do uczących się/ kontynuujących naukę weekendową?

Były

Pracowałem tam i w wielu innych firmach. Pieniądze śmieszne warunki tragicznie, przestarzałe maszyny. Śmieszne podwyżki. Brak dodatków. Premia co 3 miesiące w małej kwocie. Nowi pracownicy zarabiają tle co starsi co duzo umia. Śmieszne postępowanie na spotkaniach o podwyżki i zmiany tematy ze strony firmy na inny nie związany z tematem spotkania. Ogolenie nie polecam. Ciagle zwlekanie na podania od pracowników w sprawie dodatków.

Widać i czuć.
@Były

Taka tam rzeczywistość! Z zewnątrz niby ładnie to wygląda ale jak juz wejdziesz to odrazu widać jaki tam smród. Odrazu się można połapać ile jesteś wart dla zarządzających- nic! Wielkie nic! Tym przy taśmach skraca sie przerwy by śrubować normy. A z drugiej strony pośrednioprodukcyjni mają jakiś przywilej niewiadomo z czego to wynika. Bo w regulaminie pracy ciezko coś znaleść. Rano śniadanka na stołówce po 30 min a nawet 1h. Technologi biegają z kubeczkami kawy do biurek. Potem kolejna przerwa po 2-3 h pracy. Ba bo takiemu wolno bo nikt mu na rece nie patrzy. A taki z lini musi sie dławić by w te 15 min zdąrzyć coś zjeść. Tylko czekać jak wiosna nastanie i w gaśnicach bedzie pusto. To nawet taki pan Z. spod Mielca nie pomoże choćby normy 2× podniósł . Szkoda słów i pisania!

Była biurowa
@Widać i czuć.

Co ty za bajki opowiadasz? Poszedłbyś do innej firmy to byś zobaczył jak to wygląda prawdziwa robota na produkcji. Pracowałam u was, operatorzy to "święte krowy" którym nic nie możesz powiedzieć, za nic nie odpowiadają, przerwy zamiast 15 minut to i pół godziny (szczególnie w wekeendy), pracę zamiast o 7.00 to rozpoczynają o 7.30 a o 15.00 to już są na głównej bramie. O godzinie 14.30 to już nikt nie pracuje tylko udają że sprzątają. Wiekszosc operatorów przez 8 godzin siedzi na tyłku (szczegolnie kolo wzajemnych ploteczek i adoracji na zaworach) i zamiast skupic sie na pracy to przegadają te 8 godzin. Obgadywanie i podwalanie do innych na porządku dziennym.

Technolog co nic nie kumo
@Była biurowa

Wkońcu napisałaś prawdę jak wygląda praca biurowych!! Brawo za odwagę!!

realista
@Były

Ja się pytam jakie podwyżki? Jaka premia? Takie rzeczy to zdarzają się od święta, ale tylko dla osób zatrudnionych przez UTC a nie przez Agencję Pracy. Kto ma umowę przez Agencję, to nie ma żadnej podwyżki, żadnej premii, żadnych wczasów pod gruszą itp. czyli nie ma nic!!! Nawet problem z dostaniem swoich spodni roboczych, czy koszulek. Ludzie, którzy przychodzą dostają tylko i wyłącznie na dzień dobry AGENCYJNE UMOWY i tyle. Umowy agencyjne są z reguły odnawiane co miesiąc, albo z wielką łaską co 2-3 miesiące. AGENCYJNA UMOWA oznacza 2400 zł brutto dla pracownika (stawka żałosna i niewolnicza) niby na start a w rzeczywistości na 12 miesięcy albo dłużej! Ciągłe mydlenie oczu i nic więcej. NIE POLECAM!!! Kto może niech szuka pracy w innym miejscu bo tutaj stawka niewolnicza a praca ciężka. Umowa o pracę tymczasową z niewolniczą stawką 2400 brutto, zarobki marne i zero szacunku dla osób, które faktycznie chciałyby zarabiać i utrzymywać siebie i rodzinę i żyć przyzwoicie. Bo nikt tu nie da nikomu umowy przez UTC bo przecież im to się nie opłaca. Lepiej wykorzystywać pracowników agencyjnych na 2-3 zmiany za 2400 brutto, gdzie najniższa krajowa to 2250 brutto od 2019 roku. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ!!!

Odi
@realista

A kobiety zatrudniają na produkcji? Do kogo składać dokumenty?

Marian
@Odi

Mało zarobisz. Nie warto. Już lepiej zajmij się gastronomią albo sprzedażą, na produkcji nie dość że niebezpiecznie to jeszcze mało pieniędzy.

Operator UTC CCS Manufacturing
@Była biurowa

Dziwi się Pani? Przecież wiadomą rzeczą jest, że jak ktoś pracuje za marne pieniądze (często nawet kilkanaście miesięcy na umowę z agencji pracy) w hałasie i smrodzie, a ktoś z ,,nieprodukcyjnych" robi sobie w tym czasie dodatkowe przerwy stołówce, to człowieka chce sz*** jasny trafić. Operatorom wypomina się dłuższe siedzenie na przerwie, a to przecież oni muszą na cały ten cyrk zarobić. Przecież premie kwartalne, wydajność oraz to, że ,,biurowi" mają gdzie pracować zależy przecież w głównej mierze od nich. Ja się pytam: kiedy wreszcie poprawią się warunki na hali produkcyjnej? Przecież w tym smrodzie i hałasie nie da się wysiedzieć i trochę dziwię się operatorom, że oni tolerują takie warunki pracy. Znam dobrze mentalność tych ludzi i wiem, że jak im podniosą normy, to postękają, ponarzekają i będą dalej pracować. A podwyżki im nie są do niczego potrzebne, ponieważ jest grupa osób która siebie i innych nie szanuje. Są to tzw, (usunięte przez administratora) którym nie zależy na tym, aby godnie zarabiać pracując 40 godzin tygodniowo. Chodzą na nadgodziny, w przysłowiowym miesiącu zrobią dwa miesiące i się chwalą zarobkami. Mało tego, wyglądają na szczęśliwych! I jeszcze ten strach w oczach, gdy tzw. mistrz ,,każe przyjść na nadgodziny". Ludzie, wy nie widzicie jak aroganckie wobec pracowników mamy obecnie kierownictwo i przełożonych. Przykre, ale prawdziwe :(

Były

Bardzo źle Moje sugestie dla UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o.: Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Ropczyce

• Jak się pracuje w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.